رفتن به مطلب

سوال فنی

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

یه سوال از خدمت اساتید داشتم...

یه مانیتور LCD دارم ک ورودی DVI داره و اسپیکر نداره میخوام PS3 بهش وصل کنم آیا راهی دارم با توجه به اینکه مانیتورم اسپیکر نداره تصویر رو از مانیتور بگیرم و صدا رو از اسپیکرهای کامپیوترم؟ یعنی میتونم کاری کنم که صدا بیافته روی اسپیکرها؟ PS3 هم فقط خروجی HDMI داره

لطفاً اگر کسی اطلاعی داره رهنماییم کنه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام اگه مانیتور ورودی vga داره از این میتونین استفاده کنین ولی در مورد ورودی dvi چیزی ندیدم http://digik.ir/%D9%85%D8%A8%D8%AF%D9%84-HDMI-%D8%A8%D9%87-Vga-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC%DB%8C-%D8%B5%D8%AF%D8%A7

لینک به دیدگاه

سلام اگه مانیتور ورودی vga داره از این میتونین استفاده کنین ولی در مورد ورودی dvi چیزی ندیدم http://digik.ir/%D9%85%D8%A8%D8%AF%D9%84-HDMI-%D8%A8%D9%87-Vga-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC%DB%8C-%D8%B5%D8%AF%D8%A7

بله این مدل رو دیده بودم متاسفانه ورودی مانیتور DVI هست اگر یه مبدل مثل همین تو بازار باشه که خروجی صدا هم بشه ازش گرفت خیلی خوب میشه

لینک به دیدگاه

بله این مدل رو دیده بودم متاسفانه ورودی مانیتور DVI هست اگر یه مبدل مثل همین تو بازار باشه که خروجی صدا هم بشه ازش گرفت خیلی خوب میشه

ببخشید مدل مانیتور چی هست که فقط dvi داره ولی vga نداره مانیتورها معمولا dvi و vga دارن و یک پله بالاتر HDMI هم بهش اضافه شده.

لینک به دیدگاه

ببخشید مدل مانیتور چی هست که فقط dvi داره ولی vga نداره مانیتورها معمولا dvi و vga دارن و یک پله بالاتر HDMI هم بهش اضافه شده.

مدل مانیتور samsung syncmaster P20700 هست فقط ورودی DVI داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...