رفتن به مطلب

افزایش قیمت وحشتناک پردازنده i7‎ ‎6700K

ایمان شادکام
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان پس چطوری تشویقتون کنند که 4790K ها و Z97 های باد کرده توی انبار شرکت های وارد کنند مادربرد و پردازنده رو بخرین؟

با گرون کردن 6700K و خارج کردنش از دور رقابت، خریداران به ناچار Z97 میخرن دیگه.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

وقتی .... باید فکر اینجاش رو هم میکردیم .

سلام

داداش درکت میکنم ولی بحث س ی ا س ی ممنوع! ( ناظرین و مدیران محترم لیون میان جیزمون میکنن ها:دی )

لینک به دیدگاه

عزیزان اینها همه ش حقه و نقشه هست. کم شدن موجودی یعنی چی باعث افزایش قیمت میشه؟! حالا از کجا مطمئن هستید واقعاً موجودی شون کم شده باشه و نقشه نباشه؟ شاید قبول کنیم کمبود عرضه و تقاضای زیاد باعث افزایش قیمت بشه ولی اینها همه ش دروغ هست اکثراً

وقتی دلار بیاد پایین فروشنده ها میگن ما زمانی که گرون بود دلار خریدیم برای همین پایین نمیاریم قیمت هارو وقتی دلار بره بالا به روز نمیکشه قیمتارو میبرن آنچنان بالا و میگن تابع نرخ ارز هستیم.

یعنی شرم بر این جماعت حروم خور و حروم نوش

واقعاً بازار های کثیفی داخل کشور داریم که نون حروم خوردن عادی شده برای بعضی ها و نتیجه ش میشه این همه بلاها و عذاب هایی که مردمان در اینجا میکِشند، انواع سرطان، سکته و مرگ در سنین جوانی و نوجوانی و سیل با یه نم بارون. میوه آلوده، آب آلوده، سبزی آلوده، مرغ آلوده، تخم مرغ آلوده، آب لیمو آلوده، آب معدنی آلوده، گوشت آلوده، کالباس آلوده، لبنیات آلوده، ماهی آلوده....

این بلایی هست که خودمون سر خودمون داریم درمیاریم و فکرمیکنیم زرنگیم ولی نمیدونیم داریم زندگی رو برای خودمون و دیگران جهنم میکنیم

خداوند سرنوشت هیچ ملتی و هیچ قومی رو تغییر نمیده مگر اینکه خودشون بخوان و خودشون تغییری در خودشون و مملکتشون ایجاد بکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نترسین چیز خاصی نیست مشکل فقط از شانسه منه

باز چون نوبت من شده برم چندتا پردازنده 6700k بخرم کشیده بالا... من پشیمون بشم یا با همین قیمت بخرم بلافاصله بعدش باز میاد پایین  =))  

لینک به دیدگاه

عزیزان اینها همه ش حقه و نقشه هست. کم شدن موجودی یعنی چی باعث افزایش قیمت میشه؟! حالا از کجا مطمئن هستید واقعاً موجودی شون کم شده باشه و نقشه نباشه؟ شاید قبول کنیم کمبود عرضه و تقاضای زیاد باعث افزایش قیمت بشه ولی اینها همه ش دروغ هست اکثراً

وقتی دلار بیاد پایین فروشنده ها میگن ما زمانی که گرون بود دلار خریدیم برای همین پایین نمیاریم قیمت هارو وقتی دلار بره بالا به روز نمیکشه قیمتارو میبرن آنچنان بالا و میگن تابع نرخ ارز هستیم.

واقعاً بازار های کثیفی داخل کشور داریم که نون حروم خوردن عادی شده برای بعضی ها و نتیجه ش میشه این همه بلاها و عذاب هایی که مردمان در اینجا میکِشند، انواع سرطان، سکته و مرگ در سنین جوانی و نوجوانی و سیل با یه نم بارون. میوه آلوده، آب آلوده، سبزی آلوده، مرغ آلوده، تخم مرغ آلوده، آب لیمو آلوده، آب معدنی آلوده، گوشت آلوده، کالباس آلوده، لبنیات آلوده، ماهی آلوده....

این بلایی هست که خودمون سر خودمون داریم درمیاریم و فکرمیکنیم زرنگیم ولی نمیدونیم داریم زندگی رو برای خودمون و دیگران جهنم میکنیم

خداوند سرنوشت هیچ ملتی و هیچ قومی رو تغییر نمیده مگر اینکه خودشون بخوان و خودشون تغییری در خودشون و مملکتشون ایجاد بکنن

بهترین جواب

لینک به دیدگاه

به نظرم به خاطره اینکه سیستم مورد نیاز بعضی بازی ها مثل star war  براساس سی پی یو های اسکایلت بوده برای همین قیمتش توی ایران افزایش پیدا کرده .

چون دیدن احتمالا خیلی ها از ترسشون برای اینکه پردازنده های فعلی شون از رده خارج میشه و کوچ میکنن که به اسکایلت اینا هم موقعیت را برای افزایش قیمت مناسب دیدن

نظر شخصیم بود :)

لینک به دیدگاه

وقتی میرفتیم تو خیابونا که حقه مسلم ماست حق مسلم ماست باید فکر اینجاش رو هم میکردیم .

like یک میلیارد

لینک به دیدگاه

خدائیش تموم حرفاتون حقیقته

لینک به دیدگاه

امروز به جاش لیون کارت 950 رو میده 68 هزاتومان  :D

قیمت رو نگاه : http://lioncomputer.ir/product/6554/02G-P4-2951-KR+-++%D8%A7%DB%8C+%D9%88%DB%8C+%D8%AC%DB%8C+%D8%A7%D9%90%DB%8C+%D8%AC%DB%8C+%D8%AA%DB%8C+%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3+950+%D8%B3%D9%88%D9%BE%D8%B1%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%A9%D8%AF/

تا قیمتش درست نشده  زود تمومش کنیم  =))

دوستان شوخی کردما ، یه وقت نرید سفارش بدین هم برا خودتون دردسر بشه هم برا لیون  @};-

محض شوخی گفتم .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

امروز به جاش لیون کارت 950 رو میده 68 هزاتومان   :D

قیمت رو نگاه : http://lioncomputer.... 950 سوپرکلاکد/

تا قیمتش درست نشده  زود تمومش کنیم  rolling%20on%20the%20floor.gif

دوستان شوخی کردما ، یه وقت نرید سفارش بدین هم برا خودتون دردسر بشه هم برا لیون   @};-

محض شوخی گفتم .

:D  :laughing:  =))
ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا بوده همین بوده و خواهد بود هیچ فایده ای هم نداره متاسفااااااانه :(

1400 برای 6700K واقعا خیلی خنده داره  :laughing:

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

مشکل اصلی قیمت دلار هست و بعدش آقازاده هایی که وارد میکنن و میخوان از خود شرکت سازنده هم بیشتر سود کنن  (مردم رو به شکل دلار میبینن)

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

افزایش بی رویه قیمت I7‎ ‎6700k‏ پایانی ندارد!!!!!!

هم اکنون قیمت این قطعه در لیون 1450 تومان شد!!!

دلالان شریف سیر شدنی نیستند!

لینک به دیدگاه

الان تو انبارهای عزیزان دزد داره خاک میخوره نسبت به روز اول که 1190 بود فقط 250 تا رفته روش هنوز جاداره بعد الکی میگن موجودی تموم شده  تو همه اجناس اینطوری هس من نمیدونم چرا خود لیون واردات نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان تو انبارهای عزیزان دزد داره خاک میخوره نسبت به روز اول که 1190 بود فقط 250 تا رفته روش هنوز جاداره بعد الکی میگن موجودی تموم شده  تو همه اجناس اینطوری هس من نمیدونم چرا خود لیون واردات نمیکنه

قرار نیست که حتی به گفته شما اگه توسط لیون وارد بشه با قیمت 1میلیون تومان عرضه بشه! این یه سودیه که هیچ آدمی ازش نمیگذره و چیزی به نام وجدان و ... معنی نداره چون اگه لیون این  سود رو نگیره یکی دیگه میگیره پس هر کسی باشه این سود اضافی رو میگیره. شک ندارم که حتی اگه من و شما هم باشیم از این سود عظیم نمیگذریم.

لینک به دیدگاه

با این گرونی چگونه یک جوان میتونه پیشرفت کنه ! اون از اینترنت و این هم از قیمت دلار و کامپیوتر.

لینک به دیدگاه

به صورت کلی عرض میکنم 

حال : خودتونو ناراحت نکنین با کمی صبر درست میشه

5 سال دیگه : صبر کنین و ناراحت نشین درست میشه 

10 سال بعد : چرا ناراحت میشین صبر کنین درست میشه 

20 سال بعد : کمی صبر کنین دیگه داره درست میشه 

30 سال بعد : انالله و انا علیه راجعون 

و ما همچنان در انتظار .... 

looooooooooooooooooooooool

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا فقط I7‎ Skylake‏ به چشم دلالان بسیار شریف اومده و I5‎ Skylake‏ رو اصلا نگاه بهش نمی کنند!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چرا فقط I7‎ Skylake‏ به چشم دلالان بسیار شریف اومده و I5‎ Skylake‏ رو اصلا نگاه بهش نمی کنند!

دلیل گران شدن 6700 کم شدن در بازار و استقبال زیاد ازش بوده و تا یه ماه دیگه که بار جدید بیاد بر میگرده به همون قیمت 1180-1200

دلیل اینکه 6600k گران نشده اینه که کسی آنچنان سراغش نرفته وخیلی کم فروخته شده . 

لینک به دیدگاه

درود

دوستان بالاخره کمی افت قیمت رو در پردازنده i7‎ ‎6700k‏ مشاهده شد!!!

البته به مقدار ناچیز 20 تومان کاهش داشت و به قیمت 1430 در لیون رسید!

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

فروشنده اختیار جنسش با خودش هست مثلا من بیام  پردازنده رو به قیمت 10 میلیون تومن بزارم برای فروش خوب وقتی که باز هم یه عده ای میان می خرن و خریدار هست چرا نکنم :D!؟ ...تا وقتی که هر چی گرونتر میشه عده ای  بیشتر میان می خرن وضع همینه.....

لینک به دیدگاه

سلام.با توجه به توافق  ممکنه قیمت قطعات افت پیدا کنه؟

3 - 4  سالی هست که میخام یه چیزی بخرم اما نمیشه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.با توجه به توافق  ممکنه قیمت قطعات افت پیدا کنه؟

3 - 4  سالی هست که میخام یه چیزی بخرم اما نمیشه :D

خیر دوست عزیز اگه میخوای چیزی بخری بخر

چون داخل ایران که تولید نمیشن و قیمت هم که ثابته و ربطی به برداشتن تحریمها نداره پس قرار نیست اتفاقی بیفته با صبر کردن فقط وقت رو از دست می دید

لینک به دیدگاه

دمه لایون کامپیوتر گرم تو بازاریکه 6700کا اصلا پیدا نمیشد لایون هفته پیش فروش ویژه زمان دار گذاشت من هم بلافاصله خریدمش به 1250.

منو باش که میخواستم کلی هزینه کنم برای5820 بادکرده فروشنده های بی انصاف

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...