رفتن به مطلب

ایا این مادربورد gtx ساپورت میکند ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مادربورد سیستم من http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3971#sp

1- اول این که میخواستم بپرسم ایا مادربورد من کارت های سری gtx رو ساپورت میکنه ؟

گرافیک فعلی من (gt 730 2 gig ddr3 )

2- سوال دوم اینکه کارت گرافیک من توانایی مقابله با کدوم سری از gtx رو داره ؟(یکی از دوستام گفت بزور میتونه با gtx260 برابری کنه اما من باور نکردم چون متال گیر فانتوم پین با گرافیک خودم و رم 4 رو در حالت مدیوم وبعضی از تظمیات رو high بازی میکنم در حال که gtx260  رو با رم 4 در حالت لاو با افت فریم بزور میاد)

ممنون میشم از اساتید به هردو سوالم پاسخ بدن.

لینک به دیدگاه

سلام

ساپورت شدنو که ساپورت میکنه ولی فقط ساپورت کردن به درد نمیخوره.

با توجه به مدل مادربورد و سوکت cpuش نمیشه از تمام قدرت کارت GTX های بالا استفاده کرد
گرافیک فعلیتون واسه این مدل بورد و cpu مناسبترینه. بازم اگه اصرار داشتید gtx داشه باشید gtx 650 رو بردارید. البته انتظار تاثیر زیاد از کارایی کارت نباشید. ممکنه گلوگاه ایجاد بشه. همینطور این کارت حداقل به یک پاور با برند معتبر و 400 وات نیاز دارد
پاور و مدل cpuتونم اعلام کنید

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

سلام

ساپورت شدنو که ساپورت میکنه ولی فقط ساپورت کردن به درد نمیخوره.

با توجه به مدل مادربورد و سوکت cpuش نمیشه از تمام قدرت کارت GTX های بالا استفاده کرد

گرافیک فعلیتون واسه این مدل بورد و cpu مناسبترینه. بازم اگه اصرار داشتید gtx داشه باشید gtx 650 رو بردارید. البته انتظار تاثیر زیاد از کارایی کارت نباشید. ممکنه گلوگاه ایجاد بشه. همینطور این کارت حداقل به یک پاور با برند معتبر و 400 وات نیاز دارد

پاور و مدل cpuتونم اعلام کنید

سلام خسته نباشید

اینم مدل پاور و سی پی یو و رم من

Power: green 330 w 80+

Cpu: Core 2 Quad 2.5Ghz

Ram : 4 gig

Windows 10 64bit

رم رو بزودی 8 گیگ میکنم و اگه پاور برای کارت گرافیک که شما فرمودید کافی نباشه یه پاور 430 میگیرم ولی در مورد سی پی یو به نظرتون خوبه ؟

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ایا با این سی پی یو در کارت گرافیک های سری gtx گلوگاه ایجاد میکنه ؟

لینک به دیدگاه

سلامشما براى اجراى بازى ها روى تنظيمات قابل قبول حد اقل بايد يه gtx 660 داشته باشيد که پاور حد اقل 480 ميخواد. اين 430 هاى گرين معلوم نيست 430 ريل باشن يا نه. کلا تو فکر تعويض پاور حداقل 500 ريل باشه. cpu هم با توجه به اين که چهار هسته واقعي داره گلوگاه اونجورى ايجاد نميکنه اما با توجه به قديمي بودن سوکت و پاين بودن قدرت پردازشي هسته ها و پاين بودن فرکانس , اگه يخ i5 داشته باشي فريم بيشترى تو بازى ميگيرى

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

سلامشما براى اجراى بازى ها روى تنظيمات قابل قبول حد اقل بايد يه gtx 660 داشته باشيد که پاور حد اقل 480 ميخواد. اين 430 هاى گرين معلوم نيست 430 ريل باشن يا نه. کلا تو فکر تعويض پاور حداقل 500 ريل باشه. cpu هم با توجه به اين که چهار هسته واقعي داره گلوگاه اونجورى ايجاد نميکنه اما با توجه به قديمي بودن سوکت و پاين بودن قدرت پردازشي هسته ها و پاين بودن فرکانس , اگه يخ i5 داشته باشي فريم بيشترى تو بازى ميگيرى

اها پس یه مدت دیگه یه مادربورد جدید با یدونه core i5 میگیرم بعد اگه پول دستم اومد یدونه کارت گرافیک از سری gtx میگیرم ممنون از راهنمایی تون

لینک به دیدگاه

اها باشه فعلا منتظرم پول جور ولی ممنون از راهنمایی هاتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...