رفتن به مطلب

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقای حسینی امیدوارم شاهرود هم جزء اون 40 شهر باشه بالاخره شهری بوده که اولین خرید اینترنتی تون از این شهر بوده :D  به امید پیشرفت روزافزون تیم لیون کامپیوتر.

لینک به دیدگاه

خب اگه خدمات کامپیوتری باشه ما در خدمتیم البته در مشهد 

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی عزیز

اگه سنندج جز اون 40 شهر باشه بنده درخدمتم با کمال میل

لینک به دیدگاه

درود 

آقای حسینی میخواستن برای نیرو گرفتن در 40 شهر اعلام کنن اعلام کردن یا نه ؟

البته من روزی 3 یا 4 بار سر میزنم ولی بازم 

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود

برای این کاری که میخواستیم نفرات رو گرفتیم در تهران ولی تا هفته دیگه نفرات جدیدی رو میخوایم استخدام کنیم در چهل شهر کشور که حتما اعلام عمومی میکنیم @};-

فعلا خبری نیست

چجوری خبری نیست؟؟

تا هفته دیگه یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اگر در چهل شهر کشور باشه من توی یک شهری هستم و امادگی کامل برای دریافت نمایندگی از لیون رو دارم و مطمن هستم که اگر اینطور باشه کار میگیره چون خیلی به این کامپیوتری ها سر زدم باهاشون بحث کردم متاسفانه هیچی سردر نمیارن و اطلاعات غلط میدن و قطعات حرفه ای هم ندارن من میتونم تو سطح شهر تبلیغ کنم و کار بگیره

من اعلام امادگی میکنم

لینک به دیدگاه

اقا میشه بیایم تو تهران ساکن شیم؟ اجاره اونجا چنده؟

خخخخخخ

لینک به دیدگاه

چرا اقای حسینی جواب نمیدن واسشون پ خ کردم بازم هیچ جوابی دریافت نشد. تعطیلات عید تموم شد پس کجایین

لینک به دیدگاه

اقای حسینی وقت من متغییره (دانشجویی) یعنی ساعتاش متغییر هست تو هفته میشه برا ما هم کار پیدا بشه؟

تهرانم هستم.

لینک به دیدگاه

اقای حسینی همچنان منتظریم پ خ کردم بهتون چند روز پیش ممنون میشم جواب بدید

لینک به دیدگاه

دوستان اگه تاپیک رو کامل بخونید گفتن که نیروی لازم رو استخدام کردن

این تاپیک واسه چند ماه پیش هستش

فکر میکنم اگر مدیران عزیز تاپیک رو قفل کنن عزیزان اینجوری وقت نمیگذارن و امیدوار نمیشن

و مدام این تاپیک آپ نمیشه

در صورت نیاز بعدا دوباره باز بشه

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان اگه تاپیک رو کامل بخونید گفتن که نیروی لازم رو استخدام کردن

این تاپیک واسه چند ماه پیش هستش

فکر میکنم اگر مدیران عزیز تاپیک رو قفل کنن عزیزان اینجوری وقت نمیگذارن و امیدوار نمیشن

و مدام این تاپیک آپ نمیشه

در صورت نیاز بعدا دوباره باز بشه

اگر بقیه مطلب رو بخونین اقای حسینی گفتن میخوایم تو 40 شهر کشور هم استخدام بکنیم یعنی نمایندگی برا همین دوستان دارند درخواست میدن
لینک به دیدگاه

این دوستان برای نمایندگی در مراکز استان ها میپرسن فک کنم که آقای حسینی گفته بودن: "برای این کاری که میخواستیم نفرات رو گرفتیم در تهران ولی تا هفته دیگه نفرات جدیدی رو میخوایم استخدام کنیم در چهل شهر کشور که حتما اعلام عمومی میکنیم"

من خودم از اون موقع روزی چند بار سر میزنم، این از اون کارایی که همیشه میخواستم داشته باشم دیوانه شدم از بیکاری  :)

لینک به دیدگاه

این دوستان برای نمایندگی در مراکز استان ها میپرسن فک کنم که آقای حسینی گفته بودن: "

برای این کاری که میخواستیم نفرات رو گرفتیم در تهران ولی تا هفته دیگه نفرات جدیدی رو میخوایم استخدام کنیم در چهل شهر کشور که حتما اعلام عمومی میکنیم"

من خودم از اون موقع روزی چند بار سر میزنم، این از اون کارایی که همیشه میخواستم داشته باشم دیوانه شدم از بیکاری :)

دوست من اگر دقیق تر همون متنی که کپی کردین رو بخونید متوجه میشید که اقای حسینی بطور واضح گفتن حتما اعلام عمومی میکنیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

دوستان عزیزم، نفراتی که اعلام شده بودند استخدام شدند و در مورد نفراتی که در سایر شهرها مورد نیاز هستند، در زمان لازم اطلاع رسانی میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...