رفتن به مطلب

مشکل همیشگی دیوانه کننده پینگ وطنی

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان دوباره این پینگ من دچار مشکل شده 

مخابرات در به گل کاریی میکنه زنگ بزنم ؟

پینگ مخابرات دوستان چه طوره امشب ؟

http://s3.picofile.com/file/8216577434/Ping_4_2_2_4_Copy.bat.html

Untitled.png

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

پینگت تا این  ip  های زیر چنده ؟

185.8.173.156

5.160.246.222

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نادر جان خوبی ؟ @};-

پینگ که کلا افتضاح شده 

ایشاالله تا فردا پسفردا یک سرور کاهش پینگ برای اعضای لیون راه اندازی میکنیم  :D

لینک به دیدگاه

سلام نادر جان

یه چیزی میگم میدونم کسی باور نمیکنه !!

یادم نمیره دو یا سه سال پیش پینگ من از خیلی ای پی ها 30-40 بود !!!!

الان از 4.2.2.4 زدم همه اش تایم اوت =)) ( معمولا تایم اوت ندارم خدا رو شکر ولی گفتین الان تست کنین این جوری بود  :D  )

ولی بعد یک هفته ، دارم بتل میزنم راضیم :D

x9sl_asdasd_thumb.jpg

راستی پینگم از aprat.com دقیقا 45 هست ! مال شما چقدره :-?

چی میشد پینگم از بتل هم 45 میبود :crying:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

185.8.173.156

5.160.246.222

سلام معین  @};-

11 تا 19 هست 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

نادر جان خوبی ؟ @};-

پینگ که کلا افتضاح شده 

ایشاالله تا فردا پسفردا یک سرور کاهش پینگ برای اعضای لیون راه اندازی میکنیم  :D

کاهش پینگ زدم کجای کاریی   =)) بدجور داغون نت  :(

لینک به دیدگاه

185.8.173.156

5.160.246.222

اینا برا چین ؟

پینگ منم از اینا 45 هست :-?

لینک به دیدگاه

سلام نادر جان

یه چیزی میگم میدونم کسی باور نمیکنه !!

یادم نمیره دو یا سه سال پیش پینگ من 30-40 بود !!!!

الان از 4.2.2.4 زدم همه اش تایم اوت =)) ( معمولا تایم اوت ندارم خدا رو شکر ولی گفتین الان تست کنین این جوری بود  :D  )

ولی بعد یک هفته ، دارم بتل میزنم راضیم :D

x9sl_asdasd_thumb.jpg

راستی پینگم از aprat.com دقیقا 45 هست ! مال شما چقدره :-?

چی میشد پینگ من از بتل هم 45 میبود :crying:

سلام داش سعید  :x

نت امروز 5 ساعت قطع شد بعد که وصل شد به این فلاکت افتاد  :(

لینک به دیدگاه

اینا برا چین ؟

پینگ منم از اینا 45 هست :-?

این ip ها پینگ ها تا سرور های من هست .

درست هست که پینگ شما بالا هست تا سرور های خارج  اما به وصل شدن به سرور هایی که در داخل ایران قرار دارند پینگ شما به نحو چشمگیری کاهش پیدا میکنه .

البته اینم بگم کاهش یینگ رو فقط در دیتا سنتر های برتر ایران میتونید داشته باشید .

مثلا یه مشکل دیگه هم که بعضی از کاربران دارند اینترنت خارجی قطع میشه ولی اینترنت داخلی وصل هست این هست که مشکل کاربر رفع میشه .

یا تایم اوت و ......  بقه مشکلات دیگه .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

5lxm_screen_shot_2015-10-10_at_10.20.40_

30 مگ از زیرساخت 

لینک به دیدگاه

همین الان یهویی .

مخابرات خراسان رضوی قبل و بعد از استفاده  دی .

j8138la3e9aoms1qrayu.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این پینگ هم با استفاده از سرور های کاهش پینگ خودم هست 

tbb_screen_shot_2015-10-10_at_10.31.17_p

پینگ عالیه  :D

لینک به دیدگاه

پینگ من از اون سرور ها 20 بود هردو

من نت 512 مخابرات تهران دارم 3 ماه با پینگ 150 بازی میکنم 6 ماه 350 که اصلا نمیشه بازی کرد. :(

کاهش پینگ هم مثل نت های حجمی فقط چاپیدن از مردم هست.

کلا هرجی حجمیش یعنی ******.

دوستم توی یه تیم Dota 2 بازی میکنه یه VPS خریدن برای تیمشون در ماه 120 تومن اختصاصی برای 5 نفر نامحدود دارن با پینگ 70 بازی میکنن :|

چی در مورد نت ایران درسته که پینگ دومیش باشه.

لینک به دیدگاه

پینگ من از اون سرور ها 20 بود هردو

من نت 512 مخابرات تهران دارم 3 ماه با پینگ 150 بازی میکنم 6 ماه 350 که اصلا نمیشه بازی کرد. :(

کاهش پینگ هم مثل نت های حجمی فقط چاپیدن از مردم هست.

کلا هرجی حجمیش یعنی ******.

دوستم توی یه تیم Dota 2 بازی میکنه یه VPS خریدن برای تیمشون در ماه 120 تومن اختصاصی برای 5 نفر نامحدود دارن با پینگ 70 بازی میکنن :|

چی در مورد نت ایران درسته که پینگ دومیش باشه.

دوست  من بهتر هست در مورد چیزی که اطلاعات ندارید اصلا صحبت نکنید .

ببخشید قصد جسارت نداشتم  ولی همون کاهش پینگی که شما میفرمایید از دیتا سنتر تبیان ترافیکش  چندین برابر دیتا سنتر های دیگه هست.

پس این وسط کسایی که کاهش پینگ اراییه میدن تخصیر کار نیستند  بلکه  دیتا سنتر هایی که در ایران هستند تخصیر کار هستند .

در کل اینجا ایران هست و نمیشه کاری کرد  جریان همون پراید هست .

یه چیز دیگه هم بهتون بگم چیزی به نام نامحدود در هیچ جای دنیا وجود نداره . هر چیزی محدودیتی داره فقط تا منظور ار محدودیت در چه شرایطی و کجا باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید قصد جسارت نداشتم  ولی همون کاهش پینگی که شما میفرمایید از دیتا سنتر تبیان ترافیکش  چندین برابر دیتا سنتر های دیگه هست.

پس این وسط کسایی که کاهش پینگ اراییه میدن تخصیر کار نیستند  بلکه  دیتا سنتر هایی که در ایران هستند تخصیر کار هستند .

عزیز جان 

پورت اختصاصی داده شده داخل دیتاسنتر های ایران لیمیت هست و بدرد سرویس شبکه شخصی انتقال داده رو نمیخوره 

برای همین اگه شما یک پورت 30 مگ داشته باشید با پینگ 100 به سرور دوتا بعد از اینکه تعداد کلاینت های متصل به سرور بالا بره طبیعتا پینگ سرورشما هم بالا میره 

کانکشن 30  مگ شما هر واحد محدود به تعداد کاربر میشه و اگه حالا میکروتیک رو خوب کانفیگ نکرده باشید کانکشن لیمیت میشه به عداد کاربر های شبکه شخصی انتقال داده 

به این صورت اگه هر کاربر 1  مگ رو بیزی کنه و 45 کاربر همزمان به سرور وصل بشن و همزمان هم دیتا رد و بدل کنن مثل بازیکردن در دوتا تو اون لحظه بشدت لینک شما زیر فشار میره و پینگ بشدت داغون میشه 

فقط چند دیتاسنتر داخل ایران هستند که لینک اختصاصی تحویل یونیت میدن که اونا هم هزینه سنگینی دارن و به صرفه تر هست ادم پهنای باند اختصاصی بگیره

لینک به دیدگاه

به صرفه تر هست ادم پهنای باند اختصاصی بگیره

این رو یه توضیحی میدید مرسی. @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

عزیز جان 

پورت اختصاصی داده شده داخل دیتاسنتر های ایران لیمیت هست و بدرد سرویس شبکه شخصی انتقال داده رو نمیخوره 

برای همین اگه شما یک پورت 30 مگ داشته باشید با پینگ 100 به سرور دوتا بعد از اینکه تعداد کلاینت های متصل به سرور بالا بره طبیعتا پینگ سرورشما هم بالا میره 

کانکشن 30  مگ شما هر واحد محدود به تعداد کاربر میشه و اگه حالا میکروتیک رو خوب کانفیگ نکرده باشید کانکشن لیمیت میشه به عداد کاربر های شبکه شخصی انتقال داده 

به این صورت اگه هر کاربر 1  مگ رو بیزی کنه و 45 کاربر همزمان به سرور وصل بشن و همزمان هم دیتا رد و بدل کنن مثل بازیکردن در دوتا تو اون لحظه بشدت لینک شما زیر فشار میره و پینگ بشدت داغون میشه 

فقط چند دیتاسنتر داخل ایران هستند که لینک اختصاصی تحویل یونیت میدن که اونا هم هزینه سنگینی دارن و به صرفه تر هست ادم پهنای باند اختصاصی بگیره

فکر نکنم در مورد پهنای باند سرور حرفی زده باشم . و پورت سرور .

موضوع بیشتر کاربران این هست که میگن چرا ترافیک دیتا سنتر ها  قیمت هاشون متفاوت هست .

دلیلش رو هم دارن خودشون میگن .

مثلا یک سرور در خارج با مثلا ترافیک 2 ترابایت رو میگن فلان قدر  با پورت فلان  شاید برای ما تو ایران این یه جور نامحدود باشه ولی در خارج نه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم در مورد پهنای باند سرور حرفی زده باشم . و پورت سرور .

موضوع بیشتر کاربران این هست که میگن چرا ترافیک دیتا سنتر ها  قیمت هاشون متفاوت هست .

دلیلش رو هم دارن خودشون میگن .

مثلا یک سرور در خارج با مثلا ترافیک 2 ترابایت رو میگن فلان قدر  با پورت فلان  شاید برای ما تو ایران این یه جور نامحدود باشه ولی در خارج نه .

این که دیتاسنتر ها بابت ترافیک هزینه دریافت میکنند کار اشتباه و مسخره ای هست و جنبه سود اوری جدید داره

درقرارد های دیتاسنترمعمولا ذکر میشه که پهنای باند اختصاصی چقدر باشه مثلا 30 مگ دیتاسنتر تعهد میده که این پهنای باند رو به سرور بده منظور از اختصاصی یعنی فول پورت و طبیعتا نامحدود هست

اگر قرارداد رسمی با دیتاسنتر دارید میتونید ازشون بابت گرفتن مبلغ اضافه برای ترافیک شکایت کنید

لینک به دیدگاه

یه چیز دیگه هم بهتون بگم چیزی به نام نامحدود در هیچ جای دنیا وجود نداره . هر چیزی محدودیتی داره فقط تا منظور ار محدودیت در چه شرایطی و کجا باشه .

احتمالا کسانی که سرویس کاهش پینگ ارائه میدن اصلا سودی نمیکنن و برای رضای خدا این کارو انجام میدن مثل شرکت های ISP.

در هر صورت برای من کسی باشه بتونه VPS بگیره خیلی خیلی بصرفه تر هست تا یه کاهش پینگی که گیگی 4 - 5  تومن درمیاد زمانی هم که قطعی داره طرف یا میگه: من فقط یه سرویس VPS خریدم کاری از دستم برنمیاد جز این که به کسی که خریدم اطلاع بدم ، یا اون یکی که میگه سرور زیر اتک هست (شما رو نمیگم اشتباه برداشت نکنید)

این VPS هم که دوستم خریده برای تیمش 700 گیگ محدودیت داره که همون نامحدود برای ما ایرانی ها یا این سرعت نت حساب میشه.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

با پینگ 120 تا 300

جی تی ای وی و کانتر گو میزنم تا حالا لگ نداشتم

سرعت دانلودم 460 ایناس

Sent from my LG-D802

لینک به دیدگاه

با پینگ 120 تا 300

جی تی ای وی و کانتر گو میزنم تا حالا لگ نداشتم

سرعت دانلودم 460 ایناس

Sent from my LG-D802

سلام

این محدود که گفتی 

پینگ خوبی هست برا من تا 600 میره حتی بیشتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...