رفتن به مطلب

هنگ کردن کامل ویندوز در حین انجام بازیها

Insane OF Game
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دقیقا و این اشتباه ناشیانه از طرف من بوده که دیر فهیمدم...ولی دیگه تجربه ای شد که دیگه همیشه با نرم افزار speccy دمای قطعات رو چک کنم

چشم...همینکارو میکنم شنبه انشالله...

حضوری صد در صد میبرمش...فقط میشه بهم بگید که روی کاغذ بنویسم مشکل رو یا ننویسم و مهمتر از اون لازمه بگم خمیر سیلیکونش رو هم عوض کنن یا خودشون عوض میکنن!؟

100% درست میشه خیالم راحت باشه دیگه بچه ها

معمولا کارت گرافیک تعویض میکنن خیلی کم پیش میاد تعمیر بشه

حتما مشکل براشون تشریحی و شفایی بیان کن تا بدونن

لینک به دیدگاه

معمولا کارت گرافیک تعویض میکنن خیلی کم پیش میاد تعمیر بشه

حتما مشکل براشون تشریحی و شفایی بیان کن تا بدونن

برای اطمینان میتوانید بهشون گوشزد کنید و روی کاغذ هم بنویسید.

بله اگر گارانتی آواژنگ هست کارت را درست میکنند خیال شما راحت باشد.

هم شفاهی میگم هم روی کاغذ مینویسم:) از هر دوتون ممنونم بچه ها خیلی گلید که کمکم کردید و راه درست رو نشونم دادید...:)

بچه ها در آخر این رو هم میشه بهم بگین که چند روز طول میکشه بره گارانتی و برگرده و هزینه ارسال یا ... هم باید پرداخت کنم یا هیچی؟

لینک به دیدگاه

هم شفاهی میگم هم روی کاغذ مینویسم :) از هر دوتون ممنونم بچه ها خیلی گلید که کمکم کردید و راه درست رو نشونم دادید... :)

بچه ها در آخر این رو هم میشه بهم بگین که چند روز طول میکشه بره گارانتی و برگرده و هزینه ارسال یا ... هم باید پرداخت کنم یا هیچی؟

اون دیگه بستگی به نحوه کارکردن تکنسین های مرکز داره معمولاً بین 4 روز تا یک هفته طول میکشه اگر تعمیر باشه و تعویض هم ممکنه همان روز انجام بدن

اگر گارانتی داره نباید هیچ هزینه ای برای تعمیر یا تعویض پرداخت کنید فقط ممکنه هزینه ارسال دریافت کنند

ویرایش شده توسط Mohammad Ali X
لینک به دیدگاه

هم شفاهی میگم هم روی کاغذ مینویسم:) از هر دوتون ممنونم بچه ها خیلی گلید که کمکم کردید و راه درست رو نشونم دادید...:)

حداقل ۵ روز کاری دو روزم برای رفت برگشت هزینه پستشم با خودتت میشه ۷ روز

حداکثر ۱۵ روز کاری یعنی روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها حساب نمیشه

بهت زنگ میزنن میگن مشکلش این بود یا عوض شده یا تعمیر برات میفرستن به همین راحتی:)

لینک به دیدگاه

بچه ها میشه توی نوشتن متنش بهم کمک کنید این خوبه این رو بنویسم:

"سلام...کارت گرافیک بنده 5870 گیگابایت یک گیگ یک مشکل اساسی دارد....به این صورت که در همه بازیها پس از گذشت 10 الی 15 دقیقه از زمان انجام بازی، بطور کامل بازی هنگ کرده و بعد از یک ثانیه یک صفحه سبز رنگ با پیکسل های کوچک ظاهر میشود و بعد از یک ثانیه ریستارت میشود و یا در همین حالت باقی میماند و باید دستی اقدام به ریستارت کردن سیستم کرد!

همچنین دمای کارت بیش از اندازه بالاست و در حالت نرمال و بدون هیچگونه پردازش سنگینی، دمای کارت بالای 55 درجه است"

بچپه ها این متن خوبه یا اگر فکر میکنید چیزی از قلم انداختم یا جایی اضفه هست ویرایشش کنید برام جبران میکنم...

لینک به دیدگاه

بچه ها میشه توی نوشتن متنش بهم کمک کنید این خوبه این رو بنویسم:

"سلام...کارت گرافیک بنده 5870 گیگابایت یک گیگ یک مشکل اساسی دارد....به این صورت که در همه بازیها پس از گذشت 10 الی 15 دقیقه از زمان انجام بازی، بطور کامل بازی هنگ کرده و بعد از یک ثانیه یک صفحه سبز رنگ با پیکسل های کوچک ظاهر میشود و بعد از یک ثانیه ریستارت میشود و یا در همین حالت باقی میماند و باید دستی اقدام به ریستارت کردن سیستم کرد!

همچنین دمای کارت بیش از اندازه بالاست و در حالت نرمال و بدون هیچگونه پردازش سنگینی، دمای کارت بالای 55 درجه است"

بچپه ها این متن خوبه یا اگر فکر میکنید چیزی از قلم انداختم یا جایی اضفه هست ویرایشش کنید برام جبران میکنم...

متن خوبه هیچ مشکلی نداره دوست من.

لینک به دیدگاه

از راهنمایی های هردوتون ممنونم دوستان خوبم هم محمد علی عزیز هم ادریس گل

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان بعد از گذشت7 روز از شرکت آواژنگ تماس گرفتند و این مطلب رو بهم گفتند در رابطه با کارت گرافیک 5870

آواژنگ: کارت گرافیک شما غیرقابل تعمیر میباشد و به خاطر متوقف شدن تولید کارت گرافیک همچین کارتی موجود نمیباشد که کارتتون رو تعویض کنم به همین خاطر ما به شما مبلغ 334 هزار تومان!! پرداخت میکنیم و کارتتون هم دیگه پس فرستاده نخواهد شد!!

من:straight%20face.gif

خداشاهده یعنی مثل موتور v1 داغ کردم:| گفتم خانم ب شما کارت من رو با همرده خودش تعویض کنید که در جواب بهم گفتن که بخاطر موجود نبود کارتی انجام تعویض وجود نداره مگر صبر کنید تا کارتی برای من فرستاده بشه و اونقت ما برای شما کارت رو بفرستیم:|

یعنی هنگ کرده بودم ... گفتم خانم شما الان به من 334 تومن میدید خب من نمیدتونم با این پول یه کارتی بخرم که حداقل نصف قدرت 5870 رو داشته باشه!! اونوقت در جواب این حرفم گفتش که خب دیگه من نمیدونم...یک جواب منطقی برای من:|

بعد کمی حرف زدن گفتش که اگر فاکتور خرید رو پیدا کنی (که برای سال 92 هستش و معلوم نیست کجاست) اونوقت هر قیمتی که خریده باشید مبلغ رو بهتون برمیگردونم وگرنه همون 334 تومن

من الان چکار کنم بچه ها؟

لینک به دیدگاه

آواژنگ = ریفر ژَنگ   :cool:  آه از دست این آواژنگ  :cool:

ویرایش شده توسط JarOoBarghi
لینک به دیدگاه

آواژنگ = ریفر ژَنگ   :cool:  آه از دست این آواژنگ  :cool:

الان این نقد آوازنگ بود یا راهنمایی بود دوست من :|

تو رو خدا بگید چکار کنم میگه با فاکتور خرید به همون قیمت میدیم به بدون فاکتور 33 تومن آخه من با 334 تومن چه کارت گرافیک تخمی بخرم که نصف قدرت 5870 رو داشته باشه آخه :|

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز

بهترین کار گرفتن پول و خرید یه کارت کارکرده مطمئن از دوستان معتبر همین فروم هست

کارت هایی مثل 6870 و 560ti تقریبا همین قیمت هستند و قدرتمندتر از کارت خود شما.

یا با افزایش پول کارت قدرتمندتری میتونی تهیه کنی

ترس از بدون گارانتی بودن کارت کارکرده هم به دلت راه نده کارت خیلی از دوستان از جمله کارت خودم هنوز دارند کار میکنن اگه شرایط مطلوب براشون فراهم باشه.

شما که فاکتور در اختیار ندارید که بتونید پول بیشتری دریافت کنید.شرکت گارانتی کننده هم که بازی در میاره این جور مواقع

شما تو این برهه که کارتتون مشمول گارانتی شده ضرر میکنید اگه کارتی همقدرت کارت خودتون بگیرید

درکل نظرم رو دریافت پول و اگه در توانتون هست افزایش بودجه برای خرید کارت قدرتمندتر

تمام زورتون رو در تماس با اواژنگ برای دریافت پول بیشتر بزنید

درضمن شما لذت بازی خوبی مثل ویچر با 30 فریم رو نمیتونی ببری با قدرت کارتی مثل کارت خودت

30فریم اذیت کننده هست

پس به فکر کارتهایی مثل دوموردبالا و 580-6970-7870-660TI باش

مطمئن باش راضی خواهی شد چون ارتقاء همیشه خوشنود کننده هست 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

موافقم ، با 335 تومان میشه کارت هایی به مراتب بهتر از 5870 خرید مثل 650 دو گیگ یا 560 دو گیگ و... مهم ترین مزیتش حداقل دو گیگ کردن حافظه گرافیکی هست که برای بازی های جدید الزام هست که حداقل 2 گیگ VRAM داشته باشن .

لینک به دیدگاه

بچه ها حرفتون درست...

پس پول رو میگیرم اما فاکتور رو سعی میکنم از کسی که خریدم جور کنم یا بگم برام بره بگیره (از اونجایی که کارت رو خریده) هر طور شده وادارش میکنم چون کارت خراب بهم انداخته...

بچه ها من نظر خودم روی کارت دست دوم 950 gtx هستش نظر شما ها چیه؟

بچه ها حرفتون درسته که مقدار رم بیشتر لازمه ولی خب قدرت 5870 با 560 یا 650 تی آی 2 گیگ نگاهی بندازید میبینید که از هردوشون سرتره و اینا دو کارت رو بگیرم قطعا فریم پایینیتری نسبت به 5870 بهم میده؟ (اینطور نیست)

http://www.hwcompare.com/8915/geforce-gtx-560-ti-vs-radeon-hd-5870/

http://www.hwcompare.com/13868/geforce-gtx-650-ti-2gb-vs-radeon-hd-5870/

لینک به دیدگاه

اگر کارکرده 950 را با قیمت مناسب گیر بیارید عالیه.

لینک به دیدگاه

بچه ها بررسی کردم دیدم تو تستها کارت 750ti حدود 50 درصد قویتر هستش تو بازیها مثلا تو بازی کرایسس 3 (بالاترین سطح تنظیمات گرافیکی - 1080p ) با کارت 5870 تنها 8 فریم در ثانیه رو داده بود در حالی که کارت 750ti نرخ 16 رو داده بود

بچه ها کارت 950 کارکرده  رو بگیرم یا 750ti نو؟

لینک به دیدگاه

بچه ها بررسی کردم دیدم تو تستها کارت 750ti حدود 50 درصد قویتر هستش تو بازیها مثلا تو بازی کرایسس 3 (بالاترین سطح تنظیمات گرافیکی - 1080p ) با کارت 5870 تنها 8 فریم در ثانیه رو داده بود در حالی که کارت 750ti نرخ 16 رو داده بود

بچه ها کارت 950 کارکرده  رو بگیرم یا 750ti نو؟

اگه بتونید 950 بگیرید که خیلی بهتره.

چون که قدرتش در حد 660ti هست و مصرفش فقط 90 واته.پس گرافیک بسیار با ارزشیه :)

لینک به دیدگاه

اگه بتونید 950 بگیرید که خیلی بهتره.

چون که قدرتش در حد 660ti هست و مصرفش فقط 90 واته.پس گرافیک بسیار با ارزشیه :)

درسته

فقط نمیدونم از کدوم برند بگیرم

لینک به دیدگاه

درسته

فقط نمیدونم از کدوم برند بگیرم

برند زیاد فرق نمیکنه. اما برند giga این گرافیک کمی از بقیه ارزون تره.

لینک به دیدگاه

بی زحمت پاور رو راهی سطل زباله کن و یه پاور برند و درخور سیستمت بگیر :-?

لینک به دیدگاه

بی زحمت پاور رو راهی سطل زباله کن و یه پاور برند و درخور سیستمت بگیر :-?

انداختمش رفت4.gif و یک پاور خوب از برند کولر مستر گرفتم (البته قبلا خریده بودم و وقت نمیکردم به لیست اضافه کنم) مورد بعدی4.gif4.gif؟

برند زیاد فرق نمیکنه. اما برند giga این گرافیک کمی از بقیه ارزون تره.

چرا فرق داره تا اونجا که جست و جو کردم فهمیدم که برند زوتک amp  edition که اورکلاک شده هستش به راحتی قدرت خودش رو تا یک کارت gtx 960 میرسونه!!

مشکل اینجاست که من مدل کارکرده میخوام و متاسفانه هنوز تو لیون کسی برای فروش نذاشته

لینک به دیدگاه

الان این نقد آوازنگ بود یا راهنمایی بود دوست من :|

تو رو خدا بگید چکار کنم میگه با فاکتور خرید به همون قیمت میدیم به بدون فاکتور 33 تومن آخه من با 334 تومن چه کارت گرافیک تخمی بخرم که نصف قدرت 5870 رو داشته باشه آخه :|

درود دوست عزیز

به نظر خیلی قیمت منصفانه ای بهت گفتن

و پاسخشونم خیلی منطقی بوده گفتن فاکتور بیار پولشو بهت میدیم

دیگه از این بهتر چی میخوای

باور کن اکبند کارتت ۳۵۰ تومن نمی ارزه کسی ام نمیخره

هیچ بازی نمیتونه درست اجرا کنه

پولشو بگیر ۲۰۰ بذار روش یه ۹۵۰ دست دوم بگیر

درضمن اون کلمه ای که استفاده کردی تو این متن خیلی زشته تو انجمن جایز نیست واقعا

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

به نظر خیلی قیمت منصفانه ای بهت گفتن

و پاسخشونم خیلی منطقی بوده گفتن فاکتور بیار پولشو بهت میدیم

دیگه از این بهتر چی میخوای

باور کن اکبند کارتت ۳۵۰ تومن نمی ارزه کسی ام نمیخره

هیچ بازی نمیتونه درست اجرا کنه

پولشو بگیر ۲۰۰ بذار روش یه ۹۵۰ دست دوم بگیر

درضمن اون کلمه ای که استفاده کردی تو این متن خیلی زشته تو انجمن جایز نیست واقعا

من عذرخواهی میکنم نباید از اون کلمه استفاده میکردم ولی شما جای من نیستید تا ببینید چقدر از لحاظ ذهنی بهم ریخته هستم...

دوست خوبم ادریس جان من فاکتور رو پیدا میکنم از زیر سنگ هم شده و پول رو ازشون میگیرم همونطور که خودشون گفتن! و هرگز به 335 تومن راضی نمیشم چون نمیزارم تو روز روشن حقم رو بخورن!!

تازشم من خودم ویچر 3 رو روی تنظیمات High به راحتی بین 20 - 25 فریم میگرفتم یا تو بازی های دیگه ای مثل ALien Isolation یا GTA V و عناوین نسل هشتم رو راحت روی تنظیمات high روی فریم خوبی اجرا میکرد (25-30)

به هرحال تو فکر خرید 950 کار کرده هستم شما سراغ نداری کسی بفروشه تو لیون هیچ خبری نیست (به جز یکی که تو لیون هست ولی قیمتش رو خیلی بالا میگه 590!! البته اونطور که میگه آکبنده ولی خب قیمتش با بودجه من همخونی نداره)

لینک به دیدگاه

این ویدیو میزان فریم 950,960,370 نشان می ده ولی با یک cpu i7 4790 با توجه به cpu شما میشه گفت نصف یا یکخوره بیشتر فریم ریت بگیرید

http://www.aparat.com/v/okElq

لینک به دیدگاه

این ویدیو میزان فریم 950,960,370 نشان می ده ولی با یک cpu i7 4790 با توجه به cpu شما میشه گفت نصف یا یکخوره بیشتر فریم ریت بگیرید

http://www.aparat.com/v/okElq

با این حساب آقا پارسا یک عدد کارت جیگر zotac 950 oc بگیرم خیالم رو راحت کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...