رفتن به مطلب

هنگ کردن کامل ویندوز در حین انجام بازیها

Insane OF Game
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با توجه به بوجه و سیستمت 950 خیلی خوبه

آقا پارسا ممنونم از راهنمایتون...ولی هیچ کارت 950 یی تو فرومها و سایت های دیگه نیست وبنظر هیچکی قصد فروشش رو نداره و من نمیدونم واقعا چکار کنم :(

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

آقا پارسا ممنونم از راهنمایتون...ولی هیچ کارت 950 یی تو فرومها و سایت های دیگه نیست وبنظر هیچکی قصد فروشش رو نداره و من نمیدونم واقعا چکار کنم :(

یکی از بچه های فروم برای فروش داره

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50705

لینک به دیدگاه

یکی از بچه های فروم برای فروش داره

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50705

پولم تا اون حد نیستش پولم نهایتش 500 تومنه!

بنظرتون 950 تو این قیمت پیدا میشه؟

لینک به دیدگاه

داداش اینقدر دنبال قطعات دست دوم نباش :D

اگرم میگیری مواظب باش تعمیری یا داغون نباشه :-?

لینک به دیدگاه

داداش اینقدر دنبال قطعات دست دوم نباش :D

اگرم میگیری مواظب باش تعمیری یا داغون نباشه :-?

داداش سر همین 5870 ریفر شده پدرم دراومد بخدا:(

الانم پول کمه برای خرید 950 نو مجبورم یه کارکرده تر و تمیز پیدا کنم ولی خب قبلش با شماها مشورت میکنم که بخرمش یا نه

حالا 950 هم شده یک سوزن در انبار کاه!! پیدا میشه مگه...

لینک به دیدگاه

کارتهای بالا دست دومش ریسک خرید خیلی بالایی داره.مواظب باش داداش :)

لینک به دیدگاه

کارتهای بالا دست دومش ریسک خرید خیلی بالایی داره.مواظب باش داداش :)

از چه لحاظ ریسک بالایی داره...خواهش میکنم وضاح بگین اصلا هر چی که لازمه بدونم رو بهم بگین

لینک به دیدگاه

از چه لحاظ ریسک بالایی داره...خواهش میکنم وضاح بگین اصلا هر چی که لازمه بدونم رو بهم بگین

دوست عزیز . اگه خواستید دسته دوم بگیرین از همین فروم و از دوستان بگیرید احتمالش کمتره که مشکل داشته باشه.

تازه شما با بودجتون به راحتی میتونین یک Asus Gtx 750ti PH سفارش بدین براتون بیارن که دیگه هیچ نگرانی نداره.اما خوب از 950 به مراتب ضعیفتره اما از 5870 ارزش بیشتری داره و خیلی کم مصرفتره :)

لینک به دیدگاه

بچه ها چیکار کنم الان 950 بخرم یا 750 ti نو؟

لینک به دیدگاه

بچه ها چیکار کنم الان 950 بخرم یا 750 ti نو؟

به نظر من می تونین یکم صبر کنین بودجتون رو بیشتر کنین تا به 670 تومان برسه یک giga 950 نو بگیرین.

این موضوع کلا به خودتون بستگی داره. 750ti گرافیک خوبیه اما 950 بهتره.

با توجه به این که 950 نو فقط حدود 200 تومان از بودجه شما بیشتره بهتره بودجتون رو بیشتر کنین تا نوعش رو بگیرین که کلا خیالتون راحت باشه.

یا این که با همون دوستمون که قصد فروش دارن کنار بیاین :)

لینک به دیدگاه

میتونید هر چی بودجه دارین باهاش یه کارت خوب بخرید حالا هر چی شد حتی 750ti که کارت خیلی خوبی هست یا 660 اگه باقیمت مناسب پیدا کردین . بعدا بودجه افزایش یافت میتونید ارتقا بدید . اینو میگم که بدون گرافیک نمونید به خاطر چند درصد کارایی بیشتر .

لینک به دیدگاه

بچه ها بین

GTX 950

Radeon HD 7950 3gb

GTX 760

موندم بنظرتون حالا کدومش رو بخرم

تو سایتا دیدم به این قیمت میفروشن:

Radeon HD 7950 3gb..............600 toman

GTX 760..............650 toman

بین 7950 و 950 از لحاظ قدرت سخت افزاری اختلاف چشمگیری هست ولی تو بنچمارک ها و fps ها 950 (با اینکه از لاظ سخت افزاری نسبت به 7950 در سطح پایینتری قراره داره) از 7950 در حد 5-8 فریم بهتر ظاهر میشه؟

لینک به دیدگاه

بچه ها بین

GTX 950

Radeon HD 7950 3gb

GTX 760

موندم بنظرتون حالا کدومش رو بخرم

تو سایتا دیدم به این قیمت میفروشن:

Radeon HD 7950 3gb..............600 toman

GTX 760..............650 toman

بین 7950 و 950 از لحاظ قدرت سخت افزاری اختلاف چشمگیری هست ولی تو بنچمارک ها و fps ها 950 (با اینکه از لاظ سخت افزاری نسبت به 7950 در سطح پایینتری قراره داره) از 7950 در حد 5-8 فریم بهتر ظاهر میشه؟

دوست گرامی 950 قدرتش تقریبا در 7870 هستش و طبیعتا باید از 7950 ضعیفتر باشه.اما این که شما میگین 950 بهتر فریم میده احتمالا به خاطر هماهنگی بیشتر اون بازی با گرافیک های انویدیاست.

به هر حال 7950 مصرفش خیلی بیشتر از 950 هست و پاور خیلی بالاتری می خواد.

ویرایش شده توسط hossein74
لینک به دیدگاه

اگه پاورتون توانش رو داره بنده به شدت پیشنهاد میکنم  760 بخرید ، مثلا تو بازی کرایسیس 3 دوبرابر 950 فریم میده : 950 حدود 29 فریم و 760 حدود 58 فریم میده در بازی کرایسیس 3 . کارت 950 نسبت به مصرف برقش بسیار عالی هست ولی وقتی از لحاظ پاور مشکلی ندارید 760 بهتره .http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-950-vs-GeForce-GTX-760

مقایسه 760 با 7950 : http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-7950-vs-GeForce-GTX-760

لینک به دیدگاه

خب شرط منم برای خرید کارت گرافیک همون مقداری فریمی هست که تو بازیها قراره بگیرم دیگه! این برام مهمتره تا اینکه پهنای باند حافظه زیاد باشه یا...الان معماری ماکسول که روی تراشه 950 هستش + DX 12.1 به راحتی قدرتش رو تو ویندوز 10 تا چند درصد بیشتر میکنه حالا سر Dx12 حرف نمیزنم ولی خب با توجه به بنچمارک هایی که دیدم 950 راحت تو آخرین تنظیمات ممکن در بازیهایی مثل the witcher III / GTA V / Middle Earth Shadow Of Mordor / Crysis 3  راحت 30 فریم میده!!

ولی خب برای کارت های 7950 و 760 اصلا نمیشه نظر قطعی داد که کدومش واقعا قویتر هستش چون تو بازیها واقعا اخلاف چشمگیری دارن یه چندتا مثلا میارم ت بهتر متوجه بشید تا بهتر راهنمایی کنید

(بچه ها قدرت پاور من هم 550 وات کولر مستر هستش خب کارت 950 90 وات مصرف داره اما کارت های 7950 توانی برابر 200 میخواد و تو full load 336 و کارت 760 هم در همین حد...حالا بنظرتون پاورم جواب میده یانه)؟

خب بریم سراغ تستها:

95veB.jpg

و تستی که توی ی.و.ت.ی.وب دیدم: با هر دوتا کارت 7950 و 760 راحت بین 25-30 قفل بود

https://www.youtube.com/watch?v=i58UExycSCU

خب  بچه ها الا منتظر جواب شما هستم که بین 760 / 950 / 7950 کدوم رو انتخاب کنم با بودجه 530 تومنم

لینک به دیدگاه

هر ادم عاقلی میتونه راحت متوجه بشه از همه نظر gtx 950 بهتره

مصرف کمتر

Dx 12

ساپورت بهتر و بیشتر

بازده ی بیشتر

قیمت مناسب

لینک به دیدگاه

خب شرط منم برای خرید کارت گرافیک همون مقداری فریمی هست که تو بازیها قراره بگیرم دیگه! این برام مهمتره تا اینکه پهنای باند حافظه زیاد باشه یا...الان معماری ماکسول که روی تراشه 950 هستش + DX 12.1 به راحتی قدرتش رو تو ویندوز 10 تا چند درصد بیشتر میکنه حالا سر Dx12 حرف نمیزنم ولی خب با توجه به بنچمارک هایی که دیدم 950 راحت تو آخرین تنظیمات ممکن در بازیهایی مثل the witcher III / GTA V / Middle Earth Shadow Of Mordor / Crysis 3  راحت 30 فریم میده!!

ولی خب برای کارت های 7950 و 760 اصلا نمیشه نظر قطعی داد که کدومش واقعا قویتر هستش چون تو بازیها واقعا اخلاف چشمگیری دارن یه چندتا مثلا میارم ت بهتر متوجه بشید تا بهتر راهنمایی کنید

(بچه ها قدرت پاور من هم 550 وات کولر مستر هستش خب کارت 950 90 وات مصرف داره اما کارت های 7950 توانی برابر 200 میخواد و تو full load 336 و کارت 760 هم در همین حد...حالا بنظرتون پاورم جواب میده یانه)؟

خب بریم سراغ تستها:

95veB.jpg

و تستی که توی ی.و.ت.ی.وب دیدم: با هر دوتا کارت 7950 و 760 راحت بین 25-30 قفل بود

https://www.youtube.com/watch?v=i58UExycSCU

خب  بچه ها الا منتظر جواب شما هستم که بین 760 / 950 / 7950 کدوم رو انتخاب کنم با بودجه 530 تومنم

پاورتون برای 760 احتمالا جواب میده. اما برای 7950 کمه و مشکل پیش میاد.

با توجه به بنچمارکهایی که گذاشتین 950 بهترین گزینه هست و پاورتون هم کاملا براش کافیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...