رفتن به مطلب

4790k یا 5960x

Recommended Posts

درود

بنده میخوام درباره خرید یه سی پی یو از اساتید لیون سوال کنم.

قراره از این سی پی یو جهت رندردر نرم افزار 3dmax استفاده بشه  و زمان برام خیلی مهمه. 

سی پی یو مدنظرم 4790k هستش ولی اگه پردازنده ای باشه که عملکردش در مقایسه با 4790k واقعا سریعتر باشه حاضرم هزینه اش رو پرداخت کنم.

حالا سوالی که از دوستان دارم اینه که تفاوت 4790k و 5960x در رندرینگ با نرم افزار 3dmax چقدره؟ 

خیلی توی سایت ها سرچ کردم ولی به نتیجه قانع کننده ای نرسیدم تا اینکه اینجا مطرح کردم.

خواهش میکنم کمکم کنید. بی نهایت سپاسگذارم.

لینک به دیدگاه

5960x

معلومه که بهتره

اما اگه عاقل باشی و پول هم برات مهم هستش 4790

لینک به دیدگاه

باتوجه به اینکه برای شما مدت زمان رندرگیری اهمیت داره ، پس بنظرم انتخاب از X99 منطقی تر هست.

و اختلاف بین 4790 و 5960 برای شما کاملا محسوس خواهد بود.

لینک به دیدگاه

5960x حدود 43% سریعتر از 4790K هست.(11236 دربرابر 16014 امتیاز سایت www.cpubenchmark.net )

حالا دیگه خودت باید سبک سنگین کنی ببینی این اختلاف قدرت نسبت به اختلاف قیمت تموم شده سیستم x99 با 1150 یا 1151 صرف داره برات یا نه..

.....................

من خودم با 4790K دارم رندر میکنم...بعضی وقتا تاثیر اوپتیمایز کردن یک صحنه با نور و متریال بهینه تاثیرش از داشتن سیستم قوی تر بیشتره...من که راضیم از سیستمم(البته فقط پردازندش منظورمه)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...