رفتن به مطلب

مسابقات اورکلاکینگ توسط اسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .

خوب ...

اول از همه خوشحالم که دوستانی که فقط میومدن توی این فروم تا جنس شون رو بفروشن اومدن و پست می دن راجب اسوس و مسابقاتش . خدا کنه چنتا برند دیگه بیان چنتا از این مسابقات بزارن تا پستای بیشتری ازشون ببینیم .

دوستانی که حرفه ای هستند خواهشاً بخاطر ضعف یک محصول کل برند رو به چالش نکشن .

یه سری واژه ها از بعضی از دوستان حرفه ای توی این پست ها دیدم که حتی از نظر لغوی اشتباه هستند و این خودش خیلی بد ...

از همون اول به جناب حسینی گفتم که با زدن این تاپیک و یک تاپیک دیگه مخالفم چون می دونستم پای چنین پست هایی به این فروم باز میشه . دوستان دو فروم دیگه خواهشن بحث های حاشیه ای خودتون رو ( مثل ماتریکس و MSI و آواژنگ و رکوردم و رکورد اونو و اعتبارم و ... ) ببرید همونجا که تا حالا پست می کردید ، این فروم نه پدرخوانده می خواد ، نه اعضاء به اصطلاح حرفه ای ...

خودم فروم مسابقات رو دیدم که چطور یک ایرانی یک ایرانی دیگرو جلوی چنتا خارجی ضایع کرد .

به نظر من کار اسوس تو ایران ضعف داشت ولی بیایید حرفه ای باشیم و همه تقصیر رو گردن دیگری نندازیم ، از آب گل آلود ماهی نگیریم که بگیم ما بهتر از اوناییم ، هموطنمون رو زیر سوال نبریم اگه مشکلیداریم باید توی خودمون حلش کنیم تا اینکه بریم جلوی 4تا خارجی مطرح کنیم .

عذر می خوام که مسائلی رو گفتم که به موضوع تاپیک زیاد مربوط نبود.

دوست عزیزم...

احساس می کنم خیلی تند برخورد کردید...!!

اگر دیشب بین ما و برخی دوستان بحثی شد، به قصد که ورنداشتیم بیاریم توی فروم شما! صحبتی بود که تموم شد رفت...

(از این بابت هم من شخصا از جناب حسینی عذرخواهی کردم)

نمی دونم تعریف شما از حرفه ای بودن چی هست؟

ولی بد نیست نگاهی به رنکینگ اوورکلاکرهای ایرانی داشته باشید تا در جریان قرار بگیرید که دیشب یا امروز چه کسانی در این تاپیک پست دادند:

http://hwbot.org/rankings/overclocker/country/iran

من به شخصه هیچ کجا ادعای حرفه ای بودن نکردم و نمی کنم...

ولی نمی دونم چطور شده شما از صحبت های من یا دیگر دوستان این طور برداشت می کنید؟ :-?

بهرحال...

هرچه بود و شد، گذشت...

ویرایش شده توسط Olesius
لینک به دیدگاه

دوست عزیزم...

احساس می کنم خیلی تند برخورد کردید...!!

اگر دیشب بین ما و برخی دوستان بحثی شد، به قصد که ورنداشتیم بیاریم توی فروم شما! صحبتی بود که تموم شد رفت...

(از این بابت هم من شخصا از جناب حسینی عذرخواهی کردم)

نمی دونم تعریف شما از حرفه ای بودن چی هست؟

ولی بد نیست نگاهی به رنکینگ اوورکلاکرهای ایرانی داشته باشید تا در جریان قرار بگیرید که دیشب یا امروز چه کسانی در این تاپیک پست دادند:

http://hwbot.org/rankings/overclocker/country/iran

من به شخصه هیچ کجا ادعای حرفه ای بودن نکردم و نمی کنم...

ولی نمی دونم چطور شده شما از صحبت های من یا دیگر دوستان این طور برداشت می کنید؟ :-?

بهرحال...

هرچه بود و شد، گذشت...

درود

جناب کریمخانی ناراحت نشید عزیز میدونم پوریا جان یه خورده تند رفتن . پوریا جان ما واقعا دوست داشتنی هستن و دیروز که اومدن اینجا خیلی از بحثهای دوستان دو تا فروم ناراحت شدن و همیشه اعتقاد دارن که باید دانسته ها رو ریخت رو هم تا همه با هم رنکینگ اورکلاک ایران رو برد بالا . باور کنید هیچ جای دنیا نمیدونن که شما با چه امکاناتی دارید اورکلاک میکنید .

در ضمن این انجمن برای همست و دوستان فکر کنم بحث این انجمن تموم بشه بهتر باشه .

از همتون ممنونم و امیدوارم که کسی رو ناراحت نکرده باشیم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...