رفتن به مطلب

کارتهای با گارانتی یونیکام نخرید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان شرکت یونیکام کلاه برداره من امروز 1 5870 بردم گارانتی واحدهای بقلیش گفتن کلاه بردارن پیچیدن از 5 تا واحد بقلی پرسیدم خلاصه مواظب باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان شرکت یونیکام کلاه برداره من امروز 1 5870 بردم گارانتی واحدهای بقلیش گفتن کلاه بردارن پیچیدن از 5 تا واحد بقلی پرسیدم خلاصه مواظب باشید

درود

دوست عزیز لطفا بیشتر توضیح بدید.چه جوابی به شما دادند ؟ شما کارت رو نو خریده بودی ؟ اورش نکردید؟

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

با سلام دوست گرامي

لطفا اگه قراره در موارد اين چنيني اطلاع رساني كنيد كامل توضيح بديد كه دلايل شما از طرح موضوع چي بوده!

اين طور كه شما نوشتيد فكر كنم فقط قصد بد نام كردن داشته باشيد!

يا علي

لینک به دیدگاه

سلام ..

دوست من هم میتونم بگم که تمام گارانتی های داخل ایران کلاه بردارن!!اما آیا شما باور میکنید؟ :|

کاملا توضیح بدید که چه اتفاقی افتاده که اونها این حرف رو به شما زدند؟ :-w

وگرنه به قول دوستمون GoldSky فقط قصد بدنام کردن شرکت و گمراه کردن دوستان دیگر رو دارید....ثابت کنید که چنین چیزی هست :-?

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ki nدوستان شرکت یونیکام بی سر صدا جمع کرده رفته اگر شما برید به ادرسش مبینید که تعطیل و شرکت بقلیش که نماینده glx رو درش نوشته در مورد یونیکام سوال نکنید من پرسیدم گفتن که پیچیدن رفتن رفتم بازار ایران و رضا اونجام چند نفر گفتند که یونیکام کلاه برداری کرده و پیچیده اسم مدیرشم امیر فرسودست باور ندارید 1 سر به بازار و ساختمان ایرانیان بزنید در ضمن دوستانی که کارتشون با گارانتی یونیکام هست دیگه ارزش نداره من هدفم اگاه کردن شما دوستان عزیز بود مواظب کارتهای یونیکام باشید من شانس اوردم کارتو از دوستم گرفته بودم تونستم پسش بدم

لینک به دیدگاه

با شماره های یونیکام تماس بگیرید اون وقت میبینید من دروغ نمیگم

لینک به دیدگاه

یکی هم نه .. دو تا هم نه سه امتیاز منفی..!!

به خاطر اینکه توضیح خواستم؟! :| جناب حسینی..لطفا شما پیگیری های لازم رو انجام بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

تاپیک بسته میشه و امروز بنده صحت این مطلب رو پیگیری میکنم و اینجا اطلاع رسانی میکنم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

امروز بعد از بررسی یه سری چیزها مشخص شد .

شرکت یونیکام معمولا از بقیه تو بازار طلب داشته پس در نتیجه موقعی میشه گفت که کلاه برداری کرده که پول مردم رو برداره بره که تا الان چنین امار و اطلاعاتی از جانب کسی داده نشده و این کلمه کلاه بردار مناسب نیستش .

این مثل خیلی از شرکتها وارد بازار کامپیوتر شدن و واقعا دیدن اونجور که باید باشه نیستش و سود انچنان نداره و از بازار خارج شدن .

گارانتیشون هم که دیگه باطله و ارزشی در حال حاضر نداره تا اینکه اماری برسه که شرکت دیگه ای گارانتی این شرکت رو بر عهده بگیره که تا الان کسی اعلام نکرده .

بدرود

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

امروز بعد از بررسی یه سری چیزها مشخص شد .

شرکت یونیکام معمولا از بقیه تو بازار طلب داشته پس در نتیجه موقعی میشه گفت که کلاه برداری کرده که پول مردم رو برداره بره که تا الان چنین امار و اطلاعاتی از جانب کسی داده نشده و این کلمه کلاه بردار مناسب نیستش .

این مثل خیلی از شرکتها وارد بازار کامپیوتر شدن و واقعا دیدن اونجور که باید باشه نیستش و سود انچنان نداره و از بازار خارج شدن .

گارانتیشون هم که دیگه باطله و ارزشی در حال حاضر نداره تا اینکه اماری برسه که شرکت دیگه ای گارانتی این شرکت رو بر عهده بگیره که تا الان کسی اعلام نکرده .

بدرود

من از همه عذر می خام زود قضاوت کردم پس ور شکست شده اخه همسایهاش مگفتن کلا.....

لینک به دیدگاه

من از همه عذر می خام زود قضاوت کردم پس ور شکست شده اخه همسایهاش مگفتن کلا.....

ورشکست هم فکر نکنم شده باشن دیدن نمیصرفه دیگه نمیخوان کار کنن .

دوستان با این وضعیت بد بازار خیلی اتفاقات بدتر هم خواهد افتاد

لینک به دیدگاه

ورشکست هم فکر نکنم شده باشن دیدن نمیصرفه دیگه نمیخوان کار کنن .

دوستان با این وضعیت بد بازار خیلی اتفاقات بدتر هم خواهد افتاد

دلیلش چیه اقای حسینی این شرکت نزدیک 15 سال فعالیت کرده هیف چون ما بهترین گارانتی سافایر رو یونیکام میدونستیم واقعا که وضع بازار خراب قیمت ها که زمین تا اسمان فرق داره با این حال دارن همه نا امید میشن متاسفانه مردم ایران هم اکثرا تو زمینه کامپیوتر اقتصادی میشن و 20 سال از یک سیستم استفاده می کنن

لینک به دیدگاه

دلیلش چیه اقای حسینی این شرکت نزدیک 15 سال فعالیت کرده هیف چون ما بهترین گارانتی سافایر رو یونیکام میدونستیم واقعا که وضع بازار خراب قیمت ها که زمین تا اسمان فرق داره با این حال دارن همه نا امید میشن متاسفانه مردم ایران هم اکثرا تو زمینه کامپیوتر اقتصادی میشن و 20 سال از یک سیستم استفاده می کنن

مهدی جان بازار ایران بازار بیماریه و هر روز داره بدتر میشه . وارد کننده و یک بازاری کالا میاره و میخواد بفروشه وقتی می بینیم که مقدار هزینه که میکنید اونقدر سود نداره شما باشید چه کار می کنید ؟ یه زمانی بود که ایرانیها در هنگام واردات LC داشتن و این اعتبار باعث میشد که مدت دار بخرن و سرمایشون حداقل اینقدر نمیخوابید ولی الان اکثرا باید نقد بخرن .

مسئله بعدی عدم حمایت خریدار و مشتری از وارد کننده هستش . ماشاا.. هر وقت وارد کننده یه چیزی گفتش حرف قیمت جهانی بود . اخرش این میشه دیگه که کالای خوب وارد ایران نمیشه و مشتری مجبوره که بره از خارج بخره ( این یک جک بود و جوابیه که وارد کننده به مشتری میده ) .

در کل اینه مسئله بازار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...