رفتن به مطلب

برای خرید صندلی گیمینگ چقدر حاضرید هزینه کنید ؟

Extreme Plus
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

دیروز برای سفارش یک سری صندلی اداری رفته بودم کارخونه یکی ازدوستان 

اونجا دیدم دوستم برای اتاق خودش یک صندلی گیمینگ حرفه ای داره 

که ناگهان یادم افتاد ما تو ایران صندلی گیمینگ نداریم و خیلی هم طرفدار داره این صندلی 

و ازش پرسیدم و گفت که از خارج کشور تهیه کرده و ...

خلاصه با صحبتی که باهم داشتیم قرارشد که چند صندلی برای نمونه وارد کنیم و اگه خوب فروش رفت حالا یا نمایندگی اون شرکت بشیم یا بیاییم همون صندلی رو داخل ایران تولید کنیم

ایشون فکر میکرد کسی تو ایران طرفدار این نوع صندلی نیست 

من فقط یک جا صندلی گیمینگ دیدم تو تهران که خیلی هم کیفیت چیپی داشت و خیلی هم گرون بود حدود ۳ تومن 

کارخونه این دوست ما بهترین تکنولوژی هارو داره و راحت میشه این صندلی هارو ساخت ولی یک براورد قیمتی کردیم

صندلی های گیمینگ در خارج کشور از حدود ۵۰۰ دلار قیمتشون شروع میشه که حالا با وارداتش به داخل کشور و هزینه های جانبی و ... میشه حدودا بین ۲۵۰۰ تا ۲۸۰۰

اگه بخوایم همین صندلی رو داخل کشور بسازیم با توجه به کیفیت و قسمت های مختلف و ... خیلی داستان های دیگه حدودا بین ۱.۵ میلیون تا ۲ میلیون درمیاد صرفا شامل مدل ۵۰۰ دلاری میشه 

حتی ما درخارج صندلی ۲۰۰۰ دلاری هم داریم حالا با این تفاسیر ما با یک شرکت فعلا داریم مکاتبه میکنیم ببینم اوضاع از چه قرار هست 

گفتم بیام اینجا از دوستان لیون که خلاصه زیاد پشت کامپیتور و کنسول هستن یک مشورتی بکنیم ببینم افراد تا چقدر میتونن برای یک صندلی حرفه ای هزینه کنن

افراد گیمر و کنسول باز که مطمپنا طرفدار این صندلی و ( این شرکت خارجی یک سری صندلی برای گیمینگ کنسول هم داره که شبیه مبل هست ولی اسپرت ) هستند 

با توجه به راحتی و ارامش و ... من برای تست روی این صندلی نشستم انقدر حال کردم که غیر قابل توضیح هست فقط کافیه یکبار روش بشینی واقعا فوقالعاده بود اونم برای نشستن طولانی مدت اصلا احساس خستگی نمیکنید

ایا شما حاضرید برای صندلی گمینگ بالای ۲ تومن هزینه کنید ؟

لینک به دیدگاه

فارغ از اینکه چقد کیفیت داشته باشه من یکی شخصا هیچ جوره نمیتونم با این مساله کنار بیام که 2تومن برا یه صندلی بدم

لینک به دیدگاه

من هم اصلا حاضر نیستم بالا 400 تومن پول صندلی بدم ، توی فریم دهی تفاوت ایجائ نمیکنه که پس همین که دارم بسه  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

e1.jpg            e2.jpg                e3.png

racing-seat-office-chair-1.gif1.jpg

Office-Chairs_800048-b01.jpg

لینک به دیدگاه

100% خیر ! این درست که از بقیه صندلی ها باید گرونتر باشه ولی به هیچ وجه ارزش 2 میلیون رو فکر نمی کنم داشته باشه! من خودم یکی دو سالی هست دنبالش هستم ولی با این قیمتی که شما گفتی فکر کنم باید از ذهنم خارجش کنم  :(

لینک به دیدگاه

اگه یه صندلی عمری باشه (7-10 سال چون به جز نشستن روش که کار دیگه ای باش نمی کنن) و جنس خیلی خیلی خوبی داشته باشه و راحت باشه با پارچه ای که راحت قابل شست و شو باشه و عرق نکنه آدم توی نشستن های طولانی به نظر من ارزش داره.چون من الان یه صندلی چرمی حدود 400 خریدم (2 سال پیش الان احتمال زیاد همین صندلی شده 700 800 ) راحته اما توی نشستن های طولانی عرق می کنه و بعد بوق عرق که می گیره باید تمیزش کنم و بعد تا چند روز بوی همون تمیز کننده رو می ده ولی صندلیه راحتیه . الان به جیر جیر افتاده که با روغن کاری حله بد نیست اما آدم روش خیلی عرق می کنه مخصوصا تابستون ها.اما با این همه خیلی دیگه که عمر کنه 3 سال دیگس و بعدش باید یه نو بخرم.اگه خدمات طولانی مدت براش ارائه بدن خیلی خوبه( این صندلی که من خریدم 2 سال پشتیبانی داشت که اونم گفت روکشش و ابرش رو شامل نمی شه که برای من خنده دار بود چون اسکلت فولادی بقیش یا جکش احتمال خرابیش توی 2 سال اینقدر کمه که ارزش پول گارانتی دادن نداره)

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

با دو ملیون تومن خیلی کارا میشه کرد .

در حال حاضر به هیچ وجه

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=36145

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=36143

این صندلی هارو ببینید ... بسیار بسیار بد فرم و سخت 

واقعا یک میلیون هزینه کنید این صندلی رو بگیرید ایا راحت هستید توش ؟ کیفیتش هم خیلی افتضاح و زشت هست

از این گرونتر هم هست همین دوستمون که تو کار ساخت هستند تا ۵ تومن هم صندلی مدیریتی داشتند ولی اصلا بدرد گیم نمیخوره قشنگ هم نیست

این صندلی تضمینی شما تا ۴-۵ ساعت اصلا خسته نمیشید حالا من خودم یکی سفارش دادم حدود ۷۰۰ دلار خیلی اسپورت نیست ولی فرم گیمینگ هست و رنگ ساده سفارش دادم تا دو سه هفته دیگه میرسه دستم یک بررسی دقیق و کامل میزارم

لینک به دیدگاه

انصافا بیشتر از 500 هزینه کردن برای صندلی اصلا به نظر من به صرفه نیست مگه این که خریدار به معنی واقعی مرفح بی درد باشه :دی

من 2سال پیش یه صندلی گرفتم حدود 300 هنوز هم ازش راضی هستم 

لینک به دیدگاه

حداکثر 500 برای بهترین صندلی به نظرم خوب هست .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک نوع صندلی گیمینگ دیگه ولی از این بهتر هم برای کنسول بازها هست عکساشو میزارم تو پست های بعدی

امکاناتی هم داره از جمله شارژ دسته و هدفون و ...

0gj9_4gamers-interactive-gaming-chair-re0g9c_4gamers-interactive-gaming-chair-re

لینک به دیدگاه

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=36145

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=36143

این صندلی هارو ببینید ... بسیار بسیار بد فرم و سخت 

واقعا یک میلیون هزینه کنید این صندلی رو بگیرید ایا راحت هستید توش ؟ کیفیتش هم خیلی افتضاح و زشت هست

از این گرونتر هم هست همین دوستمون که تو کار ساخت هستند تا ۵ تومن هم صندلی مدیریتی داشتند ولی اصلا بدرد گیم نمیخوره قشنگ هم نیست

این صندلی تضمینی شما تا ۴-۵ ساعت اصلا خسته نمیشید حالا من خودم یکی سفارش دادم حدود ۷۰۰ دلار خیلی اسپورت نیست ولی فرم گیمینگ هست و رنگ ساده سفارش دادم تا دو سه هفته دیگه میرسه دستم یک بررسی دقیق و کامل میزارم

سلام دوست عزیز میشه لطف بفرمایید ک چجوری حساب کردین ک قیمت صندلی های این برند از 500 دلار شروع میشه؟

کدوم صندلی رو 700 دلار سفارش دادید؟

چجوری واستون همچین بسته سنگینی ارسال میشه؟

لینک به دیدگاه

ببین این سوال شما مثل این هست که آیا شما حاضر هستید برای یک کیبرد 500-600 تومن هزینه کنید !؟ با توجه به اینکه کیبرد های 20-30 تومنی هم هست ... البته کیبرد و صندلی شباهتی ندارند

ولی اگر فرق فاحشی با صندلی های معمولی 400-500 تومنی داشته باشه، من حاضر به خریدش هستم . هم از جهت سلامتی و هم از جهت کار با جنس مرغوب ... همونطور که یه کیبرد 600 تومنی حس خاص خودش رو داره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

خوب بود یه عکس میزاشتید بدونیم چه مدلی مد نظرتونه..

واقعا برا کسی که پولشو داشته باشه ارزش داره بیشتر از اینم خرج کنه برا سلامتش 

و ما گیمرای ایرانی بیشترمون تا چند سال دیگه بخاطر استفاده طولانی مدت از صندلیهای غیراستاندارد

به انواع مریضیهای عضلانی دچاریم.

۲ درصد گیمرا شاید پولدار باشن و این خرجا براشون مشکلی نباشه ولی ۹۸ درصد این شرایطو ندارن و خوبه فروش شرایطی داشته باشه  که اون ۹۸ درصد رو ترغیب کنه برا خرید و استفاده از این محصول 

وگرنه کسیکه بخواد با گرافیک  ۱ تومنی بازی کنه اولویتش چیزای دیگست تا جای نشستنش و حاضره کارت گرافیک ۲ تومنی داشته باشه ولی رو زمین بشینه بازی کنه...  

سلام 

عکس هارو تو پست های قبلی قراردادم یک مدل هست سفید و مشکی مدلی که من گرفتم سفید و مشکی و طراحی ساده و شیک داره دقیقا شبیه اون عکس هست و حالت اسپرت و رنگ های تند و تیز نداره

حالا برای قیمت باید یک فکر هایی بکنیم من به همین دلیل این تاپیک رو بازکردم تا بازار رو شناسایی کنم 

اگه قراربر واردات باشه که قیمت رو نمیشه کاریش کرد ولی اگه بشه حالا یا منتاژ کرد تو مناطق ازاد که حداقل گمرکی نخوره یا ازاین ترفند ها که قیمت کمی کاهش پیداکنه

حالااگر هم استقبال زیاد باشه باید خودمون داخل ایران تولید کنیم خدارو شکر کارخونه دوستمون دستگاه قابل گیری و برش و همه چیز داره و خیالم از بابت راحت هست

نظر خودم هم روی ساخت داخل هست اگه بشه فکرکنم قیمت رو ۱.۵ عالی باشه با توجه به اینکه صندلی ها همین قیمت هستند الان یک صندلی معمولی مدیریتی ۱ میلیون قیمت داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین این سوال شما مثل این هست که آیا شما حاضر هستید برای یک کیبرد 500-600 تومن هزینه کنید !؟ با توجه به اینکه کیبرد های 20-30 تومنی هم هست ... البته کیبرد و صندلی شباهتی ندارند

ولی اگر فرق فاحشی با صندلی های معمولی 400-500 تومنی داشته باشه، من حاضر به خریدش هستم . هم از جهت سلامتی و هم از جهت کار با جنس مرغوب ... همونطور که یه کیبرد 600 تومنی حس خاص خودش رو داره !

بله همینطوره واقعا خودم خیلی حال کردم روش نشستم واقعا راحت هست حالا یک ویدیو بررسی میزارم وقتی بدستم برسه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز میشه لطف بفرمایید ک چجوری حساب کردین ک قیمت صندلی های این برند از 500 دلار شروع میشه؟

کدوم صندلی رو 700 دلار سفارش دادید؟

چجوری واستون همچین بسته سنگینی ارسال میشه؟

وزن زیادی نداره 25 کیلوگرم هست 

لینک به دیدگاه

500 دلار خیلی خیلی زیاده ... انواع صندلی خفن گیمینگ زیر 300دلار داریم این دوستتون میتونه روی این صندلی ها حساب باز کنه نه اون 500-600 دلاری ها

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&N=100076914%204018&IsNodeId=1&bop=And&Pagesize=90&Page=1

لینک به دیدگاه

از اونجایی که سیاست دولت عزیزمون حمایت از تولید داخلی هست حتما تولید در ایران رو پیگیری کنید جواب میده =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

من یه عمره رو صندلی میز ناهارخوری قبلی میشینم :D

به هیچ وجه با میز کامپیوتر کنار نمیام، چون ولو میشم رو این و هر جور که میخوام میشینم. گرچه مطمئنا ستون فقراتم تا حالا مورد عنایت قرار گرفته :|

لینک به دیدگاه

من یه عمره رو صندلی میز ناهارخوری قبلی میشینم :D

به هیچ وجه با میز کامپیوتر کنار نمیام، چون ولو میشم رو این و هر جور که میخوام میشینم. گرچه مطمئنا ستون فقراتم تا حالا مورد عنایت قرار گرفته :|

گفتی ستون فقرات  هر چی فکرش رو میکنم مال من  چیزیش نمونده .

اینقدر پای این سیستم بودیم .

تازه با صندلی کامپیوتر .

چند وقتی هست روی صندلی حتی میخوابم   تخت هم همین کنار هست .

ستون فقراته به صندلی بیشتر عادت کرده دی . :D

لینک به دیدگاه

صندلی های dxracer رو ببینید :eek:  :eek:  :eek:

https://www.google.com/search?q=dxracer&biw=1176&bih=790&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIkPL0s9nMyAIVxNEUCh2-

KA7L

post-11816-0-56184900-1445195635_thumb.jpg

ویرایش شده توسط j.mohammadi
لینک به دیدگاه

یک نوع صندلی گیمینگ دیگه ولی از این بهتر هم برای کنسول بازها هست عکساشو میزارم تو پست های بعدی

امکاناتی هم داره از جمله شارژ دسته و هدفون و ...

0gj9_4gamers-interactive-gaming-chair-re0g9c_4gamers-interactive-gaming-chair-re

خدایی خیلی با این حال کردم

بشخصه اگه همچین مدلی تا 1 تومن باشه امکان داره بخرم

ولی در کل هزینه واسه صندلی کردن خوبه چون واسه سلامتی خودتون خرج میکنید (درد مفصل کشیدم که همچین حرفی میزنم)

من 4 سال پیش موقعی که این صندلی های معمولی 80 تومن بودن 280 پول صندلی دادم تا الان هم دارم ازش مثل روز اول استفاده میکنم ساخت داخل هم بود ولی فوق العاده راحت هم هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدایی خیلی با این حال کردم

بشخصه اگه همچین مدلی تا 1 تومن باشه امکان داره بخرم

ولی در کل هزینه واسه صندلی کردن خوبه چون واسه سلامتی خودتون خرج میکنید (درد مفصل کشیدم که همچین حرفی میزنم)

من 4 سال پیش موقعی که این صندلی های معمولی 80 تومن بودن 280 پول صندلی دادم تا الان هم دارم ازش مثل روز اول استفاده میکنم ساخت داخل هم بود ولی فوق العاده راحت هم هست.

اینا اسپیکر دارن و خیلی هم عالی هستند 

5ma8_x-rocker-gamebag-2.0-surround-soundfly8_chair2.jpg

لینک به دیدگاه

قیمت صندلی که بیشتر از کنسول شد...

من شخصا نهایتا 300-400 واسه صندلی خرج میکنم.البته میز هم هست که اونم خیلس مهمه حالا ما بیایم 2تومن واسه صندلی خرج کنیم باید یه میز خوب و هم ارزش همون صندلی بخریم یا نه؟ زور ماها به این چیزا نمیرسه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...