رفتن به مطلب

مشکل فوری و وحشتناک سیستم به دادم برسید دوستان ...F1=H E L P !!!

DPSYS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

اول از هرچیزی اگه تاپیک رو در جای اشتباه راه اندازی کردم ببخشید و مدیران محترم انتقالش بدن به جای مناسب !!

و اما شرح واقعه :

دوستان بنده چند روز پیش برای یکی از همکاران فلشی حاوی چند فایل کاری بردم و بعد از برگشتن و زدن فلش بر روی سیسستم و انجام کارهام و آخر ساعت کاری سیستم رو خاموش کردم و رفتم و فردا صبح که اومدم و سیستم رو روشن کردم از شدت تعجب و حیرت ماتم زد و واقعا هنگ کردم؟؟؟!!! حالا چرا؟؟؟!!! دقیقا هیچ کدام از برنامه های کاری که با هاشون کار میکنم رو نداشتم و سیستم به حالتی در اومده بود که انگار همین الآن ویندوز رو نصب کرده باشی و چند تا از نرم افزارهای غیر ضروری فقط روش بودن و خبری از بقیه نبود؟؟؟!!!

واقعا داشتم میترکیدم :crying: از شدت عصبانیت و اعصاب خوردی نمیدونستم چیکار کنم مخصوصا برای نرم افزارهای طراحیم که تمام تنظیمات و پروفایل هایی که طی چندین سال ساخته بودم و متاسفانه به دلیل سهل انگاری و پشت گوش انداختن بکآپ کاملی ازشون ندارم و همچنین دیگر نرم افزار ها مثل همین فایرفاکس که بوک مارک هایی که داشتم همه ناپدید شدن؟؟!!! در ضمن هر بار که سیستم رو روشن میکنم مجبورم کی برد فارسیش رو دوباره از اول نصب کنم ویه سری تنظیمات خود به خود ریست میشن و همچنین سیستم ری استور هم قفل شده و اصلا کار نمیکنه؟!!!

پس از بررسی به این نتیجه رسیدم که حالتی که اتفاق افتاده برای سیستممم به این صورته که اکانت اصلی سیستمم که با اون وارد سیستم میشم انگار قفل شده و با یه اکانت دیگه که فقط بعضی از برنامه ها روش نصب شدن جابه جا شده و من با این اکانت وارد میشم که هیچی نداره؟؟؟!! و وقتی از طریق پوشه یوزر در درایو C به سراغ اکانت اصلی میرم همه چیزش سر جاشه ولی خب لود نمیشه؟؟؟!!این فکر کنم یه ویروس جدید باشه که این بلا رو سرم آورده چون آنتی ویروس NOD اون رو شناسایی و حذف کرد ولی دوباره مشکل رفع نشد و شایدم پاک نشد!!یکی از دوستان پیشنهاد داد آنتی ویروس شید رو نصب کن که لازمش حذف NOD بود که با حذف اون و اقدام به نصب شید متاسفانه شید نصب شد و حتی پشتیبانی شید هم نتونست کاری بکنه و رفتم سراغ دیسک نجات کسپراسکای که تو بوت بالا اومد ولی بعد از بالا اومدن موس و کی برد قفل میشن و کار نمیکنن و حالا فقط دیسک نجات  NOD مونده که اونم باید امتحان کنم ولی دوستان اصل اینه که اون اکانتم درست بشه و خودش بالا بیاد نه چیز دیگه تا بتونم از تنظیمات نرم افزارهام  بکاپ بگیرم؟!!

حالا اگه از دوستان نکسی چنین مشکلی براش پیش اومده و یا راه حلی میدونه راهنمایی کنه که واقعا خیلی گیرم و با دردسر تونستم بیام اینجا و کامنت بذارم  لطفا کمک کنید خدا خیرتون بده دوستان عزیز.... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آنتی ویروس شید =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

درود

الان با سویچ یوزر یا لاگ اوت نمیشه وارد حساب دیگه شد ؟

کسپرسیکی یا بیت دفندر رو بصورت بوت اجرا و اسکن کنید.

@};-

لینک به دیدگاه

میشه وارد حساب دیگه ای شد ولی همه یه جورا وهیچ فرقی ندارن؟

کسپراسکای رو که گفتم چی میشه موقع اجرا حالا میخوام NOD رو تو بوت امتحان کنم ببینم  چی میشه؟!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه وارد حساب دیگه ای شد ولی همه یه جورا وهیچ فرقی ندارن؟

کسپراسکای رو که گفتم چی میشه موقع اجرا حالا میخوام NOD رو تو بوت امتحان کنم ببینم  چی میشه؟!!

nod نیازی به امتحان نداره، بیت دفندر رو امتحان کنید. وقتی گفته میشه ناد رو بیخیال یعنی وقت خودتون رو هدر میدین.

ببیند من بیشتر از ویروس به دستکاری توسط شخص دیگه ای مشکوکم

این احتمال هم هست که ویندوز کاملا معیوب شده خصوصا رجیستری

قبل از هرکار دیگه ای قابلیت system restore رو امتحان کردید که به قبل این ماجرا برگردونید؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

با تشکر جهت پییری شما دوست عزیز

از لحاظ دستکاری احتمالش صفره چئون کسی جز خودم به این سیستم دسترسی نداره و کاملا محافظت شدست و از نظر سیستم ری استور هم همونطور که در پست اول گفتم متاسفانه قفل شده و امکان استفادش وجود نداره؟!!!

لینک به دیدگاه

فکر کنم عزیز با لینوکس میتونی مشکلتو حل کنی اگر یوزر خودتو نداری

یه بار منم اشتباهی فایل داخل c رو حذف کردم اشتباهی تو پوشه user (از لینوکس)بود. و ubuntu داشتم ولی با همون لینوکس ابونتو درستش کردم. یادمه خیلی گشتم و کلی فروم های خارجی رو خوندم. الان اصلا یادم نیست. ولی میدونم که یه بار هم پاسوردم رو با لینوکس دوباره پیدا کردم. نمیدونم این کمکی میکنه یا نه ولی گفتم بنویسم.

لینک به دیدگاه

فکر کنم عزیز با لینوکس میتونی مشکلتو حل کنی اگر یوزر خودتو نداری

یه بار منم اشتباهی فایل داخل c رو حذف کردم اشتباهی تو پوشه user (از لینوکس)بود. و ubuntu داشتم ولی با همون لینوکس ابونتو درستش کردم. یادمه خیلی گشتم و کلی فروم های خارجی رو خوندم. الان اصلا یادم نیست. ولی میدونم که یه بار هم پاسوردم رو با لینوکس دوباره پیدا کردم. نمیدونم این کمکی میکنه یا نه ولی گفتم بنویسم.

یوزر خودم رو دارم و با اون وارد میشم ولی دسکتاپم اون نیست و نرم افزارهام هم چون برای یه یوزر دیگه هستن به صورت صفر کیلومتر بالا میان و هیچ کدوم از پروفایل های ساخته شده خودم رو ندارند؟!!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

نگران نباشید انشاالله مشکل حل میشه !

قبل از هرچیزی یک بک آپ کامل از درایو c بگبرید ( درایو ویندوز ) تا اگر مشکلی پیش اومد بتونید حداقل به وضع فعلی برگردید .

برای آنتی ویروس به سراغ بیت دیفندر و اگر نشد نورتون برید .

این رو باید بدونید که شاید ویروس پاک شده اما چون در سیستم ( مخصوصا ریجستری ) تغییراتی ایجاد کرده بازهم سیستم به وضع قبلی برنگشته ( البته این فقط یک حدس هست و شاید اصلا کار ویروس نباشه ) .

تعمییر ویندوز از طریق دیسکت خود ویندوز هم میتونه یکی از گزینه ها باشه .

برنامه هایی رو که استفاده میکردید رو نام ببرید شاید دوستان راهی برای گرفتن بک آپ بدون نیاز به ران کردن خود نرم افزار بدونن !

لینک به دیدگاه

یه نگاه بندازید شاید راه گشا یاشه !

http://p30download.com/fa/entry/956/

http://soft98.ir/software/15468-Windows-Repair.html

یه تیر در تاریکی هم غنیمته !

اگر مشکل حل شد هم بگید تا در آینده برای بقیه بمونه ! راستی ویندوزتون چیه ؟؟؟ 7 ؟؟؟

لینک به دیدگاه

به توصیه دوستمون حتما ابتدا بکاپ بگیرید.

علاوه برویروس و مشکل در ساختار آنتی ویروس احتمال داره مشکل از هارد و بد سکتور هم باشه.

راه حلی که به ذهن من میرسه این هست که یک یوزر جدید با سطح دسترسی یوزر قبلیتون بسازید و فایلهای پروفایل یوزر قبلی رو در اون کپی کنید.

تاپیک زیر رو مطالعه بفرمایید تقریبا با جزییات توضیح داد شده - خودتون با همون عنوان سرچ کنید، شاید راه حل بهتری هم پیدا شد.

http://www.sevenforums.com/installation-setup/120798-how-migrate-1-user-profile-another.html

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت همه دوستان عزیز و تشکر بابت راهنمایی های مفیدتون ببخشید اگه دیر جواب دادم چون دیگه به تاسوعا و عاشورای حسینی خوردیم و منم دیگه در دسترس نبودم و همچنین ببخشید اگه نمیتونم پاسخ تک تک پست های شما عزیزان رو بدم چون که من با مشکل تایپ و زبان سیستم هم درگیرم و هر بار که میخوام بنویسم باید برم و زبان سیستم رو از اول نصب کنم و خلاصه دردسری شده واسه ما این مقوله به هرحال از همه دوستان ممنون و سپاسگذارم و دارم راه هایی که دوستان گفتن رو یکی یکی امتحان میکنم و نتیجه کار رو هم حتما اینجا میذارم و در ضمن ویندوزم 7 هست. و بازم از دوستان هرکسی تجربه ای چیزی داره بذاره تا بلکه انشاءالله فرجی بشه و مشکل ما حل بشه چون بد جوری درگیرم.....

با تشکر از همتون خیلی دوستون دارم ..... @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

یه نگاه بندازید شاید راه گشا یاشه !

http://p30download.com/fa/entry/956/

http://soft98.ir/software/15468-Windows-Repair.html

یه تیر در تاریکی هم غنیمته !

اگر مشکل حل شد هم بگید تا در آینده برای بقیه بمونه ! راستی ویندوزتون چیه ؟؟؟ 7 ؟؟؟

با تشکراز شما دوست عزیز بابت راهنمایی

متاسفانه بعد از استفاده از دو نرم افزار بالا مخصوصا اون ویندوز ریپیر دیگه نمیتونم وارد همون اکانتی هم که داشتم بشم و الآن دارم با سیستم یکی از دوستام این پست رو میذارم....

به هر حال دیگه کاریه که شده و تقصیر کسی هم نیست و شما دوستان هم لطف کردید وراهنمایی کردید بلکه مشکلم حل بشه و بازم اگه کسی راهی سراغ داره بگه تا بلکه نجات پیدا کنیم انشاءالله.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...