رفتن به مطلب

مشاوره بین green x3 gaming و green x3 viper

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان کیس فعلی من x3 gaming سری جدیش هست پارسال خریدم
خنک و شیک و کاملا مناسب هست

اما وقتی به امکانات x3 viper نگاه کردم چندتا برتری داشت که منو به فکر تعویض انداخت

اول اینکه میشه فن هارو در زمان بیکاری خاموش کرد که  برای من خیلی مهمه چون در بیشتر وقت ها در اتاق کارم که اکوستیک هست ساز رکورد میکنم و میتونم صدای فن هارو کلا به صفر برسونم اما در کیس
x3 gaming نمیشه خاموش کرد فقط میشه دور پاین گذاشت که با این حالم بازم شنیده میشه(مهم ترین دلیلم)

دوم اینکه x3 gaming یک ssd  بیشتر نمیشه نصب کرد اونم کف کیس وجای بیسار نا مطلوب و بدی هست امنیت نداره ssd ولی در کیس viper براکت برای این امر داره

سوم اینکه  میشه خیلی سریع بهش هارد وصل کرد و اطلاعات سنگین جابجا کرد که برای منم بازم نیازه چون پلاگین و سمپل زیاد جابجا میکنم همش باید در کیس باز بسته کنم

چهارم تمیز کردن راحت فیلتر ها که کشوی هستن و بدون دردسر  

پنجم  بر میگرده به زیبای که میشه چشم پوشی کرد
اونم بازی کردن با روح روان هست
در شیشه ای و نصب ال ای دی هست و میتونم از فضای داخل کیس  با نورانی کردنش لذت ببریم

حالا به نظر شما ارزش داره کیس خودمو بفروشم و x3 viper بگیرم کیفیتش چطوره ؟؟
چون بعضی از دوستان گفتن پایه هاش بالانس نیست و جنس بدنه خوب نیست  و لق میزنه و...
حالا نظر شما چیه؟؟؟

خنک کننده گی کدومشون بهتره؟؟
کسای که تجربه کار کردن با این کیس دارن لطفا کمک کنن که بعدا  پشیمونی به  بار نیاد

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

سلام.

من خودم x3 gaming دارم. اولا که فن ها رو که به هم فيشاشو وصل ميکني و به يه 4 پين پاور وصل ميکني بين سوکت پاور و سوکتهاى وصل شده فن ( که يکيشو به پاور وصل ميکني تا برق به همشون برسه ) يه سوکت نرو ماده دو طرفه وصل کن ( يه طرف به پاور و يه طرف به فن ها) و اون سيم هاى زرد و سياه رو ببر و يه کليد وصل کن بهش. بعد اون کليد رو با يه سيم بلند که بهش وصل کردى بيارش جولوى کيس. dvd rw خودتو تو پنل دومي بزار و پنل اوليو خالي کن. بعد با يه پيچ گوشتي يه سوراخ تو پنل دوم درست کن و سويچ قطع و وصل يا همون کليد رو بکن توش. اين از اين.

کلا تو اين کيس 4 تا هارد ميشه وصل کرد. ssd هم ميشه وصل کرد ولي براکت ميخواد که خود ssd ها معمولا دارن. يعني مثلا يه هارد hdd و مثلا 3 ssd در کنار هم ميتوني استفاده کني ( يا سه يا چهار تا , نميدونم دقيقا فکر کنم کلا چهار تا )

خودم يه hhd و يه ssd با براکتي که خودش داشت گذاشتم.

حالا من دقيقا نفهميدم منظورتون از راحت در اوردن هارد چيه ولي خوب هارد تو اين کيس يه چيز قرمز رنگ داره که بغل هارد ميچسبه و هارد داخل شيار ميره. وقتي رفت يه تيريک صدا ميده و اون شيار قرمز رنگ اون تهش ميوفته تو و بيرون نمياد مگه اين که درب پشتيو باز کني و ازادش کني. البته واسه من يدونش اينجوريه.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

به نظر من ارزش 80-70 تومن هزینه رو داره که کیس رو عوض کنی واقعاً پول زیادی هم نیست

خودم جفتشو داشتم بجز یه مقدار جنس بدنه بهتر x3 در بقیه موارد viper بهتره

یه موردی هم که شما اشاره نکردی اینه که تمیز کردن فیلتر ها در وایپر بصورت کشویی و خیلی راحته

در صورتیکه تو x3 باید برای فیلتر هر فن 4 تا پیچ باز کنی که اگر یبار این کارو کرده باشی میدونی که

واقعاً مصیبته... کابل منیجمنت و فضای پشت سینی وایپر هم اصلاً با X3 قابل مقایسه نیست و خیلی بهبود پیدا کرده

لینک به دیدگاه

سلام.

من خودم x3 gaming دارم. اولا که فن ها رو که به هم فيشاشو وصل ميکني و به يه 4 پين پاور وصل ميکني بين سوکت پاور و سوکتهاى وصل شده فن ( که يکيشو به پاور وصل ميکني تا برق به همشون برسه ) يه سوکت نرو ماده دو طرفه وصل کن ( يه طرف به پاور و يه طرف به فن ها) و اون سيم هاى زرد و سياه رو ببر و يه کليد وصل کن بهش. بعد اون کليد رو با يه سيم بلند که بهش وصل کردى بيارش جولوى کيس. dvd rw خودتو تو پنل دومي بزار و پنل اوليو خالي کن. بعد با يه پيچ گوشتي يه سوراخ تو پنل دوم درست کن و سويچ قطع و وصل يا همون کليد رو بکن توش. اين از اين.

کلا تو اين کيس 4 تا هارد ميشه وصل کرد. ssd هم ميشه وصل کرد ولي براکت ميخواد که خود ssd ها معمولا دارن. يعني مثلا يه هارد hdd و مثلا 3 ssd در کنار هم ميتوني استفاده کني ( يا سه يا چهار تا , نميدونم دقيقا فکر کنم کلا چهار تا )

خودم يه hhd و يه ssd با براکتي که خودش داشت گذاشتم.

حالا من دقيقا نفهميدم منظورتون از راحت در اوردن هارد چيه ولي خوب هارد تو اين کيس يه چيز قرمز رنگ داره که بغل هارد ميچسبه و هارد داخل شيار ميره. وقتي رفت يه تيريک صدا ميده و اون شيار قرمز رنگ اون تهش ميوفته تو و بيرون نمياد مگه اين که درب پشتيو باز کني و ازادش کني. البته واسه من يدونش اينجوريه.

ممنون بابت نظرت عزیز

منم همینکارو کردم کنترل فن  به همه فن ها وصل کردم همشون با هم کم و زیاد میشن این از این ولی من میخوام خاموش بشن

نمیخوام کیس  دستکاری کنم و از این خلاقیمت ها به خرج بدم چون بعدا موقع فروشش داستان میشه وگرنه خیلی راهای راحترم هست :)

در مورد ssd هم شما اشتباه میکنید این کیس یدونه جار داره اونم کف کیس زیر جای هارد  یه جای خالی داره

مگر اینکه براکت تبدیل 3.5 اینچ به 2.5 اینچ گیر بیارم  بذارم جای hdd که من جای ندیدم بفروشن

در مورد تعویض سریع هارد viper بالای کیس یه جای داره که میشه بهش hdd ssd وصل کرد خیلی سریع وقت باید جا بزنی همین

در مورد در ششه ای گذاشتنم میشه همین کیس درست کرد چون پنل کناریش باز میکه ولی باید قید فن 20 سانتی در بقل بزنم و یه شیشیه براش برش بدم و پیچ کنم که اونم باز نمی ارزه یه فن از دست بدیم

به همین خاطر میخوام عوض کنم

لینک به دیدگاه

به نظر من ارزش 80-70 تومن هزینه رو داره که کیس رو عوض کنی واقعاً پول زیادی هم نیست

خودم جفتشو داشتم بجز یه مقدار جنس بدنه بهتر x3 در بقیه موارد viper بهتره

یه موردی هم که شما اشاره نکردی اینه که تمیز کردن فیلتر ها در وایپر بصورت کشویی و خیلی راحته

در صورتیکه تو x3 باید برای فیلتر هر فن 4 تا پیچ باز کنی که اگر یبار این کارو کرده باشی میدونی که

واقعاً مصیبته... کابل منیجمنت و فضای پشت سینی وایپر هم اصلاً با X3 قابل مقایسه نیست و خیلی بهبود پیدا کرده

ممنون برادر بابت نظر دلگرم کنندت

به نظر من هم 70 تومن ارزش نداره در عوض راحت میشم

اتفاقا همش داشتم فکر میکردم که یه چیزی یادم رفته همین نکته خیلی مهمی بود که گفتین

واقعا تمیز کردنش داستان داره

خنک کنده گی کدوم بهتر بود؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده خودم مدتیست که Green X3 Viper میفروشم از موارد منفیش میشه به شیشه درب بقلی با بستهای بسیار ضعیف و تق ولق اشاره کرد طوری که همه بستاش کامل چفت نمیشه با چهارسو هم بخوای سفت کنی شیشه ترک خواهد برد.2>فن سقف کیس هست که در 2 مورد خودم معایبشو دیدم یکی لرزش شدید و دیگری صدای تق تق تق هست نزدیک 11 عدد خریدم وتست کردم همشون تو این 2 عیبی که گفتم مشترکن پیشنهاد نمیکنم بخری این کیس رو.مورد اخری که خریدم خواستم درب پنل رایتر کیس رو دربیارم ضامنش شکست ودیگه جا نرفت.

پیشنهاد بنده با توجه به اینیکه تمامی کیسهارو تست کردم DeepCool KENDOMEN TI هست همچنین AeroCool 1000 هم عالی و محکم هست بنده الان این 2 کیس رو دارم مشکلی تا الان ندیدم. هر دو هم که عرض کردم خدمت Side Panel windowهستن @};-

ممنون عزیز بابت راهنمایت

در مورد شیشه در منم خیلی این حرفرشنیدم

اما در مورد فن کلا فن های ۲۰ سانتی گرین لرزش دارن برای خودمم میلرزونه دی :)

اما نکته مثبتش کنترل فن هست که منو مجذوب کرده و فیلتر هوا که خیلی به کار میاد

اون کیس های پیشنهادیتون خیلی پایینتر از viper و x3 gaming هست

من دنبال محکم بودن کیس نیستم چون کنار اتاق هست و چرخ مخصوص میز و راحت تکونش میدم

کنترل فن و فیلرش خیلی برام مهمه

ولی تا حالا کسی از فن های این کیس بد نگفته بود حتی گفتن از x3 gaming کم صداتر و روونتره

لینک به دیدگاه

2 عدد فروختم به فروشگاه زیتون واقع در کرمانشاه بزرگترین فروشگاه قطعات در کرمانشاه که 2 ساعت نکشیده سیستم بست رو ش تماس گرفت باهام که اقای ناصری این چیه دادی بهمون فن سقفش جوری لرزشش شدیده که 10 میلیون قطعه بستم روش داره داغونش میکنه منم سریع رفتم و فنشو در اورد و هرکدوم 10 کم کرد حالا شما بازم صلاح خودته.

در مورد فن کنترلر KENDOMEN  هم فن کنترلر داره تنها برای 2 عدد فن سقف زیاد به کار نمیاد داداشم جنبه تبلیغاتی و سرگرمی داره بیشتر 1 عدد فن پشت وایپر + فنهای جلوش برمنکرش لعنت منم میگم بسیار نرم هست :)

خب فن سقف من بر میدارم به جاش 2 تا 14 سانتی میذارم درست میشه  ایرادی نیست که نشه درستش کرد

نهایش با یه فن 20 دیگه عوض میکنم

اما در مورد چفت نبودن شیشه کنارش یکم رفتم تو فکر  یعنی خیلی تابلو و رو مخ هست ؟؟با  روشن کردن سیستم و فن های  کیس شیشه لرزش میگیره؟؟میشه با لاستیک بین پیچ و شیه پر کرد درست بشه ؟؟

لینک به دیدگاه

اره دقیقا میشه واترکولر بست و یا اینکه 2 عدد فن انداخت ولی برداشتن سقف وایپر بازم سخته باید ابتدا پنل جلورو بازش کرد بعد سقف رو برداشت

در مورد شیشه بقل خیر داداشم اونقدرهاهم لق نمیزنه فقط بستاش بسیار بسیار زپرتیه حتی از KENDOMEN و Aerocool هم مانده جا داداش من اولین وایپر رو از ... خریدم یکی از بستاش کارتن وباز کردم دیدم در رفته و شیشه از یه طرف لق افتاده خواستم بستو ببندم دیدم شکسته

ممنون عزیز

یکم دیگه صبر میکنم بینم بقیه دوستان نظرشون چیه

شاید تونستین منصرفم کنین

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز من کیس x3+viper دارم و راضی هستم در حد پولش برام کار میکنه ولی به نظرم ارزش نداره که X3 رو بفروشین چون فک نمیکنم تفاوت زیادی حس کنین

لینک به دیدگاه

ممنون بابت نظرت عزیز

منم همینکارو کردم کنترل فن  به همه فن ها وصل کردم همشون با هم کم و زیاد میشن این از این ولی من میخوام خاموش بشن

نمیخوام کیس  دستکاری کنم و از این خلاقیمت ها به خرج بدم چون بعدا موقع فروشش داستان میشه وگرنه خیلی راهای راحترم هست :)

در مورد ssd هم شما اشتباه میکنید این کیس یدونه جار داره اونم کف کیس زیر جای هارد  یه جای خالی داره

مگر اینکه براکت تبدیل 3.5 اینچ به 2.5 اینچ گیر بیارم  بذارم جای hdd که من جای ندیدم بفروشن

در مورد تعویض سریع هارد viper بالای کیس یه جای داره که میشه بهش hdd ssd وصل کرد خیلی سریع وقت باید جا بزنی همین

در مورد در ششه ای گذاشتنم میشه همین کیس درست کرد چون پنل کناریش باز میکه ولی باید قید فن 20 سانتی در بقل بزنم و یه شیشیه براش برش بدم و پیچ کنم که اونم باز نمی ارزه یه فن از دست بدیم

به همین خاطر میخوام عوض کنم

منم منظورم با براکت بود. با براکت تو هر سه چهار تا کشو جا ميشه وگر نه بخ قول خودتون کف بايد بزاريد و از اون جاى که ssd با تکون مشکلي واسش پيدا نميشه رو هم هم بزاريد اشکالي نداره. براکت هم تو کارتن ssd بايد باشه ( اکثر ssd ها براکت دارن )

شيشه هم اون فن زياد سرعتي نداره که کل سيستمتو خنک کنه چون يه سرى محافظ مانند هست که جولوى ورود قصمتي از هوا رو ميگيره. اون موقعيکه من خواستم شيشه بزارم , فن و اون محفظه يه کنارى رو در اوردم و متوجه شدم که اون قصمتي که در اوردم رو بخوام شيشه بزارم کمه و ارزش نداره بخوام براى 35*15 ( فکر کنم ابعادش همين بود ) طلق بزارم. به خواطر همين ده سانت ديگه از ارتفاع و دو سانت از بقلاشو دادم کابنيت سازى ها و با يه قيچي مخصوص در اوردن. راجب نگراني در مورد تهويه کيس اولا که فن هاى خود کيس يکم سرعتشون کمه. پس به درد گذاشتن براى ورود هوا نميخورن ولي براى خروج هوا بد نيستن. دوتا فن بزار براى خروج هوا روى سغف. يکي پشت. يکي که براى خنک کردن هارد ها هست پاين کيس که دسش نزارى بهتره. يه ورودى هوا با سرعت بالا براى کف ميخواى مه بايد يه فن بخرى که سرعت بيشترى داشته باشه. يکي ديگه هم براى ورودى ميخواى که اون رو بايد تو اون جاى که dvd rw قرار ميگيره رو به اندازه سه تا پنل خالي بزارى و فنو اونجا قرار بدى. البته اون پنل ها يه لايه ابر دارن که جولوى ورودى هوا رو ميگيرن و بايد اونارو جدا کني. خود اون تورى مانند هاى پنل ها جولوى ورود گرد و غبار رو ميگيرن.

لینک به دیدگاه

ممنون برادر بابت نظر دلگرم کنندت

به نظر من هم 70 تومن ارزش نداره در عوض راحت میشم

اتفاقا همش داشتم فکر میکردم که یه چیزی یادم رفته همین نکته خیلی مهمی بود که گفتین

واقعا تمیز کردنش داستان داره

خنک کنده گی کدوم بهتر بود؟؟؟

به نظرم از نظر خنک کنندگی در یه حد بودند ... آهان یه مورد دیگه اینکه Viper خیلی رشید تره و قیافش بهتر شده

از نظر طلق بغل و لقی و اینا هم من مشکلی ندیدم نه اونیکه بعد عید برای خودم گرفتم نه اونیکه یه ماه پیش برای یکی از دوستان بستیم

عکساش هم هست میتونید ببینید :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&page=242#entry494087

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&page=263#entry616152

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز من کیس x3+viper دارم و راضی هستم در حد پولش برام کار میکنه ولی به نظرم ارزش نداره که X3 رو بفروشین چون فک نمیکنم تفاوت زیادی حس کنین

درود

تو صفحه اول دلایل گفتم برادر

تفاوت خنک کننده گی برام مهم نیست زیاد

کنترل فن با قابلیت خاموش شدن + فیلتر هوا به راحتی تمیز میشه+......

لینک به دیدگاه

منم منظورم با براکت بود. با براکت تو هر سه چهار تا کشو جا ميشه وگر نه بخ قول خودتون کف بايد بزاريد و از اون جاى که ssd با تکون مشکلي واسش پيدا نميشه رو هم هم بزاريد اشکالي نداره. براکت هم تو کارتن ssd بايد باشه ( اکثر ssd ها براکت دارن )

شيشه هم اون فن زياد سرعتي نداره که کل سيستمتو خنک کنه چون يه سرى محافظ مانند هست که جولوى ورود قصمتي از هوا رو ميگيره. اون موقعيکه من خواستم شيشه بزارم , فن و اون محفظه يه کنارى رو در اوردم و متوجه شدم که اون قصمتي که در اوردم رو بخوام شيشه بزارم کمه و ارزش نداره بخوام براى 35*15 ( فکر کنم ابعادش همين بود ) طلق بزارم. به خواطر همين ده سانت ديگه از ارتفاع و دو سانت از بقلاشو دادم کابنيت سازى ها و با يه قيچي مخصوص در اوردن. راجب نگراني در مورد تهويه کيس اولا که فن هاى خود کيس يکم سرعتشون کمه. پس به درد گذاشتن براى ورود هوا نميخورن ولي براى خروج هوا بد نيستن. دوتا فن بزار براى خروج هوا روى سغف. يکي پشت. يکي که براى خنک کردن هارد ها هست پاين کيس که دسش نزارى بهتره. يه ورودى هوا با سرعت بالا براى کف ميخواى مه بايد يه فن بخرى که سرعت بيشترى داشته باشه. يکي ديگه هم براى ورودى ميخواى که اون رو بايد تو اون جاى که dvd rw قرار ميگيره رو به اندازه سه تا پنل خالي بزارى و فنو اونجا قرار بدى. البته اون پنل ها يه لايه ابر دارن که جولوى ورودى هوا رو ميگيرن و بايد اونارو جدا کني. خود اون تورى مانند هاى پنل ها جولوى ورود گرد و غبار رو ميگيرن.

با این اوضاع که تعریف کردی الان بخوای کیستو بفروشی کسی نمیخره

زدی داغون کردی :D

یه عکس برام بفرست از کیست

یا اگر تایپیکشو داری بذار :)

لینک به دیدگاه

به نظرم از نظر خنک کنندگی در یه حد بودند ... آهان یه مورد دیگه اینکه Viper خیلی رشید تره و قیافش بهتر شده

از نظر طلق بغل و لقی و اینا هم من مشکلی ندیدم نه اونیکه بعد عید برای خودم گرفتم نه اونیکه یه ماه پیش برای یکی از دوستان بستیم

عکساش هم هست میتونید ببینید :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&page=242#entry494087

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1551&page=263#entry616152

ممنون خیلی بهم کمک کردی

:)

لینک به دیدگاه

با این اوضاع که تعریف کردی الان بخوای کیستو بفروشی کسی نمیخره

زدی داغون کردی :D

یه عکس برام بفرست از کیست

یا اگر تایپیکشو داری بذار :)

عزيز اگه قرار بود بفروشم که همچين کارى نميکردم. بعدش اين کار رو بهش ميگن ماد کردن کيس که الان خيليا تو فکر ماد کردنن و اکثرا دارن کيسا رو مود يا ماد ميکنن. موقع فروختن هم به نام کيس ماد شده فروخته ميشه. همچين ميگي داغون انگار با خمپاره زدم وسط کيس :D يه درب کيسو طلق گذاشتم , دو متر led نوارى گذاشتم. دوتا کليد واسه خاموش روشن فن ها و led ها گذاشتم. و جاى فن ها رو عوض کردم که خيليا دارن همچين کارى ميکنن. اون کليد ها هم هميشه با کيس هستن.

اينم لينک خدمت شما. يه سرى تغيرات مثل تعويض جاى فن ها , اضافه کردن کليد قطع برق فن ها هم انجام دادم و اون فنه که رنگو ورنگه رو رنگ هاى اضافه بجز قرمز رو قطع کردم. ادم لذت ميبره کيسو ببينه :D برو تو گوگل چنتا کيس مود شده ببين جيگرت که حال اومد فکر خريد وايپر تبديل ميشه به فکر مود کردن کيس :D

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43872&hl=

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

خودم X3 gaming دارم ، کسی نمیاد در کیس منو با در viper عوض کنیم ؟ در شیشه ای میخوام :(

لینک به دیدگاه

عزيز اگه قرار بود بفروشم که همچين کارى نميکردم. بعدش اين کار رو بهش ميگن ماد کردن کيس که الان خيليا تو فکر ماد کردنن و اکثرا دارن کيسا رو مود يا ماد ميکنن. موقع فروختن هم به نام کيس ماد شده فروخته ميشه. همچين ميگي داغون انگار با خمپاره زدم وسط کيس :D يه درب کيسو طلق گذاشتم , دو متر led نوارى گذاشتم. دوتا کليد واسه خاموش روشن فن ها و led ها گذاشتم. و جاى فن ها رو عوض کردم که خيليا دارن همچين کارى ميکنن. اون کليد ها هم هميشه با کيس هستن.اينم لينک خدمت شما. يه سرى تغيرات مثل تعويض جاى فن ها , اضافه کردن کليد قطع برق فن ها هم انجام دادم و اون فنه که رنگو ورنگه رو رنگ هاى اضافه بجز قرمز رو قطع کردم. ادم لذت ميبره کيسو ببينه :D برو تو گوگل چنتا کيس مود شده ببين جيگرت که حال اومد فکر خريد وايپر تبديل ميشه به فکر مود کردن کيس :Dhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43872&hl=

برای بار اول خوبه

ولی چندتا نکته :

در کنار خیلی بریدی نباید جای هارد و براکت ها معلوم باشه ااز یبای کیس کم میشه فقط در حد مین بورد و کارت باید معلوم باشه

اون پنل دکمه خاموش روشن کردن فن خیلی قدیمیه اون کلید ها منو یاد داشبورد مینی بوس های بنز قدیم انداخت

یادش بخیر

فیلتر های پشت پنل جلو برداشتی یکم رخش بد شده نور زیاد میزنه بیرون

دیگه خنک کننده گیشو نمیدونم اونم مهه

ولی من اگر بخوام مد کنم بابد همه چیو تر تمیز و به بهترین صورت انجام بدم ولی چون تجربشو ندارم و امکاناتش نیست

خراب میشه بعدا هم کیس ناقص مبشه هم خودم اعصابم خراب میشه

یه مقدار پول میذارم viper میگیرم

اون موقع که مادینگ کردی این کیس viper نبود وگرنه خودتم میفروختی عوض میکردی

ای کاش یه جوری ماد میگردی که راه برگشت داشته باشه

لینک به دیدگاه

خودم X3 gaming دارم ، کسی نمیاد در کیس منو با در viper عوض کنیم ؟ در شیشه ای میخوام :(

سعید جون بیا ۲ نفری بریم بازار دو تا کیس viper با ال ای ی بگیریم تخفیفشم بگیریم

از نمای کیس لذت ببریم

واقعا خییلی لذت بخشه ننمای کارت و مین با نور پردازی

لینک به دیدگاه

سعید جون بیا ۲ نفری بریم بازار دو تا کیس viper با ال ای ی بگیریم تخفیفشم بگیریم

از نمای کیس لذت ببریم

واقعا خییلی لذت بخشه ننمای کارت و مین با نور پردازی

اینم حرفیه برا اینکه قیمت بهتر در بیاد :)

ولی متاسفانه امکانش نیست ... فقط من درشو هم یکی بهم جدا میداد میخریدم راضی بودم

لینک به دیدگاه

اینم حرفیه برا اینکه قیمت بهتر در بیاد :)

ولی متاسفانه امکانش نیست ... فقط من درشو هم یکی بهم جدا میداد میخریدم راضی بودم

اگه فقط به خاطر شیشه کنارش میخوای عوض کنی

مشکلی نداره راحت میتونی درستش کنی

از پشت در جایی که فن ۲۰ سانتی نصبه بقلش پیچ داره بازش کن کلا فن با جاش در میاد

اندازه یه شیشه پلاستیکی که نمای کارت و مین معلوم بشه باز میشه بعدش فقط از یه جا تهیه کن سوراخش کن تموم

بعدا خواستی بفروشی میتونی مثل قبل درستش کنی

خرجی ام نداره

من به خاطر دلایل مهم تری میخوام عوض کنم

مجبورم یه جورایی

لینک به دیدگاه

اگه فقط به خاطر شیشه کنارش میخوای عوض کنی

مشکلی نداره راحت میتونی درستش کنی

از پشت در جایی که فن ۲۰ سانتی نصبه بقلش پیچ داره بازش کن کلا فن با جاش در میاد

اندازه یه شیشه پلاستیکی که نمای کارت و مین معلوم بشه باز میشه بعدش فقط از یه جا تهیه کن سوراخش کن تموم

بعدا خواستی بفروشی میتونی مثل قبل درستش کنی

خرجی ام نداره

من به خاطر دلایل مهم تری میخوام عوض کنم

مجبورم یه جورایی

شما برای چی میخوای عوض کنی ؟؟

راستش مثل در هایی که شیشه ای هست نمیشه ... ینی کوچیکه

در کیس من فن نداره :دی

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

شما برای چی میخوای عوض کنی ؟؟

راستش مثل در هایی که شیشه ای هست نمیشه ... ینی کوچیکه

در کیس من فن نداره :دی

صفحه اول نخوندی؟؟؟

کنترل فن در مواقع که احتیاج به سکوت دارم در اتاق کارم خاموشش کنم هیچ صدای نیاد

فیلتر هوای که راحت بایه کشیدن در میاد و میره سر جاش تو اتاق من پر از گرد خاک باید هفته ای یه بار پاک کنم همه چیو

اتصال هارد از بالای کیس بدون باز کردن در کیس و ....

و دلایل جزعی مثل نصب ssd بیشتر در حال و اینده

و در اخر زیبای و ال ای دی بازی و روح روان از این حرفا

لینک به دیدگاه

صفحه اول نخوندی؟؟؟

کنترل فن در مواقع که احتیاج به سکوت دارم در اتاق کارم خاموشش کنم هیچ صدای نیاد

فیلتر هوای که راحت بایه کشیدن در میاد و میره سر جاش تو اتاق من پر از گرد خاک باید هفته ای یه بار پاک کنم همه چیو

اتصال هارد از بالای کیس بدون باز کردن در کیس و ....

و دلایل جزعی مثل نصب ssd بیشتر در حال و اینده

و در اخر زیبای و ال ای دی بازی و روح روان از این حرفا

نه داداش نخونده بودم :D

امیدوارم یه انتخاب خوب بکنی

ولی من که صدای خاصی از کیس نمیشنوم و گرد و خاک هم هست ، بعد یک سال چند هفته پیش تمیز کردم ... اعتراضی نداره سیستم :D

لینک به دیدگاه

نه داداش نخونده بودم :D

امیدوارم یه انتخاب خوب بکنی

ولی من که صدای خاصی از کیس نمیشنوم و گرد و خاک هم هست ، بعد یک سال چند هفته پیش تمیز کردم ... اعتراضی نداره سیستم :D

اونا احساس ندارن

خودت مگه دل نداری ؟؟

نمیخوای ال ای دی بزنی تو کیس از پشت پنجره نگاه کنی وقتی فنش برات میچرخه رنگ ال ای دی عوض کنی دلت قنج بره جیگرت حال بیاد

دی: :-)

لینک به دیدگاه

اونا احساس ندارن

خودت مگه دل نداری ؟؟

نمیخوای ال ای دی بزنی تو کیس از پشت پنجره نگاه کنی وقتی فنش برات میچرخه رنگ ال ای دی عوض کنی دلت قنج بره جیگرت حال بیاد

دی: :-)

خیلی چیز ها رو میخوام ...... :D :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...