رفتن به مطلب

مشاوره بین green x3 gaming و green x3 viper

اشتراک گذاری

Recommended Posts

RGB LED DeepCool روح ادم رو تعویض میکنه بس که زیباس.

شیشه کنار کیس Viper اون افعی لعنتی تقریبا شیشه رو اشغال کرده ولی کیسهای دیگه از برندهای دیگه این مسخره بازی Green رو ندارن همه شیشه یک دست وخوش ساخت و شفاف بدون تبلیغات.

اره واقعا

من اگر بخوام کیس عوض کنم باید یه بهتر بگیرم تو همبن رنج قیمت وایپر

این مدل دیپکول خیلی پایینتره و مزیتی ام نداره

برای کیس با ال ای دی و یه فن اضافه نمیخوام بیشتر از ۳۰۰ هزینه کنم

بعد از ایام محرم دو تا پروژه دارم

خرید ssd

کیس +ال ای دی

فعلا بازم منتظر دوستان میمونم شاید یه چیزی گفتن که من نظرم کلا عوض شد و کیس خودمو نگه داشتم

لینک به دیدگاه

سلام

من خودم بعد از مدتها تحقیق و مشورت گرفتن viper انتخاب کردم

X3+viper بنظر من بهترین ارزش خرید با توجه به قیمت داره!!! یعنی Valuse Base ترین کیس!!! در مورد باز شدن سخت سقف هم که یکی از دوستان اشاره کردند بنده مخالفم!!! چون خودم Water cooler 240 بر روی سقف نصب کردم و کوچکترین مشکلی نداشت!!! مهمترین ویژگی این کیس بدنه نسبت بزرگ و استفاده مفید از فضای داخلی هست که شما با هیچ کارت گرافیکی و ... برای نصب به مشکل نمیخورید!!!

20150521_032819-n.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

X3+viper بنظر من بهترین ارزش خرید با توجه به قیمت داره!!! یعنی Valuse Base ترین کیس!!! در مورد باز شدن سخت سقف هم که یکی از دوستان اشاره کردند بنده مخالفم!!! چون خودم Water cooler 240 بر روی سقف نصب کردم و کوچکترین مشکلی نداشت!!! مهمترین ویژگی این کیس بدنه نسبت بزرگ و استفاده مفید از فضای داخلی هست که شما با هیچ کارت گرافیکی و ... برای نصب به مشکل نمیخورید!!!

20150521_032819-n.jpg

ممنون از نظرت عزیز

یه مثبت تقدیم به شما

در لود کامل سیستم دما خوب کنترل میشه؟

صدای فن ها ازار دهنده نیست ؟

لرزش هارد و فن وجود داره؟؟

کلا چیز غیر طبیعی حس نکردی از کیس؟؟

لینک به دیدگاه

پیشاپیش مبارکت باشه هرچی میخری معذرت میخوام کرم چیزی بره جونت باید بخریش درجا من خودم اینجورم چیزی قصد کنم بخرم برام نشد نداره :)  @};-  :x

فعلا که تصمیم خیلی جدی نگرفتم شاید نظرم عوض شد

:)

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرت عزیز

یه مثبت تقدیم به شما

در لود کامل سیستم دما خوب کنترل میشه؟

صدای فن ها ازار دهنده نیست ؟

لرزش هارد و فن وجود داره؟؟

کلا چیز غیر طبیعی حس نکردی از کیس؟؟

سلام

حقیقتا من تا الان هیچ مشکل دما نداشتم!!!

حقیقتا تنها صدایی که از سیستم من میاد صدای فن پاور هست که واقعا من فقط صدای فن پاور حس میکنم!!!!

اگر دقت کنی من فن سقف بخاطر کولر باز کردم و در مقابل کارت گرافیک بستم و با این حساب هم چیزی حس نکردم!!!

کلا من هیچ مورد عجیبی تا حالا ندیدم و واقعا خیلی از این کیس راضی هستم و واقعا دوباره هم قصد خرید کیس داشته باشم الویت من همین کیس هست!!!

میدونی اگر دقت کنی پاور من 1600 هست چون قصد استفاده از 3 تا 4 گرافیک دارم و با این وجود هم مشکل فضا ندارم با توجه به اندازه و ابعاد داخل کیس.

لینک به دیدگاه

سلام

حقیقتا من تا الان هیچ مشکل دما نداشتم!!!

حقیقتا تنها صدایی که از سیستم من میاد صدای فن پاور هست که واقعا من فقط صدای فن پاور حس میکنم!!!!

اگر دقت کنی من فن سقف بخاطر کولر باز کردم و در مقابل کارت گرافیک بستم و با این حساب هم چیزی حس نکردم!!!

کلا من هیچ مورد عجیبی تا حالا ندیدم و واقعا خیلی از این کیس راضی هستم و واقعا دوباره هم قصد خرید کیس داشته باشم الویت من همین کیس هست!!!

میدونی اگر دقت کنی پاور من 1600 هست چون قصد استفاده از 3 تا 4 گرافیک دارم و با این وجود هم مشکل فضا ندارم با توجه به اندازه و ابعاد داخل کیس.

فعلا که هیچ فروشگاهی این کیس ندارو باید برم ولیعصر ببینم میتونم گیر بیارم بعد از تعطیلات

جای یه فن ام کنار اسلات هارد داره اونو ارزش داره براش نصب کنیم؟؟

۱۲ سانتی نصب میشه یا فقط ۱۴ سانتی نصب میشه؟؟

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

سلام

20150521_032819-n.jpg

سلام دوست عزیز

میشه بفرمایید که اون فن 20 سانتی رو چطوری نصب کردین ؟

یعنی چه جوری مهار کردین ؟

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

یه سوال از دوستانی که وایپر دارن این کیس برای فن پشت کیس فیلتر هوا داره؟ اصلا برای فن پشتی کیس فیلتر هوا نیاز هست با توجه به اینکه فن هوا رو بیرون میده؟

لینک به دیدگاه

انتخاب viper ...این دیگه مشاوره گرفتن میخواد؟

گرین وایپر خیلی بی کیفیت هست البته برای افراد حرفه ای برای افراد معمولی خیلی ام خوبه از سرشونم زیاده

پایه ها درست روی رمین قرار نمیگیره

فن ها پر صدا هستند

شیشه کناا ر کیس لق میزنه و محکم نیست

جنس بدنه نا مرغوب

دیگه یه کیس چی داره که بخواد خوب باشه

فقط ال ای دی کیس مشکلی نداره

البته این مواردی که گفتم در مورد کیس های ارزون قیمت گرین کلا هست نه فقط این کیس

بازم بگم؟؟ یا کفایت میکنه

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

گرین وایپر خیلی بی کیفیت هست البته برای افراد حرفه ای برای افراد معمولی خیلی ام خوبه از سرشونم زیاده

پایه ها درست روی رمین قرار نمیگیره

فن ها پر صدا هستند

شیشه کناا ر کیس لق میزنه و محکم نیست

جنس بدنه نا مرغوب

دیگه یه کیس چی داره که بخواد خوب باشه

فقط ال ای دی کیس مشکلی نداره

البته این مواردی که گفتم در مورد کیس های ارزون قیمت گرین کلا هست نه فقط این کیس

بازم بگم؟؟ یا کفایت میکنه

شاید این موارد برای شما اینگونه باشد ولی برای من که حدود 20 تای آنرا اسمبل کردم و سیستم خودم هم دارم  هیچ گونه این موارد مشاهده نگردید  بجز جنس بدنه که خوب هست ولی بهتر میتونست باشد.

پایه ها درست روی رمین قرار نمیگیره ...مگه میشه مگه داریم پس کیس تو هواس !!! ؟؟؟ یک عکس بزارین از این شرایط

فن ها پر صدا هستند...... اصلا هیچ صدای با اینکه فن ها روی دور high هم هستند نمیاد

شیشه کناا ر کیس لق میزنه و محکم نیست........ این مورد هم رد میشه از من و موارد مشابه را نگه کردم هیچ گونه لقی نیست و کیپ کیپ هست

جنس بدنه نا مرغوب.... میتونست بهتر باشه این مورد

تمام این کیس ها هم برای افراد حرفه ایی با سیستم حرفه ایی اسمبل گردید .همه هم راضی بودن ...البته بیشتر این صحبت ها شبیه صحبت های فروشندگانی   هستن که از کیس های گرین یا این مدل سود خوبی نبرده اند .....

ویرایش شده توسط mohsen19x
لینک به دیدگاه

شاید این موارد برای شما اینگونه باشد ولی برای من که حدود 20 تای آنرا اسمبل کردم و سیستم خودم هم دارم  هیچ گونه این موارد مشاهده نگردید  بجز جنس بدنه که خوب هست ولی بهتر میتونست باشد.

پایه ها درست روی رمین قرار نمیگیره ...مگه میشه مگه داریم پس کیس تو هواس !!! ؟؟؟ یک عکس بزارین از این شرایط

فن ها پر صدا هستند...... اصلا هیچ صدای با اینکه فن ها روی دور high هم هستند نمیاد

شیشه کناا ر کیس لق میزنه و محکم نیست........ این مورد هم رد میشه از من و موارد مشابه را نگه کردم هیچ گونه لقی نیست و کیپ کیپ هست

جنس بدنه نا مرغوب.... میتونست بهتر باشه این مورد

تمام این کیس ها هم برای افراد حرفه ایی با سیستم حرفه ایی اسمبل گردید .همه هم راضی بودن ...البته بیشتر این صحبت ها شبیه صحبت های فروشندگانی   هستن که از کیس های گرین یا این مدل سود خوبی نبرده اند .....

به چهره من میاد فروشنده باشم :) دی

کیس خودم گریین هست مدل گیمینگ از خیلی جهت ها مشکل داره که به چشم هر کسی نمیاد ولی کار راه اندازه برای کسی که میخواد به ظاهر کیسش قشنگ باشه و پول کم بده اما درون و مواد ساخته شده و دقت خیلی پایینه مثل ساختمان های ایرانه بساز بفروش فقط ظاهرشون شبیحه خونس داخلش کاه و گچ و آجر پوکیده و .... بقیش خودتون میدونید

در مورد صدای فن من با میکروفون حرفه ای استدیوی تیت کردم

در مورد قرار گیری پایه ها با خط کش و ابزار ساختمان اندازه گیری کردم به اندازه نیم سانتر در سطح صاف فاصله داره یکی از پایه ها

شیشه کنارم کاملا مشخصه لق میزنه و خوب چفت نیست

جنس بدنه که از دور خوبه اما وقتی تکونش میدی و صدای قریژ قریژ و چفت بست های نامرقوب در میاد و بسیار نازک و مثل حلب

کلا خوشگله و و پر کاربرد و کار راه انداز اما گفتم که این ایراد ها به چشم افراد معمولی آشکار نیست

این حرف های من یه نقد از دید خودم و نظر خیلی ها از کاربران حرفه ای بوده نه فروشنده ها

اتفاقا همه فروشنده ها این کیس پیشنهاد میدن

لینک به دیدگاه

به چهره من میاد فروشنده باشم :) دی

کیس خودم گریین هست مدل گیمینگ از خیلی جهت ها مشکل داره که به چشم هر کسی نمیاد ولی کار راه اندازه برای کسی که میخواد به ظاهر کیسش قشنگ باشه و پول کم بده اما درون و مواد ساخته شده و دقت خیلی پایینه مثل ساختمان های ایرانه بساز بفروش فقط ظاهرشون شبیحه خونس داخلش کاه و گچ و آجر پوکیده و .... بقیش خودتون میدونید

در مورد صدای فن من با میکروفون حرفه ای استدیوی تیت کردم

در مورد قرار گیری پایه ها با خط کش و ابزار ساختمان اندازه گیری کردم به اندازه نیم سانتر در سطح صاف فاصله داره یکی از پایه ها

شیشه کنارم کاملا مشخصه لق میزنه و خوب چفت نیست

جنس بدنه که از دور خوبه اما وقتی تکونش میدی و صدای قریژ قریژ و چفت بست های نامرقوب در میاد و بسیار نازک و مثل حلب

کلا خوشگله و و پر کاربرد و کار راه انداز اما گفتم که این ایراد ها به چشم افراد معمولی آشکار نیست

این حرف های من یه نقد از دید خودم و نظر خیلی ها از کاربران حرفه ای بوده نه فروشنده ها

اتفاقا همه فروشنده ها این کیس پیشنهاد میدن

شما  کیستون گیمینگ هست ..شاید این مشکلات را داشته باشه و لی من که وایپر دارم و کار کردم این مشکلات را مشاهده نکردم تا به حال حتی موشکافانه  هم بررسی شد این موضوع .... شما حتما توقع دارید کیس 200 تومانی را با کیس 400 تومانی مقایسه کنید که صحیح نیست این مقایسه ...

شما خودتون میگید داخل یک نقد این ها گذاشته شده ولی ما بقی نقد ها را بررسی کنید ببینید این طور بوده یا خیر ؟ ..... در آخر این نکته هم میگم این کیس ها و کلا قطعات الکترونیکی  ممکنه از 100 تاش چنتا مشکل دار باشه ..دلیل نمیشه بقیه هم مشکلات را داشته باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...