رفتن به مطلب

مشاوره برای cpu و main گیمینگ باشه بهتره

اشتراک گذاری

Recommended Posts

Cpu و main تا یک میلیون میخوام

گرافیک هم gtx970 میگیرم

لطفا راهنمایی کنین

گیمینگ باشه بهتره

راستی اورکلاک هم نمیکنم

ویرایش شده توسط Mohsenbike
لینک به دیدگاه

درود بر شما،

بودجه ی شما متناسب نیست. در نظر بگیرید که حداکثر 25 الی 40% بودجتون رو برای کارت گرافیک خرج کنید. با یک تومان برای مادربورد و cpu.... از روز اول cpu تون گلوگاه خواهد بود....

لینک به دیدگاه

Cpu و main تا یک میلیون میخوام

گرافیک هم gtx970 میگیرم

لطفا راهنمایی کنین

گیمینگ باشه بهتره

راستی اورکلاک هم نمیکنم

بنده خدا راهنمایی خواسته چرا منقی دادین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

+1

لینک به دیدگاه

رم هم با همون یک میلیون یا بودجه دیگه ای برای رم دارید ؟ ذکر کنید دقیقا چه قطعاتی دارید و چه قطعاتی میخواهید بخرید ؟

اگه فقط مادربرد و پردازنده با یک میلیون میخواید : 

4690K دسته دو حدود 600 تا 650 +

مادربرد z97 مثل http://lioncomputer.ir/product/5079/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9+%D8%B2%D8%AF97+%D8%A2%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C/

350 هزاتومان

مجموعا کمتر از یک میلیون تومان میشه . اگه با رم میخواید توصیه میکنم اگه مشکلی ندارید همین سیستم بالایی رو بگیرید با حدود 200 تومان هم یک پک دوکاناله رم 8 گیگ بگیرید . 

ولی اگه بودجه بیشتر ندارید پس سری k رو بیخیال شید و یه برد H81 بگیرید با 4690 بدون K به همراه دو عدد رم 4 گیگ به صورت دوکاناله .

البته با توجه به اینکه گفتین اورکلاک نمیکنید گزینه دوم بهتره . ولی چرا اور نمیکنید 4690K به راحتی اور میشه و هیچ صدمه ای هم به قطعه نمیرسه اگه مناسب اور بشه و تو کارایی هم خیلی تاثیر داره ، قابلیت اورکلاک بعدا وقتی که بازی های سنگین تر بیان کارایی خودش رو نشون میده و واقعا به درد میخوره .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

دوست عزیز

گرافیک 970 بسیار خوبه اما بهترین نیست . مخصوصا اگر بودجه محدود باشه .

وقتی بودجه کامل رو بگید دوستان بهتر راهنمایی میکنن !

حتی اگر حتما 970 بخواهید هم میتونن بهترین 970 رو نسبت به قیمتش و باندلی که بهتون معرفی میکنن رو بگن .

شما رم و مابقی قطعات رو دارید ؟؟؟ اگر آره ذکر کنید . اگر نه بگید چی میخواهید بگیرید .

راهنمایی نصفه نیمه فایده نداره .

لینک به دیدگاه

970a-g43 + amd 8350

قیمت برد 290

قیمت پردازنده 720

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

برای یک 970 ، سی پی یو 4460 هم کافیه و گلوگاه ایجاد نمیکنه، مادربرد هم با باقی بودجه میتونید انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

گرافیک 970 بسیار خوبه اما بهترین نیست . مخصوصا اگر بودجه محدود باشه .

وقتی بودجه کامل رو بگید دوستان بهتر راهنمایی میکنن !

حتی اگر حتما 970 بخواهید هم میتونن بهترین 970 رو نسبت به قیمتش و باندلی که بهتون معرفی میکنن رو بگن .

شما رم و مابقی قطعات رو دارید ؟؟؟ اگر آره ذکر کنید . اگر نه بگید چی میخواهید بگیرید .

راهنمایی نصفه نیمه فایده نداره .

درود بر شما،

کاملا موافقم. نکته ی منم همین بود. 

لینک به دیدگاه

برای یک 970 ، سی پی یو 4460 هم کافیه و گلوگاه ایجاد نمیکنه، مادربرد هم با باقی بودجه میتونید انتخاب کنید.

درود بر شما،

بستگی به setting و سطح کاربری اتون داره. به راحتی میشه گلوگاهش کرد. البته برای user معمولی با کاربری متوسط نه... که با شما در این زمینه موافقم.  :)

ویرایش شده توسط rezalastbb
لینک به دیدگاه

Main p 61a d 3 gigabit

Corei3 2120

Ram 2*4gig 1600

اینارو دارم

میخوام asus gtx970 بگیرم

لینک به دیدگاه

Main p 61a d 3 gigabit

Corei3 2120

Ram 2*4gig 1600

اینارو دارم

میخوام asus gtx970 بگیرم

بسیار عالی. براتون بنچمارک میگیرم و بهتون میگم. 

لینک به دیدگاه

ممنون از همه که راهنمایی میکنین،

فکر کنم از رم بشه استفاده کرد ولی مادربرد و سی پی یو رو باید عوض کنم گرافیکو پولشو سوا دارم

میخوام main و cpu حدود یه تومن بشه

لینک به دیدگاه

ممنون از همه که راهنمایی میکنین،

فکر کنم از رم بشه استفاده کرد ولی مادربرد و سی پی یو رو باید عوض کنم گرافیکو پولشو سوا دارم

میخوام main و cpu حدود یه تومن بشه

intel i5 4460 + asus H97-progamer این قطعات مناسبن اگرم میخاوید دست دوم تهییه کنید میتونید

ASUS z97-progamer . intel i5 4690k رو انتخاب کنید

ویرایش شده توسط amiro2013
لینک به دیدگاه

مهم ترین چیز که کسی ازتون نپرسیده پاور چی هست؟

پاورم 535 گرین جواب میده ،پول دستم بیاد عوضش میکنم،

کسی میدونه چجوری میتونم قبلیارو بفروشم خیلی تمیز نگهداری کردمشون

یا خود فروشنده ها تعویض نمیکنن اگه قعاتو ازشون بخرم؟!

لینک به دیدگاه

درود دوباره،

برای محاسبه وات مورد نیاز از لینک زیر استفاده کنید.

http://outervision.com/power-supply-calculator

حواستون ام باشه که روی ریل 12v حداقل 18 به بالا آمپ بگیرید.  :D

لینک به دیدگاه

به فروشنده ها نفروش خیلی ارزون میخرن ، راحت میتونی تو همین انجمن یا انجمن های همسایه بفروشی به کاربر مستقیم تا قیمت مناسب بفروشی .

پاورتون برای 970 به همراه پردازنده قوی پایینه یعنی خطرناکه مخصوصا برای 970 ، به خاطر 970 هم که شده حداقل 650 جور کنید خیلی خوب میشه بالاتر که چه بهتر .

پردازنده هم همون 4690 خیلی خوبه اگر اور نمیکنید .

لینک به دیدگاه

پاور کافيه. من نميدونم دليل اين که دوستان ميگن پاور کافي نيست چيه. اگه پاورت 4 5 سال کار کرده بحثش جداست و عمرش به سر امده و بايد يه پاور سرحال بزارى. رم کافيه. پاور هم اگه کار کردش زير چهار سال باشه فعلا دست بهش نزن و بعدا پول اومد دستت عوض کن. اون يه تومنو که گفتي رو جدا دارى يا با فروش مين و cpu خودت ميخواى يه تومن کني؟ اين دوتا قطعه خودتو 350-370 فکر کنم بتوني بفروشي و حدود 1400 جمع کن و يه مين giga h97 gaming 3 که هم کارت صداى alc 1150 داره و هم کارت شبکه هوشمند killer e2200 و cpu هم يه 4690 يا 4690K نو ميتوني بخرى. اما اگه با فروش اون ها يه تومن ميشه ( تو همين فروم بفروش ) يه 4670 بدون K کار کرده فکر کنم حدود 600 قيمت کار کردشه و اون چهارصد تومن رو يه مين h97 pro gamer asus نو ميتوني بخرى. 4670 واقعا عاليه و از نظر پرفورمنس نزديکه به i7 2600

لینک به دیدگاه

بسیار عالی. براتون بنچمارک میگیرم و بهتون میگم.

مرسی
لینک به دیدگاه

به فروشنده ها نفروش خیلی ارزون میخرن ، راحت میتونی تو همین انجمن یا انجمن های همسایه بفروشی به کاربر مستقیم تا قیمت مناسب بفروشی .

پاورتون برای 970 به همراه پردازنده قوی پایینه یعنی خطرناکه مخصوصا برای 970 ، به خاطر 970 هم که شده حداقل 650 جور کنید خیلی خوب میشه بالاتر که چه بهتر .

دمت گرم
لینک به دیدگاه

مرسی از راهنمایی!
لینک به دیدگاه

آقا نظرم در مورد پاور عوض شد ، پاور همونطور که دوستمون آقا میلاد گفتن میتونه کافی باشه . یعنی سیستم باهاش راحت اجرا میشه ،  اور هم که نمیکنید ، اگه 535 وات واقعی باشه و سالم باشه و بالای 480 وات بده مشکلی پیش نمیاد .

لینک به دیدگاه

پاور کافيه. من نميدونم دليل اين که دوستان ميگن پاور کافي نيست چيه. اگه پاورت 4 5 سال کار کرده بحثش جداست و عمرش به سر امده و بايد يه پاور سرحال بزارى. رم کافيه. پاور هم اگه کار کردش زير چهار سال باشه فعلا دست بهش نزن و بعدا پول اومد دستت عوض کن. اون يه تومنو که گفتي رو جدا دارى يا با فروش مين و cpu خودت ميخواى يه تومن کني؟ اين دوتا قطعه خودتو 350-370 فکر کنم بتوني بفروشي و حدود 1400 جمع کن و يه مين giga h97 gaming 3 که هم کارت صداى alc 1150 داره و هم کارت شبکه هوشمند killer e2200 و cpu هم يه 4690 يا 4690K نو ميتوني بخرى. اما اگه با فروش اون ها يه تومن ميشه ( تو همين فروم بفروش ) يه 4670 بدون K کار کرده فکر کنم حدود 600 قيمت کار کردشه و اون چهارصد تومن رو يه مين h97 pro gamer asus نو ميتوني بخرى. 4670 واقعا عاليه و از نظر پرفورمنس نزديکه به i7 2600

پاورمو 2 ساله دارم

اینقدر کم کارکرده که راحت با اکبندش فرقی نداره

گرافیکی که روشه 9400 gt ddr2 هستش

مرسی از کمکت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با توجه به اینکه مصرف gtx 970 حدود 145 وات هست و سی پی یو های سری i5 هم مصرفی کمتر از 100 وات دارن پس پاور 535 وات گرین حتما جواب میده.

پس نیازی به عوض کردنش نیست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با توجه به اینکه مصرف gtx 970 حدود 145 وات هست و سی پی یو های سری i5 هم مصرفی کمتر از 100 وات دارن پس پاور 535 وات گرین حتما جواب میده.

پس نیازی به عوض کردنش نیست

بابا دمتگرم خیالمو راحت کردی!!
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...