رفتن به مطلب

کدام مانیتورذ بهتره و چه سیستمی براش پیشنهاد میدین؟

Recommended Posts

عجب جوابهایی . بابا مانیتور فری سینک هست کارت ای ام دی نمیخواد مگه؟

لینک به دیدگاه

عجب جوابهایی . بابا مانیتور فری سینک هست کارت ای ام دی نمیخواد مگه؟

دوست عزیز سیستم کامل که چند تا از دوستان توصیه کردن

در مورد GPU

اگر از اختلاف کم Fury X و 980TI بگذریم

980TI برتری دیگرش اینه DX12.1 هست از سال بعد احتمالا بعضی بازی ها از ویژگی هاش استفاده کنند و ممکنه شما با Fury از اون اپشن ها محروم بشین ولی باز ای ام دی تکنینکی شبیه VXGI که در تبلیغات 12.1 انویدیا بود تو dirt جدید استفاده کرده بود

بنده جای شما بودم صبر میکردم 2016 نزدیکه و نود 16nm هم داره میاد....!

اگر عجله دارین 980TI

Fury X یا Fury هم خیلی خوب هستند و با این مانیتور mg279q ترکیب خیلی خوبی میشن  و فری سینک هم واقعا لذت بخش خواهد بود

انتخاب با شما

ولی این جوری هم میتونین فکر کنین فوقش چند تا عنوان محدود میان تو دو سال اینده ( و بعدا تا بیشتر جا بیفاته ) که از 12.1 استفاده کنند و با کمتر بودن دو تا اپشن اسمون به زمین نمیرسه !!

این مانیتور بسیار عالی هست و قیمتش عالی ( تکرار نشدنی! با gsync این قیمت گیر نمیاد! )

Fury X بگیرین یا Fury یا بودجه اجازه داد دو تا Fury 4GB HBM نسخه غیر رفرنس Sapphire Trix رویایی میشه! و پشیمونتون نمیکنه!

ولی کامل بودن 980TI هم طرف دیگر قضیه هست

جای شما بودم عجله داشتم سیستم رو میبستم 2016 گرافیک میگرفتم!

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوست عزیز سیستم کامل که چند تا از دوستان توصیه کردن

در مورد GPU

اگر از اختلاف کم Fury X و 980TI بگذریم

980TI برتری دیگرش اینه DX12.1 هست از سال بعد احتمالا بعضی بازی ها از ویژگی هاش استفاده کنند و ممکنه شما با Fury از اون اپشن ها محروم بشین ولی باز ای ام دی تکنینکی شبیه VXGI که در تبلیغات 12.1 انویدیا بود تو dirt جدید استفاده کرده بود

بنده جای شما بودم صبر میکردم 2016 نزدیکه و نود 16nm هم داره میاد....!

اگر عجله دارین 980TI

Fury X یا Fury هم خیلی خوب هستند و با این مانیتور mg279q ترکیب خیلی خوبی میشن  و فری سینک هم واقعا لذت بخش خواهد بود

انتخاب با شما

ولی این جوری هم میتونین فکر کنین فوقش چند تا عنوان محدود میان تو دو سال اینده ( و بعدا تا بیشتر جا بیفاته ) که از 12.1 استفاده کنند و با کمتر بودن دو تا اپشن اسمون به زمین نمیرسه !!

این مانیتور بسیار عالی هست و قیمتش عالی ( تکرار نشدنی! با gsync این قیمت گیر نمیاد! )

Fury X بگیرین یا Fury یا بودجه اجازه داد دو تا Fury 4GB HBM نسخه غیر رفرنس Sapphire Trix رویایی میشه! و پشیمونتون نمیکنه!

ولی کامل بودن 980TI هم طرف دیگر قضیه هست

جای شما بودم عجله داشتم سیستم رو میبستم 2016 گرافیک میگرفتم!

ممنون ولی دایرکتس یازده اومدش من گرافیک خریدم واسش یادمه کلا یه بازی ساپورت میکرد کراسیس بود اوایل رو میگم که اونم نرم افزار اومد اصلا گفتن مشکلی نیست زیاد دنبال دایرکتس نیستم دنبال مانیتور کیفیت خوب هستم که به نظرم فری سینک بهتره تا جی سینک کارت گرافیک هم وقتی فیوری ایکس کارمو راه میندازه نیازی نیست 980 تی آی بگیرم اگه کم آورد بعدا دوتاش میکنم مشکلی نداره ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی جالبه برام این جور تاپیک های جدا گونه.

نمونش این تاپیک:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=45685&page=1

آخر عاقبت این تاپیک چی شد که نمونه این دست موضوعات بخواد بشه؟

اگه کسی انقدر حالیشه که بیاد تو یه سایت سخت افزاری تاپیک بزنه پس خودشم میتونه تو نت سرچ بزنه قطعاتشو پیدا کنه نیازی نیست نظر(شخصی) کسی رو بپرسه. اونم در باره همچین سوالات ساده ای. IPS بهتره یا TN ؟

اگه هم نه با این همه محصول و راهنمای خریدو اینا نتونه رو کاغذ چیزی ببنده صد در صد موقع تهیه لوازم از بازار و حتی اسمبلش به مشکل میخوره پس بره همون فروشگاه های معتبر؛ هزینه بده، سیستم بگیره. دیگه این همه خدمات 30 روز مهلت تست و مشاوره رایگانو اینا که دیگه تارف نداره. برای خدمت رسانی به منو شماست.

آخه بحث حرف شنوی هم هست. وقتی یه تاپیکی سه صفحه جلو میره؛ خرید یک پیچ تایید نمیشه، مشخصه اختتامیش کجاست.

جالب اینجاست که اکثرن هم قطعاتی رو پیشنهاد میدن که دستشون بهش نخورده و نمیتونن اینو تجسم کنن که فرض محال این قطعاتی که من فاکتور کردم خریداری بشه، خریدار از یه سری هاش راضی نباشه مقصر کیه؟ منه مشاوره دهنده، یا خریدار که به حرف من گوش کرده.

من پیشنهاد میکنم به استارتر پول بزار جیبت حضوری برو بازار بار کسی و هرچیزی که حال کردی بخر. فقط بخر. هیچم نگران مشکلاتش نباش چون این کار برای شما صحیح ترین کاره، هر مشکلی پیش اومد طرفتو دیدی که باز بری پیشش. از کنارم برو.

لینک به دیدگاه

اینم حرفیه ولی دوست عزز من تایپیک زدم شاید کسی تجربه حقیقی جفت مانیتور رو داشته و دیده کدوم بهتره و اینکه ببینم نظر دیگران چیه شاید گزینه بهتری باشه والا من به گفته شما میدونم قطعات چی بخرم باشه ازز کنار میرم شاید یه پیچ خریدم تشکر

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه برام این جور تاپیک های جدا گونه.

نمونش این تاپیک:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=45685&page=1

آخر عاقبت این تاپیک چی شد که نمونه این دست موضوعات بخواد بشه؟

اگه کسی انقدر حالیشه که بیاد تو یه سایت سخت افزاری تاپیک بزنه پس خودشم میتونه تو نت سرچ بزنه قطعاتشو پیدا کنه نیازی نیست نظر(شخصی) کسی رو بپرسه. اونم در باره همچین سوالات ساده ای. IPS بهتره یا TN ؟

اگه هم نه با این همه محصول و راهنمای خریدو اینا نتونه رو کاغذ چیزی ببنده صد در صد موقع تهیه لوازم از بازار و حتی اسمبلش به مشکل میخوره پس بره همون فروشگاه های معتبر؛ هزینه بده، سیستم بگیره. دیگه این همه خدمات 30 روز مهلت تست و مشاوره رایگانو اینا که دیگه تارف نداره. برای خدمت رسانی به منو شماست.

آخه بحث حرف شنوی هم هست. وقتی یه تاپیکی سه صفحه جلو میره؛ خرید یک پیچ تایید نمیشه، مشخصه اختتامیش کجاست.

جالب اینجاست که اکثرن هم قطعاتی رو پیشنهاد میدن که دستشون بهش نخورده و نمیتونن اینو تجسم کنن که فرض محال این قطعاتی که من فاکتور کردم خریداری بشه، خریدار از یه سری هاش راضی نباشه مقصر کیه؟ منه مشاوره دهنده، یا خریدار که به حرف من گوش کرده.

من پیشنهاد میکنم به استارتر پول بزار جیبت حضوری برو بازار بار کسی و هرچیزی که حال کردی بخر. فقط بخر. هیچم نگران مشکلاتش نباش چون این کار برای شما صحیح ترین کاره، هر مشکلی پیش اومد طرفتو دیدی که باز بری پیشش. از کنارم برو.

اینم حرفیه ولی دوست عزز من تایپیک زدم شاید کسی تجربه حقیقی جفت مانیتور رو داشته و دیده کدوم بهتره و اینکه ببینم نظر دیگران چیه شاید گزینه بهتری باشه والا من به گفته شما میدونم قطعات چی بخرم باشه ازز کنار میرم شاید یه پیچ خریدم تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...