رفتن به مطلب

روش جدید واردات و نحوه سفارش

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

به دلیل بوجود اومدن مشکلات جدید در واردات و بازار متاسفانه روش قبل دیگه جوابگو نیستش .

بنده در اخرین واردات که کالاها هنوز نرسیدن تا الان 15 درصد ضرر کردم و احساس میکنم که هر روز داره بدتر میشه . چون کلی هزینه خورده واسمون .

این روش هم سریعتر بوده و هم دوستان هر وقت اراده کردن میتونن کالا سفارش بدن و دیگه نیاز به اعلام ما نیستش .

روش جدید و قبول سفارش :

کالاهای سفارشی : شما می توانید کالاهای مختلفی را به ما سفارش داده تا ما برای واردات آن اقدام نماییم . شما می توانید از سه سایتی که در زیر معرفی میکنیم کالاهای مورد نظر خود را انتخاب نموده و در منوی تماس با ما به ما اطلاع دهید .

شرایط واردات :

1 - مبلغ سفارش زیر 1000 دلار مقدور نمی باشد . که شما برای حل این مشکل می توانید در انجمنهای گفتگوی سایت تاپیک ایجاد کرده و با چند تا از دوستان در واردات شریک شوید که جداگانه مبالغ اولیه را به حساب لیون واریز نمایید .

2 - کل مبلغ کالا به قیمت دلار اول کار دریافت خواهد شد و ما بقی در هنگام تحویل کالا دریافت می شود . به طور مثال اگر کالای 100 دلاری دارید 100000 تومان در اول کار و مابقی در هنگام تحویل دریافت میگردد.

3 - سفارش زیر 2000 دلار 60 درصد بالاتر از قیمت سایتها و بالای 2000 دلار 50 درصد بالاتر از قیمت سایتها برای شما عزیزان در ایران تمام خواهد شد

4 - در حال حاضر ما از سایت های زیر می توانیم خرید خود را انجام دهیم .

نکته : زمان رسیدن کالا بین 3 تا 6 هفته خواهد بود . در این روش این زمان دقیقا اجرا خواهد شد و در غیر اینصورت لیون کامپیوتر موظف بوده بابت هر روز یک درصد از کل هزینه به نفع خریدار کم نمیاید .

نکته : 1000 دلار سفارش شما حتما باید فقط از یک سایت باشد .

www.frozencpu.com

www.provantage.com

www.superbiiz.com

لینک به دیدگاه

سکه شده 332500 :|

طلا واقعا نجومی داره میره بالا شده

قيمت هر مثقال طلای 18 عيار: 154260 reading.gif

واقعا وضع بازار قمر در عقربه

لینک به دیدگاه

سکه شده 332500 :|

طلا واقعا نجومی داره میره بالا شده

قيمت هر مثقال طلای 18 عيار: 154260 reading.gif

واقعا وضع بازار قمر در عقربه

اینها همه قیمت جهانی داره و هیچ ربطی به بازار داخلیی نداره

حتی به بازار های جهانی هم ربطی نداره

و در اینجاست که مفهوم Smartmoney مطرح میشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مشکلی که ما داریم و باعث شده به این روش پیش بریم اینه که دلار بالا رفته و صرافیها سخت گیری میکنن و انتقال پول سختتر شده پس اینها باعث میشه که قیمتها بره بالا . مشکل بعدیمون این بود که ما برای اینکه بتونیم قیمتها رو ارزونتر بدیم میومدیم کالاها رو بیشتر سفارش میدادیم تا هزینه کمتر بخوره که این روش دیگه جوابگو نیستش چون کالاهای دوستان رو باید از جاهای مختلف جور میکردیم .

حالا برای اینکه شما عزیزان راحتتر سفارش بدید و سریعا اقدام بشه ما سفارش رو روی 1000 دلار پایه گذاری کردیم که رسیدن به این رقم کاری نداره و ما هم سریعا اقدام میکنیم .

و تظمین میکنیم که کالاتون رو سریعا وارد کنیم . امکان مشکل وجود داره بعضی وقتها مثلا یه کالایی رو تو سایت میبینید و تعدادش کمه به محض اینکه شما سفارشتون رو میدید اون کالا در انبار اون سایت تموم میشه که این رو ما با شما هماهنگ میکنیم .

در کل نگفتید که نظرتون راجب این روش چیه

لینک به دیدگاه

این رو هم بدونید شما هر چی بخواهید میتونید از این سایتها سفارش بدید اعم از water cooling و کلی چیزهای دیگر و فقط هزینه پایانی یک مقدار بیشتر میشه. تنها کالاهایی که امکان سفارش ندارن انهایی هستند که فقط در امریکا ship میشوند و به بقیه کشورها فرستاده نمیشوند.

منتظر نظرات کاربرهای عزیز درباره این روش جدید هستیم:|

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مشکلی که ما داریم و باعث شده به این روش پیش بریم اینه که دلار بالا رفته و صرافیها سخت گیری میکنن و انتقال پول سختتر شده پس اینها باعث میشه که قیمتها بره بالا . مشکل بعدیمون این بود که ما برای اینکه بتونیم قیمتها رو ارزونتر بدیم میومدیم کالاها رو بیشتر سفارش میدادیم تا هزینه کمتر بخوره که این روش دیگه جوابگو نیستش چون کالاهای دوستان رو باید از جاهای مختلف جور میکردیم .

حالا برای اینکه شما عزیزان راحتتر سفارش بدید و سریعا اقدام بشه ما سفارش رو روی 1000 دلار پایه گذاری کردیم که رسیدن به این رقم کاری نداره و ما هم سریعا اقدام میکنیم .

و تظمین میکنیم که کالاتون رو سریعا وارد کنیم . امکان مشکل وجود داره بعضی وقتها مثلا یه کالایی رو تو سایت میبینید و تعدادش کمه به محض اینکه شما سفارشتون رو میدید اون کالا در انبار اون سایت تموم میشه که این رو ما با شما هماهنگ میکنیم .

در کل نگفتید که نظرتون راجب این روش چیه

فکر کنم به ندرت کسی سفارش شخصی بده چون اولا 1000 دلار جنس جمع کردن سخته ثانیا مثل کسی که یخواهد یه قطعه ای رو که قیمت به کارآیی خوبی داره رو بخره چون قیمتش میره بالا پس میتونه با اون قیمت جنس دیگه ای که ایران هست رو بخره

فکر نکنم برای کسی که قطعه شخصی میخواهد صرف کنه مگر لپ تاپ و اینجور چیزا

لینک به دیدگاه

بله دلاره

اما قطعا ارزش طلا بر روی ارزش دلار تاثیر میزاره

راستش آقای حسینی من چند تا سوال از شما دارم

1. ما آخر نفهمیدیم قطع کردن بعضی از واردات ها به خاطر بالا رفتن دلاره یا اینکه تحریمی چیزی در کاره ؟ I%20Do%20not%20Know.gif

2. شما به خاطر چی به کاربر ها تقاضای سفارش می دید واسه وارد کردن, چرا خودتون با همکاراتون پول رو هم نمی زارید و کالا وارد کنید؟

3. اگه تاریخ دقیقی از برگشت 2261 دارید بگید , من خودم که پیگیری کردم و با مادیران در تماس بودl گفتن الان موجودی انبار از این مدل صفره ولی به زودی وارد بازار میشه :|

شما نمی دونید این به زودی یعنی کی ؟val.gif

لینک به دیدگاه

بله دلاره

اما قطعا ارزش طلا بر روی ارزش دلار تاثیر میزاره

راستش آقای حسینی من چند تا سوال از شما دارم

1. ما آخر نفهمیدیم قطع کردن بعضی از واردات ها به خاطر بالا رفتن دلاره یا اینکه تحریمی چیزی در کاره ؟ I%20Do%20not%20Know.gif

2. شما به خاطر چی به کاربر ها تقاضای سفارش می دید واسه وارد کردن, چرا خودتون با همکاراتون پول رو هم نمی زارید و کالا وارد کنید؟

3. اگه تاریخ دقیقی از برگشت 2261 دارید بگید , من خودم که پیگیری کردم و با مادیران در تماس بودl گفتن الان موجودی انبار از این مدل صفره ولی به زودی وارد بازار میشه :|

شما نمی دونید این به زودی یعنی کی ؟val.gif

البته چون قیمت طلا بر حسب دلار هست یعنی Gold/USD=1295 که در این کسر مشخصه با تغییر هر کدوم چه اتفاقی می افته

لینک به دیدگاه

این رو هم بدونید شما هر چی بخواهید میتونید از این سایتها سفارش بدید اعم از water cooling و کلی چیزهای دیگر و فقط هزینه پایانی یک مقدار بیشتر میشه. تنها کالاهایی که امکان سفارش ندارن انهایی هستند که فقط در امریکا ship میشوند و به بقیه کشورها فرستاده نمیشوند.

منتظر نظرات کاربرهای عزیز درباره این روش جدید هستیم:|

سلام

روش خوبیه..اما برای سفارش دادن اجناس باید چند نفر از دوستان که واقعا قصد خرید دارن بیان و پول رو هم بگذارن,وگرنه اگر قرار بشه چند نفر سفارش بدند و بعد منصرف بشن و الکی انجمن رو شلوغ کنن فایده نداره...

در ضمن این 60% سود چطور روی کالا اعمال میشه؟یعنی یک کالای 100$ برسه به دستمون میشه 160.000تومان؟؟ممنون میشم اگر توضیح کاملی بدید :-?

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم :

دوستان اگر دقت کنید کالایی که شما میخواید و امروز نیاز دارید و تو بازار نیستش این روش میصرفه . همین الان هم خیلی از کالاهای خوب و درست و حسابی تو بازار همین 60 درصد رو داره این روش این تفاوت رو داره که هر کسی کالایی مورد نیازشه و تو ایران نیستش رو میتونه به راحتی بخره . برای ما زیر 1000 دلار زیر 60 درصد نمیرصفه مگر اینکه چند بار خرید کنن و نهایتا بتونیم 55 درصد براشون بیاریم .

چون کالاها از امریکا میادش :

1 - باید پول انتقال بزنیم به کشور واسط و از اونجا به امریکا پس دو بار هزینه انتقال باید بدیم

2 - کالا باید وارد کشور واسط بشه بعد وارد ایران میشه پس دو بار باید هزینه ارسال و گمرکی بدیم .

3 - برای نفری که در کشور واسط داریم درصدی رو باید پرداخت کنیم .

4 - سود ما هم نهایتا بین 5 تا 10 درصد بیشتر نیستش .

:|این روش روش خوبیه بعدها متوجه میشید که چرا این حرف و زدم به موقعش متوجه میشید

قیمت دلار و این جور حرفها در واردات تاثیر نداره فقط بر روی قیمت کالا تاثیر میگذاره همین

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کدوم کالا از امریکا شما وارد میکنی؟کالا ها اکثرا چینی و از دبی وارد میشن

دوست عزیزم الان کالا اینجا موجود دارم که از امریکا اوردم . نظرتون چیه که با هم سرش شرط ببندیم ؟ و اگر نمیخواید شرط ببندی لطفا .....

مگه دبی جنس داره ؟ در ضمن کی گفتم که کالاها امریکایی هستن همشون در چین تولید میشن در اکثر موارد حتی کالایی که در امریکا موجوده .

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام

اگه قطعه ای که لازم داریم تو این سایت ها نباشه راهی داره که برامون وارد کنید ؟

احتمالا لازمه یک سری از این کامپیوتر ها بخریم :

http://www.compulab.co.il/fitpc2i/html/fitpc2i-datasheet.htm

متشکرم

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

این لپ‌تاپ و وارد کنید چقد برای من در میاد؟

http://www.provantage.com/msi-gt780dx-406us~7MST917E.htm

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

کالاهای قبلی برسه چشم ببینمی اصلا میصرفه کار کنیم یا نه .

این بار چندمه که ما به مشکل میخوریم و خیلیها همینطورن واقعیتش اینقدر مشکلات واردات و نوسان دلار زیاد شده که فکر میکنم برای کسی نصرفه وارد کنه مگر با قیمت بسیار بالا

لینک به دیدگاه

اوکی، یعنی‌ حدودا چند در میاد؟

یه لپ‌تاپ دیگه هم دارم اینو خریدرhین؟

Acer Aspire 5930G:

Intel Core 2 Duo T9400 @ 2.54 GHz

4GB Ram DDR3

Nvidia Geforce 9600M GT

320GB HDD 5400 RPM

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

لطفا این روهم برای من یه نگاهی کنین ببینین میشه یکی از اینارو برای ما خریداری کنین

http://www.amazon.co...0/dp/B0087OZ5FG

اینم لینک خود شرکت محصول

http://us.playstatio...s3/accessories/

چند تموم میشه با تشکر

دوستان این کالای من 150 دلار هرکی خواست بیاد با هم مشارکت کنیم تا 1000 دلار جور بشه سایت من آمازون

لینک به دیدگاه

لطفا این روهم برای من یه نگاهی کنین ببینین میشه یکی از اینارو برای ما خریداری کنین

http://www.amazon.co...0/dp/B0087OZ5FG

اینم لینک خود شرکت محصول

http://us.playstatio...s3/accessories/

چند تموم میشه با تشکر

دوستان این کالای من 150 دلار هرکی خواست بیاد با هم مشارکت کنیم تا 1000 دلار جور بشه سایت من آمازون

دوست گرامی شما تاریخ آخرین ارسال این تاپیک رو دیدی که برای سفارش درخواست می کنید :lol:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...