رفتن به مطلب

کدوم کارت گرافیک رو بخرم؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. من تا ماه آینده میخوام ی سیستم گیمینگ جمع کنم.بین giga 970 g1 و asus 390xکدوم رو بخرم بهتره؟

ارزش داره 200و300تومان بیشتر خرج کنم واسه 390x؟؟؟

من شنیدم میگن تو diretx 12کارت های amdبهترعمل میکنند درسته عایا؟

خیلی تحقیق کردم در موردشون ب نظر شما کدوم ارزش خرید بالایی دارند؟ ممنون میشم پاسخ بدین...

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

اگه اشتباه نکنم، برای چنین سوالی، تاپیک های مشابهی باید تو انجمن باشه .

یه سرچ بکنید ...

لینک به دیدگاه

سلام خدمت اساتید میخواستم بدونم  بین  gtx 970 g1 و asus 390xچقد تفاوت هست؟

آیا ارزش داره 300,200تومن بیشتر خرج کنم برای asus  390x???چقد تفاوت دارن باهم؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگر بخوای در رزولوشن 2k و بالاتر بازی کنی 390x به دلیل داشتن رم بیشتر مناسب هست و اصلا کم نمیاره

در بعضی بازیها بیشتر فرم میده

بقیه حرفا و دلایل همش فن بازی بقیه هست

اصل مطلب همونه که گفتم

لینک به دیدگاه

اگر بخوای در رزولوشن 2k و بالاتر بازی کنی 390x به دلیل داشتن رم بیشتر مناسب هست و اصلا کم نمیاره

در بعضی بازیها بیشتر فرم میده

بقیه حرفا و دلایل همش فن بازی بقیه هست

اصل مطلب همونه که گفتم

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه جا تاپیک بزن لازم نیست تو چند بخش تاپیک بزنی

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50514

لینک به دیدگاه

البته اینم در نظر بگیرید که هنوز هیچ بازی AAA با DX12 وارد بازار نشده!(البته تا جایی که اطلاع دارم)

یعنی هنوز نمیشه خیلی مطمعن گفت که AMD بهتر عمل میکنه یا NVIDIA...

لینک به دیدگاه

برای انتخاب بین 970 و 390x باید دید که رو چه رزولوشنی مدنظرتون هست، که برای رزولوشن 1080 کارت 970 کافی هست و مصرف کمتری هم داره، ولی با مدنظر گرفتن آینده نگری و رزولوشن های بالاتر با توجه به اینکه کارت AMD میزان حافظه بیشتری داره، والبته مصرف بیشتری هم داره، می تونید 390 یا 390x رو انتخاب کنید. در مورد DX12 هم تا به اینجا که ظاهرا کارتهای AMD بهتر ظاهر شدند، البته این بدین معنی نیست که کارتهای Nvidia با این API مشکل دارند، مطمئننا در آینده مسئله کارتهای این شرکت با اومدن درایورهای بروزتر بهتر میشه.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

390x رو بگیر که کارت با ارزشیه. حتی در بعضی از بنچمارکها از gtx 980 بهتر عمل میکنه و مطمعنا با آپدیهای درایور بهتر خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در مورد DX 12 نمیشه نظری داد همونطور که بابک گفت تا یه سری بازی AAA نیاد نمیشه گفت کدوم بهتر عمل میکنه اگر منظورتون بازی Ashes هست که کارت های Nvidia با درایور جدید پرفورمنس بسیار یهتری گرفتن و قطعا بیشترم میشه اگر خنکی و کم مصرف بودن ساپورت Nvidia هزینه ی کمتر و قابلیت اورکلاک در نظر بگیریم پیشنهاد من 970 اینم در نظر بگیرید که گرافیک 8 گیگ حافظه داشته باشه ولی توان پردازشی کافی نباشه عملا به دردی نمیخوره

bb90NVIDIA-and-AMD-Ashes-of-the-Singular

ویرایش شده توسط amiro2013
لینک به دیدگاه

390X برای رقابت با 980 هست و مطمئنا در ازای قیمت بالاتر عملکرد بهتری نسبت به 970 داره. اگر قیمتش برات مهم نیست 390X مدل MSI یا Asus بهتر هست ولی اگر بحث قیمت هم برات مطرح هست 970 بگیر ولی به نظر من 970 رو از کارت های تمیز و قیمت مناسبی که در بازارچه همین فروم فروخته میشه تهیه کن چون اگر بخوای نو بخری به نظر من  390 (بدون X) از 970 بهتر هست و علی‌رغم حرفی که بعضی دوستان میگن 8 گیگ رم 390 همچین هم بلااستفاده نیست مثلا CoD Advanced Warfare در سیستم من در Res. 2K در بالاترین تنظیمات و Supersampling Off نزدیک پنج گیگ رم پر کرد! یا Star Wars Battlefront

در مورد DX 12 هم هنوز تا وقتی یه چندتا بازی نیاد نمیشه مطمئن حرف زد ولی من فکر میکنم نه دارندگان nVidia و نه AMD نباید نگران باشند.

========================================================================================================

و یک مورد دیگه: یکی دو تا Review از حالت SLI کارت 950 با در نظر گرفتن قیمت نگاه کن شاید نظرتو جلب کرد!

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

البته اینم در نظر بگیرید که هنوز هیچ بازی AAA با DX12 وارد بازار نشده!(البته تا جایی که اطلاع دارم)

یعنی هنوز نمیشه خیلی مطمعن گفت که AMD بهتر عمل میکنه یا NVIDIA...

نسخه ی بتا بازی 

Star.Wars_.Battlefront.Cover_.www_.Downl

=============

بستگی به بودجه داره دوست عزیز

اگه خیلی پول داری :D  که 390X

اگه کمتر میخوای هزینه کنی که 390

و کمتر که 970 :)

و بنظر بنده ارزش هزینه ی بیشتر برای 390 و 390X رو داره

ویرایش شده توسط Armin Zol
لینک به دیدگاه

نسخه ی بتا بازی 

Star.Wars_.Battlefront.Cover_.www_.Downl

اول اینکه از عنوانش هم مشخصه، BETA هست!

دوم اینکه یک جا دیدم تو لیست دابل ای ها بود نه تریپل ای!

سوم هم اینکه من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم ها:

بستگی داره مانیتور چند اینچ بخواید

مثلا میشه یه سیستم برای 16 و 24 اینچ مثال بزنید؟؟

لینک به دیدگاه

اول اینکه از عنوانش هم مشخصه، BETA هست!

دوم اینکه یک جا دیدم تو لیست دابل ای ها بود نه تریپل ای!

سوم هم اینکه من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم ها:

دیشب از دستت اعصابم خورد شد

ولی امروز وقتی اینو نوشتی خندم گرفت :laughing:

سیستم رو بدون مانیتور برای بنده خدا مثال زدم

ضمن اینکه درسته بتا هستش ولی در هر حال دایرکت ایکس 12 هستش

اما خوب به قول شما نمیشه خیلی بهش اعتماد کرد

پس تا اومدن نسخه کاملش میصبریم ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما باید یک ماه دیگه و چند روز قبل از خرید تاپیک بزنید! اون موقع ممکنه تغییراتی در بازار صورت گرفته باشه.

در هر حال خرید 390 ایکس آینده نگرانه تر هست

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

اگه یه سرچی بکنید ۳الی۴ تایپک در مورد سوال شما هست و تمام نوشته های اینجا تکراری هست.

لینک به دیدگاه

ضمن اینکه درسته بتا هستش ولی در هر حال دایرکت ایکس 12 هستش

اما خوب به قول شما نمیشه خیلی بهش اعتماد کرد

پس تا اومدن نسخه کاملش میصبریم ^_^

بتل فرانت نسخه بتا فقط DX11 داشت حالا شاید نسخه فینالش DX12 رو هم ساپورت کنه

لینک به دیدگاه

رزولویشنی ک میخوام بازی کنم full hdهست چون مانیتوری هم ک درنظر گرفتم فول اچ دی هستش.

دوستان بنظرشما 970میتونه تمام بازیای روز رو الان رو تنظیماتultra و fullhdاجراکنه؟؟؟یا برای اجرا کردنشون نیاز ب390هست؟

اگه نميتونه لطفا بگید تاهمون390رو بگیرم پولشم زیاد مهم نیست:)

لینک به دیدگاه

برای انتخاب بین 970 و 390x باید دید که رو چه رزولوشنی مدنظرتون هست، که برای رزولوشن 1080 کارت 970 کافی هست و مصرف کمتری هم داره، ولی با مدنظر گرفتن آینده نگری و رزولوشن های بالاتر با توجه به اینکه کارت AMD میزان حافظه بیشتری داره، والبته مصرف بیشتری هم داره، می تونید 390 یا 390x رو انتخاب کنید. در مورد DX12 هم تا به اینجا که ظاهرا کارتهای AMD بهتر ظاهر شدند، البته این بدین معنی نیست که کارتهای Nvidia با این API مشکل دارند، مطمئننا در آینده مسئله کارتهای این شرکت با اومدن درایورهای بروزتر بهتر میشه.

لینک به دیدگاه

رزولوشنی ک میخوام بازی کنم fhdهست اما میخوام بدونم باخرید یه970میشه تاحداقل2،3سال بازیارو راحت رو fhd،تنظیمات ultra اجرا کنم؟ 390xچی؟!

و ی سواله دیگ 390x کدوم برندش رو بگیرم بهتره؟

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

رزولویشنی ک میخوام بازی کنم full hdهست چون مانیتوری هم ک درنظر گرفتم فول اچ دی هستش.

دوستان بنظرشما 970میتونه تمام بازیای روز رو الان رو تنظیماتultra و fullhdاجراکنه؟؟؟یا برای اجرا کردنشون نیاز ب390هست؟

اگه نميتونه لطفا بگید تاهمون390رو بگیرم پولشم زیاد مهم نیست:)

روز ۱۰۸۹ که همون Gtx960 هم جوابگو هست!۹۷۰ هم خوب بهتر جواب میده...

خوب اگه پولش زیاد مهم نیست با قیمت ۱۹۸۰ یه gtx980 بگیر...

لینک به دیدگاه

شما باید یک ماه دیگه و چند روز قبل از خرید تاپیک بزنید! اون موقع ممکنه تغییراتی در بازار صورت گرفته باشه.

در هر حال خرید 390 ایکس آینده نگرانه تر هست

لینک به دیدگاه

بله درسته:)

ی سوال دیگه،با خرید 390xمیشه این ادعا رو کرد ک حداقل تا3سال دیگ نیاز ب ارتقای گرافیکم نداشته باشم و حداقل بتونه تو رزولوشنfhdبازیارو بدون لگ اجرا کنه؟؟؟

درمورده 970 g1 چی؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...