رفتن به مطلب

خریدار رم تریپل چنل (Triple Channel)

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
من خریدار رم 3 کاناله هستم با باس 1600 و 1866 و 2000 البته ماژول هاش به این صورت باشه 3x2 گیگابایت یا 3x4 گیگابایت باشه
برندش هم معتبر مثل corsair یا Gskill یا ... باشه و البته با تایمینگ پایین

لینک به دیدگاه

باس 2000 میخای روی x58 بایری بالا؟ معمولا جواب نمیده مگر 32 نانومتری هاشون که 6 کورم هستن.

من 3 تا پک 4 گیگ دارم برای همین سری استفاده میکردم باس 2000 برند جی اسکیل هست.

اگر به کارت میاد قیمت هر پک 120

لینک به دیدگاه

باس 2000 میخای روی x58 بایری بالا؟ معمولا جواب نمیده مگر 32 نانومتری هاشون که 6 کورم هستن.

من 3 تا پک 4 گیگ دارم برای همین سری استفاده میکردم باس 2000 برند جی اسکیل هست.

اگر به کارت میاد قیمت هر پک 120

سلام

ممنون میشم لینک بدید ببینم چی هست

یعنی 3 تا سینگل 4 گیگابایتی بوده یا یه بسته ی 3*4 گیگ هست

اگه باس 1600 هم دارید مشکلی ندارم

الان 6 گیگ رم Gskill سری Pi مدل F3-12800CL6T-6GBPI  دارم خیلی دنبال 6 گیگ دیگه از همین مدل هستم که فکر نمی کنم گیر بیاد

در کل می خوام 12 گیگ رم داشته باشم 6 گیگ برام کمه

یه سوال از شما دارم، یه زمانی می گفتن روی مادربورد های X58 مثل ( Asus Rampage II Gene ) نیمشه  6 تا ماژول هم زمان گذاشت این گفته درسته؟

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

3 تا پیک هست هر پک 4 گیگه که پک 4 گیگه 2 ماژول 2 گیگ باس 2000 هست و c9

همه رو با هم میفروشم. نمیتونم یک پک و نیم بفروشم.

یه سوال از شما دارم، یه زمانی می گفتن روی مادربورد های X58 نیمشه  6 تا ماژول هم زمان گذاشت این گفته درسته؟

هیچ زمانی همچین حرفی نبوده. یک سری مادربورد ها سوکت شکسته  بودن یک سری cpu ها IMC شون دمیج شده بود یعنی کنترولرشون خراب شده و نیم سوز بود. اینا نمیشد هر 6 تا اسلات رو رم گذاشت یا شناسایی نمیکرد یا بالا نمی آمد و از این دست مشکلات ولی اگر مادربورد و cpu سالم داسته باشید میتونید تا فرکانس رم 1866 با سی پی یو های 45 نانومتری سری 1366 و فرکانس رم 2000+ با سی پی یو های 32 نانومتری 1366 اجرا کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...