رفتن به مطلب

دوستانی که قصد فروش قطعات دارن توجه کنن که !!!!

Recommended Posts

سلام به همه کاربران لیون کامپیوتر

طرف حرفم با همه کاربران نیست فقط بعضی از کاربرای عزیز :

عزیزانی که قطعات دست دوم  رو برای فروش میگذارن باید توجه کنن که قیمت ها رو الکی نزنن میدونم حق دارین که قیمت بالا خریدین و نمیخواین زیاد

ضرر داشته باشین رو فروش قطعتون ولی در تمام کشورها و سایت های خارجی هم قطعات دست دوم 20 تا حتی 80 درصد از قیمت جنس دست دوم کم میشه

بسته به مدت استفاده و تاریخ تولید قطعه .در خیلی از فروم ها دیده شده کاربر یه قیمتی رو قطعه ای که قصد فروش رو داره میذاره چه بسا از قیمت بازار روز بیشتر !!

اگر واقعا قصد فروش دارین و میخواهید زودتر به فروش برسه قیمت ها رو معقولانه منصفانه و با توجه به مدت استفادتون بزارید .

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

جالب اينجاس طرف فکر ميکنه من ببو هستم و قيمت ندارم. واقعا بعضيا خيلي بي انصافن مخصوصا تو فروم پرشين تولز. مثلا طرف پست گذاشته فروش مين z77 قيمت پيشنهادى , طرف گفته 180.

يا مثلا همين i5 2400 رو که 400 معمولا فروخته ميشه رو طرف گفته 480 يا مثلا 3570 رو ميگه 630 تومن کارکرده. فکر ميکنه من بلا نصبت شما خرم. حالا اين دو فروم که خوبه باز بعضي از قيمتا واقعا عالين. تو ايسام و ديوار و شيپورو ببيني دلت ميخواد دست کني اين دهنتو جر بدى :D gtx 580 رو يارو گذاشته 1200 کارکرده. يا 780ti اکبند بدون گاراناتيو گذاشته 3400

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز هر کسی میتونه هر قیمتی روی کالای خودش بذاره مهم کسی هست که میخواد بخره

اگه گرونه میتونه نخره اگه ارزون میخرن میتونه نفروشه

پس بهتره بیخیال این موضوع بشید چون هیچ نتیجه ائی در بر نخواهد داشت

متاسفانه این اختلاف از بازار شروع میشه تا وقتی که بازار درست نشه افکار هم درست نخواهد شد همین الان تو پاساژ ایران سی پی یو 9550 به قیمت 250 تومن فروخته میشه

کسی که قصد فروش داره میره قیمت میکنه به این نتیجه میرسه که اگه 220 تومن بفروشه بد نیست در حالی که تو همون بازار حتی 130 تومن هم بعضی وقتا پیدا میشه

یادمون نره همه تو کار خرید و فروش نیستند و مبنای قیمت گذاری رو نمیدونند

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز هر کسی میتونه هر قیمتی روی کالای خودش بذاره مهم کسی هست که میخواد بخره

اگه گرونه میتونه نخره اگه ارزون میخرن میتونه نفروشه

پس بهتره بیخیال این موضوع بشید چون هیچ نتیجه ائی در بر نخواهد داشت

متاسفانه این اختلاف از بازار شروع میشه تا وقتی که بازار درست نشه افکار هم درست نخواهد شد همین الان تو پاساژ ایران سی پی یو 9550 به قیمت 250 تومن فروخته میشه

کسی که قصد فروش داره میره قیمت میکنه به این نتیجه میرسه که اگه 220 تومن بفروشه بد نیست در حالی که تو همون بازار حتی 130 تومن هم بعضی وقتا پیدا میشه

یادمون نره همه تو کار خرید و فروش نیستند و مبنای قیمت گذاری رو نمیدونند

big like استاد شعبانی -دقیقا همینطوره -سی پی یو core i7 مدل 960 سوکت 1366 که بین 480 تا 500 خرید و فروش میشه تو پاساژ ایران قیمت کردم فروشنده گفت 900 !!!!!!!!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...