رفتن به مطلب

خریدار حدود 16 گیگ رم ddr3 کارکرده قیمت مناسب

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.دوتا 4 گیگ هم مدل واسه یکی از دوستان و حدود 8 گیگ هم واسه ی خودم میخوام:

8 گیگابایت رم 1 گیگ یا دو گیگ یا 4 گیگ کارکرده ارزون قیمت واسه جمع کردن یه سیستم ارزون هستم.دنبال قیمت حداقلی هستم.

باس زیاد مهم نیست اما 1600 یا 1866 باشه بهتره ولی 1333 هم بود خوبه.

دوستان مارک و مشخصات و قیمت رو پیام خصوصی بفرستین برام.ممنون.

دنبال گرافیک کارکرده بدون تعمیر و بازشدگی با گارانتی-هارد1ترا با گارانتی و دیتای رایگان -سی پی یو سوکت 1150 i3-...

خریدار یسری قطعه(cpu-ram-vga-...) ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام والا همچین میگید حداقل ادم روش نمیشه قیمت بده  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

http://lioncomputer.ir/product/1238/Gskill+Ripjaws+X+8GB+2x4GB+1600Mhz+C9+DDR3+Ram/

ولی اینا هست میدم خدمتت 160  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

یه دونه  4 گیگ هیت سینک دار باس 1600 با تایمینگ c9 دارم از روی سیستم بخاطر ارتقا بازش کردم.

GEIL value plus 4G pc3-12800  1600MHz cl9

اگر خواستین قیمت بدین تا برای فروش بذارمش. اینم لینکش:

http://www.geil.com.tw/products/showSpec/id/270

لینک به دیدگاه

سلام والا همچین میگید حداقل ادم روش نمیشه قیمت بده  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

http://lioncomputer.ir/product/1238/Gskill+Ripjaws+X+8GB+2x4GB+1600Mhz+C9+DDR3+Ram/

ولی اینا هست میدم خدمتت 160  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

:D حق باشماست...ببخشید...راستش  منظورم ازین بی سینکهای مارک معمولی که معمولا واسه ارتقاء اکثرا دارن رد میکنن حتی 1گیگی...ضمنا رمهاتون هم رمهای خوبیه ولی خب... ^_^ .ممنون.

سلام دوست عزیز

یه دونه  4 گیگ هیت سینک دار باس 1600 با تایمینگ c9 دارم از روی سیستم بخاطر ارتقا بازش کردم.

GEIL value plus 4G pc3-12800  1600MHz cl9

اگر خواستین قیمت بدین تا برای فروش بذارمش. اینم لینکش:

http://www.geil.com.tw/products/showSpec/id/270

پخ شد دوست عزیز.ممنون.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

1600 نو یدونه دارم میدم بهت 65 کینگستون 4 گیگ ارجینال با گارانتی رسمی

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

سلام

1600 نو یدونه دارم میدم بهت 65 کینگستون 4 گیگ ارجینال با گارانتی رسمی

سلام اقا شعبانی.

قیمتتون خیلی مناسبه واسه اک...راستش دنبال کارکرده ازین قیمت پایینترم...اگه مورد بهتر پیدا نشد و با دوستان معامله نشد پخ میزنم بهتون که اگه موجود داشتین خرید کنم .ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام یک عدد Corsair XMS3 دو گیگ 1600 CL9 دارم 35 تومن تقدیم میشه.

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا شعبانی.

قیمتتون خیلی مناسبه واسه اک...راستش دنبال کارکرده ازین قیمت پایینترم...اگه مورد بهتر پیدا نشد و با دوستان معامله نشد پخ میزنم بهتون که اگه موجود داشتین خرید کنم .ممنون.

البته قیمت من نزدیک به دست دو هست اگه دست دو 1600 رو هم پیدا کنی 55 تا 60 قیمتش هست

لینک به دیدگاه

البته قیمت من نزدیک به دست دو هست اگه دست دو 1600 رو هم پیدا کنی 55 تا 60 قیمتش هست

حق با شماست... و بنظرم 55 تا 65 قیمت طبیعی و فعلی رم 4کارکرده معمولی هست مگه اینکه تایمینگ پایینتری داشته باشه و البته پیشنهاد اکثر دوستان فقط میشه گفت بقیمته که حتی مغازه دار یا فروشنده هایی که مثل خودت کاسبن و دنبال مشتری بیشترن و نه سود بیشتر یه قطعه، هم همین قیمت یا حتی یمقدار کمتر میفروشن :) .قیمت رم اک شما میشه گفت پایینه و بنده هم دنبال کارکرده پایینم که اختلاف پیدا میکنن :D .

ضمنا اقای شعبانی دو سه تا فروشنده کاردرست تو این فروم ها میشناسم(البته حتما بیشترن ولی من هنوز کشف نکردم :) ) یکیشون خودتی.امیدوارم همینجوری بمونی و موفق و سلامت باشی.ممنون.

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حق با شماست... و بنظرم 55 تا 65 قیمت طبیعی و فعلی رم 4کارکرده معمولی هست مگه اینکه تایمینگ پایینتری داشته باشه و البته پیشنهاد اکثر دوستان فقط میشه گفت بقیمته که حتی مغازه دار یا فروشنده هایی که مثل خودت کاسبن و دنبال مشتری بیشترن و نه سود بیشتر یه قطعه، هم همین قیمت یا حتی یمقدار کمتر میفروشن :) .قیمت رم اک شما میشه گفت پایینه و بنده هم دنبال کارکرده پایینم که اختلاف پیدا میکنن :D .

ضمنا اقای شعبانی دو سه تا فروشنده کاردرست تو این فروم ها میشناسم(البته حتما بیشترن ولی من هنوز کشف نکردم :) ) یکیشون خودتی.امیدوارم همینجوری بمونی و موفق و سلامت باشی.ممنون.

.

از حسن نظرتون متشکرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مجدد این رم رو با تخفیف میتونم 30 تومن تقدیم شما بکنم

لینک به دیدگاه

سلام مجدد این رم رو با تخفیف میتونم 30 تومن تقدیم شما بکنم

سلام.پخ شد دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

بنده مشهد هستم

رم ژل 4 گیگ 1600 با گارانتی مادام العمر تقدیم میشه 60 هزار

لینک به دیدگاه

بنده مشهد هستم

رم ژل 4 گیگ 1600 با گارانتی مادام العمر تقدیم میشه 60 هزار

سلام.ممنون از پیشنهادت ولی باتوجه به مدل و مشخصات رمتون که قبلا دیدم و باتوجه به قیمت اک بنظرم این قیمت بصرفه نیست.

لینک به دیدگاه

سلام.

خریدار تا 8 گیگابایت رم 1 گیگ یا دو گیگ یا 4 گیگ کارکرده ارزون قیمت واسه جمع کردن یه سیستم ارزون هستم.دنبال قیمت حداقلی هستم.

باس زیاد مهم نیست اما 1600 یا 1866 باشه بهتره ولی 1333 هم بود خوبه.

دوستان مارک و مشخصات و قیمت رو پیام خصوصی بفرستین برام.ممنون.

:big hug:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...