رفتن به مطلب

مشاوره براى انتخاب قطعات

Recommended Posts

سلام

چند وقت ديگه احتمالا بين يک يا دو مليون بياد دستم ( اگه هم نيومد که هيچ ولي احتمالا مياد )

چون کارم گيه مادربوردى که ميخرم حتما بايد گيمينگ باشه و ملاکم داشتن کارت صداى ALC 1150 و يه سرى امکانات براى داشتن جزيات بيشتر صدا در بازى انلاين اول شخص و همين طور داشتن کنترلر شبکه killer e2200.

طبق بررسي هاى من , asrock h97 fatality killer

giga h97 gaming 3

msi h97 gaming 3

مد نظرمه. خيلي وقته تو اين سه مورد شک دارم. از اون جاى که بنده اعتقاد دارم مادربورد هاى گيگا مخصوصا سرى هاى ultra durabl عمر بالاى دارن ترجيح دادم که گيگا بخرم. از طرفي خوب مين هاى msi هم کلاس نظامي دارن. ازراک هم قبلا داشتم خوب بودن. حالا به نظرتون ارزش داره يه 40-50 تومني بيشتر بدم و گيگا بخرم؟

cpu هم ميخوام 4770 کارکرده حدود 800 بخرم. از اون جاى که بازى ها دارن cpu محور ميشن مثلا gta v , ميخوام تا چند سالي cpu کم نيارم. مثلا gta v با i3 که هيچ ... با i5 2400 که تا 90 در صد هم پر ميشه ( البته تا ده فرم هم بيشتر داده بهم ) اونم تو رزولوشن 720 و MSAA خاموش. اگه فيلترارو فعال کنم که لگ fps ميشه. حتي با 4460 تو فول hd 100 درصد هم شده. واسه همين کلا ميخوام هشتا رشته داشته باشه.

گراف هم اول خواستم يه 660 ديگه اضاف کنم ولي گفتم چه کاريه , تازه بايد حد اقل يه پاور 650 هم بخرم. تازه بعضي از گيم ها با sli سازگارى خوبي ندارن مثل AC Unity. واسه همين بسته به بودجم يه 960 يا 970 کار کرده ميخرم.

نظرتون چيه دوستان. البته واسه خريد 970 پاورمم عوض ميکنم اما واسه 960 نه.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز نظر بنده خرید برد گیگا + 4770 کارکرده + 970 کارکرده + پاور جدید کیفیت اون مادربورد ها هم عالیه ولی گیگا بهتره و ارزش 40-50 تومن اضافه رو داره گرافیکم اگر 970 بردارید ضرر نمیکنید اگر از پس هزینه بر میاید قطعا این قطعات رو تهیه کنید

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز نظر بنده خرید برد گیگا + 4770 کارکرده + 970 کارکرده + پاور جدید کیفیت اون مادربورد ها هم عالیه ولی گیگا بهتره و ارزش 40-50 تومن اضافه رو داره گرافیکم اگر 970 بردارید ضرر نمیکنید اگر از پس هزینه بر میاید قطعا این قطعات رو تهیه کنید

بله. حدود دوتومني بايد پول بدم. نظر خودم 970 inno 3d هستش. راستش واقعا از ظاهرش خوشم مياد.
لینک به دیدگاه

بله. حدود دوتومني بايد پول بدم. نظر خودم 970 inno 3d هستش. راستش واقعا از ظاهرش خوشم مياد.

اگر Inno 3d پیدا کنید که بسیار عالیه سیستم کولینگ عالی ضاهر زیبا قابلیت اور بالا چیزی کم نداره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظرم مین برد رو گیگابایت تهیه کنید ( گارانتی طولانی مدت و خوب) + Killer E2200 gaming networking platform و ... ) و مادربرد های msi کنترل کیفیت (محصول) ضعیفی نسبت به گیگابایت دارند .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...