رفتن به مطلب

خریدار گرافیک5450

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست عزیز اینکه میگید به کاربران جدید پیشنهاد ندیم و کار بد یه نفر رو پای همه میذارید کار درستی نیس

درسته واقعا وقتی یکی خریدار نیس و جواب هم نمیده خیلی اعصاب ادمو قاطی میکنه اما بازم نباید چهره نیو یوزر ها رو خراب کرد

شاید بنده فردا بخوام یه چیزی خرید کنم با توجه به حرفای شما اگه کسی دیده باشه هیچی به من پیشنهاد نمیده و کار من لنگ میمونه

اصلا مگه شما خودت نیو یوزر نبودی؟؟؟

کم کم شدی با سابقه...اگه شما بخوای اینجور حرف بزنی محاله یکی مث منم یه روز بشه با سابقه فروم

پس مشکلات و بدی های یه نفرو پای ذات خودش بذارید نه بقیه

با تشکر

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

باسلام خدمت شما دوست گرامی

والا بنده نوشتم که باید محتاط باشیم وقصد جسارت به همه دوستان که تازه عضو شدن هم نداشتم  البته باید این رو هم اضافه میکردم با خیلی ازدوستان همانند شما هم معامله داشتم که واقعا راضی بودم بچه های خوب و محترمی بودن 

به هرحال  به شما حق میدم وصحبت شما کاملا منصفانه هست و عذرخواهی میکنم. @};-

لینک به دیدگاه

سخت نگیر دوست عزیز.

ایشون به خاطر عصبانیتشون که واقعا حق داشتن این حرفها رو زدند.

مطمئن باشین چهره نیو یوزرها به این راحتی خراب نمیشه :D

درسته این دوستان ادمای محترمی هستن و قصدی نداشتن اگه حرفی هم زدن از روی عصبانیت بوده و من خودمم برام پیش اومده میدونم چقد تو این موارد ادم کلافه و عصبی میشه اما گفتم که اگه قراره اتفاقی هم بیوفته نیوفته

در مورد تیکه دوم حرفتون هم عرض کنم

چرا اتفاقا به همین راحتی ها هم هس

در فروم همسایه الان تقریبا همینجور شده و کسی با نیویوزر ها معامله نمیکنه و حتی به تایپکشون شاید نگاه هم نکنن چون یه ادم عذر میخوام عذر میخوام عوضی میاد یه غلطی میکنه یکی هم که از دستش دلخوره میاد گناهش رو پای همه میذاره و همه بی اعتبار میشن

به همین راحتی

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...