رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کارت گرافیک تا 700 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخوام تا 700 تومن یک کارت گرافیک بگیرم ممنون میشم راهنمایی کنید بشتر حدف گیم هست

و اینکه دست 2 هم باشه مشکلی نیست فقط به بودجه بخوره

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

درود GTX 950/960 از انویدیا از AMD هم r9 380 4gb / r9 280x و اگر افزایش بودجه بدین r9 290x

لینک به دیدگاه

یا 960 انویدیا بگیر یا 280x از AMD، منتهی با پاوری که دارید 960 انویدیا بیشتر براتون مناسبه، برای کارت AMD حتما نیاز به آپگرید پاور خواهید داشت.

لینک به دیدگاه

درود GTX 950/960 از انویدیا از AMD هم r9 380 4gb / r9 280x و اگر افزایش بودجه بدین r9 290x

درود خیلی ممنون از پاسختون 950 که هیچی فکر نکنم زیاد فرقی با کارت قبلیم داشته باشه(R9 270) به نظرتون 380 امکانش هست گیر بیاد حاضرم براش تا 800 هم خرج کنم ولی بیشتر ندارم والا 280 هم نمیدونم ماین نشده گیر میاد یا نه

نظرتون در مورد 960 برند Galax چیه؟

لینک به دیدگاه

یا 960 انویدیا بگیر یا 280x از AMD، منتهی با پاوری که دارید 960 انویدیا بیشتر براتون مناسبه، برای کارت AMD حتما نیاز به آپگرید پاور خواهید داشت.

بدونم 280X واقعا تفاوت قابل توجهی داره مشکلی نداره پاور هم اپگرید میکنم

لینک به دیدگاه

سلام پیشنهاد من Zotac GTX 960 2GB با قیمت 765 تومن

چه فرقی با Galax داره؟ چون Galax هم برند بدی نیست

به غیر از کلاک که خوب با یکم آور حل میشه

لینک به دیدگاه

چه فرقی با Galax داره؟ چون Galax هم برند بدی نیست

به غیر از کلاک که خوب با یکم آور حل میشه

مهمترین فرقشون توی گارانتی هست. گارانتی زتاک آواژنگه که حدود 3 سال اعتبار داره و به شخصه عملکرد زتاک رو بیشتر قبول دارم توی سری GTX 900

ویرایش شده توسط networker
لینک به دیدگاه

درود خیلی ممنون از پاسختون 950 که هیچی فکر نکنم زیاد فرقی با کارت قبلیم داشته باشه(R9 270) به نظرتون 380 امکانش هست گیر بیاد حاضرم براش تا 800 هم خرج کنم ولی بیشتر ندارم والا 280 هم نمیدونم ماین نشده گیر میاد یا نه

نظرتون در مورد 960 برند Galax چیه؟

اگر زیاد نمیخواید هزینه کنید 960 گزینه عالی هست نیاز به تعویض پاور نیست 380 4GB رو اگر بتونید تهیه کنید عالیه ولی پاورم باید عوض شه و هزینه میره بالا نظر من همون خرید 960 هست ولی اگر بخواید تفاوت زیادی حس کنید 280X بهترین گزینس منتهی کم گیر میاد متسفانه

لینک به دیدگاه

950 كه همونطور كه گفتم به درد نميخوره

R9 370 هم تو چيز تيوب فيلم ديدم همون R9 270 هست و از 950 هم ضعيف تره ميمونه 960

دوستان به نظرتون 960 msi سري 100 me حدود ١ ماه كاركرده ميارزه 730 تومن ؟

لینک به دیدگاه

در صورت خرید یک 280x به پاوری با حدود توان 500 وات نیاز دارید .

نیاز چندانی به ارتقا پاور نیست .

تفاوت مصرف 270 و 280x حدود 100 وات هست !

لینک به دیدگاه

در صورت خرید یک 280x به پاوری با حدود توان 500 وات نیاز دارید .

نیاز چندانی به ارتقا پاور نیست .

تفاوت مصرف 270 و 280x حدود 100 وات هست !

بله ما هم بحث مصرف نداریم پاور بنده یک 6+2 پین برای گرافیک داره که برای R9 280 فکر نکنم جوابگو باشه
لینک به دیدگاه

بهترين انتخاب ٩٦٠ هست، برند هم زوتاك برداريد، بخاطر گارنتي آواژنگش.

كارت دست دو ٧٣٠ نميارزه، وقتي نو زوتاك ٧٦٠ هست.

ویرایش شده توسط Pichooo
لینک به دیدگاه

به نظر من 960 4GB یا 380 4GB بگیرید. با این وضعیتی که من میبینم ۲ گیگ بزودی واسه جزئیات بالا کم میاد . اینجوری قدرت GPU فدای حافظه کم گرافیک میشه

لینک به دیدگاه

به نظر من 960 4GB یا 380 4GB بگیرید. با این وضعیتی که من میبینم ۲ گیگ بزودی واسه جزئیات بالا کم میاد . اینجوری قدرت GPU فدای حافظه کم گرافیک میشه

ولی تو اکثر تست ها توی 960 نمیشه اصلا از 4 گیگ بهره کامل برد عزیز تو فروم هست مقایسه هاش

380 بحثش جداس

لینک به دیدگاه

من خودم 280 ایکس دارم، با  یک مقدار کمتر از بودجه شما مدل تاکسیک که بهترین مدل 280x هست تهیه کردم، کاملا هم ازش راضی هستم، خودم میخواستم 960 کارکرده بگیرم، ولی 2 گیگ حافظش منصرفم کرد، 3 گیگ حافظه آینده دار تره والبته به نظر شخصی بنده و باتوجه به تحقیقاتی که کردم از 960 اگر مصرف براتون خیلی مسئله نیست، بهتره. پاور بنده هم دقیقا پاور فعلی شما بود، ولی چون مطمئن شدم به سیستم آسیب میرسونه یه 700w کولر مستر کارکرده البته با گارانتی گرفتم، تاکید میکنم اگر به فکر 280x هستید پاور رو حتما ارتقا بدید چون نمی کشه و سایر قطعات رو هم آسیب جدی میزنه. اگر دنبال 380 هم هستید فقط دنبال مدل 4 گیگ باشید.

لینک به دیدگاه

من خودم 280 ایکس دارم، با یک مقدار کمتر از بودجه شما مدل تاکسیک که بهترین مدل 280x هست تهیه کردم، کاملا هم ازش راضی هستم، خودم میخواستم 960 کارکرده بگیرم، ولی 2 گیگ حافظش منصرفم کرد، 3 گیگ حافظه آینده دار تره والبته به نظر شخصی بنده و باتوجه به تحقیقاتی که کردم از 960 اگر مصرف براتون خیلی مسئله نیست، بهتره. پاور بنده هم دقیقا پاور فعلی شما بود، ولی چون مطمئن شدم به سیستم آسیب میرسونه یه 700w کولر مستر کارکرده البته با گارانتی گرفتم، تاکید میکنم اگر به فکر 280x هستید پاور رو حتما ارتقا بدید چون نمی کشه و سایر قطعات رو هم آسیب جدی میزنه. اگر دنبال 380 هم هستید فقط دنبال مدل 4 گیگ باشید.

منم دنبال 280 هستم عزیز ولی اولا گیر نمیاد بعدم واقعا با این 280 های تو بازار هر کاری که بگید کردن اور و ماین و... 100% باید براش پاور عوض کنم
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...