رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان.

لطفا راهنمایی کنید که تا قیمت 700,000 تومان چه مانیتوری بخرم.

کاربردم مولتی مدیا و گیم هست.

تجربه کار با LG 20M35A رو دارم که میتونم بگم یه آشغال تمام عیاره :D

پنل IPS و TN رو تا حالا استفاده نکردم. البته اینم اضافه کنم تاخیر 5MS رو احساس میکنم ولی باهاش کنار میام پس زمان تاخیر رو اصلا ملاک قرار ندین.

پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم @};- :x

ویرایش شده توسط Adel Urmia
لینک به دیدگاه

سلام

منم دنبال خرید مانیتور تو همین رنج قیمت هستم که به این مدل سامسونگ رسیدم

http://lioncomputer.ir/product/4437/Samsung+S24D395HP+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

http://lioncomputer.ir/product/4475/Samsung+S24D595+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

لینک به دیدگاه

اگر رنگ وگستردگی زاو‌یه ی دید ملاک باشه توی این رده‌ی قیمت بهتر از این گیر نمی‌آد. 

یک نکته توی پرانتز: تاخیر و کنتراستی که برای مدلهای همه‌منظوره ذکر می‌شه  بسیار دور از واقعیت هست. پس در همسنجش نمایشگرها با این دومعیاراحتیاط کنید.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام

منم دنبال خرید مانیتور تو همین رنج قیمت هستم که به این مدل سامسونگ رسیدم

http://lioncomputer.ir/product/4437/Samsung+S24D395HP+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

http://lioncomputer.ir/product/4475/Samsung+S24D595+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

دوست عزیز ممنون از راهنمایی.

شما خریدین این مانیتور رو آیا؟

اگه بله میشه توضیه بدین که راضی هستسن یا نه. یا مشکلاتی داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام. ممنون بابت راهنمایی.

ظاهرا شما همونطور که تو امضاتون هم مشخصه این مانیتورو دارین و استفاده میکنین.

میشه خواهش کنم یه توضیحاتی در مورد نمایش رنگها به خصوص سیاه. زاویه ی دیدش و کیفیتش بدین؟

لینک به دیدگاه

اگر رنگ وگستردگی زاو‌یه ی دید ملاک باشه توی این رده‌ی قیمت بهتر از این گیر نمی‌آد. 

یک نکته توی پرانتز: تاخیر و کنتراستی که برای مدلهای همه‌منظوره ذکر می‌شه  بسیار دور از واقعیت هست. پس در همسنجش نمایشگرها با این دومعیاراحتیاط کنید.

سعید جان موافقم واسه همین دوست دارم نظر کسی که استفاده میکنه رو بدونم.

شما چه معیار هایی رو میسنجین؟

لینک به دیدگاه

سعید جان موافقم واسه همین دوست دارم نظر کسی که استفاده میکنه رو بدونم.

شما چه معیار هایی رو میسنجین؟

من اصالت رنگ و برتری کنتراست و روشنایی برام مهم ه و با این حدود بودجه سری های vx\mx از خانواده ی ips رو پیشنهاد می کنم.

برخی از دوستان در موارد مشابه اشاره کرده اند که پنلهای ایسوس رو شرکت lg می سازه. در واقع در بسیاری از نمایشگرهای ایسوس و دیگر تولیدکنندگان از پنل های lg استفاده می شه، اما کیفیت نهایی نمایشگری که lg می سازه معمولا پایین تره.

مثلا asus vx239h و lg 23mp65 هردو از پنل 23ws ساخت lg استفاده می کنند ولی از نظر کیفیت رنگ و کنتراست و حتی زمان تاخیر ایسوس برتری داره.

به علاوه ایسوس پایه و بدنه و قاب بهتر و تنظیمات انعطاف پذیر و دقیق تری داره.

لینک به دیدگاه

به نظر من اگر برای گیم میخوای VX228H که 1 میلی ثانیه هم هست

ولی اگر کیفیت برات مهم تره VX229H که پنل IPS هست ولی 5 میلی ثانیه هستش تایم تاخیرش

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان  @};-

به نطرت این مانیتور ارزش خرید داره با توجه به برندهای دیگه ؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-90691/Dell-S2340L-LED-Monitor/%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D8%A7%D9%8A%E2%80%8C%D8%AF%D9%8A-%D8%AF%D9%84-%D9%85%D8%AF%D9%84-S2340L

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

منم VX229H رو پیشنهاد میکنم خودمم دارم راضی هستم.

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

سلام سعید جان @};-

به نطرت این مانیتور ارزش خرید داره با توجه به برندهای دیگه ؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-90691/Dell-S2340L-LED-Monitor/%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D8%A7%D9%8A%E2%80%8C%D8%AF%D9%8A-%D8%AF%D9%84-%D9%85%D8%AF%D9%84-S2340L

درود نادر جان

این مدل دل از پنل amva که یکی از بدیل‌های ips هست استفاده می‌کنه، کنتراست و تاخیر بهتری نسبت به ips/pls های هم‌قیمتش داره ولی نظر زاویه دید و اصالت رنگ از ips ضعیف‌تره.

در مقایسه با مثلا vx239

صفحه‌نمایش براق و در برخی شرایط آزار دهنده است.

پایه‌ی هیچ‌کدام چرخش افقی نداره، ولی vx239 به دلیل سبکی و نوع طراحی پایه قابل چرخاندن هست.

تنظیمات vx239 دقیق‌تره. در کل ایسوس در ساخت نرم‌افزارها و منوهای خوب و انعطاف‌پذیر زبردست‌ه.

vx239 یلندگو داره.

s2440 یک اینچ بزرگ‌تره.. پ،ن اصلاحیه:من برای مدل 24 اینچ دل نوشته م، لینکی که تادر گذاشته مربوط به مدل 23 اینچ هست و از ابن نظر فرقی ندارند.

vx239 در تولید خاکستریهای حدود ۲۵درصد ( یعنی خاکستری‌های تیره) بهتر عمل می‌کند.

در سرزمین مقدس ایران ایسوس سه سال گارانتی ویستا داره که گرچه اهل پیچاندن هستند (و در مورد یک هارد ۵۰۰ گیگ زمانی که توی باغ نبودم نقره داغ‌م کردند) ولی با توجه به شبکه‌ی خدماتی‌ش نسبت به دل با یک سال گارانتی زیگورات که یک دفتر توی تهران داره گزینه‌ی بهتری‌ه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممنون از راهنمایی.

شما خریدین این مانیتور رو آیا؟

اگه بله میشه توضیه بدین که راضی هستسن یا نه. یا مشکلاتی داره یا نه؟

نه هنوز نخریدم..قصد خرید دارم و دنبال مانیتور تو همین رنج قیمت هستم 

لینک به دیدگاه

به نظر من اگر برای گیم میخوای VX228H که 1 میلی ثانیه هم هست

ولی اگر کیفیت برات مهم تره VX229H که پنل IPS هست ولی 5 میلی ثانیه هستش تایم تاخیرش

ممنون عزیز. همونطور که گفته بودم 5ms زیاد اذیتم نمیکنه باش کنار میام و vx229h هم زیاد توصه شده.

لینک به دیدگاه

من اصالت رنگ و برتری کنتراست و روشنایی برام مهم ه و با این حدود بودجه سری های vx\mx از خانواده ی ips رو پیشنهاد می کنم.

برخی از دوستان در موارد مشابه اشاره کرده اند که پنلهای ایسوس رو شرکت lg می سازه. در واقع در بسیاری از نمایشگرهای ایسوس و دیگر تولیدکنندگان از پنل های lg استفاده می شه، اما کیفیت نهایی نمایشگری که lg می سازه معمولا پایین تره.

مثلا asus vx239h و lg 23mp65 هردو از پنل 23ws ساخت lg استفاده می کنند ولی از نظر کیفیت رنگ و کنتراست و حتی زمان تاخیر ایسوس برتری داره.

به علاوه ایسوس پایه و بدنه و قاب بهتر و تنظیمات انعطاف پذیر و دقیق تری داره.

سعید جان واقعا ممنونم. اطلاعات خوبی بهم دادی. تو موضوعات دیگه ی همین فروم هم مثل pls یا ips هم پست هایی داده بودی که از اونا هم چیزایی دستگیرم شد.

لینک به دیدگاه

سلام توضیح خاصی نمیشه داد داداش عزیز رنگها کاملا طبیعی هست و زاویه دید در 178 درجه کاملا دیده میشه مانیتور خوبیه بنده راضیم برای بازی و فیلم تماشا کردن عالی هست خواهرم هم مدل VX239 رو داره اون هم بسیار عالی هست و چون میکس و مونتاژ فیلم وعکس اتلیه ای انجام میده کاملا راضی هست @};-

vx239 هم مدل خوب و گرونتریه. 800 به بالا الان که دیدم. دارم به سمت همون vx229h کشیده میشم با توجه به تعریف هایی که ازش شد. به هر حال ممنونم از اینکه تجربه تون رو در اختیارم گذاشتین :x

لینک به دیدگاه

منم VX229H رو پیشنهاد میکنم خودمم دارم راضی هستم.

و باز هم تعریف از vx229h :clapping:  ممنون که نظرتون رو گفتین @};-

لینک به دیدگاه

نه هنوز نخریدم..قصد خرید دارم و دنبال مانیتور تو همین رنج قیمت هستم 

ایشالا شما هم یه مانیتور خوب گیرت میاد. با توجه به اینکه تو این رنج اکثر مشخصات رو کاغذ یکیه بهتره از کسایی که تجربهی استفاده دارن کمک گرفت.

لینک به دیدگاه

به نظرم مورد زیر عالیه.

هم از نظر اینچ هم کیفیت.

ممنون از نظرتون. بله این هم تعریف کردن و دارم بین این و vx229h گیر میکنم :D

لینک به دیدگاه

خب امروز مطالب زیادی در این مورد خوندم و بین 3 تا مانیتور گیر کردم. :confused:

Asus VX229H

Samsung S24D595

Samsung S24D395

از هر 3 تا تعریف شده بود. از S24D395 عکسهایی گذاشته بودن که رضایت بخش بود ولی VX229H محبوبیت بیشتری داشته و کمتر دیدم که معایبی بگن.

تو بحث پنل IPS که ASUS مورد نظر ما ازش بهره میبره و PLS متعلق به SAMSUNG هم کلا پنل های IPS رو بیشتر ترجیه دادن و بیشتر رای اورده بین کاربران. من همچنان تا چند روز آینده تحقیق میکنم تا بین این 3 تا به یک جمع بندی برسم و یکی رو انتخاب کنم.

دوستان هم اگر نظری در مورد انتخاب بین این 3 مانیتور داشتن خوشحال میشم استفاده کنم.

یه مشکلی هم که هست مدل VX229H موجود نیست :( میپرسم ببینم اطلاعی میدن کی موجود خواهد شد. :I Do not Know:

لینک به دیدگاه

خب امروز مطالب زیادی در این مورد خوندم و بین 3 تا مانیتور گیر کردم. :confused:

Asus VX229H

Samsung S24D595

Samsung S24D395

از هر 3 تا تعریف شده بود. از S24D395 عکسهایی گذاشته بودن که رضایت بخش بود ولی VX229H محبوبیت بیشتری داشته و کمتر دیدم که معایبی بگن.

تو بحث پنل IPS که ASUS مورد نظر ما ازش بهره میبره و PLS متعلق به SAMSUNG هم کلا پنل های IPS رو بیشتر ترجیه دادن و بیشتر رای اورده بین کاربران. من همچنان تا چند روز آینده تحقیق میکنم تا بین این 3 تا به یک جمع بندی برسم و یکی رو انتخاب کنم.

دوستان هم اگر نظری در مورد انتخاب بین این 3 مانیتور داشتن خوشحال میشم استفاده کنم.

یه مشکلی هم که هست مدل VX229H موجود نیست :( میپرسم ببینم اطلاعی میدن کی موجود خواهد شد. :I Do not Know:

دیجی کالا موجود داره به نظر منم همین مدل خوب هست 

موجودیش تموم شده انگار دقت نکردم اما ... داره 

http://aria-computer.mihanblog.com/post/comment/new/4/fromtype/postone/fid/1430734020554744c4072f4/atrty/1430734020/avrvy/0/key/a5b7c28973de9a4f84df3e3c80eeb181/#post_form

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سعید جان واقعا ممنونم. اطلاعات خوبی بهم دادی. تو موضوعات دیگه ی همین فروم هم مثل pls یا ips هم پست هایی داده بودی که از اونا هم چیزایی دستگیرم شد.

خواهش می کنم رفیق. امیدوارم نهایتا از خرید خرسند باشی.

لینک به دیدگاه

دیجی کالا موجود داره به نظر منم همین مدل خوب هست 

موجودیش تموم شده انگار دقت نکردم اما ... داره 

http://aria-computer.mihanblog.com/post/comment/new/4/fromtype/postone/fid/1430734020554744c4072f4/atrty/1430734020/avrvy/0/key/a5b7c28973de9a4f84df3e3c80eeb181/#post_form

مرسی از اطلاعت @};- @};-

هدف اینه که از لیون :x  تهیه بشه ولی اگه خبری نشه دیگه مجبوریم :eek:

لینک به دیدگاه

این ویدیو رو هم ببینین جالبه. البته مربوط به سری mx asus هستش.

مخصوصا طراهی پایه که الهام گرفته از یه ساعت خورشیدیه :eek:

http://www.aparat.com/v/7ZohS

این هم جالبه.

http://www.aparat.com/v/Ccy3W

لینک به دیدگاه

قدیمها دخترهای خانواده های بازاری عکس می گرفتن که نشان خانواده ی خواستگار-خریدار بدن.

باید توی عکس گرفتن طوری عمل می کردی که همه ی ظرافتهایی که مقبول طبع چنین سلیقه هایی هست بدون خودنمایی زیاد نشان داده بشه.

ویدئوهای تبلیغاتی رو که می بینم یاد اون وقتها می افتم.

لینک به دیدگاه

ما که از حرفای این دوست عزیزی که توی این ویدیوی دومی صحبت می کرد فقط  ASUS  و  DELL رو فهمیدیم .... =))

چی میگفت؟؟؟

فکر کنم میگفت ASUS از DELL بهتره؟؟!نه؟؟!! :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...