رفتن به مطلب

دوستانی که از مانیتورهای مدل : LG 25UM65 و LG 29UM65 دارند،نظر بدن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام و درود و خسته نباشید خدمت همه دوستان و کاربران محترم و بزرگوار 

عزیزان میخواستم از نظرات و تجارب ارزشمندتون که در استفاده از این مدلها به دست آوردین استفاده کنم 

دوستانی که هر کدوم از این مدلها رو دارن استفاده میکنن لطف کنن و از تمام محاسن و معایب این

دو مدل مختصری اطلاعات بدن برای بنده و دیگر دوستان عزیز که قصد خرید دارن  .

به صورت کلی نوع کاربری بنده شامل تمام کاربرد ها ( اینترنت و وبگردی ، مطالعه ، نرم افزار، فیلم و بازی )

large03.jpg

large07.jpg

medium02.jpg

medium03.jpg

medium06.jpg

medium01-1.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

من LG 29UM65 دارم خیلی هم راضیم شما که داری هزینه می کنی بزرگشو بخر تو بازی و فیلم یه مزه دیگه ایی داره

سوالی داشتی در خدمتم

لینک به دیدگاه

من این مانیتور را اول تابستان تهیه کردم و روزی 16 ساعت روشن هست ( مدل 29 )

البته کنارش هم یه 22 هست 

دلیل اصلی خرید این مانیتور برای کار با مکس - پریمیر- فتوشاپ بود ولی خیلی نسبت به گیمینگ خوش بین نبودم ولی بعد از خرید و تجربه کردن بازی در این مانیتور کلا نظرم عوض شد بازی کردن بسیار لذت بخش تر شده  :D

به امیدخدا هم بعد از عید این رو می فروشم یه 34 اینچ lg می گیرم 

فقط 3 مشکل داره 

1 - رزولوشن 2560x1080 سنگین تر از 1920x 1080 هست 

2 - با بازی های قدیمی خیلی سازگار نیست که به کمک برنامه ی Flawless Widescreen می شه بیشتر بازی ها رو درست کرد 

3- باید فیلم ها را با رزولوشن بالا دانلود کنید مگرنه 2 تکه خط سیاه در اطراف مانیتور به وجود می اید 

کلا بعد از خرید این مانیتور استفاده از مانیتور های دیگه کمی برام مشکل شده 

و کیفیت صفحه هم بسیار عالی هست 

یک چیزی هم باید بگم که نیازی نیست از کلمه ی مونتاژ ایران بترسید 

قیمتش هم که بسیار عالی هست نسبت به مدل asus که 2 برابر این هست 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من LG 29UM65 دارم خیلی هم راضیم شما که داری هزینه می کنی بزرگشو بخر تو بازی و فیلم یه مزه دیگه ایی داره

سوالی داشتی در خدمتم

سلام

والا من که هنوز تو 29 اینچش موندم و میخوام 25 اینچ بخرم به خاطر محیطی که دارم و محدودیتهای فروان .

زاویه دید و روشناییش چطوره ؟ رنگها ی سیاه و سفید رو خالص و بدون مشکل نشون میده ؟ 

در تاریکی مشکلی نداره ؟ مثل هاله نور یا ساطع شدن پبیش از حد نور از گوشه های مانیتور ؟ 

این مانیتور عیبی چیزی هم داره ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این مانیتور را اول تابستان تهیه کردم و روزی 16 ساعت روشن هست ( مدل 29 )

البته کنارش هم یه 22 هست 

دلیل اصلی خرید این مانیتور برای کار با مکس - پریمیر- فتوشاپ بود ولی خیلی نسبت به گیمینگ خوش بین نبودم ولی بعد از خرید و تجربه کردن بازی در این مانیتور کلا نظرم عوض شد بازی کردن بسیار لذت بخش تر شده  :D

به امیدخدا هم بعد از عید این رو می فروشم یه 34 اینچ lg می گیرم 

فقط 3 مشکل داره 

1 - رزولوشن 2560x1080 سنگین تر از 1920x 1080 هست 

2 - با بازی های قدیمی خیلی سازگار نیست که به کمک برنامه ی Flawless Widescreen می شه بیشتر بازی ها رو درست کرد 

3- باید فیلم ها را با رزولوشن بالا دانلود کنید مگرنه 2 تکه خط سیاه در اطراف مانیتور به وجود می اید 

کلا بعد از خرید این مانیتور استفاده از مانیتور های دیگه کمی برام مشکل شده 

و کیفیت صفحه هم بسیار عالی هست 

یک چیزی هم باید بگم که نیازی نیست از کلمه ی مونتاژ ایران بترسید 

قیمتش هم که بسیار عالی هست نسبت به مدل asus که 2 برابر این هست 

سلام 

علی جان آقا مانیتورت رو زودتر بفروش ما برش داریم ازتون دیگه والا گناه دارما 

واقعیتش من میخوام 25 اینچش رو بگیرم به خاطر محدودیت در محیط منزل و نبود جای مناسب و حفظ فاصله از مانیتور 

علی جان در مورد سنگین تر بودن رزولوشن 2560X1080 توضیحی میدین ؟ منظورتون از " سنگین تر " چیه ؟

علی جان در مورد زاویه دیدش هم یه اطلاعاتی میدین ؟ و آیا رنگهای سیاه و سفید رو خالص نشون میده ؟ ( یعنی مثلا سفید رو خاکستری نشون نمیده که )

از گوشه های مانیتور نور اضافه ساطع نمیشه که ؟ 

لینک به دیدگاه

والا اگه بخوای 25 اینچ بگیری نمیتونی لذت کامل رو روی رزولوشن 2560X1080  ببری البته نظر منه

در مورد زاویه دید من که تا حالا مشکلی نداشتم

اگه چشمای حساسی به نور داری میتونی از حالت reader  مانیتور استفاده کنی من شبا وقتی چراغ ها خاموشه برای این که چشمام اذیت نشه از این حالت اسفاده میکنم

مشکل  ساطع شدن پیش از حد نور هم نداره و رنگ ها رو خالص نشون میده ولی اگه از حالت reader استفاده کنی رنگا یکم فرق میکنه

نکته ایم که هست وقتی شما بازی ها رو روی رزولوشن بالا اجرا میکنی مثل همین مانیتور سخت افزارت باید مناسب باشه تا بازی لگ نزنه و مشکل فریم نداشته باشه

تمام بازی های مطرح و جدید از این رزولوشن پشتیبانی میکنن

در ضمن چون وایده چندتا صفحه رو بدون مشکل میتونی باز کنی

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

سلام 

علی جان آقا مانیتورت رو زودتر بفروش ما برش داریم ازتون دیگه والا گناه دارما 

واقعیتش من میخوام 25 اینچش رو بگیرم به خاطر محدودیت در محیط منزل و نبود جای مناسب و حفظ فاصله از مانیتور 

علی جان در مورد سنگین تر بودن رزولوشن 2560X1080 توضیحی میدین ؟ منظورتون از " سنگین تر " چیه ؟

علی جان در مورد زاویه دیدش هم یه اطلاعاتی میدین ؟ و آیا رنگهای سیاه و سفید رو خالص نشون میده ؟ ( یعنی مثلا سفید رو خاکستری نشون نمیده که )

از گوشه های مانیتور نور اضافه ساطع نمیشه که ؟ 

اگر تهران هستید پیشنهاد می کنم به بازار رضا ( کامپیوتر ) سر بزنید 2 تا ورودی داره سر یکی از ورودی هاش باید مانیتور ها رو گذاشته باشن ( چند ماه پیش که بود !!!) 

مشکل زاویه دید از چه لحاظ چون توی مانیتور های ultra wide به 2 شکل زاویه دید به وجود می اد یکی وقتی به وسط ماینتور نگاه می کنی و اطراف به هم می ریزه و یکی دیگه هم که حالت معمولی ( از کنار یا بالا یا پایین نگاه می کنی ) 

در حالت اول وقتی به صفحه ی وینوز نگاه می کنم به هیچ وجه تغییر رنگی دیده نمی شه  در بازی هم مشکلی نیست 

در حالت دوم از بالا که نگاه می کنم نور مانیتور کمتر می شه ولی تغییر رنگی دیده نمی شه که طبیعی هست از پایین هم همین گونه ( مقدار کاهش نور هم می شه گفت که 40 درصد نور کاهش می یابد ) 

از اطراف هم اگر کسی در یک متری چپ یا راست من نشسته باشد تغییر نوری حس نمی کند ولی اگر از گوشه ی گوشه نگاه کنید نور کاهش می یابد که طبیعی هست 

اما در مورد بیلید نور سفید در زمینه ی کاملا سیاه 

در این مورد خیلی نمی شه درست نظر داد 

الان توی بازی elite dangerous که بازی فضایی می باشد بیشتر بک گراند بازی سیاه می باشد من هیچ گونه بیلید نور سفیدی حس نمی کنم اصلا حتی در تاریک ترین صحنه ها در فیلم هم خیلی سخت می شه حس کرد 

ولی الان که یک اسکرین سیاه دانلود کردم از سمت چپ پایین بیلید رنگ سفید دیده می شه وقتی به وسط صفحه نگاه کنید فقط و فقط در پایین سمت چپ بقیه گوشه ها کاملا سیاه است البته این موضوع را در اتاق کاملا تاریک دیدم 

من خیلی مانیتور گران قیمت دیدم که بیلید نور سفید را داشتن ( در کانال یوتوب linus tech tips ) 

در کل پیشنهاد من این هست که مانیتور رو از نزدیک ببینید بعد با خیال راحت خرید کنید 

من 25 اینچ رو پیشنهاد نمی کنم

و فاصله ی من از مانیتور در هنگام بازی به اندازه ی طول دستم می باشد 

درباره ی کیفیت رنگ ها هم باید بگم که بسیار عالی هست البته من تنظیمات رو کمی دستکاری کرده و کمی رنگ ابی وارد کردام حس بهتری در بازی ها به من می دهد و از رنگ سفید هم خیلی خوشم نمی اید چشم رو سرویس می کنه  :D ( غلظت رنگ ها خیلی شدید هست سفید خیلی سفید هست سیاه هم خیلی سیاه هست بهتره کمی خودتون دستکاری کنید مگرنه خستگی چشم می گیرید مخصوصا در هنگام تایپ در لیون  :D  :D )

و در اخر هم منظور از سنگینتر بودن : منظور فشار بیشتر به کارت گرافیک هست چون رزولوشن خیلی بالا هست 

لینک به دیدگاه

راستی یه مشکل خیلی بد داره 

اون هم رنگ گلاسی لعنتی هست  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  گرد خاک می گیره مثل چی یعنی نگو 

بعد فقط هم باید با دست خالی تمیز کنی با هرچی به بخواهید تمیز کنید رنگ گلاسی خراب می شه و توی نور بد به نظر می رسه  :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا اگه بخوای 25 اینچ بگیری نمیتونی لذت کامل رو روی رزولوشن 2560X1080  ببری البته نظر منه

در مورد زاویه دید من که تا حالا مشکلی نداشتم

اگه چشمای حساسی به نور داری میتونی از حالت reader  مانیتور استفاده کنی من شبا وقتی چراغ ها خاموشه برای این که چشمام اذیت نشه از این حالت اسفاده میکنم

مشکل  ساطع شدن پیش از حد نور هم نداره و رنگ ها رو خالص نشون میده ولی اگه از حالت reader استفاده کنی رنگا یکم فرق میکنه

نکته ایم که هست وقتی شما بازی ها رو روی رزولوشن بالا اجرا میکنی مثل همین مانیتور سخت افزارت باید مناسب باشه تا بازی لگ نزنه و مشکل فریم نداشته باشه

تمام بازی های مطرح و جدید از این رزولوشن پشتیبانی میکنن

در ضمن چون وایده چندتا صفحه رو بدون مشکل میتونی باز کنی

ضمن تشکر از دوست عزیزم ، 

میشه دلیل تایید نکردن سایز 25 اینچش رو بگین ؟ البته بنده محدودیت جا و فاصله دارم ( حدودا 80 الی 100 سانت ) 

که واسه مانیتور عریض 29 اینچ به نظرم کمه / ولی به نظر بنده این سایز کیفیتش بهتر هست به خاطر نزدیکتر شدن پیکسها 

و متمرکز شدن و کیفیت صفحه نمایشی که اونم به خاطر رزولوشن 2560 هست 

بله چشمای تیز و حساسی دارم و کوچکترین ناهماهنگی برام مشکل ایجاد یکنه که راه حلش هم گویا هست 

والا اهل بازی نیستم و شوربختانه گرافیکم آنبرد هست و اونطور که فرمودین نیاز به یه گرافیک مجزا خواهم داشت 

اگر تهران هستید پیشنهاد می کنم به بازار رضا ( کامپیوتر ) سر بزنید 2 تا ورودی داره سر یکی از ورودی هاش باید مانیتور ها رو گذاشته باشن ( چند ماه پیش که بود !!!) 

مشکل زاویه دید از چه لحاظ چون توی مانیتور های ultra wide به 2 شکل زاویه دید به وجود می اد یکی وقتی به وسط ماینتور نگاه می کنی و اطراف به هم می ریزه و یکی دیگه هم که حالت معمولی ( از کنار یا بالا یا پایین نگاه می کنی ) 

در حالت اول وقتی به صفحه ی وینوز نگاه می کنم به هیچ وجه تغییر رنگی دیده نمی شه  در بازی هم مشکلی نیست 

در حالت دوم از بالا که نگاه می کنم نور مانیتور کمتر می شه ولی تغییر رنگی دیده نمی شه که طبیعی هست از پایین هم همین گونه ( مقدار کاهش نور هم می شه گفت که 40 درصد نور کاهش می یابد ) 

از اطراف هم اگر کسی در یک متری چپ یا راست من نشسته باشد تغییر نوری حس نمی کند ولی اگر از گوشه ی گوشه نگاه کنید نور کاهش می یابد که طبیعی هست 

اما در مورد بیلید نور سفید در زمینه ی کاملا سیاه 

در این مورد خیلی نمی شه درست نظر داد 

الان توی بازی elite dangerous که بازی فضایی می باشد بیشتر بک گراند بازی سیاه می باشد من هیچ گونه بیلید نور سفیدی حس نمی کنم اصلا حتی در تاریک ترین صحنه ها در فیلم هم خیلی سخت می شه حس کرد 

ولی الان که یک اسکرین سیاه دانلود کردم از سمت چپ پایین بیلید رنگ سفید دیده می شه وقتی به وسط صفحه نگاه کنید فقط و فقط در پایین سمت چپ بقیه گوشه ها کاملا سیاه است البته این موضوع را در اتاق کاملا تاریک دیدم 

من خیلی مانیتور گران قیمت دیدم که بیلید نور سفید را داشتن ( در کانال یوتوب linus tech tips ) 

در کل پیشنهاد من این هست که مانیتور رو از نزدیک ببینید بعد با خیال راحت خرید کنید 

من 25 اینچ رو پیشنهاد نمی کنم

و فاصله ی من از مانیتور در هنگام بازی به اندازه ی طول دستم می باشد 

درباره ی کیفیت رنگ ها هم باید بگم که بسیار عالی هست البته من تنظیمات رو کمی دستکاری کرده و کمی رنگ ابی وارد کردام حس بهتری در بازی ها به من می دهد و از رنگ سفید هم خیلی خوشم نمی اید چشم رو سرویس می کنه  :D ( غلظت رنگ ها خیلی شدید هست سفید خیلی سفید هست سیاه هم خیلی سیاه هست بهتره کمی خودتون دستکاری کنید مگرنه خستگی چشم می گیرید مخصوصا در هنگام تایپ در لیون  :D  :D )

و در اخر هم منظور از سنگینتر بودن : منظور فشار بیشتر به کارت گرافیک هست چون رزولوشن خیلی بالا هست 

راستی یه مشکل خیلی بد داره 

اون هم رنگ گلاسی لعنتی هست  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  گرد خاک می گیره مثل چی یعنی نگو 

بعد فقط هم باید با دست خالی تمیز کنی با هرچی به بخواهید تمیز کنید رنگ گلاسی خراب می شه و توی نور بد به نظر می رسه  :(

تنها مشکل من تو این مملکت همین تهرانی نبودنم هست که تبدیل به آرزو شده برام و دارم سعی میکنم 

کلا برم تهران و در دنیای سخت افزار غرق بشم .... اگر تهران بودم که نیازی به تایپیک و مزاحم شدن به دوستانی مثل شما نبود و با لذت فروان 

تک تک فروشگاهها و مغازه ها رو زیرو رو میکردم برای رسیدن به قطعه یا کالایی که میخوام 

با ایت توصیفات و اطلاعاتی که فرمودین و به اشتراک گذاشتین مانیتور فوق بدون شک جزو بهترینهاست از هر نظر و 

اونطور که فهمیدم ارزش خرید هم داره 

فقط مشکل 25 اینچش چیه که پیشنهاد نمیدین ؟ میشه مختصر توضیح بدین چون من متاسفانه جام محدود هست و 

به همین خاطر نمیتونم از مانیتور فاصله بگیرم و به صورت کلی 29 اینچ برای بنده خیلی بزرگ هست 

لینک به دیدگاه

به نظر من فقط به درد طراح ها و غتوشاپ کارها میخوره مانیتورهای اولترا واید.

لینک به دیدگاه

اقا من الان اندازه گرفتم طول تقربا 70 سانت عرض 31 سانت جا میشه برا 29 اینچ برای شما جا میشه

یه 29 اینچ بخر ضرر نمیکنی

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

LG 29UM65 دارم رضایت ندارم از زاویه دیدش. ساخت کره هست ولی به نظرم همینجا اسمبل میشه.

برای بازی که واقعا مناسب نیست.

مزایاش هم نور بسیار مناسب و کیفیت رنگ هاش هم خوبه.

من در مقایسه با VG278HE نظرمو گفتم.

در کل هر چی پول میدی آش میخوری. اگر گیم توی برنامه هات هست سعی کن با رفرش ریت بالاتر مانیتور بگیری مثلا 75 هرتز سری جدید همین مانیتور ممکنه هم به زودی وارد بشه.

این مدل 14 میلی ثانیه هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من فقط به درد طراح ها و غتوشاپ کارها میخوره مانیتورهای اولترا واید.

سلام 

بله کاملا درسته و البته منم کاربری اصلیم و انتظاری که ازش دارم همین نرم افزار و اینترنت هست 

و البته با بازیها هم مشکل چندانی نداره همونطور که نظرات رو خوندم در سایتهای دیگه و میشه راحت باهاش کنار اومد 

البته شاید برای یه گیمر حرفه ای فرق زیادی داشته باشه و این مورد رو نمیشه کتمان کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من الان اندازه گرفتم طول تقربا 70 سانت عرض 31 سانت جا میشه برا 29 اینچ برای شما جا میشه

یه 29 اینچ بخر ضرر نمیکنی

والا 70 سانت بسیار بزرگ هست برام و هر چقدر تلاش میکنم میبینم ابعادش با محیط کار بنده جور درنمیاد 

میشه اندازه طول و عرض پنلش رو بگیرین ؟ فقط پنل بدون قاب پیرامونش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

LG 29UM65 دارم رضایت ندارم از زاویه دیدش. ساخت کره هست ولی به نظرم همینجا اسمبل میشه.

برای بازی که واقعا مناسب نیست.

مزایاش هم نور بسیار مناسب و کیفیت رنگ هاش هم خوبه.

من در مقایسه با VG278HE نظرمو گفتم.

در کل هر چی پول میدی آش میخوری. اگر گیم توی برنامه هات هست سعی کن با رفرش ریت بالاتر مانیتور بگیری مثلا 75 هرتز سری جدید همین مانیتور ممکنه هم به زودی وارد بشه.

این مدل 14 میلی ثانیه هست.

سلام خدمت سعید جان عزیز 

البته سعید جان من 25 اینچش مدنظرم هست که به نظرم بهتر باشه ؟ اینطور نیست ؟ 

تو دیجی هم کل نظرات رو خوندم همش مثبت بوده و این اتفاقی نیست و مطمئنن حسنهای مثبتش بیشتره 

البته سعید جان شمام با مانیتور فوق العاده ای مقایسه کردین 

در مورد مورد اخری حقیقتیس انکار نشدنی و کاملا درسته بلاخره هر چقدر پول اضافه خرج کنی لذت بیشتری خواهی برد 

ولی خب مام که از نداری داریم مجبوریم از این خوش قیمتها انتخاب کنیم / چاره ای نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایز پنل بدون قاب طول 65 عرض 24 البته تقربی چون خط کش پیشم نیست

بسیار بسیار متشکرم 

فقط من جایی خوندم که اندازه بدون قابش عرضش 28 هست / اگر فرصت کردین و زحمتی نیست دقیق اندازه بگیرین

و جسارتا اگر براتون مقدوره یکی دوتا عکس در حالت روشن و خاموش و حالت مثلا بازی یا نرم افزار ازش آپ کنید 

لینک به دیدگاه

بله دوست من عرضش 28.5 هست دقیق اندازه گرفتم

والا گوشی من از این قدیمیاست دوربین نداره شرمندت شدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دوست من عرضش 28.5 هست دقیق اندازه گرفتم

والا گوشی من از این قدیمیاست دوربین نداره شرمندت شدم

خواهش میکنم / مرسی شما خیلی اطلاعات بهم دادین و جای تشکر داره 

لینک به دیدگاه

بسیار بسیار متشکرم 

فقط من جایی خوندم که اندازه بدون قابش عرضش 28 هست / اگر فرصت کردین و زحمتی نیست دقیق اندازه بگیرین

و جسارتا اگر براتون مقدوره یکی دوتا عکس در حالت روشن و خاموش و حالت مثلا بازی یا نرم افزار ازش آپ کنید 

خدمت شما شاید کمک کند 

شرمنده کیفیت خوب نیست 

cnoh03jio9v8ddi30jug.jpg

ype0g5je17owtayqpsfr.jpgjs7h9si0mv0s7oi3yy5e.jpgqp6n83ulm3ofrpqjsw7e.jpg

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما دوست عزیز 

من از همین مدل مانیتور  دارم (29)

اگه واسه کارهای طراحی میخواید (میتونید به راحتی 2 برنامه رو همزمان کنار هم استفاده کنید) معرکه هستش 

اما اگه واسه گیم میخوای بگیری اون هم بازی های مولتی پلیر  این مانیتور گزینه خوبی نیست چون دیلی تصویر بالاست (واسه بازی های شوتینگ)  ولی در کل و از نظر من نمره 8/10 رو میگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدمت شما شاید کمک کند 

شرمنده کیفیت خوب نیست 

cnoh03jio9v8ddi30jug.jpg

ype0g5je17owtayqpsfr.jpgjs7h9si0mv0s7oi3yy5e.jpgqp6n83ulm3ofrpqjsw7e.jpg

درود 

علی جان بسیار متشکرم از عکسای خوبت / میشه گفت اون مدلش دستم اومد و بدون شک خریداری خواهم کرد 

البته مدل 25 اینچش رو 

سلام خدمت شما دوست عزیز 

من از همین مدل مانیتور  دارم (29)

اگه واسه کارهای طراحی میخواید (میتونید به راحتی 2 برنامه رو همزمان کنار هم استفاده کنید) معرکه هستش 

اما اگه واسه گیم میخوای بگیری اون هم بازی های مولتی پلیر  این مانیتور گزینه خوبی نیست چون دیلی تصویر بالاست (واسه بازی های شوتینگ)  ولی در کل و از نظر من نمره 8/10 رو میگیره

سلام 

متشکرم از دوست عزیزم برای اطلاعات مهمی که دادین 

بله در کل مانیتور خوبی هست و هیچ کمی یا کاستی یا ایرادی نداره 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما هم اگه کارت طراحی و گرافیک و این صحبت هاست  و فرقی نمیکنه اگه هم گیمر هستید ، بهتره تا جایی که میتونید برای خرید بهترین مانیتور در حد توانتون و یه چیزی هم بالاتر خرج کنید چون ارزش چشماتون خیلی خیلی خیلی بیشتر از این پول ها و این مانیتورهاست پس قدرشون رو بدونید و مواظبشون باشید در کل یه مانیتور خوب بردارید حتی اگه الآن پول کافی ندارید بهتره کمی صبر کنید تا جور بشه و اونی که بهتره رو بردارید.

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

شک نکنید نسبت به قیمتش یکی از بهترین هاست.

رقیب داره با رزولوشن1080p

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...