رفتن به مطلب

دوستانی که از مانیتورهای مدل : LG 25UM65 و LG 29UM65 دارند،نظر بدن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما هم اگه کارت طراحی و گرافیک و این صحبت هاست  و فرقی نمیکنه اگه هم گیمر هستید ، بهتره تا جایی که میتونید برای خرید بهترین مانیتور در حد توانتون و یه چیزی هم بالاتر خرج کنید چون ارزش چشماتون خیلی خیلی خیلی بیشتر از این پول ها و این مانیتورهاست پس قدرشون رو بدونید و مواظبشون باشید در کل یه مانیتور خوب بردارید حتی اگه الآن پول کافی ندارید بهتره کمی صبر کنید تا جور بشه و اونی که بهتره رو بردارید.

موفق باشید!

سلام 

بله من با مانیتور همه جور کار خواهم کرد و میشه گفت مانیتور همه فن حریف میخوام 

باهاتون موافقم ولی خب مانیتورهای ذکر شده از هر لحاظ خوب و مورد تایید هستند و نیازی به دور ریختن پول نیست 

منظورم اینه با همین بودجه های محدود هم میشه مانیتورهای خوبی خرید / البته اینم اضافه کنم که یه گزینه دیگه ای هم در نظر دارم 

سلام 

دوست عزیزم کار ما نیست خرید این بوگاتی !!

برای خرید این مانیتور باید به یکی از بانکهای دولتی یا خصوصی ایران دستبرد بزنیم و 

اگر شانس بیاریم و زنده بمونیم و به حبس ابد نخوریم میتونیم این رویا رو به واقعیت بدل کنیم 

شک نکنید نسبت به قیمتش یکی از بهترین هاست.

رقیب داره با رزولوشن1080p

سلام بر سعید جان عزیز 

شکی نیست ولی دارم یه مقایسه ای میکنم با مانیتورهای خمیده سامسونگ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...