رفتن به مطلب

خربدار کارت گرافیک GTX 780ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز
دنبال کارت گرافیک GTX 780 ti دست دو هستم با قیمت مناسب هستم.

دوستان توجه کنند که فقط این مدل 780 که ti هست میخوام .

قیمت هم فضایی ندید دقیق قیمت دارم .
اگر موجود دارید مارک و مدل دقیق را با لینک کارت در سایت شرکت سازنده - مدت کارکرد - مدت گارانتی و قیمت آخر را برام پیغام کنید .

دوستان حتما کارت با گارانتی معتبرمیخوام .

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

شما تا چه قیمتی حاضری برای این کارت بپردازی ؟

این را هم بگو که صاحبان کارت هم بتونن روی پیشنهاد شما فکر کنن

حتما شما هم شرایطی را برای خرید در نظر داری درسته ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ترجیح میدم به 2 دلیل قیمتی اعلام نکنم :

1- یوزر میاد قیمت من را میبینه و همون قیمت را روی کارت خودش میزاره و بهم اعلام میکنه و بعد هم جا چونه نمیزاره چون من قبلا قیمتم بودجه ام را اعلام کردم .

2- امکان داره یوزری کارتی داشته باشه که قیمتش بیشتر از قیمت اعلامی من باشه و پا پیش نزاره ولی کارت ایشون ارزش خرید با قیمت بیشتر را داشته باشه .

مسلم هم که یوزری مثل من اکثر سایتها را چک میکنه و هرجا تاپیک فروشی باشه چک میکنه و با فروشنده ها تماس میگیره و قیمت آخرشون را میگیره .در ضمن چون در سایتها تاپیک خرید این کارت را زدم بعضی یوزرها هم که تاپیک ندارند پیغام میدهند برای فروش کارتشون .بعضی قیمت ندارند و قیمت بالا میدهند .بعضی کارتشون بدون گارانتی هست یا اون مشخصات کارتها و مدلهایی که من میخوام را ندارند .برخی هم قیمت مناسب میدهند ولی یا مدل مد نظر من نیست یا در سایتها چک میکنم میبینم یوزرها از اون مدل کارت ناراضی هستند و ایرادات خاص خودش را داره .نمیشه تک تک مدلها را از همون اول چک کرد و لیست قرار داد چون مدلها زیاد هست .

لینک به دیدگاه

من برای استارت کارت امضاء خودم را که قبلا خودت پرسیدی را اینجا قیمتش را اعلام میکنم 1300 میفروشم

توی سایت YouTube هم یه Clip هست که نشون میده 780TI با 970 و 980 هنگام بازی زیاد تفاوت ندارن و اگر این کارت هم 4GB GDDR5 بود 100% قیمتش با 980 برابر بود

کارت امضاء بنده هم که برای شما پ خ کردم وضعیتش را که در سلامت کامل هست با جعبه و تمام متعلقاتش فقط کمی گرد و خاک داره که مهم نیست من هم بازش نمیکنم

خواستی در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ممنون از پیشنهادتون .همانطور که در خصوصی گفتم دنبال کارت با گارانتی بیشتر هستم و یکی دو ماه گارانتی برام کم هست .

در مورد قدرت 780Ti شکی نسیت و همه Review ها را روی اینترنت دیدم .

لینک به دیدگاه

دوستان کارت ترجیحا از مارکهای Asus,Gigabyte,MSI,EVGA میخوام .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام سید جان،خوبی ان شاءالله
یه نگاهی هم به این آدرس بنداز

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50500

یا علی (ع)

ویرایش شده توسط سلطان
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...