رفتن به مطلب

*** ساخت محیطی برای گیمرها با کمک شما کاربران عزیز ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان عزیزم

ما میخوایم انجمن و بخش گیم و بازی در لیون کامپیوتر رو تقویت کنیم تا محیطی برای گیمرهای عزیزو حرفه ای بسازیم .

از اینرو از تمام شما دوستان گلم کمک میخوایم که ممنون میشم با دانش و نظراتتون این بخش رو با دستان خودتون بسازید

1 - میخوایم کالاهای گیم رو بیشتر توی فروشگاه قرار بدیم 

2 - بخشهای مختلفی رو با کمک شما عزیزان در انجمنهای گفنگو ایجاد کنیم

در ضمن این مژده رو بدم بهتون که بعد از ایجاد یک محیط سازنده و صمیمی مسابقاتی رو با کمک شما طراحی و اجرا خواهیم کرد :clapping: :clapping: :clapping: @};- @};- @};-

منتظر نظرات خوشکلتون هستیم ;)

-----------------

گیمر ها آماده باشن :party: :party: :Peace Sign:

شاید یکی از بهترین اتفاقات برای گیمرها در لیون کامپیوتر بیفته پس گیمرها از الان خودتون رو آماده کنید :)

لینک به دیدگاه

من خودم کانتر بازی میکنم .... طرفدار هم کم نداره کانتر تو ایران کلی سرورهای خوب و معروف ایرانی هستن

توی این بازی اگر کسی فعالیت میکنه من پایه هستم

حسی چلنج تو این بازی رو دوست دارم

مسابقات معروف جهانی زیادی هم بابت این بازی برگذار میشه

برای بازی بهتر هم باید هدست و پد موس و  موس های خوبی داشته باشید

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از اقای حسینی بابت زحماتی که میکشن برای انجمن و به فکر کاربران سایت هستند .

پیشنهاد من اینه که اول بیاییم امولاتور های بازی ها رو جدا کنیم برای بازی های انلاین تا ببینیم چه بازی هایی رو با چه چیزی میشه انلاین بازی کرد  و بعد از اون هر بخش اون بازی در انجمن زده بشه .

مثلا steam یا orgin  و ...... 

چون بعضی از کاربران نمیدونند که چه بازی رو چطوری و با چی بازی کنند .

پیشنهاد بعدی من این هست که مسابقاتی داشته باشیم  برای مثلا دوتا 2  و سایر بازی ها مثل مسابقات جام خلیج فارس Persian Gulf همراه با جوایز خاص برای کاربران .

و در بخش فروش هم  یک بخش باشه برای معرفی و فروش محصولات گیم ایجاد کنیم و اینکه کاربرانی که این محصولات رو خریدند نظر بدن که  کاربران  دیگه راحت بتونند  چی نیاز دارند و چی میخوان بخرند .

ممکن هست محصولی گران قیمت بخریم ولی تا وقتی خود کاربر باهاش حال نکنه  فایده نداره :)

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

سلام ممنون من ۴ تا نظر دارم

۱.یک انجمن جداگانه برای گیم راه اندازی کنید مثل liongame.ir تا هم به صورت تخصصی درباره بازی باشه و سرچی درباره گیم میشه راحت تو موتورهای جستجوگر پیدا بشه.

۲.حتما یک یا چند نفر به صورت مداوم باشن که ، نمیگم تمام بازیها ولی حداقل بازیهای معروف و پر استقبال اکثر کنسولها بررسی بشه و بعد از اومدنشون ک.ر.ک سالم ، کدهای تقلب و ترینر شون قرار داده بشه اگه لینک مستقیم دانلود بازی هم باشه که دیگه عالیه.

۳.هر چند وقت یک بار مسابقه ای برگزار بشه و جوایزی مخصوص گیمر ها بین اعضا اعطا بشه تا شور و هیجانش بیشتر بشه.

۴.تخفیفات خوبی بزارید برای اعضا و گیمرهای فعال.

لینک به دیدگاه

دوستان ممنونم از نظرات و پیشنهاداتون

بنده بیشتر نظرم این بود که در همین  فروم محیطی برای گیمرها درست کنیم . یعنی ببنید چه نوع انجمنهایی نیاز هستش تا این بخشها رو با کمک شما ایجاد کنیم و افراد فعال رو دعوت کنیم بیان و تجربیات و خبرها رو بگذارن و محیطی جذاب برای گفتگوی گیمرها بشه که بعدا امید به خدا یه سری برنامه ها حتما خواهیم داشت

لینک به دیدگاه

حیف که من تجربه بازی انلاین توی استیم و اورجین رو ندارم وگرنه بازی آفلاین زیاد انجام میدم. اگه این مسیر میسر بشه که فروش بازی های اورجینال هم در فروشگاه بذارین خیلی خوبه. پشتیبانی تون هم قوی بشه بعد اولین نفر خودم هستم که ازتون بازی تحت استیم و.... میخرم.  شرایط و راهنماییشم از دوستان فروم میگیریم!

لینک به دیدگاه

سلام ممنون من ۴ تا نظر دارم

۱.یک انجمن جداگانه برای گیم راه اندازی کنید مثل liongame.ir تا هم به صورت تخصصی درباره بازی باشه و سرچی درباره گیم میشه راحت تو موتورهای جستجوگر پیدا بشه.

۲.حتما یک یا چند نفر به صورت مداوم باشن که ، نمیگم تمام بازیها ولی حداقل بازیهای معروف و پر استقبال اکثر کنسولها بررسی بشه و بعد از اومدنشون ک.ر.ک سالم ، کدهای تقلب و ترینر شون قرار داده بشه اگه لینک مستقیم دانلود بازی هم باشه که دیگه عالیه.

۳.هر چند وقت یک بار مسابقه ای برگزار بشه و جوایزی مخصوص گیمر ها بین اعضا اعطا بشه تا شور و هیجانش بیشتر بشه.

۴.تخفیفات خوبی بزارید برای اعضا و گیمرهای فعال.

درود

ممنونم ازتون

با گزینه 1 موفق نیستم چون در همین انجمن میتونیم این بخش رو ایجاد کنیم و کاربران و گیمرها به راحتی با هم به گفتگو بپردازن عزیز

شما ببیند ما چه بخشهایی نیاز داریم تا با همفکری هم بیایم زیر انجمنها و بخشهایی رو در انجمن زیر ایجاد کنیم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=136

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد من اینه که محصولات گیمینگ سایت یک بخش مجزا داشته باشن مین های گیمینگ موس ها کیبورد ها که راحت بشه پیداشون کرد و مجبور نباشیم بین انبوهی از موس های یک برند بخواهیم دنبال گیمینگ ها بگردیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

به نظر تقویت کردن گیم هایی مثل world of warcraft - diablo و dota2

اینارو مثالی گفتم

در کل سبک های mmo-rpg رو گسترش داد و طرفداراش بیان و کسایی هم که تجربه نکردن ا این نوع بازی ها رو اطلاعاتی بدست بیارن

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

به نظرم بخشي رو بزاريد براى طريقه انلاين بازى کردن بازى هاى مختلف. اون شخصي که فلان بازى رو انلاين بازى ميکنه به چمو خمش اشناست , بياد روش انلاين بازى کردن اون رو به صورت کامل و با لينک بزاره که طرف داران بيشترى جذبش بشن. و اگه دوستان ديگه اى نظر ديگه اى دارن لطف کنن نظر بدن که مثلا در پست اول گذاشته بشه و تکميل بشه. خودم دوتا بازى مد نظرمه که اگه همچين قصمتي گذاشته بشه اموزششونو کامل ميزارم.

لینک به دیدگاه

من خودم کانتر بازی میکنم .... طرفدار هم کم نداره کانتر تو ایران کلی سرورهای خوب و معروف ایرانی هستن

توی این بازی اگر کسی فعالیت میکنه من پایه هستم

حسی چلنج تو این بازی رو دوست دارم

مسابقات معروف جهانی زیادی هم بابت این بازی برگذار میشه

برای بازی بهتر هم باید هدست و پد موس و  موس های خوبی داشته باشید

کانتر رو پایه ام !!!

کمبت x هم بازی جالبیه !!!

همیشه توی ذهنم بود همون طوری که کاربرها براساس پست هایی که میدن و مثبت هایی که میگیرن براساس بازی هایی هم که انجام میدن نمره دهی بشن ( مثلا در بازی های رسمی و آنلاینی که خود لیون برگزار می کنه ) . البته این که دقیقا این کار بشه یا نه رو نمیدونم . اما کارهای دیگه ای هم میشه کرد

مثالش این سایت  ( http://forum.mkcenter.ir/ )  که در سمت راست لیستی از برترین ارسال کننده هست که اگر روی سربرگش کلیک کنید میتونید گزینه های دیگه مثل برترین آغازگر یا ... رو ببینید در لیون میشه همین کار رو کرد از کسانی که بیشترین فیدبک مثبت رو گرفتن تا بهترین اورکلاکر بهترین گیمر و...  . همین طور میشه اتاق های مخصوصی ساخت که مثلا در اونجا فقط اعضای رسمی اورکلاکر بتونن پست بدن ( بقیه فقط بتونن نگاه کنن یا امتیاز بدن ) همین جور برای بازیها و ... .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

سلام.بازیها رو بتفکیک شاخه بندی کنین:مثلا مضمون یا ژانر بازی چیه-سبک بازی که اول شخص یا...-بازی انلاین-گروهی-رکورد های بازیهای فراگیر-ترفنها و روش نصب و اجرا- پرسش و پاسخ-...

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم ازتون

با گزینه 1 موفق نیستم چون در همین انجمن میتونیم این بخش رو ایجاد کنیم و کاربران و گیمرها به راحتی با هم به گفتگو بپردازن عزیز

شما ببیند ما چه بخشهایی نیاز داریم تا با همفکری هم بیایم زیر انجمنها و بخشهایی رو در انجمن زیر ایجاد کنیم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=136

بخش "نقد وبررسی بازی ها " هم اضافه کنید، خیلی طرفدار داره، می تونید یک بخش برای سیستم مورد نیاز بازی ها هم بگذارید که بتونه رفرنس خیلی خوبه برای فارسی زبانان بشه. بخش "راهنمای قدم به قدم بازی ها" هم میتونه خیلی مفید واقع بشه. یک بخش هم برای لحظات بیادماندنی بازی ها که گیمرها بتونن تجارب خودشون و بقیه رو به اشتراک بگذارند. برای بعضی از این موارد می تونید مسابقه هم ترتیب بدید  یا نوشته های برتر رو با رای کاربران انتخاب کنید و هر از چندگاهی به برترین ها جوایزی اختصاص بدید تا ترغیب بشدن برای ادامه و پیشرفت انجمن.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

در مورد مسابقه که گفتین !

خیلی از گیمر های انجمن که اهل انلاین باشند ، بتل بازی میکنند

یه سری مسابقه تو بتلفیلد میتونه خیلی خیلی جالب بشه  ^_^ 

( اگه خواستین پولی هم خرج کنین یک سرور بتل بگیرین کلا برای ایرانیا :Dحالا این مورد شاید عملی نباشه :) )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک قسمت برای معرفی بازی ها قرار بدین...! (مثلا بیان بگن فلان بازی قراره ساخته بشه با این عنوان و اینم تریلرش و دوتا عکسم بزارند و این حرف ها)... !

یک قسمت برای کنفرانس ها و همایش های داخلی و خارجی و نمیدونم e3 و اینا قرار بدین ...!

یک قسمت برای پیشنهاد بازی قرار بدین...!

یک قسمت نقد و بررسی قرار بدین هرکی نقدی صورت داد اونجا قرار بده...!

یک قسمت هم قرار بدین برای کلوب هواداران بازی ها ...!

یک قسمت راهنمای قدم به قدم و مشاوره در مورد راه حل رفتن بازی ها هم قرار بدین...!

حتی یک زیرمجموعه برای درخواست ها قرار بدین یا یک تاپیک برای درخواست ها ایجاد کنین که هرکی برای هر درخواستی یک تاپیک نزنه...!

یک قسمت مشاوره مخصوص خرید قطعات حتی کنسول قرار بدین...! 

یک قسمت برای مسابقات قرار بدین...!

یک قسمت برای بازی های انلاین قرار بدین...!

یک قسمت هم برای خرید و فروش قرار بدین ...! 

یک قسمت هم برای گفتگو های جانبی قرار بدین...!

یک قسمت هم برای بازی های موبایل قرار بدین ...!

بعد هر کدوم رو میشه به چند زیر مجموعه تقسیم بندی کرد...!

جهت اینکه فعال باشه بهتر هست چندین مسول اضافه کنید یکی همیشه تو خرید و مشاوره فعال باشه یکی تو نقد و بررسی یکی تو معرفی بازی ها که بتونین کاربرا رو جذب کنید...!

دیگه فعلا همین ها بنظرم  اومد  :D

...............

راستی می تونینم یک قسمت برای بازی های داخلی قرار بدین...! ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام به همه . بسیار گزینه خوبی رو گفتن اقا نیما بنده هم جز کوچیکی از خانواده گیمرها موافقم .

لینک به دیدگاه

حیف که من تجربه بازی انلاین توی استیم و اورجین رو ندارم وگرنه بازی آفلاین زیاد انجام میدم. اگه این مسیر میسر بشه که فروش بازی های اورجینال هم در فروشگاه بذارین خیلی خوبه. پشتیبانی تون هم قوی بشه بعد اولین نفر خودم هستم که ازتون بازی تحت استیم و.... میخرم.  شرایط و راهنماییشم از دوستان فروم میگیریم!

کاملا باهات موافقم رفیق اگه بشه بازیهای اورجینال تحت استیم یا اورجین رو از لیون تهیه کنیم خیلی عالی میشه خیلی ها سر خرید این بازیها سرشون کلاه رفته سعید جان لطفا به فکر این موضوع باش

لینک به دیدگاه

الان مبحث گیم اینجا مطرح شده یه سوالی از دوستانی دارم که هم کامپیوتر گیمینگ قوی دارن و هم پلی استیشن چهار

بازی کردن با کدوم یکی بهتره؟ و تفاوت گرافیک بازی ها چقدره ؟ آیا تفاوتی دارن اصلا؟ ممنون میشم یه کم اطلاعلات بدید

لینک به دیدگاه

الان مبحث گیم اینجا مطرح شده یه سوالی از دوستانی دارم که هم کامپیوتر گیمینگ قوی دارن و هم پلی استیشن چهار

بازی کردن با کدوم یکی بهتره؟ و تفاوت گرافیک بازی ها چقدره ؟ آیا تفاوتی دارن اصلا؟ ممنون میشم یه کم اطلاعلات بدید

درود تاپیکتون رو اینجا بزنید:

کنسول های بازی - تالار گفتگو لیون کامپیوتر http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=147

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

محصولات گیمینگ اگر منظور محتوا هست به نظرم سمتش نرید بهتره نهایت بک آپ بازی هارو بزارد برای فروش که به نظر من اونم اصلا به دردسرش نمی ارزه ..الانم که بازی ها تندتند آپدیت براشون میاد و نمیشه بک آپ هارو ازشون مطمئن بودو و آماده داشتشون تازه بعدشم بحث رایت کردن روی دیسک پیش میاد و کلا داستانی میشه ....

بازی های کنسولی هم اونم به نظر من به صرفه نیست .هر روز قیمتا بالا پایین میشه در کل بازار تخیلی ای هست....

ولی در مورد خود کنسول به نظر من اگر بتونید با یه قیمت درست و درمون کنسول بزارید توی فروشگاه بد نیست....(مثلا من الان ps4 نو قیمت دارم 1100 پشت شهرداری و نو هم هست کارکرده نیست اینو مطمئنم) .....

یه مورد دیگه هم گیفت کارتای steam و psn و live و... هست که اگر اوناروهم با قیمت مناسب بتونید عرضه  کنید خوبه به نظر من....

اما در مورد فوروم قبل از هر کاری چنتا ادمین(وناظم) فعال باید داشته باشید که جلوی دعوا و فن بازی و این داستانارو به سرعت بگیرن همچنین نزارن تاپیک ها از مسیرشون منحرف بشن (مثلا توی تاپیک استیم نری ببینی 2 صفحه دارن می گن کدوم چیزشکن بهتره ..تو از کدوم استفاده می کنی و....) + اینکه اون مدیر هم خودش آگاه از مباحث گیم و این جور بحثا باشه که بتونه بحثای بی خودی که پیش میاد و عاملش هم معمولا یه نفر زبون نفهم هست که بقیه هرچی می گن نمی فهمه و با مدرک هم حرف حالیش نمیشه رو به سرعت جمع کنه (بحثای بی خود زیادی که من توی همین فروم pc می بینیم که بعضا تا چندین صفحه همینجور اسپم میره جلو).

نمونه یه سایت خیلی رده بالا و به قولی با فرهنگ ایرانی هم بازی سنتر هست که اصلا آدم لذت می بره اونجا ...افراد با سطح آگاهیه بالا (توی مباحث گیمینگ معمولا البته توی بقه ی موارد هم آدم آگاه کم نیست) زیاد هستن و در کل سطح فروم خیلی بالاست.... به نظر من خیلی از خیلی فروم های دیگه بهتره.....

در مورد مسابقات هم بازی هایی که می تونید در نظر بگیرید dota2 و league of legends هست بقیه ی بازی های pc چیتر توش زیاده و هیچ رقم نمیشه از سلامتش مطمئن بود حتی اگر به صورت lan برگزار کنید .... توی مسابقات رسمی csgo که لن هم هست طرف چیت زده بود دیگه شما خودتون ببینید وضع چقد خرابه.....

بازی های کنسولی هم ps4 و xbone میشه روشون مسابقه گذاشت چون هنوز هک نشدن و آدم میتونه تقریبا مطمئن باشه کسی چیت نمی زنه ....

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید به گیمرها  

دیگه دوستان تمام مشکلات را گفتن 

1. خرید Cdkay استیم و اوجین را قرار بدین 

2.یک چت باکس قرار بدین برای گیمر ها 

3.محصولات گیمینگ را از بقیه محصولات جدا کیند ( بشخصه برا یه موس خیلی گشتم تا انتخاب کنم ) 

4.جوایز برای برندگانمسابقات بزارین ( اگه مسابفه گذاشتین )

5.dvd  بازی بیارین

لینک به دیدگاه

درود مجدد به دوستای گلم

بخشی نظراتتون رو خوندم و ممنونم بابت وقتی که گذاشتید .

حالا میخوایم بخشهای گیم روی در این فروم افزایش بدیم و بخش تخصیصیتری رو درست کنیم .

چه انجمنهایی نیازه اضافه بشه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اقای حسینی به نظرم یه چیز متفاوت لازمه .... زیادی هم بریم تو کار گیم گیمر های کم سن و سال زیاد میشند ....

یه چیز متفاوت مثل مثل سرور بتل شما پیگیری کنین هزینه اش چطوره ... فوق العاده میشه

یا برگزاری مسابقه...

لینک به دیدگاه

اقای حسینی به نظرم یه چیز متفاوت لازمه .... زیادی هم بریم تو کار گیم گیمر های کم سن و سال زیاد میشند ....

یه چیز متفاوت مثل مثل سرور بتل شما پیگیری کنین هزینه اش چطوره ... فوق العاده میشه

یا برگزاری مسابقه...

مرسی سعید جان

همه مهمن چه کوچک چه بزرگ

انجمن گیم هم کمی بزرگتر بشه خیلی خوب میشه

فعلا میخوایم از همینجا شروع کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...