رفتن به مطلب

*** ساخت محیطی برای گیمرها با کمک شما کاربران عزیز ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

پیشنهاد خوبیه ولی اجرا کردنش تو فروم به نظرم خیلی خوب در نمیاد

مثلا یه تاپیک یکی از دوستان در باره دوتا 2 ایجاد کرد و تو 2،3 تا پست اول معرفی خوبی کرد ولی چند تا مشکل اصلی داره

1- چون فروم حالت چت داره آخرش صحبت 2 نفره و کل کل و اسپم پر میشه و کلا تاپیک کنسل میشه

2- بعد از یه مدت که صفحات زیاد میشه کسی که در جریان نیست میاد میبینه فروم 20 صفحه داره خیلی حال داشته باشه 2 صفحه اول و صفحه آخر رو یه نگاه میندازه میره

3- با توجه به حرف های شما بخش گیم میخواید هم فروشگاه داشته باشه هم معرفی و هم مسابقات و احتمالا چندین بخش دیگه مثل اخبار،مشکلات، بحث و... حالا همین رو ضرب در تعداد بازی ها بکنید ببینید چند تا موضوع پیش میاد 

4-...

به نظرم اگه بتونید یه سایت (صفحه) جدا تو سایت ایجاد کنید خیلی بهتر میشه (مثل game.lioncomputer.ir) که اگه بشه یه قسمت شکیل و قوی ایجاد بشه برا بازی میتونید از سایت gamefa.com ایده بگیرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو بحث رسانه گیم سایت های بزرگ معمولا بر اساس پلتفرم دستبندی کردن و اخبار هر پلتفرم رو در اون انجمن یا دستبندی قرار میدن . به طور مثال : میان انجمن های به این شکل درست میکنند :

1- pc

2- ps4

3- xbox

4 ....

بعد درون اونها تاپیک های خبری و یا بررسی و ... قرار میگیره ولی اکثرا به دلیل اشتراک خبر بین پلتفرم های مختلف بخش خبر رو جدا میکنند از پلتفرم ها و فقط اخبار مربوط به اون پلتفرم میره زیر مجموعه انجمن اون پلتفرم .

---------------

یه مدل دیگه دستبندی هست که به پلتفرم اهمیت نمیده و میاد بر اساس اخبار ، بررسی و ... دستبندی و انجمن سازی میکنه

یعنی هرچی بررسی بود زیر مجموعه انجمن "نقد و بررسی " میره و هرچی خبر بود میره زیر مجموعه انجمن "خبر"  فرقی نداره xbox باشه یا pc باشه یا هرچی دیگه

--------------

به نظرم انجمن هایی که در مدل دوم میشه درست این هاست:

1- خبر دنیای بازی

2- نقد وبررسی

3- تریلیر و گیم پلی

4- بازی با سخت افزار

5- ...

و خیلی چیز هایی دیگه و با اسم های بهتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

یک چیزی که بشخصه مشکل دارم خود انجمن هست که اگه بیاین طرحش رو عوض کنین بنظر من بهتر هست... کلا از انجمن بیاین یک لول کار رو بالاتر ببرید بنظر من بهتر هست و به سایت نزدیک کنید این مجموعه رو و بصورت پوشه ای طبقه بندی کنید مجموعه ها رو... یه چیزی مثل شکل زیر که براتون گذاشتم !

البته گزینه ها و ایناش فرضی هست شما می تونید ترتیب و تعداد گزینه هارو عوض کنید بسته به نیازتون مثلا لیون تی وی رو یادم رفته میتونید اضافه کنید... بنظرم اینجوری سایت یخورده جمع و جورتر میشه هم همه چیز ساماندهی بهتری پیدا میکنه و راحت تر هم خواهید بود... این ایده اولیشه بذهنم رسید گفتم بگم بهتون شما خودتون تغییرات بعدیش رو بسته به سلیقتون می تونید انجام بدین اگه پسندیدین... نظری هم خواستین می تونم ایده خودمو در این رابطه بهتون بگم !

post-2742-0-24356800-1446705276_thumb.png

لینک به دیدگاه

از نظر من بیشتر روی PC گیمینگ تمرکز کنید... مطمئناََ تعداد کاربران عضو در اینجا، بیشتر سیستم گیمینگ دارند تا کنسول.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه که سی دی کی اشتراکی برای بازی هایی که امکانش هست بزارین

مثلا فیفا و برای هر بازی هم یک تاپیک بزنید

مثلا سی دی هم باشه بیست یا سی تومن

در ضمن من چهارده سالمه البته گیمر نیستم و هنوز سیستمشو ندارم

لینک به دیدگاه

گیمر ها آماده باشن :party: :party: :Peace Sign:

شاید یکی از بهترین اتفاقات برای گیمرها در لیون کامپیوتر بیفته پس گیمرها از الان خودتون رو آماده کنید :)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

اقدام بسیار خوبی هستش جناب حسینی. معرفی گیمها حل مشکلات گرافیکی گیمها. کلا حل هر مشکلی که گیمرها ممکنه واسشون پیش بیاد واقعا عالی میشه ممنون از سایت خوبتون. @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب حسینی عزیز

اقا فوم بخش بازی خیلی قوی داره -ماشالله گیمر زیاد است من خودم کیف میکنم اینجا میبینم اینقدر مشتاق گیر میاد - الان من در بخش های بازی شرکت میکنم سریع میبینم  جمعیت جذب میشه و وارد بحث میشن - اکثر بچه های PC باز گیمر درایران درفروم لایون حضور دارن این رو به وضوح میبینم چون دوستان زیادی دارم در این بخش

لینک به دیدگاه

گیمر ها آماده باشن :party: :party: :Peace Sign:

شاید یکی از بهترین اتفاقات برای گیمرها در لیون کامپیوتر بیفته پس گیمرها از الان خودتون رو آماده کنید :)

درود

من به همرا دوستان آماده هستیم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

با سلام. یک درخواست دارم:

مسابقات Counter strike: Global Offensive راه بیندازید. مسابقات هم لزومی نداره حضوری باشه و کافیه یک سرور برای این بازی بسازید که هزینش خیلی کمه. محصولات گیمینگ خاص هم لطفا وارد کنید. مثل Steam machine ها و steam controller و steeam link و حتی کنسول های بازی

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام اقای حسینی این  نظریه واقعا عالیه(البته اگه اجرایی بشه)من رینبو بازم اگه بتونیم سرور خاصی براش ایجاد کنیم خیلی  عالی میشه چون خودتون میدونید الان رینبو سیکس یکی از معروفین  وشلوغ ترین بازی های انلاین جهان شده در اخرشم لیگ بزرگی درایران ایجاد کنیم برا این بازی و هرکی ببره مثلا اکانت استیم یا یوبی سافت برنده میشه یا نه مثلا از تخفیفات ویژه برای خرید قطعات کامپیوتر بهره مند میشود  (مثلا به اسم بن تخفیف ویژه گیمر برتر ایران در این بازی یا باز ی های دیگر )...یا مثل جاهای دیگر ورودی 3000 تومان البته باید انلایز بشه چه بازی گیمر بیشتر داره بعد مبلغ جمع شده رو به نفر اول تا سوم بدن یا نه به هشون از قطعات گیمینگ مثل هدست یا موس یا اگه زیاد باشن کارت گرافیک بدین خیلی عالی میشه ...................البته این یک نکته بزگ داره که دوستان اشاره کردن تو این فروم قابل اجرا نیست (حداقل جالب نیست )وباید یجای خاص خودشو داشته باشه

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام. نمیدونم الان کسی دیگه این تاپیکو میبینه یا نه، ولی باید گیم رو از معاملات و یا مشکلات سیستم دور کنیم.

همونطور که خود لیون کامپیوتر یک بخش خبر و یک بخش فروم داره، لیون گیم (چه اسمی :دی) رو هم باید 2 قسمت کنیم.

اصلا با بخش خبر کاری ندارم، ولی باید عین الان نشان های طرفداری استودیو ها، پلتفرم ها، و بازی ها اضافه بشه.

یه بخش چت جداگونه برای گروه ها و یا دایرکت مسیج ها ابداع بشه. برعکس بخش چت خصوصی نه چندان خوب این سایت.

یکسری فندام برای مثلا بحث در مورد فلان پلتفرم یا فلان بازی ایجاد بشه و یکم هم با تاپیک فرق داشته باشه و چت آزاد باشه.

کنار بخش خبر یک بخش ویکی هم باشه برای واکتروها، داستان ها و غیره.

شاپ هم بزارین :دی

دارک مود که حتما باید باشه گیمرا عاشقشن. 3>

یه بخش مخصوص ترفند ها و تجربه های بقیه هم باشه که چ بهتر...

فعلا تا همینجا بسه.

لینک به دیدگاه

سلام پیشنهاد من اینه که یک بخش برای رفع مشکلات در اجرای بازی ها قرار بدید و یک بخش هم برای اینکه گیمر ها بتونن همدیگهرو پیدا کنن و به هم دیگه اینوایت بدن و بر اساس بازی ها سبک و مود دسته بندی کنید مثلا من بخوام فروتنایت بتل رویال با همسطح خودم تویه یه رنک خاص بازی کنمن بتونم راحت اینجا پیداش کنم.

چون خودم تا حالا در خصوص بازی های از جمله وارزون با ارور و مشکل مواجه شدم و واسه هرکدوم باید تاپیک زد بعدش هم به عنوان اسپمر شناخته میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...