رفتن به مطلب

هارد سیگیت - قسمت دوم اضافه شد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

تو دستگاه DVR دوربین مدار بسته یکی از دوستان به هارددیسک سیگیت با گارانتی شرکتی برخوردم که اصاً معلوم نیست اسمش چیه؟؟؟؟ :D

f5oo_wp_20151101_03_28_49_pro.jpg

حالا مشکل اینجاست که بد سکتور داره، اما جالب اینجاست که تو اطلاعات S.M.A.R.T زده کارکرد 1227 روز در حالی که حدود 4 ماهه گرفته، بعد گارانتی تا 12 2015 داره که البته کاری به خدمات گارانتی ندارم و دنبال گارانتی هم نیستم فقط چطوری تا 12 2015 گارانتی داره و 4 ماهه خریده اما بیش از 3 سال کارکردشه؟؟؟؟؟ :laughing:  با چهار نرم افزار مختلف و مشهور چک کردم همه همین کارکرد رو نشون میدن

یا گارانتی 4 ساله ای چیزی داشته =))  یا کارکرده بوده، اما اگه 3  سال کارکرده پس چطوری تا 2015 12 گارانتی داره؟ *dry#

سناریوهای ممکن:

هارده کارکرده بوده بعد گارانتی دار شده :laughing: :laughing: :laughing:

گارانتی 4 ساله داشته و 3 سال کارکرده! :eek:

@};- 

دوستان عزیز اینم یه نمونه دیگه از هارد به ظاهر آکبند این فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته که روی DVR نو برای مشتری بسته بود :

y8v4_capture.png

خوشبختانه صاحب فروشگاه هزینه خرید هارد آک 1 ترابایتی رو قبول کرد و گفت پس نفرستید!. :laughing:

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

الان هر چی هارد 160-250-320 اکبند تو بازار هستش همشون دست دوم هستن-من خودم هارد 320 اکبند خریدم با hd tune نگاه کردم دیدم هارد 337 روز کارکرده !!!!!!!! قاب روی هارد اکبند بودش ولی برد هارد  دست دو بودش و اثرات سولفات روی برد داشت !!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

هارد هایی که به گارانتی متفرقه میخرین این هاردها مشکل دار بودند که بعد از یک سری فعل و انفعالاتی دوباره بسته بندی شده و به عنوان هارد نو و با گارانتی متفرقه وارد بازار میشوند

لینک به دیدگاه

سلام خبات جان

اینجا ایرانه!

و هیچ غیر ممکنی به لطف جوانان نخبه این مرز و بوم وجود نداره!

دانش اگر در ثریا هم باشد مردمانی از سرزمین پارس، دانشو بیخیال به " ثریا "‎ ‎ دست پیدا خواهند کرد :D

شادکام باشی.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

واقعا این پول ها چطور از گلوی بعضیا میره پایین

با کمی آب !!! :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان عزیز اینم یه نمونه دیگه از هارد به ظاهر آکبند این فروشگاه اینترنتی دوربین مدار بسته که روی DVR نو برای مشتری بسته بود :

y8v4_capture.png

خوشبختانه صاحب فروشگاه هزینه خرید هارد آک 1 ترابایتی رو قبول کرد و گفت پس نفرستید!. :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...