رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم تا 7 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان....میگم اگه بخوام پاور سیستم پیشنهادی رو قویتر کنم ....مثلا 100-150 وات قویتر....چه پاوری رو توصیه میکنید؟؟؟

بعد

کیس مورد نظر در سیستم پیشنهادی رو من پیدا نکردم....ثانیا زیاد از ظاهرش خوشم نیومد......با توجه به این که من اطلاعات زیادی ندارم....شما چه کیس مناسب دیگری رو توصیه میکنید؟؟؟

بعد

حافظه ssd پیشنهادی 120 گیگ میباشد....اگر بخواهم آن را با یک حافظه ssd 250 گیگی عوض کنم...شما چه حافظه ای رو پیشنهاد میدید؟؟؟

همچنین به جای حافظه hhd 1 ترابایت ....2 ترابایت استفاده کنم چه مدلی را بخرم؟؟؟

بعد

برای مانیتور نیز زیاد آنگونه ازش تعریف نمیکردند در اینترنت.....شما چه مانیتور دیگری که هم باکیفیت و هم ساخت و بدنه با کیفیت داشته باشد....پیشنهاد میدهید؟؟

بعد یه سوال....

ببخشید شاید سوالم خنده دار باشه.....میگم توی این سیستم کارت صدا وجود نداره....پس کجاست؟

اگه بودجه زیادی داری پاور اینو پیشنهاد می دم.Green Overclocking Editon (OC) Series GP1600B-OC Modular Power Supply

کیس هم اینوCOOLER MASTER CM Storm Series Stryker Gaming White Full Tower Computer

پاور 1164000تومان .کیس هم 730000تومان

موفق باشید

لینک به دیدگاه

پیشنهاد منم همون سیستم پیشنهاد شده بهتون هست.فقط همون حجم ssd رو میتونید بیشتر بردارید!

میتونید سیستم فعلیتونم بفروشید و روی مانیتور بیشتر هزینه کنید و 2k بردارید.4k توصیه نمیشه فعلا چون قیمتهاش نجومی هست و احتمال کم اوردن گرافیک تو اینده هست ولی 2k رو تا چند سال اینده دووم میاره.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

1600 وات برای این سیستم؟!

پیشنهاد عیر منطقی ندین، یه پاور 850 وات بسیار مناسب و بیشتر از نیاز این سیستمه : Corsair HX850i 80Plus Platinum

به نظر من 980TI برای فول اچ دی اتلاف بیهوده هزینس، شما می تونین یه 980 بردارین : Zotac GTX 980 AMP! Edition

برای SSD هم این مدل خوب و مقرون به صرفس : Samsung 850 EVO 250GB

کیس هم کاملا سلیقه ایه مدل مورد علاقه خودم اینه : Green X8 Raptor

در رابطه با مانیتورم زیاد حساسیت به خرج ندین.

*کارت صدا هم بصورت onboard روی مادربورد قرار داره می تونین در صورت نیاز یه کارت حرفه ای هم بخرین.

ویرایش شده توسط ringer
لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر بابت کمکتون....

ببخشید من رفتم به قسمت فروشگاه و دنبال قطعات گشتم.....

برای CPU: Intel Core i7-6700K چندین مدل وجود داشت....

میشه بگین فرقشون چیه و کدومشون رو باید انتخاب کنم؟؟

Intel® Core™ i7-6700 Skylake Processor         

Intel® Core™ i7-6700K Skylake Processor tray

ویرایش شده توسط hosin2a
لینک به دیدگاه

با سلام....درباره رم هم مثل پست قبلی....توی فروشگاه چند مدل بود....ولی فکر میکنم فرکانسی که نوشته بود با هم فرق داشتند.....فرقشون چیه و کدومشون مناسب منه؟؟؟

2800mh , 3000mh , 3200mh,3400mh  

ویرایش شده توسط hosin2a
لینک به دیدگاه

با سلام.....

دوباره مزاحمتون شدم با سوالام.....شرمندم....

میگم من توی اینترنت سرچ کردم درباره کیس.....من این از این کیس خوشم اومد......میخواستم شما دربارش نظر بدین.....و این که اسمش چیه؟؟ و این که تجهیزات و سیستمم داخلش جا میشه؟؟؟ مثلا کولر سی پی یو  و یا کارت گرافیک؟؟ و یا هاردیسک و....

www.aerocool.us/pgs/pgs-b/mechatron_b.htm

ویرایش شده توسط hosin2a
لینک به دیدگاه

با سلام.....میگم میشه چندتا کیس بهم معرفی کنین برای سیستمم......کیسی میخوام که برند معتبر....کیفیت ساخت بالا ....جنس بدنه مناسب.....زیبا و فریبنده باشه......و البته سیستمم داخلش جا بشه و قابلیت ارتقا سیستمم وجود داشته باشه.....مثلا شاید یه قطعه گرفتم که بزرگتر بود.......

مثلا درباره کیس های گرین...اونجوری که فهمیدم میگن که بدر نمیخورن......و کیفیتشون پایینه...

بعد نظرتون درباره کارت گرافیک ایسوس GTX ۹۸۰ - نسخه طلایی چیه ؟؟؟ این بهتره یا کارت گرافیک سیستمم پیشنهادی خودم در صفحات قبل؟

خواهشا منتظرم و خواهشا پاسخ بدید

ویرایش شده توسط hosin2a
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام.....میگم میشه چندتا کیس بهم معرفی کنین برای سیستمم......کیسی میخوام که برند معتبر....کیفیت ساخت بالا ....جنس بدنه مناسب.....زیبا و فریبنده باشه......و البته سیستمم داخلش جا بشه و قابلیت ارتقا سیستمم وجود داشته باشه.....مثلا شاید یه قطعه گرفتم که بزرگتر بود.......

مثلا درباره کیس های گرین...اونجوری که فهمیدم میگن که بدر نمیخورن......و کیفیتشون پایینه...

بعد نظرتون درباره کارت گرافیک ایسوس GTX ۹۸۰ - نسخه طلایی چیه ؟؟؟ این بهتره یا کارت گرافیک سیستمم پیشنهادی خودم در صفحات قبل؟

سلام، سیستم رو خریداری کردین برادر؟؟؟!!!

بعد نظرتون درباره کارت گرافیک ایسوس GTX ۹۸۰ - نسخه طلایی چیه ؟؟؟ این بهتره یا کارت گرافیک سیستمم پیشنهادی خودم در صفحات قبل؟

سلام، سیستم رو خریداری کردین بلاخره برادر؟؟؟!!!
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...