رفتن به مطلب

*__*لطفا کمک!!! *__*

Recommended Posts

درود خدمت همه

بنده یک مانیتور asus vx24ah خریدم ک بر طبق سایت asus و لیون و دیجی کالا و همه ی سایت های دیگه رزولوشن این مانتیور 1440*2560 هست ...

حالا مشکل اینجاست ک نه با vga و نه با hdmi رزولوشن بالاتر 1200*1920 نمیره

*باید اظافه کنم ک این مانیتور display port نداره و کابل من هم hdmi1.4 هست ... در ضمن گرافیکم هم HD 6870 هستش ...

لطفا راهنمایی کنین :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying: :Praying:

http://lioncomputer.ir/product/5450/ASUS+VX24AH+24Inch+WQHD+LED+Monitor/

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

درود دوست من.

یه شات از قسمت تنطیمات قرار دهید.

در ضمن درایور کارت گرافیک را به آخرین نسخه موجود آپدیت کنید.

چک کنید ببینید رزولوشن در نرم افزار AMD CATALYST قابل تغییر هست یا خیر.

لینک به دیدگاه

درایور آپدیت هست عزیز...

رفتم تو سایت amd گفته بود که کارت من با hdmi نمیتونه بیشتر از 1920*1200 نشون بده و با vga حداکثر رزولوشن 2048x1536 هست حالا من با vga هم بیشتر 1920*1200 نمیتونم بگیرم...

امکانش هست چون ارتفاع حداکثر رزولوشن vga از 1440بیشتر هست من نمیتونم همون  2048x1536 رو هم بگیرم ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز باید از DP Adapter استفاده کنی تا پورت دیسپلی پورت رو به vga تبدیل کنی

لینک به دیدگاه

عزیز باید از DP Adapter استفاده کنی تا پورت دیسپلی پورت رو به vga تبدیل کنی

با گرافیکی مثل 390 میشه بدون تبدیل و فقط با کابل hdmi 1.4 رزولوشن 1440p رو بگیرم ؟

لینک به دیدگاه

با گرافیکی مثل 390 میشه بدون تبدیل و فقط با کابل hdmi 1.4 رزولوشن 1440p رو بگیرم ؟

بله عزیز میشه ....مبارک باشه مانیتورتون

حتی شما میتونین بازی رو 4k 60fps به صورت مجازی رو این مانیتور با hdmiانجام بدید

به نظرم کمی صبر کنین ببینیم نسل جدید گرافیک چه زمانی در 2016 معرفی میشند .... الان هر دو شرکت ای ام دی و انویدیا کارتای نسل جدیدشون اماده هست و مراحل تست و بهینه سازی رو میگزرونه... این دفعه به نظر میاد واقعا ارزش صبر کردن داره!

در صورت عجله داشتن همین کارتی که مد نظر شماست یعنی 390 گزینه بسیار خوبی هست مثل 970

پیشنهاد بنده تهیه نسخه سافایر nitro هست

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

بله عزیز میشه ....مبارک باشه مانیتورتون

حتی شما میتونین بازی رو 4k 60fps به صورت مجازی رو این مانیتور با hdmiانجام بدید

به نظرم کمی صبر کنین ببینیم نسل جدید گرافیک چه زمانی در 2016 معرفی میشند .... الان هر دو شرکت ای ام دی و انویدیا کارتای نسل جدیدشون اماده هست و مراحل تست و بهینه سازی رو میگزرونه... این دفعه به نظر میاد واقعا ارزش صبر کردن داره!

در صورت عجله داشتن همین کارتی که مد نظر شماست یعنی 390 گزینه بسیار خوبی هست مثل 970

پیشنهاد بنده تهیه نسخه سافایر tri-xهست

تشکر بابت جواب ... اما تاکید من بیشتر روی اینه ک حالا با 390 مشکل حل میشه ؟؟و 2k رو 60هرتز باز میکنه ؟؟یا باز 1920*1200 بیشتر نمیره

لینک به دیدگاه

تشکر بابت جواب ... اما تاکید من بیشتر روی اینه ک حالا با 390 مشکل حل میشه ؟؟و 2k رو 60هرتز باز میکنه ؟؟یا باز 1920*1200 بیشتر نمیره

خیالت تخت با 390 و hdmi اون راحت میتونین 2k 60fps رو مانیتورتون اجرا کنین

لینک به دیدگاه

ببخشید که اینجا موضوع مطرح کردم دسترسی ب ایجاد تاپیک نداشتم

سلام اگه میشه فوری کمک کنید با تشکر

به مشکلی برخوردم بعد از نصب وبندوز و پارتیشن بندی اونم این ک 3تا درایو ساختم ولی فقط درایو C رو نشون میده در مای کامپیوتر
تو قسمت دیسک منج هم درایو ها رو نشون میده اول فرمتش Raw بود تبدیل به NTFS کردم باز هم در My Computer شناسایی نشدن چیکار کنم راهنمایی کنید (از طریق فلش و با فرمت GPT Uefi Bios نصب وبندوز و پارتیشن بندی انجام دادم)
با تشکر 11%28%29.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...