رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک GTX980, TITAN BLACK یا 980TI از 1400 تا 2000

Royal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز از عنوان تاپیک معلوم هست که چی میخوام

یک عدد گرافیک 980 میخوام که قیمتش از 1400 تا 1600 باشه لطفا پیشنهاد خودتون را ارسال کنید

دوستان عزیز اگر TITAN BLACK هم پیشنهاد بدین بررسی میشه ولی قیمت مناسب چون در بنچمارکها پایین تر از GTX980 هست همچنین اگر 980TI خوش قیمت هم باشه  بد نیست :cool:

برندهای مورد نظر بنده هم Gigabyte و EVGA و ASUS و Inno3D اخر از همه Zotac هست

به این شماره 09127939203 پیامک بدید یا تماس بگیرید

با تشکر

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

دوست عزیز

مگه کارت گرافیک خراب میخوای که برا 980 این قیمتو دادی؟؟؟

Sent from my G630-U20 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

=))

دوست عزیز قیمت 980 کارکرده همینه برای مثال همین EVGA GTX980 SC  که با قیمت 1850 بفروش میرسه  وقتی  کارکردش را 30% زیر قیمت بخرن چند باید بخرن ؟ 555 هزار زیر قیمت هست درسته ؟ میشه چقدر ؟ 1.295 قیمتش هست

اگر تا 2 ماه اینده یه تکنولوژی جدیدتر معرفی بشه که دیگه هیچی این کارتها  را میشه با 900 الی 1 خریداری کرد

تا این لحظه هم چند تا پیشنهاد داشتم ولی چون عجله ای ندارم منتظر پیشنهادهای بهتر هستم و درضمن کارت را تست میکنم قبل از خرید

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

سلام

تایتان بلک evga پلمب و اکبند ، هنوز پلاستیک جعبه کنده نشده از خارج اومده 1800

لینک به دیدگاه

اقا امیر گل من همون مشتری پر پا قرص هستم که هی مزاحمت میشم :x @};- :cool:

امروز به یه دوستی زنگ زدم که ازش بخرم که دیگه دیر شده بود و با قیمت 1600 فروخته بود البته هنوز یه مورد دیگر هم هست با قیمت 1700 که به دلیل قدیمی بودن کارت قیمتش زیاد هست همه میگن یه موقع 4.500 پ.لش یود

اگر دقت کرده باشید TITAN Z هم تا چند ماه قبل 12 میلیون تومان بود ولی حالا قیمت اکبندش 4.500 هست هر چیزی برای خودش یه دوره ای داره 690 هم  3 میلیون بود حالا با 900 هزار هم کسی حاضر نیست بخره و میرن GTX960 میخرن

من خودم گرافیک 780ti را فروختم 1100 ولی خودم موقعی که خریده بودم 3050 قیمت داشت

تو سر مالت نمیزنم و کارت بسیار عالی داری فقت سر قیمتش من مشکل دارم

تا  4 یا 5 ماه اینده میشه TITAN X  را هم با قیمتهای مناسب تهیه کرد که 12GB حافظه داره ولی دیگه اون موقع کارتهای بهتری روانه بازار شده

از پیشنهادتون ممنونم و کارت شما را هم همچنان در لیست درخواستهام دارم چون واقعا عاشق این کارت هستم

لینک به دیدگاه

اقا امیر گل من همون مشتری پر پا قرص هستم که هی مزاحمت میشم :x @};- :cool:

امروز به یه دوستی زنگ زدم که ازش بخرم که دیگه دیر شده بود و با قیمت 1600 فروخته بود البته هنوز یه مورد دیگر هم هست با قیمت 1700 که به دلیل قدیمی بودن کارت قیمتش زیاد هست همه میگن یه موقع 4.500 پ.لش یود

اگر دقت کرده باشید TITAN Z هم تا چند ماه قبل 12 میلیون تومان بود ولی حالا قیمت اکبندش 4.500 هست هر چیزی برای خودش یه دوره ای داره 690 هم 3 میلیون بود حالا با 900 هزار هم کسی حاضر نیست بخره و میرن GTX960 میخرن

من خودم گرافیک 780ti را فروختم 1100 ولی خودم موقعی که خریده بودم 3050 قیمت داشت

تو سر مالت نمیزنم و کارت بسیار عالی داری فقت سر قیمتش من مشکل دارم

تا 4 یا 5 ماه اینده میشه TITAN X را هم با قیمتهای مناسب تهیه کرد که 12GB حافظه داره ولی دیگه اون موقع کارتهای بهتری روانه بازار شده

از پیشنهادتون ممنونم و کارت شما را هم همچنان در لیست درخواستهام دارم چون واقعا عاشق این کارت هستم

منم اینو میدونم

ولی واقعا این پولو لازم دارم کمتر نمیشه بدم شرمنده عزیز بخدا :heart

لینک به دیدگاه

با سلام..

بنده یه کارت ASUS GTX 980 DCII OC STRIX 4GB GDDR5 کاملا سالم و تمیز با کارکرد حدود 4 ماه و با گارانتی سازگار ارقام ( استارت گارانتی 2015-03-02 و پایان 2017-09-02 هست ) برای فروش دارم ..

قیمت 1670 

ویرایش شده توسط M.Rasmus
لینک به دیدگاه

دشمنت شرمنده داداش @};- خیلی ممنون از پیشنهادت @};-

داداش 1700 هم قبوله اما 1 تومتم کمتر نمیشه

لینک به دیدگاه

من تازه پیغام شما را دیدم دوست عزیز فعلا منتظر جواب یکی دو نفر از دوستان هستم ببینم چی میگن

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز گرافیک GTX780TI-DC2OC-3GD5 تا فردا برای فروش موجود میشه ......قیمت را هم 1300 میزارم که منصفانه باشه
https://www.asus.com/Graphics-Cards/GTX780TIDC2OC3GD5/
عکس هم تا فردا یا پس فردا اضافه میکنم چون کارت فردا میرسه دستم اگر هم کسی قصد تعویض داشت خبر بده تعویض با گرافیکهای بالاتر و قدرتمندتر از 780ti یعنی 980 به بالا
Titan Black هم قبول میکنم برای مبلق قابل پرداختی هم که باید سر بدم در پیغام خصوصی صحبت میکنیم

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

دوستان کارت گرافیک ذکر شده برای فروش موجوده تعویض همبا گرافیکهای رده متوسط و پایین تر از خودش ندارم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید عکسها را هم تا شب اضافه میکنم

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

من هم با شرایطی که گفتم خریدارم حالا دستم بازتر هست و شاید صبر کنم ماه اینده در کل یا سیستمم را عوض کنم با هزینه 1.5 تا 2 تومن یا اینکه 980ti را بخرم

ولی چون فعلا تصمیم قطعی نگرفتم کارت شما را هم برای خرید در نظر دارم دوست گلم

لینک به دیدگاه

780ti هم برای فروش موجود هست دوستان ولی به دلیل جور نشدن دوربین برای عکس گرفتن فعلا عکس اضافه نکردم ولی میتونم عکس GPU-Z از کارت قرار بدم

post-15826-0-16569200-1447400549_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...