رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود خدمت همه دوستان

مشاوره برای خرید یک مودم 4G رومیزی (بدون باطری باشه بهتره!) که از سیمکارت همراه اول به خوبی پشتیبانی کند!

انتن دهی سیمکارت هم قوی باشد - دارای WI-FI هم باشد!

قیمت به صرفه هم در حدود بودجه 300-400 

با تشکر 

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

ارزون ترین چیزی ک به ذهنم میاد خرید مودم دانگل e3372 (و انلاک کردنش) و روتر هست،بعد اون هم مودم tf i60 ایرانسل وباز هم انلاک کردنش هست،شاید بتونی یه مدل b310 دست دو از فروم همسایه(پرشین)پیدا کنید با این قیمت،مارک اصلی هواوی و دی لینک و تیپی لینک،حول و حوش دوبرابر بودجت درمیاد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

ارزون ترین چیزی ک به ذهنم میاد خرید مودم دانگل e3372 (و انلاک کردنش) و روتر هست،بعد اون هم مودم tf i60 ایرانسل وباز هم انلاک کردنش هست،شاید بتونی یه مدل b310 دست دو از فروم همسایه(پرشین)پیدا کنید با این قیمت،مارک اصلی هواوی و دی لینک و تیپی لینک،حول و حوش دوبرابر بودجت درمیاد

درود 

دانگل نباشه بهتره 

از دسته دو هم خوشم نمیاد 

نظرتون درمورد مودم رومیزی کخ خوده همراه اول برای فروش موجود دارد چطوره؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

دانگل نباشه بهتره 

از دسته دو هم خوشم نمیاد 

دوست عزیز بهترین مودم های رو میزی میتونین دی لینک و تی پی لینک تهیه کنید که متاسفانه سرسام آور گرون شدن حداقل قیمتشون 800 تومنه.هواوی یکم ارزون تر میتونه دربیاد. حدود 200 تومن. با این بودجه چاره ای جز تهیه ی مودم کارکرده ندارین.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

دانگل نباشه بهتره 

از دسته دو هم خوشم نمیاد 

مدل اصلیش که هواوی e5172 هست،مودم خیلی خیلی قدیمی ای هستش،اما با بودجه شما جنس نو نمیشه خرید.پس...

اگه خریدید از فروم p30world یا منبع انلاک 4pda استفاده کنید.

پارسال مهر ماه بود مودم mr200 tplink رو دست دو ۴۵۰ خریدم،الان نگاه کردم شاخ دراوردم!یک ملیونو ششصد!

چه خبرتونه ؟؟

چه خبرتونه؟؟😀

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود خدمت همه دوستان

مشاوره برای خرید یک مودم 4G رومیزی (بدون باطری باشه بهتره!) که از سیمکارت همراه اول به خوبی پشتیبانی کند!

انتن دهی سیمکارت هم قوی باشد - دارای WI-FI هم باشد!

قیمت به صرفه هم در حدود بودجه 300-400 

با تشکر 

هیچچی

400تومن قیمت زمان احمدی نژاد بود نه الان

با400تومن میتونی مودم رومیزی وایرلس دار بگیری اما فقط ایرانسل نه چیز دیگه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

هیچچی

400تومن قیمت زمان احمدی نژاد بود نه الان

با400تومن میتونی مودم رومیزی وایرلس دار بگیری اما فقط ایرانسل نه چیز دیگه

اون 400 تومنیا تی دی ال تی ای هست 4جی نیست. هرچند کاراییشون مشابهه ولی مودمای 4جی معمولا سرعت و انتن دهی بهتری دارن. چون الان تقریبا همه جا دکل 4جی هست ولی دکل تی دی ال تی ای فراگیر نشده هنوز.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده یه مودم W8951ND  دارم که اداپتورش سوخت{الان اداپتور مودم ایرانسل رو بهش زدم } و قیمت اداپتور خودش هم الان 77 تومن برام در میاد و مودم 7 سالیه داره کار میکنه واسه همین میخوام هزینه نکنم واسش چون احتمالا خودش هم به زودی مرخص شه و شاید بهتر باشه  یه مودم جدید بگیرم  :

1.چند وقت پیش یه مودم W9970 V2 خریدم برای VDSL که مخابرات بهم VDSL نداد  ولی رو همون خط ADSL م که با اینترنت مخابرات رو مودم قدیمم پینگ داخلی 3 میگرفتم با مودم جدید پینگم رو حدود 5-10 تا زیاد کرد و برد روی 8-10 چیپ مودم خودم Ralink RT63365E  هستش و مودمی که خریده بودم Broadcom BCM63381U  که برام جای تعجب داره چیب برودکام پینگم رو افزایش داد البته snr رو هم زیاد کرده بود ! فاصله ما هم تا مرکز مخابراتی 2تا کوچه هستش/ البته اون مودم رو فروختم

2, میخوام یه مودمی بگیرم که vdsl پشتیبانی که واسه بعد ها و هم حداقل همین پینگی ک دارمو بده و زیادش نکنه و نصبت به مبلغی ک بابتش میدم کارایی هم داشته باشه  چیزایی که خودم گشتمو میگم شما مشاوره بدید  به ترتیب برای پینگ کدوم بهتره و همچنین ارزش خرید نسبت به قیمت

3. برام مهمه بشه کانکشن رو قطع و وصل کرد تا برای تغییر ای پی نیازی به خاموش روشن کردن مودم نباشه تو مودم خودم صفحه تنظیمات مودم رو یه بار سیو کنی کانکشن قطع و وصل میشه و ای پی جدید میگیری

TP Link :

W9970 V2[broadcom BCM63381U] 

W9960 V1 [ Mediatek ECONET EN7512 ]

https://emulator.tp-link.com/TD-W9960/index.htm

Dlink:

DSL-2877[Mediatek MT7510/MT7511]

Asus:

DSL-N16[ Mediatek MT7510 ]

TP link:

archer vr 400 دست دوم اگه پیدا شه

بازم میگم میخوام حداقل هزینه رو کنم این دو مدل اخریم ک گذاشتم واسه اینه اگه واقعا مثلا ارزش اون همه پول بیشتر رو داره بگیرمشون

:V یا اصلا برم اداپتور بخرم واسه مودم خودم با این قیمت های مودم  خخخخخخ

ویرایش شده توسط Milad1993xx
لینک به دیدگاه

دوست عزیز هر مودمی گیر اوردی خوب بود همینجا  اسمش رو بزار  ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

دقیقا" نگفتین که چه بازی انلاینی میکنین ولی ...

از تجربه ای که دارم میگم من بیش از 12 ساله پلیر دوتا هستم و اغلب دوتا 2 بازی میکنم ! تو این سال ها مودم های زیادی داشتم و عوض کردم ولی تنها یک مودم رو واقعا میپسندم !

از هر لحاظ ! قیمت / کیفیت / عمر کردن / پینگ و نویز خوب و ...

اول برند tp-link بعد مودم 8968 !

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، invoker گفته است :

درود دوست عزیز

دقیقا" نگفتین که چه بازی انلاینی میکنین ولی ...

از تجربه ای که دارم میگم من بیش از 12 ساله پلیر دوتا هستم و اغلب دوتا 2 بازی میکنم ! تو این سال ها مودم های زیادی داشتم و عوض کردم ولی تنها یک مودم رو واقعا میپسندم !

از هر لحاظ ! قیمت / کیفیت / عمر کردن / پینگ و نویز خوب و ...

اول برند tp-link بعد مودم 8968 !

من تقریبا همه چی بازی میکنم 😁 

ولی بحث من پینگ داخلیه یعنی پینگ داخل ایران که مثلا با اینترنت مخابرات مودم 8951ND قدیمی پینگ 3 میداد و مودم w9970 پینگ 8 که وقتی خارجیشو نگاه کنید مثلا میشه پینگ 85 در مقابل پینگ 90 شاید بگید اون 5 الی 10 میلی مهم نیست 😃 ولی خوب حس بدی داره  آدم چیز جدید بخره و پسرفت کنه وضعیتش،مودمی ک گفتید فقط adslه من میخوام برای آینده vdsl هم پشتیبانی کنه،مودم 9960 کسی داره ؟ یا کسی هر دورو داشته مقایسه کنه؟گه کسی نظری نده احتمالا دوباره برم همون w9970 رو بخرم 🤷‍♂️

ویرایش شده توسط Milad1993xx
لینک به دیدگاه

سلام 

بنده همین مودم 8951 رو داشتم که پارسال سوخت انداختمش انبار . بزارید بگردم ببینم میتونم آداپتورش رو پیدا کنم اگر کسی بیرون ننداخته باشه 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

بنده همین مودم 8951 رو داشتم که پارسال سوخت انداختمش انبار . بزارید بگردم ببینم میتونم آداپتورش رو پیدا کنم اگر کسی بیرون ننداخته باشه 

خیلی ممنون خبرش رو بهم بدید اگه بود که اگه یه موقع مودم نگرفتم اونو ازتون بگیرم

دوستان بنده هنوز منتظر نظرات کارشناسی شما در مورد این مودم هایی ک گفتم و چیپ هاشون هستم xD

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Milad1993xx گفته است :

خیلی ممنون خبرش رو بهم بدید اگه بود که اگه یه موقع مودم نگرفتم اونو ازتون بگیرم

دوستان بنده هنوز منتظر نظرات کارشناسی شما در مورد این مودم هایی ک گفتم و چیپ هاشون هستم xD

سلام . پیداش کردم عزیز . فقط یکی رو کرج دارید بیاد تحویل بگیره ازم 

لینک به دیدگاه

در در 14 اردیبهشت 1398 در 17:09، violent1992 گفته است :

دوست عزیز هر مودمی گیر اوردی خوب بود همینجا  اسمش رو بزار  ممنون میشم 

دوستان مودم VR400 TP -LINK رو خریدم این مقایسه پینگ و مشخصات خط مودم قبلی با جدید(جدیده یک الی دو تا پینگش بالاتره)

مودم قدیمی W8951ND

333.PNG.7fca951b13b03b657a59180f539b8e9a.PNG

33333.thumb.PNG.a2e8a78cfaa1fc54e02300c93fd3db7a.PNG

مودم جدید VR400

2222.thumb.PNG.ce03751a180ca23d3d83433462bb1344.PNG

2.PNG.376bd99daaed5800c85d67b9b6a6be02.PNG

سوالی در مورد مودم داشتین بگید جواب بدم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Milad1993xx گفته است :

دوستان مودم VR400 TP -LINK رو خریدم این مقایسه پینگ و مشخصات خط مودم قبلی با جدید(جدیده یک الی دو تا پینگش بالاتره)

مودم قدیمی W8951ND

333.PNG.7fca951b13b03b657a59180f539b8e9a.PNG

33333.thumb.PNG.a2e8a78cfaa1fc54e02300c93fd3db7a.PNG

مودم جدید VR400

2222.thumb.PNG.ce03751a180ca23d3d83433462bb1344.PNG

2.PNG.376bd99daaed5800c85d67b9b6a6be02.PNG

سوالی در مورد مودم داشتین بگید جواب بدم

نه ممنون  به نظر پینگتونم ثابت تر میاد  باز م ممنون  که جواب دادید

لینک به دیدگاه

درود

من یه مودم 4G رومیزی(فقط رومیزی مودم همراه با باطری نمی خوام) می خوام بگیرم ولی نمیدونم چی باید بخرم که کار کنه

4G

FDD LTE

TDD LTE

اینا چین ؟😁

همراه اول ادعا میکنه 4.5 Gداره وضعیت سرعتش روی گوشی من اینه

Untitled.thumb.png.6037b223983addd1031779b61766caf7.png

مشخصات فرکانس گوشی من :

a5.jpg.20587f7436b2622e39b802b4c3c5db2e.jpg

بنده یه مودم رومیزی می خوام که بتونم همین سرعت رو داشته باشم ، اما وقتی وارد صفحه ی مشخصات مودم های 4Gمیشی چیزای متفاوت نوشته

یه مودم نوشته

شبکه‌های قابل پشتیبانی

FDD-LTE Cat4, DC-HSPA+/HSPA/UMTS, EDGE/GPRS/GSM

مودم دیگه :

شبکه‌های قابل پشتیبانی

LTE/UMTS/GSM

لینک دو مودم=

اولی :

https://www.digikala.com/product/dkp-63000/مودم-4g-قابل-حمل-تی-پی-لینک-مدل-m7350-v4#/tab-params

دومی :

https://www.digikala.com/product/dkp-283796/مودم-4g-هوآوی-مدل-cpe-b310#/tab-params

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز مدل هایی که شما انتخاب کردین هر دو مدل 150 مگابیت هستن  که بهش میگن cat4 خارجیا این از این اما در مورد انتخابتون مدل هایی که انتخاب کردین یک مدل همراه هست و یک مدل رومیزی من خودم چون جیبی مدل zmi mf855 دارم و همینطور مودم huawei b612 رومیزی که این مدل 300 مگابیت هست که بهش میگن cat6 سرعت ها روی هر دو مورد یکسان هست به دلیل محدودیت اینترنت ایران در اخر من توصیم خرید یکی از دو مدل زیر هست چون قیمت و کارایی بهتری دارن انشالا که خرید خوبی داشته باشین 

https://www.digikala.com/product/dkp-129573/شارژر-همراه-شیائومی-مدل-zmi-mf855-power-router-ظرفیت-7800-میلی-آمپر-ساعت#/tab-params

https://www.digikala.com/product/dkp-353704/شارژر-و-روتر-همراه-زد-ام-آی-مدل-zmi-mf885-ظرفیت-10000-میلی-آمپر-ساعت#/tab-params

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود دوست عزیز مدل هایی که شما انتخاب کردین هر دو مدل 150 مگابیت هستن  که بهش میگن cat4 خارجیا این از این اما در مورد انتخابتون مدل هایی که انتخاب کردین یک مدل همراه هست و یک مدل رومیزی من خودم چون جیبی مدل zmi mf855 دارم و همینطور مودم huawei b612 رومیزی که این مدل 300 مگابیت هست که بهش میگن cat6 سرعت ها روی هر دو مورد یکسان هست به دلیل محدودیت اینترنت ایران در اخر من توصیم خرید یکی از دو مدل زیر هست چون قیمت و کارایی بهتری دارن انشالا که خرید خوبی داشته باشین 

https://www.digikala.com/product/dkp-129573/شارژر-همراه-شیائومی-مدل-zmi-mf855-power-router-ظرفیت-7800-میلی-آمپر-ساعت#/tab-params

https://www.digikala.com/product/dkp-353704/شارژر-و-روتر-همراه-زد-ام-آی-مدل-zmi-mf885-ظرفیت-10000-میلی-آمپر-ساعت#/tab-params

اینا جفتش همراه هست

رو میزی مثلا میشه این

https://www.digikala.com/product/dkp-425943/مودم-روتر-بی-سیم-lte-تی-پی-لینک-مدل-archer-mr200-v2

فقط بحث شبکه و فرکانس که من سر در نمیارم چون بعضیاشون قفل شده روی LTE

لینک به دیدگاه

من خودم رومیزی این مدل رو دارم که فک کنم هر ان چیزی که شما بخواین رو داره  شبکه‌های قابل پشتیبانی  2G/3G/4G/4.5G/LTE ,و باندهای قابل پشتیبانی  TDD-LTE / FDD-LTE فقط جواب سوال شما برای شبکه که میشه LTE و این مودم از هر دو نوعTDD  و FDD پشتیبانی می کنه که تفاوتشون به طور خلاصه این هست که TDD از یک نوع فرکانس استفاده میکنه و FDD از دو نوع فرکانس امیدوارم به جوابتون رسیده باشین  البته همونطور که بالا گفتم فعلا از 30 درصد ظرفیتش استفاده میشه چون سرعت در ایران حدودای 100 مگابیت هست ولی این مدل تا 300 مگابیت رو جواب میده  این مدل انلاکش قیمتش 1520 هست که شما می تونین همراه اول یا ایرانسل رو روش استفاده کنید من خودم حدود  یک سال این مدل رو دارم به نظرم مورد مناسبی هست حالا می تونین منتظر نظرات دوستان دیگه هم باشین موفق باشین

https://www.digikala.com/product/dkp-546308/مودم-4g-lte-هوآوی-مدل-b612#/tab-params

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

من خودم رومیزی این مدل رو دارم که فک کنم هر ان چیزی که شما بخواین رو داره  شبکه‌های قابل پشتیبانی  2G/3G/4G/4.5G/LTE ,و باندهای قابل پشتیبانی  TDD-LTE / FDD-LTE فقط جواب سوال شما برای شبکه که میشه LTE و این مودم از هر دو نوعTDD  و FDD پشتیبانی می کنه که تفاوتشون به طور خلاصه این هست که TDD از یک نوع فرکانس استفاده میکنه و FDD از دو نوع فرکانس امیدوارم به جوابتون رسیده باشین  البته همونطور که بالا گفتم فعلا از 30 درصد ظرفیتش استفاده میشه چون سرعت در ایران حدودای 100 مگابیت هست ولی این مدل تا 300 مگابیت رو جواب میده  این مدل انلاکش قیمتش 1520 هست که شما می تونین همراه اول یا ایرانسل رو روش استفاده کنید من خودم حدود  یک سال این مدل رو دارم به نظرم مورد مناسبی هست حالا می تونین منتظر نظرات دوستان دیگه هم باشین موفق باشین

https://www.digikala.com/product/dkp-546308/مودم-4g-lte-هوآوی-مدل-b612#/tab-params

تشکر دقیقا باید یه همچین چیزی باشه ،اما بدون باطری

اینم که خیلی گرونه نهایتا 900بودجه در نظر گرفتم

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تشکر دقیقا باید یه همچین چیزی باشه ،اما بدون باطری

اینم که خیلی گرونه نهایتا 900بودجه در نظر گرفتم

یه سرچی براتون انجام دادم وضع بازار افتضاحه تنوع کم و قیمت ها زیادن این مدل رو دیدم به بودجتون میرسه CAT4 هست 3 سالم گارانتی IDH داره اولین باره اسمشو شنیدم خخخ البته ظاهرا وارد کننده مدل های huawei هست تو این رنج قیمت فک نکنم انتخاب چندانی داشته باشین در هر صورت

https://meghdadit.com/product/67610/huawei-b310s-518-lte-cpe-wireless-4g-modem-router/مودم-روتر-4g-رومیزی-بی‌سیم-و-قابل-حمل-هواوی-مدل-بی-310-اس-518/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...