رفتن به مطلب

Recommended Posts

بین این دو مدل کدومو پیشنهاد میدید؟

http://www.efsteleco...uct_two=TD-8811

8817 USB نداره مشکلی نیست.؟چند تا پروتکل هم بیشتر داره .

منتظرم........

8817 USB نداره مشکلی نیست.؟چند تا پروتکل هم بیشتر داره .

ویرایش شده توسط adelanteh79
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این دو مدل فقط چیپشون فرق داره . نمیدونم کدوم چیپ بهتره . ولی فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشن آنچنان . اگر اختلاف قیمت زیاد نباشه من 8817 رو برمیدارم . چون جدیدتره . 8811 قدیمیتره .

لینک به دیدگاه

این دو مدل فقط چیپشون فرق داره . نمیدونم کدوم چیپ بهتره . ولی فکر نمیکنم تفاوتی داشته باشن آنچنان . اگر اختلاف قیمت زیاد نباشه من 8817 رو برمیدارم . چون جدیدتره . 8811 قدیمیتره .

8817 USB نداره مشکلی نیست.؟چند تا پروتکل هم بیشتر داره .سعی میکنم آخرین سوالم باشه.شرمنده

لینک به دیدگاه

الان همه مادر برد ها پرت lan دارند برای همین احتیاجی به usb نسیت. به نظر من هم 8817 رو بردارید بهتره

لینک به دیدگاه

USB مایه دردسره . باید درایور نصب کنی براش . حتی اگر هم داشته باشه ، بهتره که از Lan استفاده کنی .

لینک به دیدگاه

ممون از همه شما دوستان

لینک به دیدگاه

من هم دارماز 8817 كه چند روزي ميشه گرفتم استفاده ميكنم مودم خوبي هست بدون درد سروصل ميشي

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من يك tp-link w8901g دارم ميخواستم از طريق واي فاي چند تا فايل به لب تاپ بفرستم چه طوري ميتونم اين كار رو بكنم؟

لینک به دیدگاه

سلام من يك مودم tp-link w8901g دارم.

شنيدم ميشه باهاش فايل از طريق واي فاي به لپ تاپ وهر دستگاهي كه واي فاي داره بفرستي.

ميشه راهنمايي كنين.

لینک به دیدگاه

مثل بلوتوث که نمیشه! ولی میتونید شبکه کنید سیستم هارو و پوشه ها رو به اشتراک بذارید.

ویرایش شده توسط central_core
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کار بسیار آسونه.

تو ویندوز 7 با ساختن homegroup به راحتی میتونین بین چند سیستم دارای وایرلس شبکه ایجاد کنین و با شیر کردن فایلها همه میتونن ازش استفاده کنن.

یه سرچی بکنین ، دربارش زیاد بحث شده.

لینک به دیدگاه

در ابتدا لپ تاپ و pc خودتون رو به مودم متصل کنید. بعد از اون در تنظیمات ویندوز یک home group درست کنید ( نکته اینکه اسم homegroup در هر دو کامپیوتر باید یکی باشه) بعد از این مرحله دریاو های مورد نظرتون رو share کنید و در آخر فایل ها رو انتقال بدید.

post-7143-0-96730800-1332569347_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ويندوزم xp 2008 sp3 هستش ميخوام با ويندوز سون شبكه بشم.

زياد دونبالش گشتم نتونستم چيزي پيدا كنم كه عملي بشه.

لطفا يه كم توضيح بدين.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

همونطور که گفتید و بقیه دوستان هم گفتن بله چنین چیزی میشه و باید شبکه وایرلس درست کنید و فولدرهای مورد نظر رو share کنید

یکم بحثش طولانیه اما طبق تجربه این حقیر:

چندتا سیستم داری که به وایرلس وصله؟ چندتا فایل در طی روز یا هفته ممکنه از طریق شبکه جابجا کنی؟

اگه استفاده زیادی نداری و در زمینه شبکه و sharing اطلاعاتت کمه، دوستانه میگم بیخیال شو چون خیلی دنگ و فنگ داره خصوصا file sharing بین ویندوز 7 و xp که به طرز خیلی عجیب قریبی مشکل داره. نه اینکه نشه ها بلکه 100% میشه اما بعضی وقتها یه errorهای حیرت آور و غیرعادی میده که آدم میخواد کلشو بکوبه لبه تیزی دیوار خون فواره کنه!

بطور کلی:

باید اول سیستم ها رو شبکه کنی تا سیستم ها هم دیگه رو ping کنند (یا به اصطلاح همدیگه رو ببینن)

بعد سیستم file sharing رو راه بندازی (یا file sharing یا homegroup)

اگه میتونی همون usb flash بهترین راهه. اگر هم به هر دلیلی که کاملا قابل احترامه میخوای اینکار رو انجام بدی بسم ا... من تمام تلاشم رو میکنم بهت کمک کنم.

لینک به دیدگاه

(من سعی میکنم خیلی ساده توضیح بدم چون نمیدونم سطح اطلاعات شما از شبکه چقدر هست، امیدوارم این سادگی در توضیحات باعث ناراحتی یا خدایی نکرده احساس توهین به شما نشه)

خوب اول از همه گفتیم باید سیستم ها رو شبکه کنی:

وایرلس دستگاه مورد نظرت رو روشن کنی تا و مطمئن شو که به اینترنت وصل بشه (واسه تست چندتا سایت مثل گوگل یاهو باز کن)

در ویندوز 7:

در صفحه دسکتاپ روی computer کلیک راست کن و گزینه properties رو انتخاب کن

در پنجره ای که باز میشه اطلاعاتی نوشته که یه مورد هست Computer Name و جلوش اسم کامپیوترت رو نوشته

این اسم کامپیوتری هست که روش ویندوز7 نصبه

در ویندوز xp

در صفحه دسکتاپ روی my computer کلیک راست کن و گزینه properties رو انتخاب کن

پنجره ای که باز میشه بصورت برگه برگه هست. برو به برگه دوم یه مورد هست Full Computer Name و جلوش اسم کامپیوترت رو نوشته

این اسم کامپیوتری هست که روش ویندوزxp نصبه

حالا در ویندوز 7

کلیدهای Win Key و R رو بصورت همزمان بزن تا Run باز بشه (Win Key همون که بین Alt و Ctrl هست و لوگوی ویندوز داره)

حالا cmd رو تایپ کن و ok رو بزن تا Command Prompt باز بشه

بعد دستور ping رو به همراه اسم کامپیوتر xp تایپ کن و enter رو بزن (بین دستور ping و اسم کامپیوتر یه فاصله هست مثال: ping arash-pc)

تا مشخص بشه از اینجا اون یکی سیستم رو میبینی یا نه

اگه همچی درست باشه باید یه همچین پیغامی بهت بده:

Reply from 127.0.0.1: bytes=32 time<1ms TTL=128

خب اگه تا اینجا درست همه چیز پیش بره معنیش اینه که کامپیوترها با هم شبکه هستن و همدیگه رو میبینن

حالا وقتشه که بریم سراغ به اشتراک گذاری فولدرهای مورد نظر

روی ویندوز 7 یه user در ست کن (حتما password داشته باشه) مثلا mohammad1

حالا روی یکی از فولدرها کلیک راست کن و properties رو بزن

در پنجره ای که باز میشه برو به برگه Sharing و گزینه Share رو بزن

در پنجره ای که باز میشه اسم mohammad1 رو بزن و کلید add رو بزن تا این کاربر به لیست پایین اضافه بشه

حالا در لیست زیر در مقابل mohammad1 نوشته Read و کنارش یه مثلث سیاه هست

روی مثلث سیاه کلیک کن و Read/Write رو انتخاب کن

و بعد share و بعد done رو بزن

حالا در ویندوز xp

کلیدهای Win Key و R رو بصورت همزمان بزن تا Run باز بشه

اسم ویندوز 7 رو به همراه 2 تا علامت \ تایپ کن (مثال: arash-pc\\) و ok رو بزن

اگه ازت user/pass خواست همون mohammad1 با پسوردش رو بزن

حالا فولدری که تو ویندوز7 ساختی اینجا میاد

برو توش و فایلهایی که میخوای بریز :)

لینک به دیدگاه

سلام

من و یکی از همسایه ها می خوایم سیستم هامون رو به صورت وایرلس شبکه کنیم

خونه ما 110 متر و خونه اونها 150 متر هست

فاصله بین خونه ها هم حدودا 70 متر میشه

خونه ما طبقه دوم ساختمون و خونه اونها همکف هست

از چه دستگاهی استفاده کنیم که توی هر دو خونه همه سیستم ها حتی لپ تاپ ها بتونن از وایرلس استفاده کنند ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام/

نوع سرویس adsl ای که من استفاده میکنم 192k هستش و می خوام به سرویس 512K تغییر بدم با توجه به اینکه مودم من مشخصاتش این هستش : ( وایرلس استفاده میکنیم 2 تا سیستم و 3 تا گوشی )

حالا از دوستان می خوام که بهم بگن با این مودم وایرلس میتونم با سرویس 512K دانلودی با 64K داشته باشم یا نه ؟

من با سرویس 192K و با همین مودم دانلودم با وایرلس 20 تا 24K هستش

مرسی

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست عطا جان . مودم های ADSL هر چقدر هم سرعتشون پایین باشه از سرعت اینترنت ما بالاتره . شما سرویس نامحدود داری ؟ اگر نامحدوده که درسته . شما قانونا یک هشتم دانلود داری . منتها سرویس های حجمی بیشتر اوقات سرعت بالاتری میدن . سرویس 192 شما سرعت دانلودش باید 24 باشه در واقع که میگی هست . پس کم نیست از مقدار اصلی . 512 هم میشه 64 . مودم شما که روش نوشته 24 مگ ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکلی نیست عطا جان . مودم های ADSL هر چقدر هم سرعتشون پایین باشه از سرعت اینترنت ما بالاتره . شما سرویس نامحدود داری ؟ اگر نامحدوده که درسته . شما قانونا یک هشتم دانلود داری . منتها سرویس های حجمی بیشتر اوقات سرعت بالاتری میدن . سرویس 192 شما سرعت دانلودش باید 24 باشه در واقع که میگی هست . پس کم نیست از مقدار اصلی . 512 هم میشه 64 . مودم شما که روش نوشته 24 مگ ;)

نامحدود هستش

پس اون 56kbps بی پدر چیه اونجا نوشته شده ؟ :(

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

آآآآآآآ . اینو دقت نکرده بیدم :D مودم روش موشته 56Kbps . این یعنی دایل آپ . اون استانداردی که زده 802.11g معنیش اینه که سرعت انتقال داده به صورت بیسیم تو مودم شما 54Mbps هست . ولی جلوش نوشته 56Kbps . ساخت و برند کشور دوست و برادر هست دیگه ;) فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آآآآآآآ . اینو دقت نکرده بیدم :D مودم روش موشته 56Kbps . این یعنی دایل آپ . اون استانداردی که زده 802.11g معنیش اینه که سرعت انتقال داده به صورت بیسیم تو مودم شما 54Mbps هست . ولی جلوش نوشته 56Kbps . ساخت و برند کشور دوست و برادر هست دیگه ;) فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد .

حامد ممنون/ برا جواب ها /

آقا رو همه چیز زده تایوان / حتی موقع خرید یادم میاد که چینی هم بود با 15 هزار تومن فیمت کمتر که این رو برداشتم /

این 54Mbps رو روی مانیتور کانکشن زده ،توی تسکبار ویندوز/

نظرت چیه فردا جعبه مودم رو با خودم ببرم آی اس پی نشون بدم ، ببینم ج.اب میده برا 64K یا نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان 512 که سهله 5 مگابیت هم بگیری مشکلی نیست.

56k رو بیخیال شو. سره کاریه!

لینک به دیدگاه

من میگم مشکلی پیش نمیاد .ولی برای اطمینان ببر آی اس پی . شاید کانفیگ مودم رو برات درست هم کردن و سرعت بهتر شد;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا کنه سر کاری باشه / فردا انشا الله بگیرم حال کنم/

1 مگ رو نامحدود نمیده ، فقط محدودش هست

دست گل همتون درد نکنه :wub:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس بدیم دانلودامون رو واسمون انجام بدی؟ =P~

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...