رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ایول ایول / بعد ایمیل کنم برات از ایمیلت بگیری :Hee Hee:

مخلصیم/ در خدمتیم

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

عالیه. من لینک ها واست میفرستم. هر هفته 1 بار با هواپیما میام ارومیه. فایلها رو میریزی تو فلش با خودم میبرم. نظرت چیه؟

لینک به دیدگاه

راه اصولی برای انجام این کار استفاده از رادیوهای وایرلس هست که برای این کار 250 هزار تا 300 هزار تومن باید خرج کنی ( 2 تا رایو وایرلس + سیم شبکه برای اتصال رایوها از پشت بام تا کامپیوترها )

برای انتخاب رادو میتوانی نانو استیشن انتخاب کنی.

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/3218-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D8%B3/page3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))

ببین با قطار بیا پول هواپیمارو بده برام سوغاتی بگیر/ منم نقل از اینجا میدم برات میبری

:daydreaming:

تاپیک رو از مسیر خارج کردیم ها / دوستان به بزرگواری خودشون ببخشن / دیگه تکرار نمیشه

@};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام آقا عطا. پخ شما رو دیر دیدم. . دوستان عزیز همه راهنمایی کردند و من مطلب اضافه تر ندارم که بگم. :D

کلا برای ایمکه خیال شما رو راحت کنم، باید بگم به دلیل لینکه سرعت اینترنت در ایران کم هست، شما هر مودمی که بخری توانایی و قدرتش بیشتر از سرعت انتقال دیتا در ایران هست . :wacko:

لینک به دیدگاه

ممنون که پاسخ دادید

اما فکر کنم برای این کار به 2 تا نانو استیشن و 2 تا اکسس پوینت نیاز داشته باشم . اینطور نیست ؟

چون فاصله خونه ها نزدیک هست ، نمیشه از یه اکسس پوینت خیلی قوی استفاده کرد که این محدوده رو پشتیبانی کنه ؟ یا یه آنتن قوی روی یه اکسس پوینت بسته بشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییی

لینک به دیدگاه

ممنون که پاسخ دادید

اما فکر کنم برای این کار به 2 تا نانو استیشن و 2 تا اکسس پوینت نیاز داشته باشم . اینطور نیست ؟

چون فاصله خونه ها نزدیک هست ، نمیشه از یه اکسس پوینت خیلی قوی استفاده کرد که این محدوده رو پشتیبانی کنه ؟ یا یه آنتن قوی روی یه اکسس پوینت بسته بشه ؟

2 تا اکسس پوینت برای چی ! نه شما با استفاده از دو رادیو نانو به تنهایی میتوانید لینک ایجاد کنید مگر اینکه بخواهید در ارتباط رادیو با کامپیوتر از کابل شبکه استفاده نکنید .

رادیوهای وایرلس را باید طوری نصب کنید که در دید مستقیم با هم باشند مثلا هر دو را در پشت بام دو خانه رو به روی هم نصب کنید .

حال باید این رادیو ها را به کامپیوترها متصل کنید . هر رادیو یک خروجی کابل شبکه دارد که میتوان آن را مستقیم به کامپوتر وصل کرد یا اینکه یک اکسس پوینت در پشت بام قرار دهید و دیگر از سیم استفاده نکنید (بیشتر در مواردی استفاده میشود که چندین کامپیوتر هم زمان از رادیو استفاده میکنند که نیاز به سیم کشی زیاد است )

من فکر نمیکنم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

802.11g 56k اولین باره یه همچین چیزی میبینم! البته قبلا یسری روتتر وایرلس داشتیم که یه مودم 56 روشون بود که در مواقع ضروری استفاده بشه ( یه مودم 56 فیزیکالی تو دستگاه بود) الان هم دیگه تولید نمیشه.

از این سازنده های بی پدر و مادر هست که یه همچین مشخصات بی پدرو ملدری میدن بیرون!

این صفحه تماس با ما سایتش هست که نه آدرس داره نه شماره تلفن . کلا خالی هست.

این هم صفحه مربوط به دستگاه ADSL هست که ارور میده.

نه درایوری هست نه پشتیبانی.

اوه صبر کن:

برید این صفحه که صفحه About us هست طرف خودش رو لو داده اینجا از دستش در رفته به فارسی نوشته: "محل درج بنر تستی" :D

امیدوارم خوب کار کنه برات و مشکلی پیش نیاره.

======

سایتش روی http://silviahost.com/ هاست شده که یه شرکت هاست ایرانی هست.

روی مودم ساخت چه کشوری زده؟

======

Registrant:
siamak afrakhte @yahoo.com +98.5117629600 +98.5117629800
-
mashhad-dastgheb blv-bes
mashhad,Khorasan Razavi,IR 9197911109

Domain Name:pinavid.com
Record last updated at 2010-02-28 06:39:12
Record created on 2/10/2010
Record expired on 02/10/2015

اطلاعات صاحب سایت یا رجیستر کننده هست.

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

خیلی باحال بود . اینطور که عطا میگفت زده ساخت تایوان . تازه 15 تومان هم گرونتر خریده که جنس خوب بگیره بنده خدا . ببین چه کارهایی میکنن هموطنهای عزیز ما .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول اینکه وایر لس ها رو روشن کن و ببین همدیگر رو دیتکت میکنن یا نه و Db سیگنال رو نگاه کن ممکن هست بدون استفاده از روتر دوم و یا ریپیتر و... بتونی سیگنال مناسب داشته باشی ( من بین طبقه سوم و پنجم با وایرلس خوب سیگنال قابل قبول دارم).

اگرسیگنال داری و خیلی ضعیف هست انتن ها رو تقویت کن محصول اماده تو بازار باید باشه خودت هم میتونی درست کنی یه چیزی مثل این:

99128296822287613094.jpg

اگر مشکل بود برو سراغ اکسس پوینت و ریپیتر یه چیزی مثل این : اکستندر دی لینک.

با توجه به فاصله کم فکر نمیکنم با ریپیتر مشکلی داشته باشی مگر اینکه مانع خاصی بین راه باشه.

در غیر اینصورت برو سراغ رادیو.

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلامی دوباره /

والا همه جا زده تایوان / ولی کار میکنه 1 سالی میشه / مشکلی هم پیش نیومده اینم از کارت گارانتیش/

راستی بچه ها رفتم سرویس 192K رو کردم 512K و مودم طبق گفته شما ها جواب داد الان بالای 58K دانلود میگیرم ازش :batting eyelashes:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو این جور وسایل کاربردی که استفاده مداوم دارن مثلا من که الان مودم رو از وقتی که خریدم از برق نکشیدم (چند سال هست) و فقط چند بار ریست کردم ترجیح میدم برم سراغ یو اس روبوتیکس ساخت چین با ایسوس ساخت چین تا اینکه برم سراغ برند ناشناخته مثلا ساخت آلمان.

ناگفته نماند الان تو ایران مد شده که شرکتها سفارش ساخت میدن به چین یا حتی تایوان بخاطر اینکه هزینه تولید کمتر بشه ممکن هست از این دسته باشه که احتمالش زیاد هست موضوع اصلی اینه که برد و طراحی فنیش برای چه برندی هست ( از روی چی کپی شده یا کی طراح بوده).

جدای از بحث پشتیبانی و سایتش این احتمال هم هست که محصول خوبی باشه از نظر کارکردی یعنی طراحی خوب و قطعات خوبی داشته باشه باید استفاده بشه و تستش کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو این یک سال کمتر از 10 روز اونم شاید ، مودم خاموش بودش / کلاً روشنه

لینک به دیدگاه

برداشت من این بود که شما در دو ساختمان متفاوت هستید . اگر هر دو در یک ساختمان هستید پس توصیه های من اشتباه است :p

بهترین گزینه همان تقویت اکسس پوینت هست که دوستمون اشاره کرد .

لینک به دیدگاه

ممنون بابت پاسخت

این اکستندر حدودا چند متر فکر می کنی جواب بده ؟ خونه ها توی دو تا ساختمون هستن و فاصله خونه ها 30-40 متر هست . یکی طبقه دوم و یکی همکف هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون اکستندر ها از استاندارد 802.11n استفاده میکنن و به سری N معروف هستند بردشون داخل ساختمان تا 70 متر و بیرون از ساختمان تا 250 مترهست و از 2 باند 2.4 GHz و 5 GHz هم میتونن استفاده کنن .بردشون تقریبا 2 برابر کارت شبکه های وایرلس 802.11g که الان استفاده میکنیم و یا اکسس پوینت های معمولی که 38 متر داخل ساختمون برد دارن و روی 2.4 GHz کار میکنن.

کل مطلب من در پست قبلی در مورد یک ساختمان با طبقات جدا بود.

وقتی ساختمان ها از هم جدا هست شرایط تغییر میکنه همه چیز بستگی به محیط داره چون مثلا ممکن هست بین فاصله 40 متر بین ساختمان ها 10 تا دیوار باشه .

2 مورد اصلی هست که باید توجه کنید

اول محیط شما هست که دیوار ها و موانع چقدر باشن.

دوم محتوایی هست که میخوای به اشتراک بگذاری چون هر چقدر سیگنال ضعیف تر میشه بیت ریت ترانسفر هم میاد پایین مثلا اگر میخواهی یه ویدئو HD رو از روی شبکه تماشا کنی باید حداقل 6MB ترانسفر داشته باشی پس بستگی به نیاز خودت هم داره مثلا با یه سیگنال ضعیف میشه اینترنت به اشتراک گذاشت.

در مورد محیط مثلا تا 50 متر با 2-3 تا دیوار و 1 پارتیشن من 80MB رسیو داشتم بیشتر از اون بخاطر مانع کلا سیگنال نداشتم باید( سری N دیتا ترانسفرش 300MB هست و سری g 54MB).

باید دستگاه ها رو روی دیوار کناره پنجره رو به بیرون ساختمان نصب کنی و شرایط رو بسنجی همه چیز بستگی به محیط داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گارانتیش شماره یا آدرس داره؟

همین نوشته هایی هستش که توی عکس گذاشتم

لینک به دیدگاه

سخت شد ! من سعی می کنم یه پلان از محیط بکشم و براتون ارسال کنم !

ممنون بابت راهنماییتون

واقضعا زحمت کشیدی

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

من یه پلان آماده کردم و attach کردم

من م یخوام خونه 1 و خونه 2 رو با هم به صورت وایرلس شبکه کنم

خونه 1 ویلایی و همکف هست

خونه 2 آپارتمان 5 طبقه که خونه 2 میشه طبقه اولش

منطقه قرمز باید تو شبکه باشه

منطقه آبی هم خیابون و کوچه هست

post-5954-0-78329400-1335279940_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این پلان 99 درصد اصلا سیگنال نخواهی داشت خونه 2 که انگار کور هست و بحری تو خیابون نداره و پشت یک ساختمان دیگه قرار گرفته.

به نظر من باید بری سراغ نانو استیشن . چون میخوای 2 تا اکسس پوینت هم بگیری قبل از خرید نانو ها یه تست بزن.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

من هم بعید میدونم با اکسس پوینت معمولی بتونی سیگنال بگیری. اگر هم سیگنال داشته باشی ، اینقدر ضعیفه که سرعت انتقال دیتا بسیار پایین هست . به نظر بنده هم شما باید برید سراغ نانو اسیشن . 8-X

لینک به دیدگاه

نانو استیشن باید دید مستقیم داشته باشه ؟ یا چیزی می تونه بینش باشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نانو ها نباید چیزی جلوشون باشه البته قویترش هست Power Station که البته بنده حدود قیمتش هم نمیدونم فقط میدونم خیلی زیاد هست البته خوبیش اینه که/

یه ایالت هم جلوتون باشه میگیره :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...