رفتن به مطلب

Recommended Posts

منم مودم اولی رو امروز خریدم امیدوارم خوب باشه. این طور که من فهمیدم این مودم برای بازار مناطق مثل آسیا و روسیه تولید شده

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 11 ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

منم مودم اولی رو امروز خریدم امیدوارم خوب باشه. این طور که من فهمیدم این مودم برای بازار مناطق مثل آسیا و روسیه تولید شده

سلام 

میگم شما این مودمو خریدید تو به دستتون رسیده 

اگر رسیده تو اتصال به سرویس اینترنتتون مشکل نداشتید 

از لحاظ انتن دهی ازش راضی هستید 

و کلا نظرت راجب مودم چیه 

لینک به دیدگاه

با درود

من مودم Tp link 9960 رو خریداری کردم از این سایت

تقریبا یک هفته ای هم میشه هم قیمتش از بقیه جاها پایینتر بود هم من راضیم واقعا، مودمم مودم خوشگلیه به نسبت که توی دیده 😁

لینک به دیدگاه

دوستان مودم td-w9970 مودم خوبی هست و دیگه تی پی لینک شناخته شدس 

من میخواستم بدونم اگر کسی مودم dsl 224 را خریده یا تجربه استفاده کردن ازش داره نظرشو بگه چون این مودمو جدیدا دارن میزنن

لینک به دیدگاه

تنظیمات مودم تی پی لینک انتخاب نوع پروفایل VDSL نداره مثلا نمیتونید 17a , 30a انتخاب کنید خودش اوتومات تنظیم میکنه.

لینک به دیدگاه

منم میخوام مودم بخرم ولی نمیدونم این مودم d link 224 امکان bandwidth control داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، RED گفته است :

منم میخوام مودم بخرم ولی نمیدونم این مودم d link 224 امکان bandwidth control داره یا نه؟

این موردی که شما میگید از نظر من مهم نیست 

ولی به احتمال زیاد یه همچین امکانیو داره

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Rezaxx22 گفته است :

این موردی که شما میگید از نظر من مهم نیست 

ولی به احتمال زیاد یه همچین امکانیو داره

واسه منم زیاد مهم نیست ولی بخاطر اینکه tp link داره پرسیدم ببینم داره یا نه. برا من بیشتر پینگ مهمه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

با سلام دوستان

تازگی دوباره دفتر رو جابجا کردیم، ولی مکان جدید فقط یک دیوارش پریز برق داره. با سیم کشی و داکت های تکه تکه کابل های لن و سیم برق به چهار دیوار دفتر کشیدیم، اما اصلا دلچسب نیست،

تصمیم گرفتم ترانک کشی کنم تا یه کار تمیز دربیاد...

برای کار هم خود ترانکینگ و زاویه ها نیازه، به اضافه کیستون های شبکه و یدونه پچ پنل...

اما ممکنه سال دیگه بخواهیم جابجا بشیم...

دو تا سوال دارم؛

1-این تجهیزات رو از کجا بگیرم که قیمتش منصفانه باشه؟

تجهیزات شبکه رو واقعا بعضیا، با وجود اینکه عمده فروشن پرت میگن، دیروز پاساژ امجد بودم، سوکت تلفنی رو که دیجی کالا بسته 50تایی رو گذاشته 16 تومن(دونه 320)، من ازش 100 تا خواستم با کلی منت داشت بهم دونه ای 550 میداد.

سایت نتران هست، اما ظاهرا قیمت هاش بروز نیست، اما جنس هاش جور هست و قیمت هاشم خوبه...کسی اگه جای بهتری سراغ داره لطفا معرفی کنه...

2-میشه از این تجهیزات دوبار در مکان دیگه استفاده کرد؟ البته ترانک ها چون باید قالب اتاق در بیان تقریبا تو مکان دیگه غیر قابل استفادست، کیستون های شبکه و پچ پنل یکبار مصرف هستن؟ یا میشه اگه جابجا شدیم دوباره استفادشون کرد؟

ممنون از راهنمایی دوستان

لینک به دیدگاه

سلام فقط پاساژ امجد. طبقه دوم . خلیج فارس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

سلام فقط پاساژ امجد. طبقه دوم . خلیج فارس

قیمت هاش چطوره؟ مناسب میده؟

لینک به دیدگاه

جناب شک نکنید که تو امجد بهترین قیمت رو میتونید گیر بیارید. آها یادم اومد . قبل از پاساژ علادین پاساژ توکل هم سر بزنید . فکر کنم اونجا برید بهترین قیمت رو بگیرید. پاساژ فوقانی هم سر بزنید. این 3 تا جا بورس این قطعات هست . هیچ جا مثل این جا ها قیمت مناسب گیر نمیارید. پاساژ توکل بهترین گزینه هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، ویونا مادینگ گفته است :

جناب شک نکنید که تو امجد بهترین قیمت رو میتونید گیر بیارید. آها یادم اومد . قبل از پاساژ علادین پاساژ توکل هم سر بزنید . فکر کنم اونجا برید بهترین قیمت رو بگیرید. پاساژ فوقانی هم سر بزنید. این 3 تا جا بورس این قطعات هست . هیچ جا مثل این جا ها قیمت مناسب گیر نمیارید. پاساژ توکل بهترین گزینه هست

ممنون دوست من

بله میدونم بورس این قطعات اونجاست، ولی خب نمیدونم چرا قیمت هاشون اصلا جالب نیست،

گفتم که سوکتی که دیجیکالا 320 گذاشته، اونجا از کسی که عمده فروشه داشت بهم 550 میداد...

شنبه میرم سر میزنم...باز هم ممنون از راهنمایی

لینک به دیدگاه

در در 17 شهریور 1399 در 15:56، no one looking for nothing گفته است :

سلام خدمت دوستان گرامی

دنبال یه مودم 4g هستم که بشه تنظیم کرد سر یه ساعتی ری‌استارت بشه تا بسته خریده شده فعال شه

کسی از دوستان می‌تونه کمک کنه چه مدلی یا مدلایی این قابلیت رو دارن؟

بسته ها معمولا بدون نیاز به ری استارت فعال میشن مثلا شبانه 

چه ایرانسل چه همراه اول

ولی اگه اصرار داری بهتره دانگل تهیه کنی و با نرم افزار رو کامپیوتر ساعت بدی بهش 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.دوستان بازم به مشکل جدید برخوردم  به دلیل ضعیف بودن ای دی اس ال

میخام تغییر پلتفرم بدم به تی دی ال تی

الان ایا میشه با 500تومن مودمش رو خرید?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

500 تومن مودم adsl نمیدن برو بالای 1.5

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aewdie گفته است :

سلام.دوستان بازم به مشکل جدید برخوردم  به دلیل ضعیف بودن ای دی اس ال

میخام تغییر پلتفرم بدم به تی دی ال تی

الان ایا میشه با 500تومن مودمش رو خرید?

سلام دوست عزیز.

بازار آزاد بخوای بخری که برو بالای 2 میلیون.

مگر ثبت نام کنی وقتی موجود شد بهت اطلاع بدن که بعید میدونم به این زودی ها موجود بشه که اونم بالای 1 میلیون هستش.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خسته نباشید دوستان یه سوال داشتم

من می خواستم یه کارت شبکه وایرلس بگیرم برای اینکه اینترنت گوشی رو به سیستم شیر کنم

برای بازی هم مناسب باشه

چندتا از دوستان این کارت شبکه رو پیشنهاد کرده بودن ( کارت شبکه بی سیم تی پی لینک TL-WN881ND )

می خواستم بدونم این کارت شبکه برای اشتراک گذاری اینترنت به پی سی مناسبه ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز چرا کارت شبکه؟ خود اندروید قابلیت اشتراک گذاری با کابل usb رو داره تو نت اموزشش هست برای کابل هم اگه شارژتون کابلش جدا میشه از همون استفاده کنید من قبلا که مودم نداشتم از همین روش استفاده میکردم ولی شاید استفاده از کارت شبکه مزیت دیگه ای داشته باشه که من نمیدونم ولی این روش هم تست کنید اگه از سرعتش راضی بودید همین کارو بکنید برای من این روش حداکثر 15 ms به پینگ اضافه کرد

ویرایش شده توسط amirali.
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام دوست عزیز چرا کارت شبکه؟ خود اندروید قابلیت اشتراک گذاری با کابل usb رو داره تو نت اموزشش هست برای کابل هم اگه شارژتون کابلش جدا میشه از همون استفاده کنید من قبلا که مودم نداشتم از همین روش استفاده میکردم ولی شاید استفاده از کارت شبکه مزیت دیگه ای داشته باشه که من نمیدونم ولی این روش هم تست کنید اگه از سرعتش راضی بودید همین کارو بکنید برای من این روش حداکثر 15 ms به پینگ اضافه کرد

سلام ممنون بابت نظرت ، همین الان هم دارم از همین روش گاهی استفاده میکنم ولی جایی که سیستم رو گذاشتم گوشی روی 3G هستش ولی بعضی از جاهای اتاقم فورجی ساپورت میکنه ، گوشی منم z2 هستش و خوب شبکه 4G رو پشتیبانی نمیکنه بخاطر همین گوشی باید دو سه متر فاصله داشته باشه تا دوتا آنتن 4G  گوشی  ایجاد بشه ، قابلیت جابه جایی سیستم هم نیست من توی خونه adsl  دارم ولی بعضی از اوقات نیاز به سرعت خیلی بالا دارم 

و یه دلیل اینکه زمانی که با کابل گوشی به سیستم وصل میشه ، و باطری گوشیم ضعیفه شده ، باکابل بازهم باطری خالیه میشه و باید با شارژر حتما شارژ بشه تا خالی نشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mtostar گفته است :

سلام ممنون بابت نظرت ، همین الان هم دارم از همین روش گاهی استفاده میکنم ولی جایی که سیستم رو گذاشتم گوشی روی 3G هستش ولی بعضی از جاهای اتاقم فورجی ساپورت میکنه ، گوشی منم z2 هستش و خوب شبکه 4G رو پشتیبانی نمیکنه بخاطر همین گوشی باید دو سه متر فاصله داشته باشه تا دوتا آنتن 4G  گوشی  ایجاد بشه ، قابلیت جابه جایی سیستم هم نیست من توی خونه adsl  دارم ولی بعضی از اوقات نیاز به سرعت خیلی بالا دارم 

و یه دلیل اینکه زمانی که با کابل گوشی به سیستم وصل میشه ، و باطری گوشیم ضعیفه شده ، باکابل بازهم باطری خالیه میشه و باید با شارژر حتما شارژ بشه تا خالی نشه

سلام حقیقتش من تاحالا با کارت شبکه بیسیم کار نکردم و زیاد سر در نمیارم بزارید دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

اینکار باطری گوشی رو داغون میکنه.

من 3 بار سر همین هات اِسپات باطری گوشیم رو عوض کردم. 

بنظرم هزینه کن یه مودم LTE بخر خودت رو خلاص کن.

ویرایش شده توسط Erryhami
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Erryhami گفته است :

اینکار باطری گوشی رو داغون میکنه.

من 3 بار سر همین هات اِسپات باتری گوشیم رو عوض کردم. 

بنظرم هزینه کن یه مودم LTE بخر خودت رو خلاص کن.

متاسفانه lte  تو خونه ما جواب نمیده  تحت پوشش td-lte  نیست چه همراه اول و چه ایرانسل

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام ...

با اجازه دوستان یه نبش قبر و گردگیری کنیم از این تاپیک بدرد بخور 🙃

بنده به تازگی مودم روتر ADSL/VDSL بی‌سیم ایسوس مدل DSL-AC51 تهیه کردم .

دو تا سوال دارم از دوستان یکی اینکه خط تلفن من تا دیروز adsl بود که من این مودم رو خریدم تا خطم رو به vdsl تبدیل کنم . حالا تو عکس چرا گزینه vdsl روشن هست !!! یعنی خطم از قبل vdsl بوده !!! یا به محض نصب مودم vdsl خودش vdsl شده !!! یا نه اصلا هنوز vdsl نیست !!! سوال دوم هم اینکه تو چند تا از بررسی های این مودم تو اینترنت دیدم که گفتن و نوشتن چیپ این مودم مدیاتک هست . اما تو عکس برایه من ظاهرا چیپ برودکام هست !!! یا این برودکام اون برودکام چیپ نیست !!! درسته یا توهم زدم 😂

tke8_screenshot_(118).pngmya5_screenshot_(117).png

ویرایش شده توسط rahman1700
لینک به دیدگاه

سلام ...
با اجازه دوستان یه نبش قبر و گردگیری کنیم از این تاپیک بدرد بخور [emoji854]
بنده به تازگی مودم روتر ADSL/VDSL بی‌سیم ایسوس مدل DSL-AC51 تهیه کردم .
دو تا سوال دارم از دوستان یکی اینکه خط تلفن من تا دیروز adsl بود که من این مودم رو خریدم تا خطم رو به vdsl تبدیل کنم . حالا تو عکس چرا گزینه vdsl روشن هست !!! یعنی خطم از قبل vdsl بوده !!! یا به محض نصب مودم vdsl خودش vdsl شده !!! یا نه اصلا هنوز vdsl نیست !!! سوال دوم هم اینکه تو چند تا از بررسی های این مودم تو اینترنت دیدم که گفتن و نوشتن چیپ این مودم مدیاتک هست . اما تو عکس برایه من ظاهرا چیپ برودکام هست !!! یا این برودکام اون برودکام چیپ نیست !!! درسته یا توهم زدم [emoji23]
tke8_screenshot_(118).pngmya5_screenshot_(117).png

قسمت ترافیک مانیتور، ترافیک ورودی زیاد قابل تشخیص نیست برای مودم و البته مهم هم نیست چون شما همزمان دو تا ورودی از سیم نداری که محاسبه اشتباه بشه
اون قسمت فقط برای محاسبه‌ی ترافیک
ممکن ورودی های دیگه رو هم جابه جا محاسبه کنه مهم نیست
قسمت دوم هم به نظر چیپ استفاده شده در مرکز مخابراتی رو میگه شاید اشتباه هم بگه
اون هم مهم نیست چون مربوط به شما نمیشه و سمت مخابرات
در کل نظر بنده این بود

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...