رفتن به مطلب

Recommended Posts

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 16 دقیقه قبل، invoker گفته است :

سلام

از چه isp میخواهی نت بگیری ؟!

من 9970 رو پیشنهاد میدم !

مخابرات ! پرفایل Fast هم بهم میدن. مودم 9970 هم تا اونجایی که دیدم فقط یه پورت USB داره  که توی مدل 9960 نداره.

ویرایش شده توسط ExoTicBoy
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ExoTicBoy گفته است :

مخابرات ! پرفایل Fast هم بهم میدن. مودم 9970 هم تا اونجایی که دیدم فقط یه پورت USB داره  که توی مدل 9960 نداره.

خیر چیپ هاشون هم متفاوته ! 9970 چیپش بردکام هستش !

2 روز پیش برای خودم همین مدل رو سفارش دادم !

-----------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

مودم d-link dwr 712 خروجی تلفن داره؟مثلا میشه همین تلفن ها که به خونه وصل میشه وصل کرد بهش؟سوکت تلفنشون چند پینه؟مثلا بعضی تلفنا 2 پین هستن میخوره بهشون؟اینترنتش از 3جی موبایل بهتره؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.

مودم d-link dwr 712 خروجی تلفن داره؟مثلا میشه همین تلفن ها که به خونه وصل میشه وصل کرد بهش؟سوکت تلفنشون چند پینه؟مثلا بعضی تلفنا 2 پین هستن میخوره بهشون؟اینترنتش از 3جی موبایل بهتره؟

اگه منظورت AADSL  است. نه بهش وصل نمیشه.

چیزی که توی عکسش دیدم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

اگه منظورت AADSL  است. نه بهش وصل نمیشه.

چیزی که توی عکسش دیدم

نه منظورم تلفن برای مکالمه با سیمکارت هست نه خط تلفن خونه.میشه؟تلفن قابلیت خاصی باید داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، amir.t.1261 گفته است :

نه منظورم تلفن برای مکالمه با سیمکارت هست نه خط تلفن خونه.میشه؟تلفن قابلیت خاصی باید داشته باشه؟

نه. همچین چیزی هیچ مودمی نداره

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

نه. همچین چیزی هیچ مودمی نداره

نمیدونم والا.فروشنده میگه داره.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

نمیدونم والا.فروشنده میگه داره.

ظاهرا دو مدل است یکیش سوکتش داره

ولی چون تلفن با ولتاژ حدود 50 ولت کار میکنه پس هر تلفنی فکر نکنم بهش وصل بشه.

. احتمالا یه گوشی خالی تلفن بهش وصل میشه نه تلفن کامل با شماره گیر

در 4 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.

3G منسوخ شده نخر

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

ظاهرا دو مدل است یکیش سوکتش داره

ولی چون تلفن با ولتاژ حدود 50 ولت کار میکنه پس هر تلفنی فکر نکنم بهش وصل بشه.

. احتمالا یه گوشی خالی تلفن بهش وصل میشه نه تلفن کامل با شماره گیر

در 7 دقیقه قبل، ali-0098 گفته است :

3G منسوخ شده نخر

اخه با 800-900 فک نکنم 4جی بدن.قابلیت مکالمه هم تقریبا برام مهمه.چون یه گوشی تقریبا قدیمی دارم می‌خوام اونو بفروشم اینو بگیرم.هم باتریش خرابه هم داره تاچش ضعیف میشه.بیشتر هم برای شیر اینترنت ازش استفاده میکردم.با این گوشی تری جی پینگ 90 به سرور های داخلی دارم.با این مودم میشه چقدر؟مدل گوشی ایس 4 هست تری جی هم هست.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

سلام

بنظر من اگر امکانش هست حتما برید سراغ adsl یا vdsl.هم مودم ارزونتری دارن وهم تعرفه های بسته ها وسرویس هاش خیلی ارزونتر هستند.

مضافا اینترنت پایدارتری دارید برای بازی و...

در 9 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام

بنظر من اگر امکانش هست حتما برید سراغ adsl یا vdsl.هم مودم ارزونتری دارن وهم تعرفه های بسته ها وسرویس هاش خیلی ارزونتر هستند.

مضافا اینترنت پایدارتری دارید برای بازی و...

adsl هم دارم.اما بعضی وقتا خیلی اذیت می‌کنه و قطع میشه.بستر مخابراتیم میگن خرابه نه شاتل کاری میکنه نه مخابرات.مخصوصا وقتایی که باران میاد.

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

adsl هم دارم.اما بعضی وقتا خیلی اذیت می‌کنه و قطع میشه.بستر مخابراتیم میگن خرابه نه شاتل کاری میکنه نه مخابرات.مخصوصا وقتایی که باران میاد.

یه عکس از صفحه تنظیمات مودم بخش status قرار بدید.میتونه مربوط به snr و سایر پارامترها باشه که عموما با تعویض سیم کشی منزل یا کشیدن یک سیم با کیفیت تمام مس مستقیم از سرخط تا مودم مشکل حل میشه.

تاپیک هاش اینور اونور و توی فروم زیاد هست ما هم بتازگی خونمون رو عوض کردیم واین مشکل رو داشتم,نت16 مگ گرفته بودم وsnrروی 10 بود و سرعت 5مگ!!!!همین دوشنبه قبلی برق کار رو آوردم کابل هارو با کرمان دو زوج فویل دار عوض کردم(خود کابل کرمان گوهر نایابی بود کم گیر میومد چون همش صادر میشه,بازار هم ماشالا پربود از تقلبی هایی به اسم تک کرمان,کرمان نفیس,و...با متری 2تومن و4تومن!!!)ومشکلم حل شد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

یه عکس از صفحه تنظیمات مودم بخش status قرار بدید.میتونه مربوط به snr و سایر پارامترها باشه که عموما با تعویض سیم کشی منزل یا کشیدن یک سیم با کیفیت تمام مس مستقیم از سرخط تا مودم مشکل حل میشه.

تاپیک هاش اینور اونور و توی فروم زیاد هست ما هم بتازگی خونمون رو عوض کردیم واین مشکل رو داشتم,نت16 مگ گرفته بودم وsnrروی 10 بود و سرعت 5مگ!!!!همین دوشنبه قبلی برق کار رو آوردم کابل هارو با کرمان دو زوج فویل دار عوض کردم(خود کابل کرمان گوهر نایابی بود کم گیر میومد چون همش صادر میشه,بازار هم ماشالا پربود از تقلبی هایی به اسم تک کرمان,کرمان نفیس,و...با متری 2تومن و4تومن!!!)ومشکلم حل شد.

192.png.ca1195db73dfa5b2a4bee9af905a80e8.png

حالا الان خوبه.بعضی وقتا snr دانلود تا 12 هم میاد.ما یه سیم داریم از تقسیم میاد داخل بعد اونجا وصل میشه به یه سیم دیگه.من به اون سیم که از بیرون میاد زدم فرق زیادی نداشت.(اون موقع ها snr دانلود 17 بود و کشش هم 9.5 مگ بود که وقتی زدم به اون سیم کشش شد 10 مگ و snr 18 که باز زنگ زدم به تلفن خونه قطع شد.(تلفن هم وصل نباشه)بعضی وقتا همینجوری هم قطع میشه.الان کم تر شده ولی مثلا وقتی دانلود و آپلود بیشتری صورت میگیره (مثلا موقع کلاس های آنلاین) خیلی اذیت میکنه.اون سیم هم که از بیرون اومده ظاهرا مسی هست و فویل و اینا هم دورش داره تعداد زوج های زیادی هم داره که دو تاش استفاده شده.یکی دو سال پیش اون رو زدیم.

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، amir.t.1261 گفته است :

192.png.ca1195db73dfa5b2a4bee9af905a80e8.png

حالا الان خوبه.بعضی وقتا snr دانلود تا 12 هم میاد.ما یه سیم داریم از تقسیم میاد داخل بعد اونجا وصل میشه به یه سیم دیگه.من به اون سیم که از بیرون میاد زدم فرق زیادی نداشت.(اون موقع ها snr دانلود 17 بود و کشش هم 9.5 مگ بود که وقتی زدم به اون سیم کشش شد 10 مگ و snr 18 که باز زنگ زدم به تلفن خونه قطع شد.(تلفن هم وصل نباشه)بعضی وقتا همینجوری هم قطع میشه.الان کم تر شده ولی مثلا وقتی دانلود و آپلود بیشتری صورت میگیره (مثلا موقع کلاس های آنلاین) خیلی اذیت میکنه.اون سیم هم که از بیرون اومده ظاهرا مسی هست و فویل و اینا هم دورش داره تعداد زوج های زیادی هم داره که دو تاش استفاده شده.یکی دو سال پیش اون رو زدیم.

snr خوبه تقریبا ولی خیلی هم جالب نیست برای این سرعت چون هرچه سرعت سرویس بیشتر میشه snr هم پایین تر میاد.

مضافا attenuation یا همون میرایی خط بالاست وافت سیگنال دارید که به عواملی مثل فاصله از سرخط وکیفیت کابل مورد استفاده برمیگرده.من نوع کابلو که عوض کردم وکرمان شد attenuation 5واحد تقریبا اومد پایین.بهتره زیر40 باشه زیر 30 هم که خیلی خوبه.

یه نگاه بندازید ببینید احیانا از کنار سیم برق رد نشده خط تلفن؟

البته این که میگید از سرخط هم تقریبا همون بوده یک مقدار شک برانگیزه وشاید مشکل از سمت خود مخابرات باشه اما اگه بتونید صرفا از سرخط به مودم وصل کنید و مصرف کننده های داخلی رو قطع کنید و بعد بررسی کنید میشه نتیجه گیری درستی کرد 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، alimogharehabed گفته است :

snr خوبه تقریبا ولی خیلی هم جالب نیست برای این سرعت چون هرچه سرعت سرویس بیشتر میشه snr هم پایین تر میاد.

مضافا attenuation یا همون میرایی خط بالاست وافت سیگنال دارید که به عواملی مثل فاصله از سرخط وکیفیت کابل مورد استفاده برمیگرده.من نوع کابلو که عوض کردم وکرمان شد attenuation 5واحد تقریبا اومد پایین.بهتره زیر40 باشه زیر 30 هم که خیلی خوبه.

یه نگاه بندازید ببینید احیانا از کنار سیم برق رد نشده خط تلفن؟

البته این که میگید از سرخط هم تقریبا همون بوده یک مقدار شک برانگیزه وشاید مشکل از سمت خود مخابرات باشه اما اگه بتونید صرفا از سرخط به مودم وصل کنید و مصرف کننده های داخلی رو قطع کنید و بعد بررسی کنید میشه نتیجه گیری درستی کرد 

اره برا سرعت 4 مگ میشه گفت افتضاحه.بیرون که از کنار برق رد نشده ولی توی دیوار ها نمیدونم.اون سیمه که از بیرون اومده وصل کرده بودم به اون و اون سیم که میره به خونه رو قطع کرده بودم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

مودم ورژن ۲ایا خوبه بعد ایا سایت هدیشسایت خوبیه برای خرید ممنون tplink archer vr400

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام و درود.

ماجرا اینه که من میخوام فیلم هام رو با هارد یا فلش به مودم وصل کنم و از طریف وای-فای اونارو از تلویزیون ببینم(هارد به کامپیوتر وصله نمیخوام هی جدا کنم ببرم برای تلویزیون) . حالا میخواستم بیزحمت مودمی بهم معرفی کنید که برد و پنهای باند مناسب برای این کارو داشته باشه. دو آنتن بودن و برد زیاد هم برام مهمه چون اتاق ها دورن

ممنون

ویرایش شده توسط alireza fattahi
لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Ali.Najm گفته است :

سلام دوستان

قصد خرید مودم ا دی اس ال/وی دی اس ال برای خونه دارم. از اونجایی که متاسفانه تنوع زیاد هست، انتخاب سخت هست

ممنون میشم پیشنهاد بفرمایید البته با چیپست شرکت برودکام که میگند عملکرد بهتری داره

درود

مودم 9970 Tp-Link پیشنهاد میشه ... به شدت عالی با ارزش خرید بالا

لینک به دیدگاه

دوستان یه روتر ساده میخوام فقط چندتا کنسول رو با هم شبکه کنه. هیچیش برام مهم نیست جز اینکه پرت هاش گیگ باشه و 4+1 لن بده. بودجه تا یک میلیون. حدود یکو نیم آپشن زیاده ولی من بخوام انقدر هزینه کنم 500 دیگه میزارم روش و یه میکروتیک دیگه میگیرم.

لینک به دیدگاه

در ۷ دقیقه قبل، Ali.Najm گفته است :

سلام دوست عزیز. ممنون. ورژن ۴ چیپست برودکام داره؟

بله دوست عزیز

------------------------

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام..

من یه مودم (D-Link DSL-2730U) داشتم و با بسته 16مگابیت مخابرات میتونستم نهایت سرعت ارائه شده و بعضی مواقع سرعت بیشتری رو دریافت کنم و پینگ 4.2.2.4 هم حدود 105 بود. بعد از تعویض مودم قبلی با مدل (D-Link DSL-224) الان سرعتم حدود 12 و یا نهایتا 13 مگابیت شده و پینگ 4.2.2.4 هم به حدود 162 رسیده. اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Screenshot 2021-07-21 123408.png

Screenshot 2021-07-20 132934.png

Screenshot 2021-07-21 123525.png

در در ۱۴۰۰/۴/۳۰ در 12:55، Reza_ap گفته است :

سلام..

من یه مودم (D-Link DSL-2730U) داشتم و با بسته 16مگابیت مخابرات میتونستم نهایت سرعت ارائه شده و بعضی مواقع سرعت بیشتری رو دریافت کنم و پینگ 4.2.2.4 هم حدود 105 بود. بعد از تعویض مودم قبلی با مدل (D-Link DSL-224) الان سرعتم حدود 12 و یا نهایتا 13 مگابیت شده و پینگ 4.2.2.4 هم به حدود 162 رسیده. اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Screenshot 2021-07-21 123408.png

Screenshot 2021-07-20 132934.png

Screenshot 2021-07-21 123525.png

چرا این تاپیک منتقل شده؟ من قصد خرید مودم یا وسیله ی دیگه ای رو ندارم. فقط دنبال راه حل برای این مشکلم

لینک به دیدگاه

این مودم 224 جدید بسیار حساس به نویز هستش. بهتر هستش مودم دیگه‌ای تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

این مودم 224 جدید بسیار حساس به نویز هستش. بهتر هستش مودم دیگه‌ای تهیه کنید.

سلام.با اجازه از صاحب تاپیک دوستم بین دو مودم 124 و 2740u مونده.کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

سلام.با اجازه از صاحب تاپیک دوستم بین دو مودم 124 و 2740u مونده.کدوم بهتره؟

بنده خودم 2730u/2750 دارم هر دوشون عالین 2740 هم قطعا خوب هستش 124 رو اطلاعی ندارم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...