رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

می خوام یه مودم وایرلس بگیرم برای اتصال موبایل و لپتاپ به اینترنت. مدل های زیر مد نظرم هست

به نظرتون بین این مودم ها کدوم از بقیه بهتره؟

TP LINK W8901G

ASUS ADSL WL-AM604g

LINKSYS WAG 54

D-Link-2640U

از نظر من که با

tplink

asus

dlink

linksys

مدل های مختلف کار کردم

با توجه به قیمت و گارانتی خوب 8901 رو انتخاب می کنم

یدونه از این مدل حدود 3 ماهی هست که کانکت و یکبار هم تا حالا مشکلی (ریست ، هنگ ، ریستارت و ....)

براش پیش نیومده

بنده خدا 24/7 هم در حالا دانلود هست. چون 3 خانواده دارن ازش استفاده می کنن.

با توجه به قیمت و پنل فوق العاده این مدل در خریدش شک نکنید.

آخرین ورژنش هم ورژن 3 هست.

با دیلینک هم زیاد کار کردم مدل های خوش قیمت و خوش ساخت فوق العاده داره

ویرایش شده توسط mr.slim
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اصلا با wireless انلاین نمیشه بازی کرد چون :

این مودم ها پهنای باند بالایی دارند حتی تا 5 mgb اما سرعت انتقال در آنها بسیار پایین تر از مودم های adsl است و به همین دلیل انجام بازیهای انلاین با انها غیر ممکنهShame%20On%20You.gif

حالا بروبچه های دیگم بیان بگن شاید من اشتباه میکنمI%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

اصلا با wireless انلاین نمیشه بازی کرد چون :

این مودم ها پهنای باند بالایی دارند حتی تا 5 mgb اما سرعت انتقال در آنها بسیار پایین تر از مودم های adsl است و به همین دلیل انجام بازیهای انلاین با انها غیر ممکنهShame%20On%20You.gif

حالا بروبچه های دیگم بیان بگن شاید من اشتباه میکنمI%20Do%20not%20Know.gif

سلام

راجع به این مطلبی که شما فرمودین چیزی نشنیدم ولی چند تا از دوستان من با اینترنت وایرلس میان سرور بازی میکنن پینگ خیلی خوبی هم دارن .

یکی از دوستان که اشتراک وایرلسش 64 هست بعضی وقتا توی سرور پینگش از من که 2 مگ نت دارم بهتره !

در هر صورت سرعت دریافت در سرور بازی تاثیر چندانی نداره پینگ مهمه شما باید دنبال شرکتی باشید که پینگ مناسبی داشته باشه .

سرعت دانلود من معمولا 350 تا 400 هست پینگم همیشه بین 90 تا 120 نوسان میکنه اما بعضی از بچه ها با اینترنت 64 پینگشون در بد ترین حالت روی 40 / 50 هست که واسه بازی خوبه .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر مودمی تهیه کنید که از پروتکل n استفاده کند و کارت شبکه PC شما یا لپتاپ شما هم با همین پروتکل کار کند سرعتی بالاتر از اترنت خواهید داشت که برای share کردن فایل ها و بازی های آنلاین داخل شبکه کارایی بالایی دارد .

اکثر مودم های موجود از پروتکل g استفاده میکنند که حداکثر سرعت انتقال اطلاعات در آنها 54 Mbps میباشد که تقریبا نصف سرعت اترنت را خواهد داشت .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر مودمی تهیه کنید که از پروتکل n استفاده کند و کارت شبکه PC شما یا لپتاپ شما هم با همین پروتکل کار کند سرعتی بالاتر از اترنت خواهید داشت که برای share کردن فایل ها و بازی های آنلاین داخل شبکه کارایی بالایی دارد .

اکثر مودم های موجود از پروتکل g استفاده میکنند که حداکثر سرعت انتقال اطلاعات در آنها 54 Mbps میباشد که تقریبا نصف سرعت اترنت را خواهد داشت .

یعنی ضعف پینگ شرکت سرویس دهنده رو جبران میکنه ؟

خوب شما یه مدل که این ویژگی رو داره معرفی کنید .

لینک به دیدگاه

نه ! اصلا به سرویس دهنده کاری ندارد ،بنده عرض کردم داخل شبکه ، در هر حال سرویس دهنده مهم است و متاسفانه در ایران اکثرا مثل هم هستند و پینگ مناسبی ندارند .

بنده در جواب این حرف که گفتند سرعت وایرلس از اترنت کمتر میشود این حرف را زدم .

لینک به دیدگاه

سلام. من میخوام یه مودم وایرلس بگیرم. میخواستم ببینم باید روی مادربوردم کارت وایرلس داشتم باشم؟ مادربوردم p6t asus هست....

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من یه مودم WAG200G چند سال پیش خریدم و در در حال حاضر دفتر کار پدرم رو باهاش شبکه کردم. یه لینک هم کشیدم طبقه پایین که خونمون هست و با WRT320N خونه رو هم شبکه کردم و اینترنت هم بدون هیچ مشکلی کار میکنه (قبلا از شرکت شهراد اینترنت داشتم و الان از آسیاتک و با هیچ کدومشون مشکل نداره)

برای دوستم هم یک WAG54G خریدم و اونم فکر کنم یه 6 ماه 1 سالی هست که داره استفاده میکنه و مشکلی هم نداره (اینترنت از شرکت شهراد)

بنده توصیه میکنم مودم های Linksys بگیرید (نه فقط به دلیل تجربه خودم یا نام معروف Linksys بلکه بخاطر شرکت سیسکو) D-Link که دو تا داشتم هر دو افتضاح بود. مودم های Siemens هم میگن خوبه. همچنین ASUS

در مورد اتصال مودم به خط ADSL خب یکسری استاندارها تعریف شده که هر مودمی این استاندارها رو رعایت کنه، میتونه کار کنه. حالا اینکه این مودم بهتره یا اون بدتره بسته به کیفیت ساخت و امکانات و قدرت نرم افزاری مودم برای کارایی بهتر هستش.

شاید مشکلاتی که دوستان گفتند با Firmware update حل بشه.

مودم لینکسیس 120n بهتره یا مدلهای مشابه ایسوس ؟ (مودم وایرلس برای استفاده در خانه )

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام بودجه نهایت 50 تومن تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم

linksys am-300 همه موافقآ ؟

لینک به دیدگاه

با سلام به شما

دوست عزيز به نظر من شما با اين بودجه بهتره يكي از مدلهاي D-LINK را خريداري فرماييد

يا علي

لینک به دیدگاه

مودمهای مختلفی میشه معرفی کرد ولی اول با ISP تو تماس بگیرید و از اونها راهنمایی بخواید

لینک به دیدگاه

مودمهای مختلفی میشه معرفی کرد ولی اول با ISP تو تماس بگیرید و از اونها راهنمایی بخواید

کدوم ISP راست میگه ؟ اونها فقط میخوان مودم هاشون رو رد کنن

لینک به دیدگاه

با سلام به شما

دوست عزيز به نظر من شما با اين بودجه بهتره يكي از مدلهاي D-LINK را خريداري فرماييد

يا علي

تو این رنج قیمت این چندتا مودم بود

Modem ADSL D-Link DSL-2500U

Modem ADSL D-Link DSL-200

Modem ADSL D-Link DSL- 2520U

Modem ADSL D-Link DSL-300T

Modem ADSL D-Link DSL-200T

Modem ADSL D-Link DSL- 2540U

کدوم یکی از این ها از linksys am3000 بهترن ؟

لینک به دیدگاه

دوست گرامي يه نگاهي به اين مدل بنداز ببين چه طوريه!

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1115

يا علي

لینک به دیدگاه

دوست گرامي يه نگاهي به اين مدل بنداز ببين چه طوريه!

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=1115

يا علي

اگه من میدونستم کدوم چطوریه که دیگه پست نمیزدم

لینک به دیدگاه

دوست عزيز نيازي به امتياز منفي نيست !

شما اگه نسبت به مورد انتخابي خودتون مي خواهيد اطلاعات بگيريد يه بحثه و اگر اگر نه كه من با توجه به فرموده خود شما (تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم)(يعني تفاوتها را در تحقيقاتتان متوجه شديد) نظرم رو عرض كردم.

اميد وارم متوجه شده باشيد

يا علي

ویرایش شده توسط goldsky
لینک به دیدگاه

دوست گلم درسته ای اس پی ها راست نمیگن بعد اگر مشکل اینترنتی داشته باشید و سرعت حتما گیر میدن به مودمتون اون موقع باید ضرر کنید . بگید که خودتون فروشنده هستید و دارید این مودمها رو اگر نمیخواید ازشون بخرید . یا اینکه از دوستانتون که از اون ای اس پی خدمات گرفتن و راضی هستن همون مودم رو خریداری کنید .

لینک به دیدگاه

دوست عزيز نيازي به امتياز منفي نيست !

شما اگه نسبت به مورد انتخابي خودتون مي خواهيد اطلاعات بگيريد يه بحثه و اگر اگر نه كه من با توجه به فرموده خود شما (تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم)(يعني تفاوتها را در تحقيقاتتان متوجه شديد) نظرم رو عرض كردم.

اميد وارم متوجه شده باشيد

يا علي

آیا گفتم همه مودم ها رو زیر رو کردم و به این نتیجه رسیدم ؟

تحقیقاتی که کردم به صورت پرسش از چند نفر بود که کفه ترازو به نفع linksys می چربید همین

قبل از هر عملی در مورد آن تامل فرمایید باور کنید 50 تومن ارزشش را ندارد وقت کسی را بگیرید یا اطلاعات نادرست دهید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بنده یه مودم ASUS AM604 گرفتم اما به مشکل عجیبی بر خوردم

ابتدا پورت لن شناخته شد اما بعد از چند دقیقه و ریست شدن مودم دیگر هیچکدام از پورت ها و آی پی آنها شناخته نمی شود .

در زمان اتصال پورت پیغام لیمیت داده می شود

علت چیست ؟

لینک به دیدگاه

بنده یه مودم ASUS AM604 گرفتم اما به مشکل عجیبی بر خوردم

ابتدا پورت لن شناخته شد اما بعد از چند دقیقه و ریست شدن مودم دیگر هیچکدام از پورت ها و آی پی آنها شناخته نمی شود .

در زمان اتصال پورت پیغام لیمیت داده می شود

علت چیست ؟

سلام

یکبار دیگه مودم رو با اون کلید کوچک reset کن ببین IP میگیره؟ احتمالا DHCP به هم ریخته یا disable شده.

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

با سلام به اساتيد گرامي:

يك مودم ADSL با كيفيت توي رنج حداكثر زير 150 ميخواستم كه استيبل و پايدار، برد بالا و قابليت هاي خوبي داشته باشه چي پيشنهاد ميديد.

در مورد آيتم هاي زير نظرتون چيه و كدام را پيشنهاد ميديد

1. ASUS DSL-N10

2. LINKSYS WAG 120N

با تشكر

لینک به دیدگاه

این استیبل بودن منظورتون خط ADSL هست یا وایرلس خود مودم ؟

اگه خط ADSL منظورتونه که بسته به ISP هست

ولی در مورد مودم هایی که فرمودید

ASUS ها که مودم های خیلی خوبی از آب دراومدن و هرکی رو دیدم راضی بوده

TP-Link اونی که خودم دارم و میدونم مدل TD-W8960 چیپست Broadcom هست و عالیه

یه D-Link 2640T هم دارم چند ساله که اونم هیچ مشکلی تاحالا باهاش نداشتم

مودم های Linksys سری G هاشون که مدل دقیقشون تو ذهنم نیست با شاتل مشکل داشتن یا شاید من داشتم 2 مورد مشاهده کردم(قطعی زیاد داشتن که با تعویض مودم مشکل حل میشد)

حالا دوستان اگه نظری دیگه ای هم دارن بگن استفاده میکنیم

لینک به دیدگاه

مودم لینک سیسLINKSYS WAG 120N مودم بسیار عالی هست من دوتا گرفتم یکی برای خودم یکی برای برادرم..

2سال گارانتی داره..

برد و کیفیت مدار بسیار خوب یه خونه20 متری رو راحت پوشش میده...

تی پی لینک هم مدلای خوبی داره8910-8920-8901 و بقیه مدلا که خاطرم نیست..

متاسفانه من با مودم و شرکت شاتل مشکل دارم زنگ زدم به پشتیبانی میگن فقط زایل ایکس رو جوابگو هستیم و مشکلات بقیه مدلا ربطی بهشون نداره..

الان برادرم صبا نت عالی داره کار میده مودم خودمو اونجا تست هم کردم ایرادی نداشت راحت کانکت میشه..

نمیدونم این شاتل چرا این جنگولک بازیا رو درمیاره فقط میخواد جنس خودشو بده به خورد مردم اونم با قیمت گرون!!!

در کل میتونی تحقیق کنی ببینی این مودمLINKSYS WAG 120N فوق العاده محکم و خوبیه..

واسه همین من این مودم رو میفروشم..

خودم 83 گرفتم هنوز20 روز نشده اونو خریدم 2روز باش ور رفتم بعدش گذاشتم تو کارتنش..

هر کی خواست 70 تقدیمش میکنم...پست هم با من..

ویرایش شده توسط صنم
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

لینکسیس واقعا عالیه من هم دارم استفاده میکنم خیلی ازش راضیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...