رفتن به مطلب

Recommended Posts

خب اینترنت چی پیشنهاد میکنید?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

اینترنت با سرعت اپلود بالا و پینگ بسیار بسیار پایین

شما نقل بکن ما بدونیم پست گذاشتی

پارس انلاین

شاتل

اگه شاتل گرفتی زنگ بزن پشتیبای بگو پروفایل گیم برات وصل کنند پینگ شما با اروپا 50تا140هست

هر وقت مودم رو روشن کردی پینگ 140بود خاموش روشن کن تا پینگ تغییر کنه

مدل مودمی که گفتم رو هم تهیه کنید از از بازار لیون یا دیجیکالا فرقی نمیکنه چون این مد برای گیم طراحی شده 110تومان قیمتش هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

میشه مدل دقیقشو بگید یا لینک بدید?

پارس انلاین بهتره یا شاتل?میخوام ISP عوض کنم

لینک به دیدگاه

مودم تاثیر داره هر کی میگه نداره همون یه مودم رو داره!!!بیشترین تاثیرش در رفع نویز خط خونه هست که تاثیر از سرویس20مگ تا10مگه!یعنی خط 2تا 2مگ بکشه با مودم میشه کای کرد 10مگ بکشه حالا من بهت ثابت میکنم

من سه تا مودم خونه دارم مکس نت و تی پی لینک و ایسوس

همشون نویز دارند خفن!مخصوصا تی پی لینک که مارک بدرد نخور بازار هست و از هر 10کاربر 8نفر تی پی لینک میخرند!

شما یک مودم asusسری گیم بخر قیمت از 110تا600تومن شروع میشه همون 110تومنی هم کارت رو راه میندازه

تو تنظیمات DSLیک گزینه هست به اسم Stability Adjustment (ADSL)اون رو از حالت داینامیک خارج میکنی و به صورت دستی نویز رو برطرف میکنی 10عدد مثبت و منفی وجود داره دونه دونه عدد ها رو تست کن درست میشه

من با سرویس 4 مگ snr up downهر دو با هم روی 9بود الان با سرویس 8مگ روی 12هست!بخاطر مودمی که خریدم

مدلش Asus n10_cهست اگه بیرون پیدا نکردید از اینترنت بخرید

اقا من از این مودما دارم و پینگ کانترم بالاست

البته مدل مودم من Asus n10_هستش

چیکار کنم که کم بشه ؟ روی کدوم گزینه کلیک کنم ؟

3lel8doezanb738ckapd.jpg

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

اقا من از این مودما دارم و پینگ کانترم بالاست

البته مدل مودم من Asus n10_هستش

چیکار کنم که کم بشه ؟ روی کدوم گزینه کلیک کنم ؟

برادر در اولین پستم گفتم بیشتر برای رفع نویز خوبه وقتی نویز بالا باشه پینگ بالاست

کسی که شاتل داره با پروفایل گیم پینگش  بالای 150هست بدونه نویز داره و باید یه نگاه تو تنظیمات مودمش بندازه ببینه وضعیت  SNRدر چه حالتی هست فقط هم مربوط به SNRنیست

پست شماره 5رو با دقت نگاه کنید شما تنظیمات DSLرو یه نگاه بنداز تو Administrationهست

سلام

میشه مدل دقیقشو بگید یا لینک بدید?

پارس انلاین بهتره یا شاتل?میخوام ISP عوض کنم

http://www.digikala.com/Product/DKP-39691/Asus-DSL-N10-C1-Wireless-N150-ADSL-Modem-Router/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B1-ADSL-%D9%88-%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%B3%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-DSL-N10-C1#!/tab-techspecs/

بعضی از دوستان مشکل portforwardingدارن این مودم خوش پورت های پلی استیشن و ایکس باکس و چند بزی معروف PCدر استیم رو داره

من خودم شاتل دارم عالیه چندتا از دوستام پارس آنلاین دارند میگن خیلی خوبه،شما زنگ بزن باهاشون صحبت کن ببین تعرفه ها چجوریه هر کدوم به صرفه بود همونو بردار

سرویس یک ماه بگیر که اگه خواستی عوضش کنی راحت بتونی

لینک به دیدگاه

برادر در اولین پستم گفتم بیشتر برای رفع نویز خوبه وقتی نویز بالا باشه پینگ بالاست

کسی که شاتل داره با پروفایل گیم پینگش  بالای 150هست بدونه نویز داره و باید یه نگاه تو تنظیمات مودمش بندازه ببینه وضعیت  SNRدر چه حالتی هست فقط هم مربوط به SNRنیست

پست شماره 5رو با دقت نگاه کنید شما تنظیمات DSLرو یه نگاه بنداز تو Administrationهست

الان ما این مودمو گرفتیم پینگو کاهش نمیده ؟

پس کلا اینکه از کجا ADSL بگیریم مهمه نه اینکه مودم چی باشه . نویز روی خط هم که به مودم ربطی نداره

لینک به دیدگاه

الان ما این مودمو گرفتیم پینگو کاهش نمیده ؟

پس کلا اینکه از کجا ADSL بگیریم مهمه نه اینکه مودم چی باشه . نویز روی خط هم که به مودم ربطی نداره

لطفا کسی پست من رو نقل نکنه هر کاری می خوایید بکنید

لینک به دیدگاه

سلام سعی کن بیشتر به چیپ کارکردش  توجه کنی ببین اون مارکی که انتخاب میکنی چیپش چیه 

Chipset های استفاده شده توسط سازندگان مودم معمولاً شامل این Chipset ها میشه : Ralink , RTL, Trendchip, Broadcom و ... 
ظاهرا گرونترین این Chipset ها Broadcom است .

اینم یک لینک بخون شاید بتونی اطلاعاتت رو بالا ببری بهتر انتخاب کنی!

http://www.estarn.ir/post-9.html

لینک به دیدگاه

سلام عزیز .....

دوستمون farzinfree درست میگن , چیپ ست مودم مهمتر از برند مودم هست .

تو هر برندی که مد نظر دارین مدلی رو انتخاب کنید که چیپ ست برادکام توش باشه ...

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سلام عزیز .....

دوستمون farzinfree درست میگن , چیپ ست مودم مهمتر از برند مودم هست .

تو هر برندی که مد نظر دارین مدلی رو انتخاب کنید که چیپ ست برادکام توش باشه ...

موفق باشید .

درود

با اجازه استارتر عزیز

از کجا برند چیپست رو قبل خرید چک کنیم ؟!

لینک به دیدگاه

اینجاش سخته !!!

چون معمولا شرکتها تو مشخصات سخت افزاریشون این مورد رو اعلام نمیکنن ....

ولی با یه جستجو تو گوگل (سایت های خارجی ) و راهنمایی این کاره ها ( مهندسین تجهیزات شبکه ) و.... میشه مشخصات چیپ ستو گیر اورد .

اینجام یه نگاه بندازین بد نیست .

http://forum.soft98.ir/24177-تاپیک-جامع-راهنمایی-برای-خریدن.html

ویرایش شده توسط rahman1700
لینک به دیدگاه

سلام.چیپست مهمه اما فقط چیپ کیفیت رو تضمین نمیکنه.تا چند روز پیش TP LINK داشتم SNR 20 بهم میداد و در 24 ساعت تعدادی CRC یا همون EROR...که باعث تایم اوت میشد... اما حالا DLINK - DSL-2740U  گرفتم SNR شده 26  و EROR = 0

البته روی سرویس دهنده من دیلینک بهتر سازگاره و نه اینکه از گفته هام بخوام بگم بهتره ..... 

لینک به دیدگاه

درود

یک مقدار در مورد گزینه سوم بیشتر توضیح میدین

مثلا میشه به مودم بگی از ساعت 3 تا هفت صبح دانلود کن ؟ یعنی زمانبندیش کرد ؟

سرعت مثل نرم افزار IDM سریعه ؟ برای دانلود هر فایلی هشتا کانکشن ایجاد میکنه یا یدونه ؟

روی فلش هم دانلود میکنه یا فقط هارد ؟

یه مودم خوب معرفی میکنید که به بهترین شکل ممکن از این قابلیت پشتیبانی کنه ؟

بهترین گارانتی مودم های ایسوس چیه ؟

ممنون

زمانبندی نه فقط میتونی فایل های مورد نظرتو بهش بدی تا دانلود کنه ... روی فلش هم میشه ... مودم خوب هم DSL-N55U ...DSL-N66U کافیه ... ۶۶ ئه USB 3 هست ...مودم چیزی نیست که زیاد خرابی داشته باشه ولی گارانتی اصلی بگیری بهتره یا رهنمون که وارد کننده ی محصولات نتورک ایسوس در ایرانه
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

دوستان من میخواستم یک مودم جیبی (سیمکارت خور) برای اینترنت همراه بخرم

تا 150 تومن هم میخواستم هزینه کنم که به بنده مدل های E5336 و E8231 معرفی شد

میخوام 3G باشه چون مودم های 4G قیمت بالایی دارند و اینکه برام مهمه که وای فای هم داشته باشه

اگر کسی تجربه ای از کار با این 2 مدل داره یا مدل بهتری رو سراغ داره ممنون میشم بگه

لینک به دیدگاه

با سلام ...

حتما شما برای خرید یک مودم ADSL  بین چند برند مختلف یکی رو (حالا یا به پیشنهاد دوستان یا تبلیغات و یا در سایت ها و انجمن ها ) انتخاب کرده اید ...

اگر هنوز انتخاب نکرده اید و یا میخواهید در آینده تعویض داشته باشید باید به چند نکته توجه داشته باشید ...

1) برای چه مصارفی میخواهید تهیه کنید

2) بودجه شما چقدر است

3) کیفیت محصول در چه حدی باشه

حالا گذشته از این ها ، چرا ایسوس ؟

همه ما با محصولات متنوع ایسوس از قبیل مادربرد و گرافیک و لپ تاپ و ... آشنایی داریم و ایسوس به عنوان کهنه کار ترین و با سابقه درخشان در طول سالهای متمادی و کسب هزاران جایزه اعتماد جهانیان را به خودش جلب کرده است ...

حال ایسوس از چند سال پیش اقدام به تولید محصولات نتورکینگ خود کرده است که همچنان مشتریان خود را از خرید این دسته از محصولاتش پشیمان نساخته است و به قولی امتحانش را پس داده است ...

مودم ها و روتر های ایسوس با طراحی بی نظیر الماس گونه و استفاده از قطعات با کیفیت و رابط کاربری آسان و جذاب خود ، نظر هر مشتری را به خود جلب میکند ...

....

....

....

حال بر میگردیم سر سوالات قبلی ...

1) اولا اینکه با پیشرفت تکنولوژی ، کاربرد و انتظار ما هم از دستگاه های مختلف بیشتر میشود ...( در ادامه به این موضوع پرداخته میشود )

2) یکی از عوامل انتخاب نادرست و یا خرید یک وسیله پایین تر از حد انتظار محدودیت بودجه است که مشکلی حل ناشدنی است ...

3) مودم وسیله ای نیست که به همین راحتی ها مشکلی برایش پیش بیاید ولی خب در جزئیات کار میتوان این موضوع را مشاهده کرد .

....

....

....

حال اگر :

سیم های شبکه دست و پاگیر است ، هزینه سیم کشی بالاست ، احتمال جابجایی هر چند وقت یکبار زیاد است ، میخواهید فایل های خود را به اشتراک بگذارید ولی نمیتوانید ، نگران هزینه برق و استهلاک سیستم هنگام دانلود شبانه و یا در غیاب خود هستید و ... موضوع را دنبال کنید ....

....

....

....

ایسوس برای راحتی کاربران خود ، در مودم ها و روتر های خود از قابلیت و ویژگی های خاصی استفاده کرده است تا کاربر بدون هیچ دغدغه ای از آنها استفاده کند ... تنها کافیست داخل منوی آدرس دهی ، 192.168.1.1 را تایپ کنید ... تمامی این موارد بدون نصب هیچ برنامه ای بصورت دیفالت درون مودو و روتر ها قرار دارد ...

*** من برای این موضوع از DSL-N55U که در ادامه آنرا معرفی خواهم کردم استفاده میکنم ***

مودم DSL-N55U  چیست ؟

اولا اینکه اگر با حرف N مواجه شدید این یک مودم / اگر با حرف RT مواجه شدید یک روتر و اگر با حرف DSL مواجه شدید آن یک مودم-روتر است

یعنی در واقع هم مودم ADSL و هم یک روتر است ...

با خرید مودم-روتر دیگر نیازی به خرج هزینه های اضافی و مچ کردن و دست و پاگیر شدن سیم های رابط بین آن دو نیستید ...

DSL-N55U  و DSL-N55U و DSL-AC68U بهترین گزینه ها برای انتخاب یک محصول فوق العاده هستند ...

DSL-N55U دارای دو پهنای باند 5 و 2.4 گیگا هرتزی و سه آنتن جدا شونده 5dbi  ... تغذیه 19 ولت DC و 4 پورت شبکه با سیم و دو پورت USB 2.0 و کلید قطع و وصل وایرلس دستگاه است ...

DSL-N66U  مدل بالاتر از DSL-N55U است با ظاهری جمع و جور تر و سه آنتن داخلی و پورتهای USB 3.0 ...

DSL-AC68U  هم که از وجناتش پیداست ولی خب قیمتش هم حدود 1 تومنه که من پیشنهاد نمیکنم ...

post-16688-0-64811600-1458253600_thumb.png

post-16688-0-43642700-1458249383_thumb.png

حال این قابلیت ها چه هستند و به چه دردی میخورند ؟

1) Printer Sharing

این مسئله جایی اهمیت بیشتری پیدا میکند که مثلا ، شما چند سیستم متصل به شبکه روتر دارید و یک عدد پرینتر  یا میخواهید با استفاده از دستگاههای وایرلس اعم از رایانه و موبایل های هوشمند و ... اطلاعاتی را پرینت بگیرید ... آسانترین و معقول ترین روش استفاده از این قابلیت است بطوریکه پرینتر را با پورت USB/wireless/LAN به مودم متصل کرده و فایل خود را با استفاده از این قابلیت پرینت میگیرید ...

2) File Sharing

آیا میخواهید اطلاعات درایو پرتابل خود را برای دیگران به اشتراک بگذارید ؟ درست آمده اید ... با استفاده از این ویژگی فایل های ذخیره شده برروی درایو پرتابل خود را بر روی دستگاههای دیگر به نمایش بگذارید و لذت ببرید

3) AI Cloud

با استفاده از این قابلیت شما به فضای مجازی ابری خود دسترسی پیدا کرده و میتوانید اطلاعات خود را به آن منتقل کرده و در صورت تمایل برای دیگران به اشتراک بگذارید...

4) 3G/4G Sharing

آیا در موقعیتی نیستید که به اینترنت خط تلفن دسترسی داشته باشید ؟ نگران نباشید ... تنها کافیست مودم سیم کارت خور 3G/4G و یا گوشی(بعضی مدل ها) خود را به پورت USB مودم متصل کرده و با استفاده از این قابلیت ، اینترنت سیمکارت خود را برای خود و سایر کاربرانی که تحت پوشش سبکه ی مودم هستند به اشتراک بگذارید ...

5) Download Master

آیا نگران استهلاک سیستم و هزینه برق هنگام دانلود های شبانه و دانلود هایی که در هنگام عدم استفاده ی دیگری از سیستم شما میشه هستید ؟

با این قابلیت دیگر لازم نیست نگران باشید و هزینه ی برق اضافه بر سازمان و یا هزینه ی اضافی بابت خرید یک سیستم رده پایین برای صرفا دانلود و یا مستهلک شدن دستگاه و لپ تاپ را داشته باشید ... تنها کاقیست هارد اکسترنال خود را به پورت USB متصل نموده و با استفاده از این قابلیت ، فایل را دانلود کنید

6) Traffic Manager

آیا میخواهید از میزان دانلود و آپلود ها و سرعت آنها و دستگاههای متصل به شبکه ی روتر با خبر شوید ؟ تنها کافیست برروی این گزینه کلیک کنید ...

7) easy setup

فقط کافیست با کلیک چند مرحله کوتاه ارتباط با اینترنت را بدست بیاورید ...

حال با وجود اینهمه قابلیت ها و چندین و چند قابلیت دیگر که در این بحث نمی گنجد به نظر شما کدام مودم برای شما بهتر است ؟

اگر این سری دستگاهها رو انتخاب کرده اید همراهمان باشید تا به شرح پاره ای از این توانایی ها بپردازیم ...

....

....

post-16688-0-56203400-1458252217_thumb.png

1- راحت و بدون دردسر به اینترنت متصل شوید ...

2- نقشه ی کلی مودم و وسایل جانبی متصل به اون

3-اطلاعات و اینترنت خود را برای سایر دستگاههای مهمان تنظیم بندی و محدویت خود را بر روی آن اعمال کنید

4- از میزان ترافیک خود با خبر شوید و برنامه های استفاده کننده از اینترنت را اولویت بندی کنید

5- برای کودکان و افراد مورد نظر خود محدودیت دسترسی ایجاد کنید

6- از قایلیت های پورت USB برای سهولت در امور خود استفاده نمایید

7-به فضای ابری خود متصل شوید و فایل ها را جابجا کنید

8- دستگاه  متصل به پورت USB را نشان میدهد

9-10- روتر های ایسوس دارای دو پهنای باند 5 و 2.4 گیگاهرتزی هستند که 2.4 برای موبایل و رایانه و 5 برای تماشا و به اشتراک گذاری فایل های ویدئویی و ... توسط تلویزیون و سایر پلیر ها است ...

post-16688-0-60902100-1458253220_thumb.png

این نوار نمایانگر به ترتیب :

هشدار درمورد نا ایمن بودن پسورد --- روشن بودن وایرلس ---- استفاده دستگاه مهمان از شبکه --- متصل بودن به اینترنت --- متصل بودن دستگاهها به  مودم --- متصل بودن دستگاههای USB --- متصل بودن پرینتر به شبکه مودم

...

در ادامه آموزش استفاده از این قابلیت ها رو بصورت تصویری قرار خواهم داد ...

1) ست کردن پسورد برای فرکانس های 2.4 و 5 گیگا هرتزی

post-16688-0-65677700-1458253749_thumb.png

2) مدیریت ترافیک

post-16688-0-69769600-1458253858_thumb.png

post-16688-0-41221200-1458253907_thumb.png

post-16688-0-77665500-1458253933_thumb.png

3) کنترل والدین

post-16688-0-03377600-1458253996_thumb.png

4) AI Cloud

post-16688-0-07100100-1458254131_thumb.png

post-16688-0-79282800-1458254157_thumb.png

post-16688-0-04550800-1458254181_thumb.png

post-16688-0-12835300-1458254204_thumb.png

post-16688-0-90066900-1458254284_thumb.png

post-16688-0-62038800-1458254356_thumb.png

post-16688-0-03595400-1458254381_thumb.png

post-16688-0-20489900-1458254417_thumb.png

post-16688-0-65308300-1458254440_thumb.png

post-16688-0-50812400-1458254460_thumb.png

post-16688-0-66753100-1458254506_thumb.png

post-16688-0-60975400-1458254535_thumb.png

post-16688-0-19566200-1458254565_thumb.png

post-16688-0-05930900-1458254588_thumb.png

Download Master

ابتدا هارد رو به پورت USB متصل و پس از شناسایی بر روی گزینه دانلود مستر کلیک کرده و منتظر میمانیم تا برنامه های آن بر روی هارد نصب شود ... سپس :

post-16688-0-18364900-1458254958_thumb.png

post-16688-0-73897500-1458254980_thumb.png

گزینه ی Add رو زده و آدرس فایل دانلودی را مینویسیم

post-16688-0-86545700-1458255010_thumb.png

اگر فایل دانلودی باشد داخل کادر سفید نوشته و اگر آپلودی باشد توسط گزینه ی جستجو آنرا انتخاب و آپلود مینماییم ...

post-16688-0-32769600-1458255038_thumb.png

فایل در حال دانلود شدن است...

post-16688-0-13332700-1458255329_thumb.png

از این قسمت هم میتوانید محل ذخیره ی فایل دانلودی را انتخاب کنید ...

post-16688-0-57070300-1458255066_thumb.png

Media Server

post-16688-0-24505000-1458255509_thumb.png

post-16688-0-83360200-1458255571_thumb.png

در حال ویرایش

post-16688-0-86163000-1458254416_thumb.png

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

مودم من ASus  N66 u  هست .

همه ی امکاناتی داره  حتی داخلش فن هم داره  که خنک میکنه مودم رو .

در کل یکی از بهترین انتخاب ها برای  داشتن مودم  با امکانات فراوان هست .....

لینک به دیدگاه

حتی بدترین مودم asusبهترین مودم بازار هست شک نکن

من Asus n10دارم عالیه!البته اون مدلی که دوست بالایی اشاره کرده خیلی بهتره این مودها تو رفع نویز خیلی عالی کار میکنند و تنظیمات مخصوص گیم دارند و نیازی به وارد کردن پورت ها نیست خودش همش رو داره مثلا انتخب میکنی چه پلتفرمی داره یا چه بازی ای دوست داری پورتش باز بشه

IP staticکردن توش راحته ولی تو مودم های d linkوtp linkپدر آدم رو در میاره!

لینک به دیدگاه

تا اون جا که می دونم قوی ترین مودم ها رو linksys می زنه

ویرایش شده توسط T_L_O_T_D
لینک به دیدگاه

من یدونه N12 مدل c1 سفارش دادم ولی هنوز هم نمیدونم بالاخره چیپش برودکام هست یا نه ؟

همین که نویز خط افتضاح من رو کم کنه حتی 10 درصد من راضی میشم 

در رابطه با نویز هم من تو سایت های خارجی گشتم بهترین مودمی که برای حذف نویز ( حداقل برای اپراتورهای آمریکا ) پیشنهاد میشه مودم n300 شرکت بیلیون هست که من تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

مودم من ASus  N66 u  هست .

همه ی امکاناتی داره  حتی داخلش فن هم داره  که خنک میکنه مودم رو .

در کل یکی از بهترین انتخاب ها برای  داشتن مودم  با امکانات فراوان هست .....

بله مودم شما یه مدل بالاتر از مودم من DSL-N66U هست که از 3 آنتن داخلی بهره میبره که جزو بهترین مودم هاست ...

حتی بدترین مودم asusبهترین مودم بازار هست شک نکن

من Asus n10دارم عالیه!البته اون مدلی که دوست بالایی اشاره کرده خیلی بهتره این مودها تو رفع نویز خیلی عالی کار میکنند و تنظیمات مخصوص گیم دارند و نیازی به وارد کردن پورت ها نیست خودش همش رو داره مثلا انتخب میکنی چه پلتفرمی داره یا چه بازی ای دوست داری پورتش باز بشه

IP staticکردن توش راحته ولی تو مودم های d linkوtp linkپدر آدم رو در میاره!

برای شما مودم ADSL هست ... این مودم به تنهایی قابلیت های خوبی رو دارا میباشد ...

تا اون جا که می دونم قوی ترین مودم ها رو linksys می زنه

بله لینکسیس هم مودم های خوبی داره ولی اگه تخصصی بخوایم نگاه کنیم ، سیسکو بهترین مودم ها رو میزنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله روی مودم های حرفه ای ایسوس لینوکس نصب هست و شما هرکاری که دوست داشته باشید میتونید بکنید  @};-  :x

لینک به دیدگاه

من یدونه N12 مدل c1 سفارش دادم ولی هنوز هم نمیدونم بالاخره چیپش برودکام هست یا نه ؟

در رابطه با نویز هم من تو سایت های خارجی گشتم بهترین مودمی که برای حذف نویز ( حداقل برای اپراتورهای آمریکا ) پیشنهاد میشه مودم n300 شرکت بیلیون هست که من تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم .

شما میتونید داخل سایت ایسوس تمامی مشخصات رو چک کنید ...اکثر مودم ها برودکام هستند ...مودم بیلیون محصول آمریکاییه که این شرکت کلا در راستای محصولات شبکه کار میکنه و مودم های خوبی هم داره

بله روی مودم های حرفه ای ایسوس لینوکس نصب هست و شما هرکاری که دوست داشته باشید میتونید بکنید  @};-  :x

دقیقا

لینک به دیدگاه

رفع نویزش رو باید دستی درست کنی هیچ کاری هم نداره اصلا هم بحثش تخصصی نیست صفحه ی کاربریش طوری هست که شما فقط باید 10عدد منفی و 10عدد مثبت رو تست کنید و بهترین نتیجه رو بگیرید!مثلا برومنفی پنج اگه بدتر شد برو مثبت 5!

روی خط نویز دار خونه ی ما سرویس 10مگ با پروفایل گیمینگ بسته شده یعنی پینگ با اروپا 50هست و سرعت اپلود هم یک مگ

snr 9 downloadبنده با این مودم اومده روی 19!

وsnr upload 6رو آورده روی 10!

پهنای باند 8مگ رو تا15مگ باز کرده!

دیگه چی می خوای؟

حالا زنگ بزن ISPبگو نویز دارم در اولین مرحله کل مرورگرت رو باید ریست بدی بعد میپرسه اسپلیتر داری یا نه بعد میگه گوشی های موبایل رو از کنار مودم دور کن و آهرین حرفی که میزنه باید سیم کشی ساختمون رو عوض کنی!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...