رفتن به مطلب

Recommended Posts

اینترانت هست این مورد

مورد استفاده بدلیل نفوذ پذیری بیشتر همون 2.4 هست، اما بالاخره باید یه اکسس پوینت باشه این وسط همون مدلی که عرض کردم

یه مورد دیگه، این Pico ها با پورت ethernet دارند که باید با کابل به اکسس پوینت وصل بشن، درسته؟

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان.

اولا امیدوارم ای درستی پست کرده باشم مطلب رو، چون جای مناسب دیگه ای ندیدم.

من قصد خرید مودم وایرلس دارم.

اولیت ها:

- برد بالای  مودم و آنت دهی قوی در محدوده یک منزل هست.

مدل هایی که  انتخاب کردم:

D-Link DIR-816 Dual-Band Wireless AC750 Router

TP-LINK TL-WR940N 450Mbps Wireless N Router

D-Link DSL-2790U N300 ADSL2+ Wireless Router

Tenda DH301 ADSL2+ Wireless N300 Modem Router

شما چه مدلی پیشنهاد می دید؟

آیا به دلیل کاربرد ساده من از مودم این مودم ها مودم های مناسبی هستن و یا شما مدل های ساده تری با قیمت پایین تر  پیشنهاد می دید؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، miladna گفته است :

سلام دوستان.

اولا امیدوارم ای درستی پست کرده باشم مطلب رو، چون جای مناسب دیگه ای ندیدم.

من قصد خرید مودم وایرلس دارم.

اولیت ها:

- برد بالای  مودم و آنت دهی قوی در محدوده یک منزل هست.

مدل هایی که  انتخاب کردم:

D-Link DIR-816 Dual-Band Wireless AC750 Router

TP-LINK TL-WR940N 450Mbps Wireless N Router

D-Link DSL-2790U N300 ADSL2+ Wireless Router

Tenda DH301 ADSL2+ Wireless N300 Modem Router

شما چه مدلی پیشنهاد می دید؟

آیا به دلیل کاربرد ساده من از مودم این مودم ها مودم های مناسبی هستن و یا شما مدل های ساده تری با قیمت پایین تر  پیشنهاد می دید؟

اول اینکه 2 مورد اول کلا مودم نیستند! روتی بیسیم هستند...

بنا به تجربه میگم، اینکه 1 آنتن داره یا 3 تا آنتن داره یا ... خیلی خیلی مهم نیست!

اگه حدود 150 میتونید هزینه کنید، Linksys X1000 بگیرد! مطمعن باشید خیلی بهتر از انواع tplink و dlink و ... جواب میده!

در غیر این صورت یه مودم معمولی مثل TP-LINK TD-W8961N 300Mbps بگیر که 65~70 تومنه...

لینک به دیدگاه

درود

همانطور که دوست گرامی m43 اشاره کرد، بهتره با کارشناسان شبکه مشورت کنی و حق مشاوره بدی، در این زمینه در انجمن لیون شخص واردی  نیست.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Abraham گفته است :

اینترانت هست این مورد

مورد استفاده بدلیل نفوذ پذیری بیشتر همون 2.4 هست، اما بالاخره باید یه اکسس پوینت باشه این وسط همون مدلی که عرض کردم

یه مورد دیگه، این Pico ها با پورت ethernet دارند که باید با کابل به اکسس پوینت وصل بشن، درسته؟

QRT2 یا PICO خودشون به نوعی اکسس پوینت محسوب میشوند و شما برای دستگاه هایی مثل لب تاب و تبلت و موبایل نیازی به دستگاه های دیگه ای ندارید جز یک دانلگل برای هر سیستم یا اینکه اگر همه سیستم ها یکجا هستند یک مودم روتر بگیرید

همکاران ما بدون دریافت هزینه مشاوره میدن خدمتتون 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، m343 گفته است :

QRT2 یا PICO خودشون به نوعی اکسس پوینت محسوب میشوند و شما برای دستگاه هایی مثل لب تاب و تبلت و موبایل نیازی به دستگاه های دیگه ای ندارید جز یک دانلگل برای هر سیستم یا اینکه اگر همه سیستم ها یکجا هستند یک مودم روتر بگیرید

همکاران ما بدون دریافت هزینه مشاوره میدن خدمتتون 

خب پس شماره ی تماس بدید لطفاً

لینک به دیدگاه

سلام .

اگر مودم خوبی داری بهتره که یک رنج اکستندر بگیری . مودم ها هرچقدر برد خوبی داشته باشن ، باز هم در فضای بسته به مشکل میخورن . موانع زیادی سر راه امواجشون هست . یک رنج اکستندر خوب بگیر که برد مورم رو هفزایش میده ، تاثیر این موانع هم کمتر میشه . الان تو فروشگاه مدلهای مختلف از برند سیسکو هست از 165 تومان تا 411 تومان . اگر مودم خوب هم نداری یک مدل مناسب انتخاب کن .

لینک به دیدگاه

سلام 

راهنمایی در خصوص مودم های همراه 4g میخواستم.

میخواستم بدونم که کدوم مدل ها رو پیشنهاد میکنید . چون قیمت هاشون خیلی متفاوت هست و اینکه خرید مدل هایی که خود ایرانسل ارائه میده خوب هست یا نه؟

و اینکه آیا ارزش داره 400 یا حتی بالاتر هزینه کرد؟

لینک به دیدگاه

سلام. والا ساعت شروع مشخص کردم براش ها. هرچی گشتم ساعت استپ نداشت undefined

(بعد ساختن تو فلش و نصب روی فلش نرم افزارش از تو پرتال که تو دفترجه توضیح داده). داخل دانلود مستر که میری تب general رو که میزنی صفحه که باز میشه یکی نوشته download immediately که یعنی هر دانلود بعد اضافه شدن شروع میشه. گزینه کناریش نوشته schedule که برای دادن برنامه برا دانلود شبانس. داخلش که میری روز رو مشخص میکنی. ساعت شروع هم هست و میتونی تعیین کنی  ولی ساعت اتمام من ندیدم توش

فقط حواست باشه تو log مودم برو ببین ساعت مودمت رو چند تنظیمه چون با ساعت سیستم ممکنه فرق کنه یهو یه ساعت زودتر دانلود شرو شه و بره تو پاچه. حتمن مطمعن شو ساعت مودمت درسته و اگه درس نیس یجوری بدی ساعت دانلودرو که با دانلود شبانت مچ شه

هم ساعت شروع داره هم اتمام! دقیقا فیلد کنار شروع اتمام هست، باید آخرین فریم ویر رو نصب کنید.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، drsherman گفته است :

هم ساعت شروع داره هم اتمام! دقیقا فیلد کنار شروع اتمام هست، باید آخرین فریم ویر رو نصب کنید.

آقا منم یادمه استپ داشت. الان دقت کردم دیدمش. فریمورد 1.1.1.2 آخریشه

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

در در 1395/08/03, 21:14:32، Hamed گفته است :

سلام .

اگر مودم خوبی داری بهتره که یک رنج اکستندر بگیری . مودم ها هرچقدر برد خوبی داشته باشن ، باز هم در فضای بسته به مشکل میخورن . موانع زیادی سر راه امواجشون هست . یک رنج اکستندر خوب بگیر که برد مورم رو هفزایش میده ، تاثیر این موانع هم کمتر میشه . الان تو فروشگاه مدلهای مختلف از برند سیسکو هست از 165 تومان تا 411 تومان . اگر مودم خوب هم نداری یک مدل مناسب انتخاب کن .

سلام،ممنون از کمک،راستش مودم Asus N14 را دارم ک بردش بد نیست و البته قراره ببرمش جای دیگه استفاده بشه و الان میخام یه مودم یا روتر/اکسس پوینت بگیرم که برد بهتری داشته باشه.

لینک به دیدگاه

ماکزیمم بودجه رو مشخص کنید که بشه بهتر راهنمایی کرد

لینک به دیدگاه

سلام.من برا گیمینگ انلاین یه مودم میخوام برا خونه ام پینگ سرعت خوبی نیز داشته باشه.میشه مدل معرفی کنین؟کاملا نوبم تو مودم و ....

لینک به دیدگاه

سلام.من برا گیمینگ انلاین یه مودم میخوام برا خونه ام پینگ سرعت خوبی نیز داشته باشه.میشه مدل معرفی کنین؟کاملا نوبم تو مودم و ....

لینک به دیدگاه

با سلام . کارت شبکه میخوام به صورت یو اس بی که قابلیت پورت فورواردینگ داشته باشه . با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

آقا DSL-N14U B1 هم موجود شده برا خرید فرقش با N14U قبلی چیه؟ فریم ورش قابل نصبه بنظرتون رو N14U؟ احتمال خرابی داره اگه فریم ور خودش نباشه و نصب کنی؟

لینک به دیدگاه

آقا DSL-N14U B1 هم موجود شده برا خرید فرقش با N14U قبلی چیه؟ فریم ورش قابل نصبه بنظرتون رو N14U؟ احتمال خرابی داره اگه فریم ور خودش نباشه و نصب کنی؟

به سایت اصلیش بری فرق فکر کنم نوشته باشه...
فریم ور نصب کنی خراب نمیشه و من تازه خریدم آخرین نسخه روش نصب نبود و خودم اپدیت کردم.
فقط دو تا نکته! فریم مختص خود دستگاه اول دانلود کن بعد تزریق کن و از اپدیت اتو استفاده نکن!
بعد از اپدیت حتما ریسیت سخت افزاری با دکمه پشت مودم انجام بده! همین
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، drsherman گفته است :

به سایت اصلیش بری فرق فکر کنم نوشته باشه...
فریم ور نصب کنی خراب نمیشه و من تازه خریدم آخرین نسخه روش نصب نبود و خودم اپدیت کردم.
فقط دو تا نکته! فریم مختص خود دستگاه اول دانلود کن بعد تزریق کن و از اپدیت اتو استفاده نکن!
بعد از اپدیت حتما ریسیت سخت افزاری با دکمه پشت مودم انجام بده! همین

فریمورم آپدیته به 1.1.1.2 که آخرین فریمور برای N14U هست. منتهی این N14U-B1 هست. الان فریمور اینو نصب کنی احتمال خرابی نداره مودم؟ چطور نداره؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

متاسفانه در مدل B1 امکان تعویض آنتن اصلی مودم با آنتن قویتر وجود نداره

لینک به دیدگاه

فریمورم آپدیته به 1.1.1.2 که آخرین فریمور برای N14U هست. منتهی این N14U-B1 هست. الان فریمور اینو نصب کنی احتمال خرابی نداره مودم؟ چطور نداره؟

منظورت الان فهمیدم! بله دیگه هر فریمور مخصوص همون مدل
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mahddi گفته است :

متاسفانه در مدل B1 امکان تعویض آنتن اصلی مودم با آنتن قویتر وجود نداره

مبارکه.. واترقیدن پس

در هم اکنون، drsherman گفته است :

منظورت الان فهمیدم! بله دیگه هر فریمور مخصوص همون مدل

چون دیدم عین همن تقریبا گفتم احتمالا فریموراشونم بهم بخوره. اگه فقط فرق آنتن باشه که فککنم بخوره فریمورشون بهم. هرچند  140 تومن تو جیبم لگد نمیزنه که تست کنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان عزیز

می خوام یه مودم خوب بگیرم موندم بین asus ac52u  و dlink 2890al

لطفا راهنماییم کنید

اولویت من برد وای فای زیاد و پهنای باند adsl بالا روی خط با نویز زیاده

ایسوس ac52u پهنای وای فایش کمه ولی مودم 4g یو اس بی می خوره vdsl ساپورته 4 تا آنتن خارجی داره که نه دسیبلش معلومه نه قابل تعویضه
دی لینک 2890al پهنای باند وای فایش بیشتره ولی دانگل 4g و vdsl ساپورت نمیکنه و آنتناش هم 6 تاست ولی داخلیه
تو بررسی cnet دیدیم 2890 با یو اس بی 3 سرعت خوندن و نوشتن یو اس بیش از مودم های با یو اس بی 2 کمتره!
حالا موندم چیکار کنم دوستانی که اطلاع دارن لطفا یه مقایسه ای بین برد وای فای و چیپست و سختت افزار و سرعت خوندن از یو اس بی بذارید
به نظرتون یه مودم 60 تومنی با چیپ برودکام بهتر از این مودم ها 300-400 تومنی با چیپ های غیر برودکام پهنای باند adsl می گیره؟
این که می گن برودکام بهتره رو تا حالا خودتون تست کردید؟

ضمنا برد وای فای اینا در مقایسه با مودم خودم که tplink w8951nd تک آنتن 5 دسیبل هست چطوره؟
شرمنده زیاد شد

ویرایش شده توسط Lord asghar
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...