رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این لینکسیس برد بالا هم داره مثلا 100-200 متر؟I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام به همه

منم از 120n استفاده میکنم که واقعا مودم خوب و راضی کننده ای هستش ولی برد وای فایش خیلی عالی نیست. البته دوستان در نظر داشته باشن که این مدل آنتن داخلی داره ولی tp link ها معمولا آنتن خارجی دارن که شنیدم قابل تعویض هم هست(برای افزایش برد)

در مورد asus هم اطلاعات زیادی ندارم.

موفق باشید

ویرایش شده توسط abbas.ir
لینک به دیدگاه

سلام به همه

منم از 120n استفاده میکنم که واقعا مودم خوب و راضی کننده ای هستش ولی برد وای فایش خیلی عالی نیست. البته دوستان در نظر داشته باشن که این مدل آنتن داخلی داره ولی tp link ها معمولا آنتن خارجی دارن که شنیدم قابل تعویض هم هست(برای افزایش برد)

در مورد asus هم اطلاعات زیادی ندارم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بنده پیشنهاد میکنم از مودم های tp-link استفاده کنید.

مهم ترین علت هم کیفیت بالای ان و قیمتپایین وگارانتی عالی ان است(فرادانش)

و تمام وصایل جانبی ان موجود است

برای مثال اگر برد وایرلس ان کم بود به راحتی می توانید از انتن های اکسترنال و برد بالای ان که توسط نماینده ان وارد بازار شده وقیمت بسیار عالی دارد استفاده کنید.

حدود 3 سال است که به صورت عمده خرید فروش این مارک را انجام میدم تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم.

با تشکر.

هادی

ویرایش شده توسط هادی
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام

مودم EDGE 3G GPRS چی بگیرم؟

شرایط زیر رو داشته باشه :

آنتن دهی خوب

کنترل و پایداری خوب

قیمت مناسب

رابط نرم افزاری از ویندوز برای کنترل سیم‌کارت بدون نیاز به برداشتن سیم کارت

ممنون

ویرایش شده توسط php
لینک به دیدگاه

ببین من پیشنهاد میکنم اصلا این چیزا رو نگیری ولی اگر بخوای از خدمات اپراتوز سوم استفاده کنی 100% خوبه

خودت چند تا بزار ما انتخاب کنیم

رایتل که رسما افتتاح شده خیلی خدمات اینترنتی خوبی میده مثله 3 حی

لینک به دیدگاه

رایتل فعلا تهران و کرج ثبت نام میکنه اونم معلوم نیست چه طوری باشه کیفیت و تعرفه هاش ولی سیمکارت دیتاش 20 تومن هست.

اگه مدلی هست که بشه از طریق سیستم با سیمکارت کد دستوری مثلا برای شارژ داد و ارتباط برقرار کرد لطفا معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

DSC_7009_610x407.JPG?1326385703

این یک روتر خانگی است که امکانات فوق العاده ای به شبکه بی سیم خانه شما اضافه خواهد کرد. اول از همه این روتر مجهز به یک پورت USB 3.0 است که از فناوری به نام اشتراک ابری دی لینک استفاده می کند.

شما می توانید یک فلش مموری، هارد یو اس بی یا پرینتر را مستقیما به این روتر متصل کنید و حالا می توانید از طریق هر یک از کامپیوترهای درون شبکه خانگی تان به اطلاعات این فلش مموری دسترسی داشته باشید. از آن بهتر شما می توانید روتر را به گونه ای تنظیم کنید که حتی از اینترنت هم به اطلاعات روی فلش مموری دسترسی داشته باشید.

شرکت D-Link می گوید فناوری استریم دو باند این روتر هم به شما امکان استریم ویدیوهای 1080p را بدون مشکل و به صورت بی سیم خواهد داد. ضمن اینکه این روتر به خوبی با تشخیص اهمیت ترافیک های مختلف به هر کدام از آنها پهنای باند اختصاصی خودش را خواهد داد تا هر کدام از اعضای خانواده بتوانند در شبکه خانگی بدون برخورد با کندی، کارهای خودشان را به راحتی انجام بدهند. دی لینک می گوید شما سرعت انتقال اطلاعات تا حداکثر ۹۰۰ مگابیت در ثانیه را، در شبکه خانگی تان به دست خواهید آورد.

روی روتر یک ورودی کارت حافظه SD هم قرار گرفته که می توانید کارت حافظه را درون آن وارد کنید و به اطلاعات آن از هر کدام از کامپیوترهای خانه یا اینترنت دسترسی داشته باشید و در نهایت همراه این روتر اپلیکیشن هایی برای اندروید و آی او اس نیز ارایه خواهد شد که بتوانید به فایل ها با این گجت ها نیز دسترسی داشته باشید.

چهار پورت اترنت گیگابیتی هم برای اتصال کامپیوترهای رومیزی با کابل در اختیار شما است. این روتر با قیمت ۱۷۰ دلار از پایان همین ماه وارد بازار می شود.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

باسلام

درحال حاضر از وایمکس استفاده میکنم.چون ازش راضی نیستم میخوام ADSLبگیرم.

هیچ اطلاعاتی از مودم ADSLندارم.

یک مودم برای وصل کردن کامپیوتر بهADSLمیخوام.همین.قیمتش 30تا50باشه.

چیزی که از توی وب فهمیدم اگه درست باشه اینه که رودتر داشته باشه سرعتش بهتر میشه.حتما ADSL 2یاADSL+باشه(DSLبهتره یاADSL.)سرویس دهنده شرکت مخابرات هست.فکر میکنمASUSجزء بهترینهاست.اینها چیزهایی هست که من فهمیدم.

اگه چیزه دیگه ای هست بفرمایید.راستی این سرویسی که دارم از مخابرات میگیرم بوسیله فیبر نوری هست.اینوگفتم شاید مودم خاصی باید بگیرم.

ممنون

ویرایش شده توسط adelanteh79
لینک به دیدگاه

درود.

در حال اتضر مودم های adsl موجود در بازار همگی adsl+2 ساپورت میکنند. در ضمن اکثر قریب به اتفاق این مودم ها نقش روتر رو هم دارند و شما میتواند با فعال کردن DHCP از مودم به عنوان یک روتر استفاده کنید و در منزل خودتون یک شبکه کوچیک راه بندازید.

تنوع برند زیاد هست. مارک های مثل linksys, netgear asus در رده بهترین ها هستند. بعد از هم مودم های مانند tplinlk , netcom, zyxel و dlink قرار دارند. برای کارهای خانگی همه این مودم ها جواب میده. ا

این مودم ها دو نوع هستند. یک سری فقط خروجی lan دارند که برای pc کاملا مناسب ست. یک سری دیگر هم داراری خروجی بی سیم wi-Fi و هم خروجی lan هستند. نوع دوم خیلی کاربردی تر هست . چون اگر شما لپ تاپ داشته باشید به راحتی می توانید لپ تاپ خودتان را به مودم متصل کنید.

اگر برای شما برد زیاد wi-fi اهمیت نداره میتونید مودم وایرلس نوع g بگیرید که ارزانتر هست. اما اگر برد بیشتری لازم دارید، حتما مودم وایر لس از نو N خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

درود.

در حال اتضر مودم های adsl موجود در بازار همگی adsl+2 ساپورت میکنند. در ضمن اکثر قریب به اتفاق این مودم ها نقش روتر رو هم دارند و شما میتواند با فعال کردن DHCP از مودم به عنوان یک روتر استفاده کنید و در منزل خودتون یک شبکه کوچیک راه بندازید.

تنوع برند زیاد هست. مارک های مثل linksys, netgear asus در رده بهترین ها هستند. بعد از هم مودم های مانند tplinlk , netcom, zyxel و dlink قرار دارند. برای کارهای خانگی همه این مودم ها جواب میده. ا

این مودم ها دو نوع هستند. یک سری فقط خروجی lan دارند که برای pc کاملا مناسب ست. یک سری دیگر هم داراری خروجی بی سیم wi-Fi و هم خروجی lan هستند. نوع دوم خیلی کاربردی تر هست . چون اگر شما لپ تاپ داشته باشید به راحتی می توانید لپ تاپ خودتان را به مودم متصل کنید.

اگر برای شما برد زیاد wi-fi اهمیت نداره میتونید مودم وایرلس نوع g بگیرید که ارزانتر هست. اما اگر برد بیشتری لازم دارید، حتما مودم وایر لس از نو N خریداری کنید.

نه لپتاپ نیستpcهست.شبکه هم نمیخوام توی خونه درست کنم.فقط میخوام حداکثر قدرت رو از اینترنت بگیره.توضیحاتون کلی بود.مدل وقیمت هم بگید.

به نظرتون این به دردم میخوره

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2407

لینک به دیدگاه

من خودم دارم تو خونه از یک مودم TP-LINK - 8811 Router استفاده میکنم . چون سرعت اینترنت اونقدر نیست که مودم تاثیر زیادی داشته باشه . الان این مدل حدود 32-33 تومان شده . اون مدل ایسوس که شما گفتی ، اگر گیر بیاد بالای 50 تومانه . به نظر من همون TP-LINK-8811 Router رو بگیر . مودم خوبیه . با اکثر ISP ها هم سازگاره .

لینک به دیدگاه

سلام، یک سوال، چرا از وایمکس راضی نیستید؟ سرعتش پایینه؟

لینک به دیدگاه

نامحدود نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پینگ خراب ،قطعی مکرر،سرعت به نسبت ADSL پایین تر،ضعف در آنتن دهی در بعضی از مناطق و ... مشکلات عمده وایمکس ها هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم TP-Link 8817 دارم که با صبانت ،شاتل،پارس آنلاین و مخابرات شازگار بوده و نیاز به کانفینگ و تنظیمات اضافی ندارد.

لینک به دیدگاه

من خودم دارم تو خونه از یک مودم TP-LINK - 8811 Router استفاده میکنم . چون سرعت اینترنت اونقدر نیست که مودم تاثیر زیادی داشته باشه . الان این مدل حدود 32-33 تومان شده . اون مدل ایسوس که شما گفتی ، اگر گیر بیاد بالای 50 تومانه . به نظر من همون TP-LINK-8811 Router رو بگیر . مودم خوبیه . با اکثر ISP ها هم سازگاره .

قیمتش کمتر از اینهاست

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2407

http://www.chare.ir/...roduct_id=23686

لینک به دیدگاه

بهتره قیمت بگیری . به خاطر تغییرات زیاد قیمتها ، سایتها تو خیلی از مواقع آپدیت نیستن . سوال کنی بهتره .

لینک به دیدگاه

اینTP-LINK - 8811 Routerاحتیاجات سرعت در آینده مثلا 1مگو براورده میکنه؟خدارو چه دیدی شاید چند ساله دیگه مخابرات 1مگ هم داد!!منظورم اینه که تا 2سال دیگه این مدم برای اینترنتهای ایران کفایت میکنه؟از کجا میتونم آنلاین بخرم؟

لینک به دیدگاه

شما با کابل شبکه میخوای وصل کنی . این کابلها هم سرعتشون تا 100 مگ میرسه . کلا مودم تاثبر زیادی تو سرعت نداره . مهم کارکردشه . من که دارم و اکثر اوقات شب تا صبح برای دانلود روشنه . الان بیشتر از 2 ساله که دارم ازش استفاده میکنم . البته سری جدیدش رو نمیدونم چطوریه . برای چند نفر گرفتم که تا حالا مشکلی نداشتن .

لینک به دیدگاه

شما با کابل شبکه میخوای وصل کنی . این کابلها هم سرعتشون تا 100 مگ میرسه . کلا مودم تاثبر زیادی تو سرعت نداره . مهم کارکردشه . من که دارم و اکثر اوقات شب تا صبح برای دانلود روشنه . الان بیشتر از 2 ساله که دارم ازش استفاده میکنم . البته سری جدیدش رو نمیدونم چطوریه . برای چند نفر گرفتم که تا حالا مشکلی نداشتن .

قیمتهاش چطوره؟asusکه تو پست بالا گذاشتم روهم دیدید.اون چطوره؟

لینک به دیدگاه

قیمتش دور و بر 30 تومانه . قیمت دقیق رو میتونی از آقای حسینی بگیری . اون ایسوس نمیدونم کارش چطوره . خودم یک مدل ایسوس دارم . وایرلس سری N10 . ولی کمی ادیت میکنه منو . گاهی اوقات ارتباط وایرلسش قطع میشه و مجبورم ریستش کنم . نمیگم ایسوس بده . اتفاقا خیلی خوبه . شاید این ایرادی هم که من میگم از جای دیگه باشه .

لینک به دیدگاه

قیمتش دور و بر 30 تومانه . قیمت دقیق رو میتونی از آقای حسینی بگیری . اون ایسوس نمیدونم کارش چطوره . خودم یک مدل ایسوس دارم . وایرلس سری N10 . ولی کمی ادیت میکنه منو . گاهی اوقات ارتباط وایرلسش قطع میشه و مجبورم ریستش کنم . نمیگم ایسوس بده . اتفاقا خیلی خوبه . شاید این ایرادی هم که من میگم از جای دیگه باشه .

آقا حامد اگه اشتباه نکنم شما قبلا منو توی پستهای دیگه راهنمایی کرده بودید.واقا ممنون از شما

ADSL2 TD-8817

فکر میکنم انتخاب خوبی برام باشه باتوجه به اینکه شبکه داخلی توی خونه نمیخوام درست کنم وقیمت مناسبش.مارکش و گارانتیش به نظر شما معتبر هست ؟27000تومن فکر کنم

اسپلیترو باید جدا بگیرم؟

لینک به دیدگاه

TP-LINK مارک خوبی هستش. من هم مدل 8901 وایرلس دارم. کلا مودم های بی دردسری هستند. تا حالا برای کسی از دوستان هم مورد خرابی پیش نیامده که کارشون به شرکت گارانتی کننده بیفته تا ببینم طرز کارشون چطوره.

این لینک سایت شرکت گارانتی کننده هست.

http://www.efstelecom.com/

در مورد سرعت هم خیالتون راحت باشه. اگر به احتمال خیلی خیلی بسیار ضعیف (یعنی یک چیزی در حد محال) سرعت 1 مگ برای کاربر های خانگی مخابرات ارائه بشه ، مودم های معمولی هم هیچ مشکلی ندارن.

همین الان من با سرویس 128 پارس ، به صورت 1 meg وصل میشم و با 134 کیلو بایت در ثانیه دانلود میکنم و هیچ مشکلی ندارم.

لینک به دیدگاه

آقا حامد اگه اشتباه نکنم شما قبلا منو توی پستهای دیگه راهنمایی کرده بودید.واقا ممنون از شما

TP-LINK - 8811 Routerفکر میکنم انتخاب خوبی برام باشه باتوجه به اینکه شبکه داخلی توی خونه نمیخوام درست کنم وقیمت مناسبش.مارکش و گارانتیش به نظر شما معتبر هست ؟27000تومن فکر کنم

اسپلیترو باید جدا بگیرم؟

همونطور که آقا هومن گفتن ، خرابی ازش ندیدیم که گارانتیش رو ارزیابی کنیم . واقعا بی دردسر بودن تا حالا . تو جعبه مودم یک اسپلیتر هست . نیازی نیست جدا بخرید . البته اگر از تلفن روی این خط استفاده میکنید ، یا تلفن و مودم رو به یک اسپلیتر وصل کنید و یا اگر تلفن جای دیگه هست ولی روی همین خط وصله ، برای هر کدوم یک اسپلیتر بذارید . اگر هم چند گوشی تلفن روی خط وصل هستن ، برای هر کدوم باید اسپلیتر جدا بذارید . اینها رو ISP که ازش خدمات میگیرم گفته I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...