رفتن به مطلب

Recommended Posts

اخه میگن ایسوز مشکل وایرلس داره بعد مدتی وایرلس گم میشه ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مشکل ایسوس تایید میشه . خودم دارم . البته فکر میکنم این قابل حل باشه . یه جا خوندم که این مشکل به خاطر امکانات امنیتی اونه که اگر کسی بتونه هکش کنه بعد از مدتی دیسکانکت میشه . تا موقعی هم که وایرلس مودم ریست نشه نمیتونه کانکت بشه . من تست نکردم که با کم کردن سطح امنیتی مشکل حل میشه یا نه . ولی شاید بشه .

لینک به دیدگاه

تشکر ولی از کجا میشه فهمید بخاطر امنیتشه یعنی تو تنظیماتش جایی هست که بشه غیر فعالش کرد؟ یا بریم سراغ لینکسیز

لینک به دیدگاه

تنظیمات قسمت امنیتیش خیلی زیاده . من تا حالا دستکاریش نکردم . چون خیلی هم به مسایل شبکه وارد نیستم و میترسم خرابکاری کنم دست نزدم . ولی نگاه که کرده بودم تنظیماتش خیلی بیشتر از مودم 2730 دی لینکه که دارم . منوی خیلی خوبی هم داره .

لینک به دیدگاه

مشکل ایسوس تایید میشه . خودم دارم . البته فکر میکنم این قابل حل باشه . یه جا خوندم که این مشکل به خاطر امکانات امنیتی اونه که اگر کسی بتونه هکش کنه بعد از مدتی دیسکانکت میشه . تا موقعی هم که وایرلس مودم ریست نشه نمیتونه کانکت بشه . من تست نکردم که با کم کردن سطح امنیتی مشکل حل میشه یا نه . ولی شاید بشه .

سلام

برای من روزی یک تا دو دفعه این جوری میشه

برای شما هم آقا حامد این جوریه؟

تا یکبار خاموش و روشن نکنم به اینترنت کانکت نمیشه

7sxvtkv0hr4kj43s12u5.png

mxn50fi2y4i4acl9c9e.png

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

بله . همینطوره . ولی لازم نیست مودم رو خاموش کنی . فقط وایرلس رو خاموش و روشن کن . با دکمه ای که پشت مودم هست یا اینکه از توی منوی مودم .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم چون به شخصه کار نکردم با مودم های اسوس و از طرفی بچه تایید کردن که این مشکل وجود داره به خاطر همین شما از linksys استفاده کنی بهتره .

لینک به دیدگاه

بله . همینطوره . ولی لازم نیست مودم رو خاموش کنی . فقط وایرلس رو خاموش و روشن کن . با دکمه ای که پشت مودم هست یا اینکه از توی منوی مودم .

آقا حامد شما می تونی این مشکلو حل کنی؟

این مشکل وقتی شبا خوابی برای دانلود شبانه پیش میاد خیلی آزار دهنده است

من هر چی تو تنظیمات مودم نگاه کردم چیز خاصی به نظرم نیمد البته سواد شبکه ام خیلی پایینه

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

من هم تو شبکه وارد نیستم . برای همین تا حالا دستکاری نکردم . چون مودم هم تو دفترمه و هر وقت روشنه من پاش هستم زیاد برام مهم نیست . تو خونه 2730 دی لینک دارم که این مشکل رو نداره . البته به PC که با کابل لن وصله . برای لپ تاپ و گوشی از وایرلس استفاده میکنم که اونها هم شبها خاموش هستن ;) میگردم ببینم چیزی میتونم در موردش پیدا کنم یا نه .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود دوستان .

ما یدونه از این کارت شبکه ها پیدا کردیم از انباری ماله زمان دایناسور ها هستش , چیزی که توجه منو جلب کرد یه ورودی هست روش که انگاری واسه آنتن هستش . آیا این کارت یه کارت شبکه وایرلس هست ؟ این دیگه چجور وردی هست ؟

هرکی جواب بده مشخص هست ید طولای توی سخت افزار داره :D

ساخت 1997 :mellow: من اون موقع 3 سالم بوده :D

compex-rl2000-2.jpg

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

سلام

اين براي كابل كواكسيال هست دوست من .

وايرلس نيست و يه جورايي مثل كابل اترنت كار ميكرد اما خب اترنت به كل جاش رو گرفته .

خودمونيم ، عجب زير خاكي اي پيدا كردينا ! نگهش دارين ، اينا يادگار هاي جالبيه .

لینک به دیدگاه

لینک ویکیپدیا برای این کانکتور : http://en.wikipedia.org/wiki/BNC_connector

این کانکتور برای اتصال کابل RF استفاده میشده . قابلیت دریافت امواج رادیویی رو داشتن . البته با یک آنتن . ولی نه مثل الان . امواج رادیویی مایکروویو که نیاز به آنتن بزرگی داشت . مثل تلویزیون ها که آنتن براشون میذاریم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم با این کابل شیلد ها که واسه انتن استفاده میشه وصل میکردن دوتا کارت رو به هم دیگه و به همین سادگی و خشمزگی سیستم ها شبکه میشده ^_^ درسته ؟

لینک به دیدگاه

شاید . شاید هم به آنتن رادیویی وصل میکردن :D چون این قبلا یک تکنولوژی نظامی بود . بعد عمومی شد .

لینک به دیدگاه

نه قبلا کابل شبکه به این صورت که کابل های چند سیمه باشه نبود

قبلا کابل ها به صورت کواکسیال بود من دقیقا یادمه در مدرسه ما سایت کامپیوتر یک زمانی کابل هایش را عوض می ردند

پهنای باند کمی داشتند این کابل ها

با این کابل ها شبکه میشده

لینک به دیدگاه

نیازی به ید طولانی نیست ! این جای کابل کواکسیکال است که در شبکه های با چینش باس استفاده میشد !

لینک به دیدگاه

:blink: عجب!!

سال 1997 حتی فکرم نمکیردن یه وقت پهنای باند بالای 128 کیلو در ثانیه بیاد چه برسه به وایرلس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:blink: عجب!!

سال 1997 حتی فکرم نمکیردن یه وقت پهنای باند بالای 128 کیلو در ثانیه بیاد چه برسه به وایرلس

با عرض پوزش , اشتباه میکنید امیر جان .

همین کارتی که عکسش رو گذاشتم تا 10 Mbit/s پهنای باند میده .

و این در حالی هست که استاندارد 802.3y با پهنای باند 100 مگابیت در سال 1998 ساخته و آزمایش شده .

IEEE 802.3 هم که پهنای باندی نزدیک به 10 Mbit/s داشته سال 1983 ساخته شدن .

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
با سلام خدمت همه دوستان ، برای یکی از دوستان مأمور به خرید مودم adsl شدیم منتها میخواد مودمش وایرلس پرقدرتی داشته باشه ، مساحتی که میخواد مودم پوشش بوده 200 متر مربع در 2 طبقه هست ، همین منو به تردید انداخته ، با توجه به بودجه مناسبی که داره چه مدلی رو مناسب براش میدونید؟؟

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!!

منتظر پیشنهادات خوبتون مثل همیشه هستم ، 

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز من با این مدل کار کردم و خیلی راضی بودم ازش

TP-LINK TD-W8960N

ولی اگه این مدل تو ایران اومده باشه بسیار قوی تر عمل میکنه

TP-Link TD-W8970

در کل مودم adsl با وایرلس قوی کم پیدا میشه

باید از ترکیب یه مودم وایرلس معمولی و یه روتر وایرلس قوی مثل TP-LINK TL-WR940N  استفاده کنی

که هم از نظر قیمت بصرفه است هم کارایی

لینک به دیدگاه

متشکر از شما ، نظرتون راجع به این مودم چیه : 

http://www.cnet.com.au/cisco-linksys-x2000-339324160.htm

Linksys Wireless-N X2000

میتونه مساحت مورد نظر مارو جواب بده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق اون ریویو یه ساختمان سه طبقه رو جواب داده وقتی در طبق سوم نصب شده.

باید بتونه تو محل شما هم جواب بده ،البته بستگی به نوع معماری ساختمان(ضخامت دیوار و جنس مصالح و نقشه محل)

هم داره و همچنین محل قرار گیری دستگاه که خیلی تاثیر گذاره

لینک به دیدگاه

البته با این روییو از pcworld ازش ناامید شدم :

http://www.pcworld.idg.com.au/review/networking_wireless_voip/linksys/x2000_adsl2_modem-router/413730

ولی 8960 بسیار عالی حواب داده و همچنین در این روییو :

http://pcworld.co.nz/pcworld/pcw.nsf/reviews/tp-link-td-w8960n

ممنون از راهنمایی که انجام دادید

ویرایش شده توسط hamidparsafar
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان  میخوام یه مدوم  یا روتر وایرلس لینک سیس مدل e2500 بخرم نظر شما چیست لطفا کمک کنید

http://www.linksys.com/en-apac/products/linksys/E2500

ویرایش شده توسط cewher
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...