رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوست عزیز ورودتون رو به فروم لیون کامپیوتر خوش آمد میگم .

لطفا به تاریخ ارسال پست ها دقت کنید . پاسخ شما به پستی هست که مهر سال گذشته ارسال شده . لطفا بعد از این بیشتر دقت کنید . با تشکر از توجه شما .

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

من میخوامیک مودم وایر لس بگیرم که بتونم بصورت همزمان به کامپیوتر وصل کنم واز طریق بیسیم با گوشی به اینترنت هم وصل بشم.هیچ اطلاعاتی از مودم وایرلس ندارم.و میخوام از طریق digikalaخرید کنم.پس مدل دقیقشو بهم بگید تا برام بفرستند

مشخصات

1-سقف هزینه 100-120هزارتومان

2-داخل خونه میخوام استفاده کنم تا 3طبقه جواب بده وامواجش از دیوار بگذره

3-سری nباشه

4-ترجیحا سیسکو یادیلینک باشه

5-اینترنتم مال مخابراته .باعث افت کیفیت نشه

6-بتونم تا 3وسیله بصورت بیسیم وصل کنم

دیگه خودتون استادید هرچی که مد نظرتون هست بگید 

ممنون از همتون

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین گزینه برای شما linksys(cisco) N120 هست، آخرین قیمتی که داشتم 155 تومن بود، الان هم فکر کنم همین حدود باشه

2ساله دارم همین مدل استفاده میکنم، واقعا ازش راضیم

کلا مودم های linksys یه سر و گردن بالاتر از بقیه مارک ها هستن

تو انتخاب این مدل شک نکن

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

به نظر من D-Link DSL-2750U خوبه . N300  هست . من مدل 2730 که N150 همین مدله رو دارم . راضی هستم . با کابل به سیستم وصله . لپ تاپ و گوشی هم بهش وصل میکنم .

لیون این مودم رو داره میده 129000 . دیجی کالا داره میده 139500 . چه کاریه که حتما از دیجی کالا بگیری .

لینک به دیدگاه

به نظر من D-Link DSL-2750U خوبه . N300  هست . من مدل 2730 که N150 همین مدله رو دارم . راضی هستم . با کابل به سیستم وصله . لپ تاپ و گوشی هم بهش وصل میکنم .

لیون این مودم رو داره میده 129000 . دیجی کالا داره میده 139500 . چه کاریه که حتما از دیجی کالا بگیری .

ممنون

یعنی تمام چیزهایی که از 1تا4 گفتمو داره.سری n هست.میتونم 3تا وسیله بدون سیم بهش وصل کنم؟50متر جواب میده؟

ویرایش شده توسط adelanteh79
لینک به دیدگاه

شماره 2 رو نمیتونم بگم . چون مودم خودم تو یک طبقه خوب آنتن میده . تا حالا تو طبقات دیگه امتحان نکردم . ولی فکر میکنم مشکلی نباشه  چون من با مودم تی پی لینک سری G که طبقه بالا بود تونستم هم با موبایل و هم با لپ تاپ وصل بشم . این مودم که خیلی بهتر از اونه و حتما باید بهتر عمل کنه .

شماره 5 هم چون من اینترنت مخابرات کار نکردم نمیدونم چطوره . ولی این مودم تمام استانداردها رو داره و فکرنمیکنم مشکلی داشته باشه .

بقیه موارد که قبلا در موردشون گفتم .

لینک به دیدگاه

با سلام به شما من یکlinksys ciscoسریgدارم با توان تا چهار دستگاه فروشی اگر خواستین پخ بدین

لینک به دیدگاه

up........

درود

این مودم رو دارم، بدون هیچ مشکلی تو اینترنت محابرات جواب داره میده.

لینک به دیدگاه

منظورتون این مودمه؟

اگه اینه اون پورتهای پشتش یرای چیه؟یعنی به پشت کامپیوتر وصل میشه !!!پس چطور بصورت بیسیم به چند تا دیوایس وصل میشه ممنون میشم اگه توضیح بدید.

http://digikala.com/?Products=Computer&Product=Computer-Net-D-Link-Wireless-N-ADSL2-4-Port-Wi-Fi-Router-DSL-2750U-New

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
منظورتون این مودمه؟

اگه اینه اون پورتهای پشتش یرای چیه؟یعنی به پشت کامپیوتر وصل میشه !!!پس چطور بصورت بیسیم به چند تا دیوایس وصل میشه ممنون میشم اگه توضیح بدید.

http://digikala.com/?Products=Computer&Product=Computer-Net-D-Link-Wireless-N-ADSL2-4-Port-Wi-Fi-Router-DSL-2750U-New

هم با سیم به کامپیوتر وصل میشه هم بدون سیم(وایرلس)

لینک به دیدگاه

ببخشید زیاد سوال کردم 

فرق این دومدل چیه منظور کارایشون نسبت به همدیگه هست ؟ارزش داره گرونتره یعنی اینو2750u بگیرم؟

ممنون

http://www.dlink.ir/ADSLModem/WirelessADSLRouter/DSL_2750U#

http://www.dlink.ir/ADSLModem/WirelessADSLRouter/DSL_2730U#

لینک به دیدگاه

بخش ویژگیهاش رو نگاه کردی ؟ همون رو ببینی کفایت میکنه :

2730 :

ویژگی ها

اینترنت پر سرعت: استاندارد +ADSL2 انتقال داده ها از طریق اینترنت را با سرعت دانلود 24 مگابیت در ثانیه و آپلود 1 مگابیت در ثانیه را فراهم می سازد

شبکه بی سیم با کارایی بسیار بالا: استاندارد بی سیم N باسرعت 150 مگابیت بر ثانیه فن آوری ایده آل برای برقراری ارتباطات بی سیم باسرعت بالا می باشد که هم زمان با دستگاه های بی سیم 802.11n/g/b نیز سازگار می باشد

امنیت جامع و کیفیت خدمات (QoS): حفاظت فایروال، کنترل دسترسی کاربر، استاندارد امنیت بی سیم WPA/WPA2 و سیستم الویت بندی انتقال داده ها

2750 :

ویژگی ها

اینترنت پر سرعت: استاندارد +ADSL2 انتقال داده ها از طریق اینترنت را با سرعت دانلود 24 مگابیت در ثانیه و آپلود 1 مگابیت در ثانیه را فراهم می سازد

شبکه بی سیم با کارایی بسیار بالا: استاندارد بی سیم N با سرعت 300 مگابیت بر ثانیه فن آوری ایده آل برای برقراری ارتباطات بی سیم با سرعت بالا می باشد که هم زمان با دستگاه های بی سیم 802.11n/g/b نیز سازگار می باشد

امنیت جامع و کیفیت خدمات (QoS): حفاظت فایروال، کنترل دسترسی کاربر، استاندارد امنیت بی سیم WPA/WPA2 و سیستم الویت بندی انتقال داده ها

پورت USB چند منظوره: قابلیت وصل شدن پرینتر و ایفای نقش به عنوان پرینت سرور به منظور به اشتراک گذاری پرینتر، به اشتراک گذاری هارد دیسک ذخیره سازی خارجی با دیگر کاربران شبکه و اینترنت جایگزین 3G در هنگام قطعی خط ADSL با اتصال دانگل 3G

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان...

میخواستم یه مودم قدرتمند بهم معرفی کنید که یه فضای حدودا 400 متر رو وایرلس بده....

(در ضمن فضا یک  فضای سالن هستش بدون هیچ دیوار تو وسط  فضا).

یا اگه راه بهتری هست پیشنهاد بدین...

لینک به دیدگاه

نظرتون درباره این مورم چیه 

http://lioncomputer.ir/product/487/ASUS%20DSL-N10%20Wireless-N%20ADSL%20Modem/

قم قیمتdlink 2750u  هست

لینک به دیدگاه

من این مدل رو دارم . مودم خوبیه . ولی یک مشکل داره . ارتباط وایرلسش چند وقت یک بار با دستگاه ها قطع میشه . نمیدونم مربوط به تنظیمات امنیتیه یا مشکل مودمه . نتونستم بفهمم . البته N150 هست . 2750 ولی N300 .

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز شما نیاز به آنتن تقویت کننده دارید برای ا ین فضا!

نانواستیشن m2 جوابگوی شماست!

لینک به دیدگاه

شما از مودم روتر های وایرلس دار که امکان جدا شدن آنتن هست استفاده کن...

که بشه آنتن قوی روش نصب کرد ... دقیقاً نمیدونم چند  dBi برای 400 متر کافیه ولی این که من گفتم خوبه ... البته بستگی داره مودم رو کجای سالون بزارین ! ته و سرش ... و یا وسط های سالون !

مودم روتر های دی لینک خوبه ... ولی مدلی که آنتنش جدا بشه :دی

بستگی به نوع نیاز شما هست ... برای اینترنت بخوای مودم روتر وایرلس خوبه !

ولی اگه فقط برای وصل کردن به روتری چیزی بخوای نانو استیشن خوبه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

دوستان عزیز من میخوام یکی از این سه مودم رو بخرم

با مودم TP-LINK 8951ND کار کردم اما یک مقدار آنتن دهی wifi پایین هست و وقتی دو نفر بهش وصل میشن سرعتش خیلی پایین میاد

اما مودم  TP-Link 8961N و TP-Link 8960n دو آنتن دارن میخوام ببینم بهتر نیست یکی از این دو مدل رو بگیرم؟

این TP-Link 8961N و TP-Link 8960n را میگویند زیاد داغ میکنند حتما باید فن براش بزاریم آیا راسته؟ ( من بیشتر مودم رو روشن میزارم میخوام یک وقت نسوزه یا زود خراب بشه)

اصلا  با 8951 که تک آنتن هست فرقی میکنند؟

الآن نمیدونم برم کدام رو بخرم

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز من خودم 8960 داشتم و واقعا عالی بود،8960 چیپ بهتری نسبت به 8961 و حتی 8968 داره،به همین دلیل من 8960 رو خریدم.

در مورد استفاده از فن هم اصلا اینطور نیست و به هیچ عنوان نیازی به فن نداره،این مدل هم مثل تمامیه مودم های ADSL مقداری گرم می شه که طبیعی هست.

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز من خودم 8960 داشتم و واقعا عالی بود،8960 چیپ بهتری نسبت به 8961 و حتی 8968 داره،به همین دلیل من 8960 رو خریدم.

در مورد استفاده از فن هم اصلا اینطور نیست و به هیچ عنوان نیازی به فن نداره،این مدل هم مثل تمامیه مودم های ADSL مقداری گرم می شه که طبیعی هست.

الآن اختلاف قیمت بین 8960 و 8961 چه مقدار هست حدودا ؟

مشکل  کم شدن سرعت مثل 8951 نداره؟

رنگ 8960 سفید نیست درسته؟

ببخشید این سوال رو میپرسم این دو مودم شکل هم هستند دیگه؟ ( برای این پرسیدم تو همین سایت برای فروش هست اما عکسش با اصلی فرق میکنه)

با تشکر از پاسخ شما

ویرایش شده توسط S.HAMID.M
لینک به دیدگاه

الآن اختلاف قیمت بین 8960 و 8961 چه مقدار هست حدودا ؟

مشکل  کم شدن سرعت مثل 8951 نداره؟

رنگ 8960 سفید نیست درسته؟

ببخشید این سوال رو میپرسم این دو مودم شکل هم هستند دیگه؟ ( برای این پرسیدم تو همین سایت برای فروش هست اما عکسش با اصلی فرق میکنه)

با تشکر از پاسخ شما

والا در مورد قیمت اطلاعی ندارم عزیز.

این مدت که من داشتم مشکلی ندیدم.

8960 که من داشتم رنگش سفید بود،فکر کنم کلا این کدل رنگش سفید هست.

اون مدلی که من داشتم طرحش این بود:

TD-W8960NB-01.jpg

مثل اینکه سری جدید 8960ها طرح جدیدش شبیه 8961 زدند ولی رنگش ابی هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...