رفتن به مطلب

Recommended Posts

یک مودم بگیر که V-P-N هم روش ست بشه . PPTP -L2TP

برای کاهش پینگ و شر کردن ضروری هست این مورد .

حرف اول رو توی بازی انلاین پینگ میزنه  و نداشتن تایم اوت .

مثال ASus N66 U

البته مدل های ارزون تر هم هست .

امیدوارم کمکتون کرده باشم .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بنده بازی آنلاین نمی کنم.اما از مودم خودم N12U-C1 از برند ASUS شدیدا راضی ام.تنظیماتش فوق العاده هست برای بازی آنلاین هم آپشن های مخصوص داره که ترافیک رو اختصاصی و اینا میکنه اولویت رو با بازی میذاره.

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی دوستان

حالا بازی اگه نظری دارید بفرمایید پذیرا هستیم

لینک به دیدگاه

سلام. مودم تاثیر چندانی روی پینگ نداره. نظرم اینه مودم بی سیم بگیرید از اینترنت وایرلس استفاده کنید چون دیگه مشکل نویز یا پارازیت روی خطوط تلفن رو نداره.

لینک به دیدگاه

دوستان اظهار نظر @};- @};-

لینک به دیدگاه

اونقدری فرق نمی کنه بخواسد پول بیشتری بدید ولی مودم tp-link w8980 مودم بسیار عالی هست و سرعت خوبی داره ولی شما خط پر سرعت تر بگیر پینگتم کم می شه

لینک به دیدگاه

uppppppppp

دوستان گرامی نظری ندارن!

لینک به دیدگاه

رو مودم نظری ندارم ولی نرم افزار cFos رو حتما نصب کنید خیلی روی دوام پینگ تاثیر داره . 

لینک به دیدگاه

سلام علیکم

4870779540.png

اینترنت وایرلس(دیشubnt) + مودم asus RT-AC52 dualband AC750

این مودم هم 2gh و 5gh هست برای کنسول و تمامی دیوایس های تو شبکه عالیه

و اینکه قابلیت pptp , l2tp هم داره +openvpn هم کلاینت و هم سرور

کلا اپشنی نیست که توش نباشه

کسایی هم که گیمر حرفه ای هستن خواستن یا مشکلاتی تو زمینه اینترنت nat اوپن و غیره رو داشتن میتونم راهنماییشون کنم درپیام خصوصی

لینک به دیدگاه

رو مودم نظری ندارم ولی نرم افزار cFos رو حتما نصب کنید خیلی روی دوام پینگ تاثیر داره . 

سلام علیکم

4870779540.png

اینترنت وایرلس(دیشubnt) + مودم asus RT-AC52 dualband AC750

این مودم هم 2gh و 5gh هست برای کنسول و تمامی دیوایس های تو شبکه عالیه

و اینکه قابلیت pptp , l2tp هم داره +openvpn هم کلاینت و هم سرور

کلا اپشنی نیست که توش نباشه

کسایی هم که گیمر حرفه ای هستن خواستن یا مشکلاتی تو زمینه اینترنت nat اوپن و غیره رو داشتن میتونم راهنماییشون کنم درپیام خصوصی

واقعا" ممنونم از دوستانی که وقت گذاشتن وبنده رو راهنمایی کردن، فقط یکی از دوستان پشنهاد دادن از نرم افزار cFos استفاده کنم ،لطف کنید در خصوص نحوه کار این نرم افزار واستفاده از اون بیشتر برام توضیح بدید

لینک به دیدگاه

واقعا" ممنونم از دوستانی که وقت گذاشتن وبنده رو راهنمایی کردن، فقط یکی از دوستان پشنهاد دادن از نرم افزار cFos استفاده کنم ،لطف کنید در خصوص نحوه کار این نرم افزار واستفاده از اون بیشتر برام توضیح بدید

عزیز بنده با این نرم افزار کار نکردم فقط یه چیزیو بدون

موقعی که فیزیک مورد داره تا اخر کار که لاجیک میشه  یعنی از سخت افزار تا لایه ته7 که میشه نرم افزار  مشکل پیدا میکنه

شما سعی کن ریشه رو حل کنی مثلا سرویس دهندتو رو کلا عوض کنی یا بستر دریافت اینترنت رو عوض کنی مثلا رو کابل تلفن یا وایرلس

شما بلفرض با این نرم افزار تا حدودی 30%نهایت بتونی پینگ اینارو بالانس کنی ولی پیفردا یه مشکل جدید درمیاد براخودت

ادم نباید وقتشو الکی هدر بده سر اینچیزا که ثبات ندارن

دیگه باتوجه با پیام خصوصی و اینجا خودتون نتیجه رو بیابید

لینک به دیدگاه

موقعی که فیزیک مورد داره تا اخر کار که لاجیک میشه  یعنی از سخت افزار تا لایه ته7 که میشه نرم افزار  مشکل پیدا میکنه

اگه درست متوجه شده باشم،شما دارید به 7 لایه شبکه مدل OSI اشاره میکنید؟ درسته؟

میشه بپرسم چه ربطی داره؟

چون تا جایی که خبر دارم از این مدل استفاده نمیشه و اینترنت بر اساس مدل 4 لایه TCP هست!

لینک به دیدگاه

عذرخواهی میکنم بابت تاخیر در جواب ، پست شما رو همین الان دیدم ، این هم ویدیویی کوتاه برای آشنایی با نحوه کار با این نرم افزار : http://www.aparat.com/v/sgHlP

این نرم افزار تو کاهش پینگ در حالت بیکار تاثیر نمیزاره ولی وقتی شما اطلاعاتی رو دریافت و یا ارسال میکنید پینگ افزایش پیدا میکنه ، کار این نرم افزار این هست که با وجود دانلود و آپلود پینگ روپایین نگه داره و واقعا هم این کار رو خیلی خوب انجام میده .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

خوب اولین سوالم خودم بپرسم...

من یه مودم می خوام برای استفاده در منزل...قابلیت خاصی مد نظرم نیست یعنی نیازی به امکانت اضافه ندارم و مدلی های که در رنج قیمت 100 تومن هستن مار من رو راه می ندازن..چند مدل از tp link رو هم انتخاب کردم ولی کامنت کاربران این مودم ها رو که دیدم مردد شدم..خیلی از خرابی و مشکلات این مدل ها در این رنج قیمت می گفتن..حالا کسی از دوستان اطلاعی در مورد این موضوع داره؟؟..اگه صحت داره چه مدلی رو پیشنهاد میده؟

خود من اخر سر به tp link w8970 رسیدم ولی خیلی از نیاز های من امکانت بیشتری داره...حالا موندم بین مدل های ارزان قیمت تر tplink و این مدل!!

سلام دوست عزیز

8970 همونطور که اشاره کردید امکانات بسیار زیادی داره که عموما ازش استفاده نمیشه

خوب میشد اشاره میکردید که چه مودمی خودتون انتخاب کردید و مردد شدید درهر صورت من فکر میکنم 8968ND یا همون N خالی هم مناسب باشه اگر مدل ارزون تر خواستید 8961 میتونید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

امکانش هست که مودم TP-LINK TD-W8968ورژن سه رو به جای پورت اترنت از طریق USB  به سیستم وصل کرد!؟..چون داخل راهنمای مودم نوشته  این پورت برای شیر کردن هارد پرینتر دانگل 3g  بر روی وای فای  هست! یعنی نمیشه پورت اترنت RJ45  به دسکتاپ وصل باشه و پورت یو اس بی رو وصل کنیم به لپ تاپ!؟ :-?

http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-15_TD-W8968.html

http://www.digikala.com/Product/DKP-39812/TP-LINK-TD-W8968-Wireless-N300-ADSL2-Modem-Router/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C%D8%B3%DB%8C%D9%85-N300-%D8%AA%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-ADSL2-%D9%85%D8%AF%D9%84-TD-W8968

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

خیر، نمیشه

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام.

من در حال حاضر مودم ZyXEL دارم که از خود شاتل که ISPـم هم هست گرفتم. حالا میخواستم یه مودم وای فای بگیرم و نیاز به راهنمایی دوستان برای انتخاب بهتر دارم.

نیازم هم طبیعتا آنتن دهی قوی هست و یه فضای حدود ۸۰، ۹۰ متری رو باید پوشش بده. قیمت هم هر چی پایین تر، بهتر :دی

چه موردی رو پیشنهاد میکنید دوستان ؟

لینک به دیدگاه

با سلام .

دوستان برای بازی های آنلاین چه مودمی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.

من در حال حاضر مودم ZyXEL دارم که از خود شاتل که ISPـم هم هست گرفتم. حالا میخواستم یه مودم وای فای بگیرم و نیاز به راهنمایی دوستان برای انتخاب بهتر دارم.

نیازم هم طبیعتا آنتن دهی قوی هست و یه فضای حدود ۸۰، ۹۰ متری رو باید پوشش بده. قیمت هم هر چی پایین تر، بهتر :دی

این مدل رو میدیدم:

http://lioncomputer.ir/product/4021/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85+%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C+%D8%B3%DB%8C%D9%85+%D8%AF%DB%8C+%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9+%D8%B3%D8%B1%DB%8C+%2BADSL2+%D9%85%D8%AF%D9%84+DSL-2740U/

پیشنهاد میکنید ؟

کامنتای ملت رو توی دیجی میخوندم بدک نبود انگاری.

ویرایش شده توسط Moh33eN
لینک به دیدگاه

سلام.

این مدل رو میدیدم:

http://lioncomputer.ir/product/4021/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85+%D8%A8%DB%8C%E2%80%8C+%D8%B3%DB%8C%D9%85+%D8%AF%DB%8C+%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9+%D8%B3%D8%B1%DB%8C+%2BADSL2+%D9%85%D8%AF%D9%84+DSL-2740U/

پیشنهاد میکنید ؟

کامنتای ملت رو توی دیجی میخوندم بدک نبود انگاری.

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده  میخام یه مودم سیم کارت خور بخرم و از طرح شبانه 2 تا 6 صبح  ایرانسل استفاده کنم -البته adsl هم دارم ولی برای مخابراته و سرعت دانلودم بین 20 تا 30 کیلوبایته !!!!!  -متاسفانه محل ما 4g نداره و بنده هم گوشی اندرویدی ندارم -الان من این مودم رو انتخاب کردم به نظرتون خوبه  قیمتش 137 هستش بودجه بنده هم بین 150 تا 170هستش -حالا من این مودم رو بخرم سرعت دانلودم تا 300 کیلوبایت میره یا کمتره ؟ دوستان اگه برند بهتری میشناسن ممنون میشم معرفی کنن

3exs_untitled.jpg

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...