رفتن به مطلب

Recommended Posts

راستش اسم این قابلیت FTP Server هست و در هر برند و مدلی نحوه‌ی تنظیم کردنش تفاوت داره اما برای من که مودم ایسوز دازم در سربرگ USB Application قسمتی داره که مربوط به تنظیمات DDNS و FTP Server هستش اما در مورد مودم شما باید دنبالش بگردید.تاچند روز دیگه که برگردم میتونم اسکرین‌شات هم قرار بدم

بله اتفاقا قبلا تو تنظیمات مودم به عنوان FTP Server  بر خورده بودم ولی نمیدونستم که کاربردش چیه. حالا به لطف شما یاد گرفتم :cool:  واقعا ممنون از راهنماییتون @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روی usb memory هم به مین شکل هست یا سرعت اون بالاتر هست ؟

متوجه سوالتون نشدم. usb memory!?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متوجه سوالتون نشدم. usb memory!?

فلش مموری

لینک به دیدگاه

فلش مموری

آهان. فرقی نمی کنه. صرفا به درد stream موزیک می خوره اونم بعضی وقت ها همونم نمی تونه! 

من یک هارد وسترن خریدم درگاه اتصالش lan بود هر چند روی این مودم روتر چون 100mb جواب نمی ده ولی اگر 1000 باشه عالیه. به نظرم یکی بخواهد روی شبکه ای share کنه بهترین هارد ممکن این هارده

http://lioncomputer.ir/product/4844/%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%84+my+cloud+4+%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

ویرایش شده توسط T_L_O_T_D
لینک به دیدگاه

قابل توجه دوستانی که مثل من بلد نیستن FTP Server راه بندازن.

یه ویدیو اموزش راه اندازی FTP Server پیدا کردم که خیلی خوبه. @};- @};- @};-

http://www.video.parsia.net/Network/Wireless/FTP.Server-ADSL-Modem-Tp-Link8968.mp4

منبع : www.parsia.net

لینک به دیدگاه

خب خودشم که تو عکس توضیح داده ...

ولی در کل ...

مودم های نسل جدید مجهز به یک یا دو پورت USB 2.0 یا USB 3.0  هستند ...

عمده ی کارشونم به شرح ذیل هست ...

1 - با استفاده از مودم چنتا کامپیوتر رو شبکه کنی و به پورت USB مودم پرینتر رو وصل کنی اینجوری همه ی دستگاههای متصل به شبکه حال چه با سیم و چه وایرلس میتونن از پرینتر استفاده کنند ...

2 - با استفاده از قابلیت file sharing میتونی داده های داخل هارد یا فلشت رو برای تمامی کسانی که از شبکه ی اون مودم استفاده میکنن به نمایش بزاری

3 - اگه مودمت قابلیت download master  داشته باشه که فقط تو مودم های ایسوس دیدم ...میتونی با وصل کردن هاردت به مودم ، دستور دانلود فایل های مورد نظرت رو از طریق رابط کاربری مودم بوسیله ی 192.168.1.1  بدی و کامپیوترت رو خاموش کنی ، در این زمان مودم خودش شروع به دانلود فایل ها میکنه و داخل هاردت ذخیره میکنه ... این فرآیند باعث جلوگیری از استهلاک کامپیوتر و لپ تاپ و باعث کاهش شدید مصرف برقت میشه .

4 - با قابلیت 3G/4G sharing میتونی اگه دسترسی به اینترنت خط تلفن نداشته باشی ، با وصل کردن دانگل 3g سیمکارت خور به درگاه USB ، اینترنت سیمکارتت رو برای خودت و بقیه به اشتراک بزاری .

درود

یک مقدار در مورد گزینه سوم بیشتر توضیح میدین

مثلا میشه به مودم بگی از ساعت 3 تا هفت صبح دانلود کن ؟ یعنی زمانبندیش کرد ؟

سرعت مثل نرم افزار IDM سریعه ؟ برای دانلود هر فایلی هشتا کانکشن ایجاد میکنه یا یدونه ؟

روی فلش هم دانلود میکنه یا فقط هارد ؟

یه مودم خوب معرفی میکنید که به بهترین شکل ممکن از این قابلیت پشتیبانی کنه ؟

بهترین گارانتی مودم های ایسوس چیه ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام به دوستان لیونی

بنده خطم نویز داره ، میخوام ی اسپلیتر دیتا از برق بگیرم بنظرتون تاثیری داره؟؟؟؟

مدل مد نظرم TP-LINK TL-POE10R POE Splitter

هست

چقدر تاثیر داره ؟؟؟

روی استریم و پینگ و پاکت لوز تاثیر داره؟؟؟؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم کارایی اسپلینترها یکی است و فرقی نداره

شما در درجه اول باید کیفیت خط تلفن و کیفیت کابل تلفن رو چک بکنید که از همه مهتر است

بازم هم منتظر پاسخ بقیه دوستان باش

موفق باشی :x

لینک به دیدگاه

سلام

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم کارایی اسپلینترها یکی است و فرقی نداره

شما در درجه اول باید کیفیت خط تلفن و کیفیت کابل تلفن رو چک بکنید که از همه مهتر است

بازم هم منتظر پاسخ بقیه دوستان باش

موفق باشی :x

این اسپلیتر دینا از برق هست

اون اسپلیتر هایی که تو جعبه مودم هس اسپلیتر دیتا و صدا هست

با تشکر از پاسختون.

لینک به دیدگاه

این اسپلیتر دینا از برق هست

اون اسپلیتر هایی که تو جعبه مودم هس اسپلیتر دیتا و صدا هست

با تشکر از پاسختون.

پس شرمنده بنده اون اسپلینتر رو با این اشتباه کردم

ممنون از شما :x

لینک به دیدگاه

دوستان من قصد خرید یه مودم 4G دارم اما ابهاماتی برام پیش اومده که به متخصصین و اهل فن نیازمندم.

با توجه به اینکه خط تلفن مکان جدید ما فیبر نوری هست و قصد استفاده از ADSL مخابرات رو نداریم لذا میخوام یک مودم 4G با سیمکارت ایرانسل بخرم.

1. مودم های 4G که پورت میکرو USB دارن آیا این اتصال فقط برای شارژ باطری هست یا باهاش میشه کامپیوتر رو به نت وصل کرد؟ چون یک فروشنده ای میگفت فقط برای شارژ باطریه. مثلا مودم Huawei E5577 4G LTE یا TP-LINK M7350 هر دو پورت میکرو USB دارن اما من نمیدونم با این اتصال به اینترنت وصل میکنه کامپیوتر رو یا نه.

2. بهترین مدل از این سه مدل که بشه اینترنت 4G رو در کامپیوتر استفاده کرد (نه لپ تاپ) کدوم یک از مدل های زیر خوبه؟

Huawei E5577 4G LTE

TP-LINK M7350 v3

TP-LINK Archer MR200

3. لیون کامپیوتر مدل وسطی رو داره ولی نمیدونم v3 هست یا v2 چون نسخه 3 امکان Power Saving هم داره. اگر کسی خریده بگه نسخه 3 هست یا خیر.

ویرایش شده توسط DeluxePC
لینک به دیدگاه

من یک مدل مودم داشتم که پورت micro usb داشت باهاش میتونستم از طریق کامپیوتر به نت وصل بشم مدلش turbo chip بود

لینک به دیدگاه

سلام به نظر شما بهترین مدل مودم وایرلس دار چیه برای مصرف خونگی مدل ip link که 4 پورت هم دارن و وایرلس خوب هستند ؟؟ من تو اینترنت زیاد هزشون ندیدم کسی قیمتش رو داره

لینک به دیدگاه

به نام خداوند بخشنده بخشایشگر

سلام دوستان بنده با یه مشکلی مواجه شدم

من اینترنت 10 مگابیته مخابرات دارم

سرعت دانلودم که 1.14 مگابایته ولی اپلودم.خیلی کمه0.38 مگابیت

پینگمم که افتضاحه البته قبلا خوب بود 2 سال پیش[emoji2] دوستام که مخابرات دارن پینگشون تو کانتر 15 من 50

خب یه مودم تی پی لینک W-8901G هم دارم حدودا سه چهار ساله

حالا میخوام ببینم یه مودم بگیرم کار بهتر میشه بهبود یافته میشه و پینگ کاهش پیدا میکنه یا اصلاً ربطی نداره

اگه میشه که یه مودم تا 100 تومن پیشنهاد بدید(حالا 10-20 تومن اینور و اونور)

اگه ربطی نداره که یه راه حل پیشنهاد بدید

یا اگه مقداری ربط داره هم مودم پیشنهاد بدید هم راه حل[emoji2]

پیشاپیش متشکرم

لینک به دیدگاه

با مودم جدید هم پینگ مثله قبلی هست ...درصورتی بهتر میشه که این مودمت مشکل داشته باشه !

پینگ با خرید اشتراک کاهش پینگ میشه کم کرد.

با نغییر isp هم میشه بهتر بشه.

لینک به دیدگاه

پس مودم به چه درد میخوره ??

سرورش ایرانیه با اکانت کاهش پینگ حل میشه ?Isp چیه و چجوری تغییر بدم?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

باید تست کنی ببینی چقدر تغییر می کنه سرور ایران.

isp همون شرکت adsl گرفتی هست مثلا برو از شاتل بگیر حالا.

لینک به دیدگاه

مودم تاثیر داره هر کی میگه نداره همون یه مودم رو داره!!!بیشترین تاثیرش در رفع نویز خط خونه هست که تاثیر از سرویس20مگ تا10مگه!یعنی خط 2تا 2مگ بکشه با مودم میشه کای کرد 10مگ بکشه حالا من بهت ثابت میکنم

من سه تا مودم خونه دارم مکس نت و تی پی لینک و ایسوس

همشون نویز دارند خفن!مخصوصا تی پی لینک که مارک بدرد نخور بازار هست و از هر 10کاربر 8نفر تی پی لینک میخرند!

شما یک مودم asusسری گیم بخر قیمت از 110تا600تومن شروع میشه همون 110تومنی هم کارت رو راه میندازه

تو تنظیمات DSLیک گزینه هست به اسم Stability Adjustment (ADSL)اون رو از حالت داینامیک خارج میکنی و به صورت دستی نویز رو برطرف میکنی 10عدد مثبت و منفی وجود داره دونه دونه عدد ها رو تست کن درست میشه

من با سرویس 4 مگ snr up downهر دو با هم روی 9بود الان با سرویس 8مگ روی 12هست!بخاطر مودمی که خریدم

مدلش Asus n10_cهست اگه بیرون پیدا نکردید از اینترنت بخرید

لینک به دیدگاه

اها ممنون پس مطمئن باشم?از همین لیون میخرم

لینک به دیدگاه

مودم خریدی حتما تجربه پینگتم بیا بگو چون خودم برای کاهش پینگ مودم جدید خریدم 100 تومان فرقی نکرد !

لینک به دیدگاه

خب من الان دو دل شدم یکی میگه فایده نداره یکی میگه تاثیر داره جفتشونم تجربه دارن[emoji2]

لینک به دیدگاه

خب اینترنت چی پیشنهاد میکنید?

اینترنت با سرعت اپلود بالا و پینگ بسیار بسیار پایین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...