رفتن به مطلب

Recommended Posts

ای بابا این که طبیعیه 

در ابتدای راه اندازی سیستم ، معمولا کمی طول میکشه تا سرویس های ویندوز مربوط به شبکه فعال بشن 

آهان پس مال خودشه خیالم راحت شد

یادم باشه یک بار دیگه ویندوزم عوض کنم فکر کنم تنظیمات مودم قبلی هنوز روشه

ممنون داداش :x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آهان پس مال خودشه خیالم راحت شد

یادم باشه یک بار دیگه ویندوزم عوض کنم فکر کنم تنظیمات مودم قبلی هنوز روشه

ممنون داداش :x

خواهش میکنم :)

اگه بری تو تنظیمات شبکه ویندوز در کنترل پنل شاید چندتا آداپتور قدیمی تنظیم شده وجود داشته باشه که بهتره غیرفعال یا پاکشون کنی و فقط آداپتورهای اصلی باقی بمونن .

منظورم این قسمت هست که اگه دقت کنی چندتا رو غیرفعال کردم خودم : 4q1q_bandicam_2016-05-26_21-53-11-977.jp

لینک به دیدگاه

اقا اين سيستماى رفع نويز مودم اتوماتيكه يا دستيه؟ روش خاصى داره؟

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز اگه میخواید سریعتر به نتیجه برسید اول میزان بودجه ای رو که برای خرید مودم و روتر در نظر گرفته اید بیان کنید

سلام

من دنبال یه مودم که هم adsl  هم  3g 4g  هم  wimax  را پشتیبانی کنه من از این سرویسها مودم اختصاصی دارم اما وقتی میخوام از یه سرویس دیگه استفاده کنم کامپیوترم قاط میزنه  یک مدل  netger  دیدم که این قابلیت را داشت اما شنیدم برندهای دیگر وجود داره از دوستان تقاضای راهنمایی دارم متشکرم     یاعلی

شرمنده عزیز دستگاهی نیست که همه ی این قابلیت ها رو با هم داشته باشه ...منظورتون از wimax ، وایرلس دستگاهه یا خود وایمکس ؟ چون وایمکس یه مودم جداگانه ست ...

در ضمن برای استفاده از اینترنت 3g و 4g  باید از دانگل های سیمکارت خور استفاده کنید و روتر شما باید این قابلیت اشتراک گذاری 3g .4g  در درون شبکه ی داخلی خودش رو داشته باشه ...

سلام.من منظقه رودهن هستم یه دوماهی میشه اینجا ایرانسل 3G شده.دانلود من موقعی که انتن فوله 800 کیلوبایته.مال رفیقم که یه 1 کیلومتری به انتن نزدیک تره 3مگابایته.من تو خونش امتحان کردم بازم سرعت دانلودم 800 تا بود.مدل گوشی اون اس 6 ادج ومال من گلکسی کوره  ممکنه ربطی به گوشی داشته باشه؟یا سیم کارت ؟سیم کارت من مال 3 یا 4 سال پیشه اما مال اون تازه گرفته.ممنون میشم کسی جواب بده

به هر چیزی میتونه بستگی داشته باشه ولی به نظر من به موبایلت بیشتر بستگی داره

سلام.

من در حال حاضر مودم ZyXEL دارم که از خود شاتل که ISPـم هم هست گرفتم. حالا میخواستم یه مودم وای فای بگیرم و نیاز به راهنمایی دوستان برای انتخاب بهتر دارم.

نیازم هم طبیعتا آنتن دهی قوی هست و یه فضای حدود ۸۰، ۹۰ متری رو باید پوشش بده. قیمت هم هر چی پایین تر، بهتر :دی

چه موردی رو پیشنهاد میکنید دوستان ؟

میتونی dsl-n14u asus بگیری بعد آنتن های 15dbi رو بهش متصل کنی که قدرت و برد آنتن دهی رو افزایش بده ...یا از دستگاه های تکرار کننده یا همون تقویت کننده سیگنال استفاده کنی

لینک به دیدگاه

اقا اين سيستماى رفع نويز مودم اتوماتيكه يا دستيه؟ روش خاصى داره؟

اتوماتیکه

لینک به دیدگاه

دوستان چه جوري ميتونم از طريق واي فاي نت رو بگيرم با كابل به اشتراك بزارم امكان كابل كشي ندارم

be46ea8a9fb157a5286e95f7cd3dee7b.jpg

امكان تقويت كنندگي امواج هم داره مودم من اسمش چي

مودم n14u

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

ویرایش شده توسط Srx190d
لینک به دیدگاه

دوستان چه جوري ميتونم از طريق واي فاي نت رو بگيرم با كابل به اشتراك بزارم امكان كابل كشي ندارم

be46ea8a9fb157a5286e95f7cd3dee7b.jpg

امكان تقويت كنندگي امواج هم داره مودم من اسمش چي

مودم n14u

منظورت رو متوجه نمیشم یعنی به جای وصل کردن به خط تلفن ، با وای فای نت بگیری ؟ اگه منظورت این باشه که باید از دانگل های سیمکارت خور استفاده کنی

لینک به دیدگاه

منظورت رو متوجه نمیشم یعنی به جای وصل کردن به خط تلفن ، با وای فای نت بگیری ؟ اگه منظورت این باشه که باید از دانگل های سیمکارت خور استفاده کنی

اره منظورم همينه

وايرلس بربح براي همينه ديگه فكر كنم

ريپرتر هم داره

يعني هم تقويت ميكنه و هم بصورت بيسيم افزايش ميده

حالا من ميخوام بدونم ميتونه بيسيم بگيره بعد با سيم سرويس بده يعني دستگاه دوم با سيم بهش وصل باشن كه احتمالا ميتواند بايد امتحان كرد

لینک به دیدگاه

:huh: :huh: :huh: اینترنتت مخابراته ؟

كي

من

نه اين شاتل

براي چي

لینک به دیدگاه

آقا من ساکن استان گلستان هستم ، میخوام اینترنت وایرلس بخرم ، از چه شرکت میتونم تقاضا بدم ؟ کسی میدونه ؟

این adsl مارو پیر کرد

لینک به دیدگاه

دوستان امروز مودم ایسوس DSL - N14U به دستم رسید. از لیون خریدم چون قیمتش بهتر بود.

باید تشکر کنم از کسی که این تاپیک رو ایجاد کرد  :big hug: .

واقعاً به همچین مودمی نیاز داشتم. با این قیمت حرف نداره.

اپلیکیشن های خیلی خوبی هم داره. خصوصاً دانلود مستر (*)  خیلی کاربردیه. فلش یا هارد اکسترنال بهش وصل می کنی، دانلود می کنه.

@};-

لینک به دیدگاه

آقا من ساکن استان گلستان هستم ، میخوام اینترنت وایرلس بخرم ، از چه شرکت میتونم تقاضا بدم ؟ کسی میدونه ؟

این adsl مارو پیر کرد

باید ببینی چه شرکتهایی تو محدوده شهرتون خدمات رسانی  میکنن ولی های وب بتونی بگیری که چه بهتر

لینک به دیدگاه

باید ببینی چه شرکتهایی تو محدوده شهرتون خدمات رسانی  میکنن ولی های وب بتونی بگیری که چه بهتر

های وب چه برتری داره ؟

لینک به دیدگاه

دوستان امروز مودم ایسوس DSL - N14U به دستم رسید. از لیون خریدم چون قیمتش بهتر بود.

باید تشکر کنم از کسی که این تاپیک رو ایجاد کرد  :big hug: .

واقعاً به همچین مودمی نیاز داشتم. با این قیمت حرف نداره.

اپلیکیشن های خیلی خوبی هم داره. خصوصاً دانلود مستر (*)  خیلی کاربردیه. فلش یا هارد اکسترنال بهش وصل می کنی، دانلود می کنه.

@};-

:x :x :x @};- @};- @};-  خواهش وظیفه من فقط آگاه سازی و اطلاع رسانی بود ... من که تو تاپیک گفته بودم چقدر میتونه مفید واقع بشه ... :cool: :cool: :cool:  در هرصورت انشاا... مبارکت باشه و آنتنش برات بچرخه و چراغ اینترنتت هیچوقت قطع نشه ... :D :D :D

های وب چه برتری داره ؟

هم تقریبا ارزون تره و هم کیفیت سرعت و خدمات رسانی بهتری داره ... شاتل هم خوبه

لینک به دیدگاه

:x :x :x @};- @};- @};-  خواهش وظیفه من فقط آگاه سازی و اطلاع رسانی بود ... من که تو تاپیک گفته بودم چقدر میتونه مفید واقع بشه ... :cool: :cool: :cool:  در هرصورت انشاا... مبارکت باشه و آنتنش برات بچرخه و چراغ اینترنتت هیچوقت قطع نشه ... :D :D :D

هم تقریبا ارزون تره و هم کیفیت سرعت و خدمات رسانی بهتری داره ... شاتل هم خوبه

برای مولتی بازی کردن خوبه یعنی ؟ 

لینک به دیدگاه

برای مولتی بازی کردن خوبه یعنی ؟ 

آره ... من با نت 512 نامحدود مخابرات NFSW  رو بازی میکردم چه برسه  به این ... البته همه چی درش دخیل هست از سیم کشی ساختمان و نویز خط و ... تا مودم و کامپیوتر

لینک به دیدگاه

نمدونم چرا مودم من ک الان وصل کردم خل بازی در میاره :|

یه 20 دقیقه هه ی یوزر و پس adsl میزدم وصل نمیشد!!! چراغ کنار adsl ثابت نمیشد ولی مودم قبلیم ثابت میشد و سریع وصل میشد!!!!!!

بعد 20 دقیقه رست فکتوری کردم و این دفعه وصل شد!

الان وای واف کنترل کردم قطع و وصل میشه! و خود اینترنتم با این که هر دو چراغ ثابتند قطع و وصل میشه!!!

speed limit هم روی وای فای میزارم کلا نت قطع میشه ( چراغ ها روشن و ثابت ) و حتی نت خود کامپیوترم قطع میشه کلا =))

تو نیم ساعت اول تجربه وحشتناکی بود! :|

ASUS DSL-N14U Wireless N300 ADSL2+ Modem Router اینو گرفتم دوستان نظری ندارین؟

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

یه 20 دقیقه هه ی یوزر و پس adsl میزدم وصل نمیشد!!! چراغ کنار adsl ثابت نمیشد ولی مودم قبلیم ثابت میشد و سریع وصل میشد!!!!!!

الان وای واف کنترل کردم قطع و وصل میشه! و خود اینترنتم با این که هر دو چراغ ثابتند قطع و وصل میشه!!!

speed limit هم روی وای فای میزارم کلا نت قطع میشه ( چراغ ها روشن و ثابت ) و حتی نت خود کامپیوترم قطع میشه کلا =))

مودم مشكل ظاهري نداره

بسته بندي درست بود

نبايد مشكل داشته باشه

تنظيمات خاصي نداره اكثرا اتومات هست

لینک به دیدگاه

مودم مشكل ظاهري نداره

بسته بندي درست بود

نبايد مشكل داشته باشه

تنظيمات خاصي نداره اكثرا اتومات هست

کاملا جعبه سالم و اکبند

و مودم هم کاملا سالم!

الان وای فای خاموش کردم قطع و وصلی نداشتم نیم ساعت دوم!

ولی اون نیم ساعت اول ....

لینک به دیدگاه

قبلا با مودم قبلی اصلا مشکلی نداشتید به این شکل ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اینو توجه کنید که من قبلا مودم dlink داشتم و به هیچ وج نشد اطلاعات مودم قبلیمو پاک کنم تو سیستم ولی بعد از تعویض سیستم همه چی خوب شد و مودم asus بنده با بالاترین سرعت وصل میشه به نت و سرعت خوبی داره دیگه از افت سرعت خبری نیست خوشبختانه اینطوری بگم از این مودم های asus راضی ام هر چی باشه مارک asus است و سابقه درخشانی تو بقیه قطعات داره

تو خرید مودم های asus هیچ تردیدی نکنید

موفق باشین @};-

لینک به دیدگاه

مشکل از طرف سرویس دهنده س ... منم یه چند روزیه اینجوری شدم زنگ زدم به 2020 گفت مشکل نویز خط و لینک خط ئه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...