رفتن به مطلب

Recommended Posts

بله همین مدله باز هم از روی برچسب جعبه دیدم و مطمئن شدم ASUS DSL-N14U هستش.

بفرما داداش لینک دانلودش

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/DSL-N14U/FW_DSL_N14U_1112.zip?_ga=1.89850779.1885771397.1464791684

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دمت گرم. ولی فرمت این bin هستش و trx که شما گفتی نیست. کماکان آپدیت نمیشه. @};-

ویرایش شده توسط siavosh
لینک به دیدگاه

دمت گرم. ولی فرمت این bin هستش و trx که شما گفتی نیست. کماکان آپدیت نمیشه. @};-

سلام داداش شما دانلود کردی چون من وقتی دانلود کردم فرمتش trx بود و فکر نکنم برداشته باشنند @};- خودم هم همینو گرفتم

لینک به دیدگاه

دوستان یک مودم میخوام سرعت انتقال دیتا زیاد باشه چی خوبه؟؟

ویرایش شده توسط Legacy of Kain
لینک به دیدگاه

دوستان سلام

ميشه مودم رو تنظيم كرد سر ساعت مشخصي ريست بشه يا نت رو قطع كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام . قیمت روتر ایسوس rt -n53 دو کاناله دست دوم چند میشه ؟

من یکی دارم تمیز هم مونده ولی متاسفانه یو اس بی نداره . نوش رو دیروز پرسیدم 480 گفت . یک قیمت هم شما بگید چون به نظرم خیلی بالا گفت . تمام وسایلش هم موجوده . 

احتیاج به این دارم . http://www.digikala.com/Product/DKP-73866/Asus-RT-AC87U-Dual-Band-AC2400-Wireless-Gigabit-Router/%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%8A%E2%80%8C%D8%B3%D9%8A%D9%85-%D9%88-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87-%DA%AF%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D9%8A%D8%AA%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-RT-AC87U

ویرایش شده توسط pc-maker
لینک به دیدگاه

دوستان سلام

ميشه مودم رو تنظيم كرد سر ساعت مشخصي ريست بشه يا نت رو قطع كنه

برای ریبوت مودم در زمان های مشخص این گزینه رو فعال کنید و زمان هارو وارد کنید : Enable Reboot Scheduler

در قسمت administration پیداش میکنید

شاید مودم شما امکانات بیشتری هم داشته باشه

لینک به دیدگاه

سلام . قیمت روتر ایسوس rt -n53 دو کاناله دست دوم چند میشه ؟

من یکی دارم تمیز هم مونده ولی متاسفانه یو اس بی نداره . نوش رو دیروز پرسیدم 480 گفت . یک قیمت هم شما بگید چون به نظرم خیلی بالا گفت . تمام وسایلش هم موجوده . 

احتیاج به این دارم . http://www.digikala.com/Product/DKP-73866/Asus-RT-AC87U-Dual-Band-AC2400-Wireless-Gigabit-Router/روتر-بي‌سيم-و-دوبانده-گيگابيتي-ايسوس-مدل-RT-AC87U

اووووو n53 dual فوقش دست دو ۱۵۰ تومن ... ولی خب یو اس بی نداره ...من یکی ۱۵۰ فروختم ...
لینک به دیدگاه

اووووو n53 dual فوقش دست دو ۱۵۰ تومن ... ولی خب یو اس بی نداره ...من یکی ۱۵۰ فروختم ...

اره بابا . مسخره کردن نصف این تجهیزات شبکه ها ! n56 370 هست !

لینک به دیدگاه

مودم دوم رو هم گرفتم n14u

ظاهرش يكم تغيير كرده فقط نوشته هاش سفيدتر شده با همون كيفيت قبل

در كل عالي و فوق العاده

لینک به دیدگاه

من هم مشکلی ندارم باهاش. شاید seed تورنت پایینه. 8 گیگ فضای کمیه. مقداری هم رزرو میشه.

البته انتظار تورنت تحت ویندوز هم نباید داشت. باگ داره. ولی خیلی عالیه. 

از وقتی گرفتم راحت شدم. دیگه عذاب وجدان ندارم. شیره ی اینترنت رو می کشم  =)) .

یکم باهاش ور برید حتماً به نتیجه می رسید. کمی باگ داره.

تا الان نسبت به گذشته کلی بهبود پیدا کرده.

مثلاً قبلاً NTFS ساپورت نمی کرد و به خاطر همین مشکل حجم فایل داشتیم. ولی الان فایل 50 گیگ بتلفیلد هاردلاین هم باهاش دانلود کردم. 

خدا خیر بده ایسوس رو.  @};-

موفق باشید.

سلام.به آخرین ورژن 1.1.1.2 آپدیت و هارد اکسترنال 320GB هم وصل کردم اما باز هم نشد!

نمیدونم چه دردی داره که بعد از مدتی دانلود متوقف میشه! یعنی مثلا فیلم 2 گیگ 12 شب بزارم دانلود با ریت 128KBPS بعد صبح ساعت 6 میبینم مثلا 10% دانلود شده!

لینک به دیدگاه

سلام.به آخرین ورژن 1.1.1.2 آپدیت و هارد اکسترنال 320GB هم وصل کردم اما باز هم نشد!

نمیدونم چه دردی داره که بعد از مدتی دانلود متوقف میشه! یعنی مثلا فیلم 2 گیگ 12 شب بزارم دانلود با ریت 128KBPS بعد صبح ساعت 6 میبینم مثلا 10% دانلود شده!

احیانا ارتباط dsl که موقتا قطع نمیشه اون موقع ؟ 

قسمت general log رو چک کنید

لینک به دیدگاه

چرا روي گوشي ايفون تا صفحه قفل ميشه واي فاي قطع ميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

لینک به دیدگاه

حتما تو تنظیمات گوشی اینجوری تنظیم شده که با خاموشی صفحه وای فای خاموش بشه ، به تنظیمات گوشی رجوع کنید حتما قسمتی برای تغییر این حالت وجود داره

لینک به دیدگاه

حتما تو تنظیمات گوشی اینجوری تنظیم شده که با خاموشی صفحه وای فای خاموش بشه ، به تنظیمات گوشی رجوع کنید حتما قسمتی برای تغییر این حالت وجود داره

نه متاسفانه هيچ تنظيماتي نداره

در ضمن فقط روي ايسوس خاموش ميشه

مودم ديگه متفرقه دارم tp هم دارم خاموش نميشه

جالب گوشي ديگه هم خاموش نميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

لینک به دیدگاه

این مشکل رو من هم داشتم وفکر مبکنم بستگی به کیفیت اینترنت و همچنین سروری که ازش دانلود میکنه داره .

کلاً دانلود مستر Asus رو بیخیال بشید که کارایی زیادی نداره . به جای اینکار یه raspberry pi بخرید که قیمت مناسبی داره و از دانلود منجر Aria2 استفاده کنید که کارایی این دانلود منجر اگر از IDM بیشتر نباشه کمتر نیست .

ویرایش شده توسط ata.royalfalcon
لینک به دیدگاه

سلام . می خواستم یک مودم قوی 4g بخرم . نمیدونم روش تشخیص اینکه کدوم قوی تره یا بهتر بگم قویترینه چیه . 

مثلا من دو تا مودم دیدم یکی روتر و با انتن و یکی قابل حمل . تو توضیحات هر دو زده بود 

4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz)

این یعنی اینکه قدرت این دو با هم برابره ؟ (2100)

اصلا بهترین مودمی که میشناسین رو معرفی کنید . ترجیحا قابل حمل و روتر . دانگل نمیخوام . 

لینک به دیدگاه

شما میتونین یا از مودم های ایرانسل استفاده کنید که با گارانتی خود ایرانسل تو نمایندگیهاش موجوده - فقط مشکل اصلیش اینه که با سیمکارتی غیر از ایرانسل سازگار نیست !!! 

یا میتونین مودم های 4جی از برند tp-link , huawei , ... تهیه کنین که با گارانتی های شرکتی هستند و محدودیت استفاده از اپراتور ندارند ! 

من الان E3372 ایرانسل دارم نسبت به پولی که پرداخت کردم خوبه 

لینک به دیدگاه

شما میتونین یا از مودم های ایرانسل استفاده کنید که با گارانتی خود ایرانسل تو نمایندگیهاش موجوده - فقط مشکل اصلیش اینه که با سیمکارتی غیر از ایرانسل سازگار نیست !!! 

یا میتونین مودم های 4جی از برند tp-link , huawei , ... تهیه کنین که با گارانتی های شرکتی هستند و محدودیت استفاده از اپراتور ندارند ! 

من الان E3372 ایرانسل دارم نسبت به پولی که پرداخت کردم خوبه 

البته همون مدل E3372  هم گزینه ی خوبیه و اگه آنلاکش کنید با بقیه ی اپراتورها هم قابل استفاده س ( من خودم آنلاک شده ی همین مدلو دارم هم برای ایرانسل و هم برای بقیه ی اپراتورها ازش استفاده میکنم )

لینک به دیدگاه

بهترین مارک huawei هست 

تو سایت های خارجیم تعریفش شنیدم

از نظر انتن دادن شما یه دونه از همین 120 تومنی ها بخر فرق خاصی با مدل ها گرون قیمت ندارن

لینک به دیدگاه

بهترین مارک huawei هست 

تو سایت های خارجیم تعریفش شنیدم

از نظر انتن دادن شما یه دونه از همین 120 تومنی ها بخر فرق خاصی با مدل ها گرون قیمت ندارن

حق با شماست دوست عزیز، همین مدل هم ( E3372  ) که ایرانسل با لیبل و اسم خودش میفروشه ساخت HUAWEI هست

لینک به دیدگاه

البته همون مدل E3372  هم گزینه ی خوبیه و اگه آنلاکش کنید با بقیه ی اپراتورها هم قابل استفاده س ( من خودم آنلاک شده ی همین مدلو دارم هم برای ایرانسل و هم برای بقیه ی اپراتورها ازش استفاده میکنم )

البته حق با شماست اما مشکل اینجاست که با انلاک کردن مودم از گارانتی خارج میشه ! ممکنه بپرسید گارانتی به چه دردش میخوره ؟؟؟ ولی خود من برج 11 پارسال همین مودم رو خریدم و برج 1 امسال مشکل نرم افزاری پیدا کرد با فاکتورش بردم نمایندگی مجاز ایرانسل تو مترو خمینی ( همونجایی که خریده بودمش )  بعد از 24 ساعت یک اکبند دیگه بهم دادند ! در صورتی که اگر انلاکش کرده بودم تو ی برگه ی مشکلات تیک گزینه ی دستکاری مودم رو میزدند و دیگه کاری از دستم بر نمیومد 

لینک به دیدگاه

سلام . می خواستم یک مودم قوی 4g بخرم . نمیدونم روش تشخیص اینکه کدوم قوی تره یا بهتر بگم قویترینه چیه . 

مثلا من دو تا مودم دیدم یکی روتر و با انتن و یکی قابل حمل . تو توضیحات هر دو زده بود 

4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz)

این یعنی اینکه قدرت این دو با هم برابره ؟ (2100)

اصلا بهترین مودمی که میشناسین رو معرفی کنید . ترجیحا قابل حمل و روتر . دانگل نمیخوام . 

اطلاعاتی که در اینجا نوشته مربوط به باند های 4g هست که ساپورت میکنه ارتباطی به میزان قدرتشون نداره

در خصوص مدل هم عزیزان مواردی رو مطرح کردن اگرچه یک نگاهی هم به مدل های D-link بندازید اگرچه کمی گرون هستند

لینک به دیدگاه

سیستم عاملش لینوکس هستش دیگه. یکمی حوصله میخواد با باگ هاش کنار اومدن و حل کردنش.

اگر حوصله اش رو دارید فایل سیستم Ext3 یا 2 رو تست کنید. تا چند وقت پیش اصلاً ntfs رو ساپورت نمی کرد. 

احتمال داره به خاطر فایل سییستم، یا سروری که ازش دانلود می کنید و سرعت اینترنت باشه بعضی از مشکلات. 

مال من فایل سیستم ntfs هستش. معمولاً مشکلی نداره. خیلی کم پیش میاد که دانلود خودکار pause میشه. که با ریست کردن مودم و خاموش روشن کردن هارد درست میشه.

کلاً محصولات لینوکسی کار باهاشون «صبر جمیل» میخواد. اگه حوصله به خرج بدید مطمئنم به نتیجه می رسید.

من که حسابی دارم ازش استفاده می کنم. باگ هاش رو هم تحمل  :D.

موفق باشید.  @};-

ویرایش شده توسط Madrigal
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...