رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 48 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

از خظ نیست

یا مودمه یا اسپلیتر.

پیشنهاد میکنم یه ایسوز n10c1 بخر عالیه همه چی تمومه با کلی امکانات مثل محدود کردن سرعت البته باید فریم ورشو اپدیت کنی

در تایید سخن دوستمون من مودمی با امکانات مودم های ایسوس ندیدم.

از لحاظ قیمت به کارایی مدل N14U بهترین هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممکنه مشکل از اسپیلتر باشه من وقتی اومدم سرویس 2 تا 16 مگ بگیرم ( سرعت نسبت به کیفیت خط هست )

با اسپیلیتر سرعتم 11 مگ بود بدون اسپیلتر 13 مگ با این که قبلا نویز زیاد بود

راه حل اول برداشتن یا عوض کردن اسپیلیتر هست

بعدش هم باز با یک مودم دگ تست کنید

بهترین کار هم بعد از رفع این قضیه اینکه خط جدا بخرید که تلفن وصل نباشه

ویرایش شده توسط aryajv
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

از خظ نیست

یا مودمه یا اسپلیتر.

پیشنهاد میکنم یه ایسوز n10c1 بخر عالیه همه چی تمومه با کلی امکانات مثل محدود کردن سرعت البته باید فریم ورشو اپدیت کنی

در 22 ساعت قبل، Bloody گفته است :

در تایید سخن دوستمون من مودمی با امکانات مودم های ایسوس ندیدم.

از لحاظ قیمت به کارایی مدل N14U بهترین هست.

بهتر نیست از برندهایی که چندین ساله تو کار مودم هستند مودم گرفت؟ایسوس تازه کار نیست یکم؟

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، sinatak گفته است :

بهتر نیست از برندهایی که چندین ساله تو کار مودم هستند مودم گرفت؟ایسوس تازه کار نیست یکم؟

لینک سایز هم خوبه اما گرون و کمیابه همو ایسوز بگیر d link و  tp link فایده ندارن البته سری های ارچر tp link خوبن اما گرونن مثل archer d7

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من مودم n14u دارم الان فریم ور جدید هم نصب کردم باز مشکلم رفع نشده!

از اول خریدم به وفور در باز کردن صفحات با pc حتی زمانی کا هیچ کاربری وصل نیست خطای ERR_CONNECTION_RESET ظاهر میشه و کلا باز کردن صفحات وب نسبت به مودم قبلی tp-link کندتر هست و waiting داره dns هم روی جفت مودم ها زیرساخت بوده و یکسان

کلا در مدیریت پهنای باند مشکل داره و حتی یک کاربر وصل میشه وای فای سرعت به شدت کم میشه و و ظاهرا کل پهنای باند میخوره با تنظیمات qos هم برطرف نشد! ممنون می شم نظر بدید

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، drsherman گفته است :

سلام دوستان من مودم n14u دارم الان فریم ور جدید هم نصب کردم باز مشکلم رفع نشده!

از اول خریدم به وفور در باز کردن صفحات با pc حتی زمانی کا هیچ کاربری وصل نیست خطای ERR_CONNECTION_RESET ظاهر میشه و کلا باز کردن صفحات وب نسبت به مودم قبلی tp-link کندتر هست و waiting داره dns هم روی جفت مودم ها زیرساخت بوده و یکسان

کلا در مدیریت پهنای باند مشکل داره و حتی یک کاربر وصل میشه وای فای سرعت به شدت کم میشه و و ظاهرا کل پهنای باند میخوره با تنظیمات qos هم برطرف نشد! ممنون می شم نظر بدید

من از قسمت bandwidth limiter استفاده میکنم ، کاملا دقیقه ، مثلا میزارم رو 0.2 مگابیت برای فلان دستگاه و سرعتش در بالاترین حالت همون 0.2 مگابیت میشه نه بیشتر ، هیچ تاثیری هم در سرعت بقیه کلاینت ها نداره

سرعت کند لود شدن رو اصلا نمیدونم برا چی برا شما اینطوری میشه !

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا هر چی جنس خرابه گیر من میفته،تا الان یه پارت ۱۰ تایی از مودم ایسوس برای فروشگاه گرفتم عین ده تاش توسط مشتری مرجوع شد،همشون مشکل فریمور و قطعی پی دی پی و ریست داشتن،سیگنالش ثابت نبود اصلا،هر کاری کردیم نشد که نشد،یه مین ماکسیموس وی ای اکستریم داشتم که باز به مشکل خورد،دوباره یه مین دیلاکس گرفتم. بازم مشکل داشت تا بالاخره بعد از کلی بدبختی پولشو بهم دادن و یه گیگا خریدم و به اسایش رسیدم و واقعا تفاوت کاملا محسوس هست،یکی از دوستامم لپ تاپ شو جدیدا گرفته و تو ماه اول هاردش به صدا در اومده و بعد مادربرد شو عوض کردن و همچنان بازم مشکل داره و کاملا پشیمونه.

از اینکه این همه تجربه خوب میبینم  از ایسوس برای طرفداراش که یه روزم خودم بودم میبینم خوشحالم ولی با این چیزا که دیدم دیگه نمیتونم به این برند اعتماد کنم.

ویرایش شده توسط behnamfrozen
لینک به دیدگاه

آیا آنتن دهی مودم هایی که آنتن داخلی دارن پایین تر از مودم های مشابه با آنتن خارجیه ؟  یا فرقی نداره ؟ با فرض این که آنتن های هر دو مدل مثلا 5 db قدرت دارن

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام  دوستان

نظرتون  در مورد این مودم چیه؟ارزش خرید داره؟

https://www.digikala.com/Product/DKP-301096/مودم-روتر-ADSL2-Plus-تندا-مدل-D301v2

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/30, 18:34:05، sinatak گفته است :

ایسوس با کیفیت ترین روتر ها را در ایران دارد.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان حدودا ۲سالی هست که مودم هم پینگ میره بالا هم هی قطع و وصل میشه به جز فصل تابستون که درست کار میکنه چند ماه پیش که قطع و وصلی کلافم کرده بود چند باری به پشتیبانی زنگ زدم  و یه بارش ایشون مودم خودش که زایکسل بود برا اون قطع نمیشد (اخه موقعی که تلفن زنگ میخورد نت قطع میشد) کلا هم شاتل و هم مخابرات بهم میگن مودمت پوسیده شده و در اثر نویز قطع میشه و نمیتونه نویزو بگیره مودم خودمو هم فک کنم ۵ -۶ سالی مشه که دارم ( tp-link td-۸۹۵۱nd) حالا به نظرتون یه مودم جدید نیازه؟اگه اره چی بگیرم؟ تو تاپیکا دیدم که از این مودم تعریف شده

https://www.digikala.com/Product/DKP-224382/مودم-روتر-vdsl-adsl-بی-سیم-300mbps-تی-پی-لینک-مدل-td-w9970#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sinatak گفته است :

سلام دوستان حدودا ۲سالی هست که مودم هم پینگ میره بالا هم هی قطع و وصل میشه به جز فصل تابستون که درست کار میکنه چند ماه پیش که قطع و وصلی کلافم کرده بود چند باری به پشتیبانی زنگ زدم  و یه بارش ایشون مودم خودش که زایکسل بود برا اون قطع نمیشد (اخه موقعی که تلفن زنگ میخورد نت قطع میشد) کلا هم شاتل و هم مخابرات بهم میگن مودمت پوسیده شده و در اثر نویز قطع میشه و نمیتونه نویزو بگیره مودم خودمو هم فک کنم ۵ -۶ سالی مشه که دارم ( tp-link td-۸۹۵۱nd) حالا به نظرتون یه مودم جدید نیازه؟اگه اره چی بگیرم؟ تو تاپیکا دیدم که از این مودم تعریف شده

https://www.digikala.com/Product/DKP-224382/مودم-روتر-vdsl-adsl-بی-سیم-300mbps-تی-پی-لینک-مدل-td-w9970#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

درود 

اسپلیتر روی خط تلفن نصب کردین ؟

لینک به دیدگاه

در مورد زنگ خوردن تلفن با نویزگیر تست کنید

اما در مورد قطع و وصلی مکرر من هم همچین مشکلی با مودم 8817 داشتم که مدام در حال ریست شدن بود

باز کردم دیدم یه خازنش باد کرده با عوض کردنش مشکل برطرف شد

اگه مودم شما هم مدام ریست میشه شاید مشکل مشابهی داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Amirhossein Azimi گفته است :

درود 

اسپلیتر روی خط تلفن نصب کردین ؟

بله 2تا جدید گرفتم باز مشکل حل نشد

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

در مورد زنگ خوردن تلفن با نویزگیر تست کنید

اما در مورد قطع و وصلی مکرر من هم همچین مشکلی با مودم 8817 داشتم که مدام در حال ریست شدن بود

باز کردم دیدم یه خازنش باد کرده با عوض کردنش مشکل برطرف شد

اگه مودم شما هم مدام ریست میشه شاید مشکل مشابهی داشته باشه

مودم ریست نمیشه فقط چراغ نت و Adsl خاموش میشه و طول میکشه تا چراغ Adsl ثابت شه چند بار روشن خاموش میشه بعد دیگه خاموش میشه چراغ

لینک به دیدگاه

دوستان چه مودمی بخرم برای 4G همراه اول

خودم انتخابم اینه:

http://lioncomputer.ir/تجهیزات-شبکه-و-ارتباطات/تجهیزات-ارتباطی/3g-4g-مودم-همراه/مودم-بي-سيم-4g-lte-دي-لينک-مدل-dwr-910-78.html

هم ارزونه هم دی لینکه!

قابل حمل بودنش برام مهم نیست

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان جدیدا برا کاهش مشکلات پینگ و لگ به یسری روتر خوردم که انگار موثر واقع شدن در بازی های آنلاین

مورد اول: Netduma R1 router

مورد دوم: NETGEAR Nighthawk AC1900

حقیقتش هنوز با کارایی این روتر ها آشنایی ندارم و طبق تیکتی که به شرکت نت دوما زدم میگفتن که مسیر رو به نزدیکترین سرور به شما تغییر میده که باعث میشه لتنسی پایین تر و بازی بدون لگی داشته باشید

مخصوصا تاکیدشون(Netduma) رو سری بازی های EA Sports هست که بیشترم برا همین مورد دنبالشم.

حالا این تاپیک رو زدم دوستانی که تو این مبحث واردترن از نظراتشون استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان قصد خرید مودم دارم
الان دارم با گوشی J1 Ace مدل 4G کار میکنم
سرعت اصلاً جالب نیست و نهایتاً در برنامه دانلود منیجر 1.2 مگ میشه دانلود کرد از سایتهای مختلف چه سرور داخلی و ...
این سرعت 1.2 چه در ایرانسل و چه در همراه اول تغییری نمیکنه
با تغییر جای گوشی در منزل هم تفاوت زیادی نمیکنه متاسفانه
وضعیت آنتن های BTS اطراف منزل به صورت عکس پایین هست که می بینید
یک آنتن همراه اول حدود 25 متر و انطرف خیابان روبری منزل هست
و
یکعدد آنتن BTS که به احتمال خیلی زیاد ایرانسل هست حدود 300 -400 متر اونطرف تر روی پشت بام منزل دیده میشه
الان ازتون راهنمایی میخوام که آیا با توجه به وجود 2 آنتن که ذکر کردم خرید مودم باعث میشه سرعت دانلود من بیشتر بشه یا خیر
یک گوشی سامسونگ هم مد نظرم هست مدل J701 که فکر کنم 4G+ باشه
بنظرتون گوشی رو عوض کنم یا اینکه مودم بگیرم
کدوم مدل از مودم های هووای رو پیشنهاد میدین با توجه به شرایط من
با سپاس فراوان

06860628027608976931_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من دیشب تا اومدم این مودم رو بگیرم همه جا نا موجود شد : Huawei LTE CPE B315 

مقایسه اینجا رو هم ببین : https://www.rastinbazar.com/Article.aspx?id=11

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من بیشتر اهل دانلود م تا بازی انلاین

کسی از دوستان  اگر خریدن راهنمایی کنند وضعیت چجوری
اگه ارزش نداره اصلاً نریم طرفش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی نیست راهنمایی کنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، ali blue گفته است :

بین این دو کدومو پیشنهاد میدین : 

Huawei LTE CPE B315

TP-Link Archer MR200

من تجربه کار با آرچر 200 رو دارم. 
از نظر دریافت سیگنال عالی نیست ولی خوبه. شبکه اش هم روی 4G قفل میشه.

ایراد کلی که داره USSD ساپورت نمی کنه/ بدنه اش هم بسیار خش پذیره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، HeX گفته است :

من تجربه کار با آرچر 200 رو دارم. 
از نظر دریافت سیگنال عالی نیست ولی خوبه. شبکه اش هم روی 4G قفل میشه.

ایراد کلی که داره USSD ساپورت نمی کنه/ بدنه اش هم بسیار خش پذیره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...